DisStream
DisStream
  • 520
  • 115 727 919
  • Data dołączenia: 10 sie 2012
facebook.com/DisStream - Odwiedź mojego fanpage i zostaw lajka
www.g2a.com/r/disstream - Kup tanie gry na G2A! Z kodem "DIS" otrzymasz 3% cashbacku!

Wideo
Najlepsze LIFEHACKI Z PATYCZKAMI DO LODÓW!
Najlepsze LIFEHACKI Z PATYCZKAMI DO LODÓW!
4 dni temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA DO LIFEHACKÓW: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ W dzisiejszym odcinku sprawdzimy najlepsze pomysły i sztuczki z patyczkami do lodów! Czy patyczkowe lifehacki okażą się fajne? Sprawdźmy!
NIESAMOWITE EKSPERYMENTY z OGNIEM! *nowe*
NIESAMOWITE EKSPERYMENTY z OGNIEM! *nowe*
6 dni temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA - DOŁĄCZ: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ W dzisiejszym odcinku przeprowadzimy eksperymenty z OGNIEM! Czy doświadczenia okażą się ciekawe? Oglądaj i sprawdź sam!
Najsmaczniejsze SZTUCZKI I POMYSŁY Z SEREM!
Najsmaczniejsze SZTUCZKI I POMYSŁY Z SEREM!
10 dni temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA DO LIFEHACKÓW: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ W dzisiejszym odcinku sprawdzimy najsmaczniejsze pomysły i sztuczki z Serem! Czy kuchenne lifehacki okażą się smaczne? Sprawdźmy!
Wkładam DZIWNE RZECZY DO CZAJNIKA!
Wkładam DZIWNE RZECZY DO CZAJNIKA!
13 dni temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA DO LIFEHACKÓW: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ W dzisiejszym odcinku przeprowadzamy eksperymenty z czajnikiem. Co stanie się z puszką coli i innymi ciekawymi przedmiotami w gotującej wodzie? Oglądaj i zobacz sam!
NIESAMOWITE LIFEHACKI Z PISAKAMI ! *powrót serii*
NIESAMOWITE LIFEHACKI Z PISAKAMI ! *powrót serii*
17 dni temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA DO LIFEHACKÓW: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ W dzisiejszym odcinku sprawdzimy niesamowite pomysły i sztuczki z zakreślaczami i flamastrami! Czy pisakowe lifahacki okażą się fajne i przydatne? Sprawdźmy!
Sprawdzamy NAJGORSZE GADŻETY Z CHIN! *nowa seria*
Sprawdzamy NAJGORSZE GADŻETY Z CHIN! *nowa seria*
21 dzień temu
💰 SKLEP Z GRAMI I TECHNOLOGIĄ, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA DO LIFEHACKÓW: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ Gość: Lady_Scar (Ania) plzone.info/user/RkQnSzgohFHtfSptaqTbCQ.htmlfeatured instagram.com/lady.scar.98 W dzisiejszym odcinku sprawdzimy jakie cuda zamówiłem z Chin! Czy dzisiejsze gadżety z Aliexpress są serio najgorsze? Przekonajcie się sami! Ps. pamiętajcie że w tytule jest napisane "Z DZIEWCZYNĄ" a nie "Z MOJĄ DZIEWCZYNĄ" ;) Pozdro!
Robię AUTKO NA SPRĘŻONY GAZ! *mega szybkie*
Robię AUTKO NA SPRĘŻONY GAZ! *mega szybkie*
24 dni temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA DO LIFEHACKÓW: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ W dzisiejszym odcinku pokażę Wam jak zrobić własnoręcznie mega szybkie autko na sprężony gaz CO2! Zrób to sam (albo z Disem) to nowa seria na kanale po lifehackach! Daj znać jak Ci się podoba :)
DZIWNE EKSPERYMENTY z CIEKŁYM AZOTEM!
DZIWNE EKSPERYMENTY z CIEKŁYM AZOTEM!
27 dni temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA DO LIFEHACKÓW: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ SZUKASZ DOBREJ UCZELNI? POMYŚL O POLITECHNICE! Rekrutacja już od stycznia 2020 tutaj bit.ly/PolitechnikaKrakowska KANAŁY GOŚCI Ziemniak bit.ly/SubZiemniak Kamil bit.ly/SubKamil FIlm u Ziemniaka (Symulator Tramwaju) plzone.info/view/R1VQQm9pRjdKcWc.html Film u Kamila (Eksperymenty z hydrożelem) plzone.info/view/UzR3MWNzYXVjRWM.html W dzisiejszym odcinku sprawdzimy eksperymenty z CIEKŁYM AZOTEM! Które ze sztuczek lub doświadczeń są najciekawsze? Sprawdźcie sami oglądając!
Robię WIELKĄ WYRZUTNIE BUTELEK! *mega mocna*
Robię WIELKĄ WYRZUTNIE BUTELEK! *mega mocna*
Miesiąc temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA DO LIFEHACKÓW: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ W dzisiejszym odcinku robię wyrzutnię do plastikowych butelek z rur pcv, kartonu i kilku innych rzeczy! Czy eksperyment się uda? Zdradzę Wam - tak, uda się i warto to zobaczyć!
ŚCIGAMY SIĘ NA TORZE Z TROMBĄ I FRIZEM!
ŚCIGAMY SIĘ NA TORZE Z TROMBĄ I FRIZEM!
Miesiąc temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA DO LIFEHACKÓW: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ FILM U FRIAZA (Przejazd z zawiązanymi oczami!) plzone.info/view/UGxHaWlwWnhjM0E.html KANAŁY GOŚCI Friz plzone.info Tromba plzone.info/user/kbpEIF1GKSXBn8YqjN0vyQ.html MIEJSCE NAGRAŃ - MOTO PARK KRAKÓW* (Wielkie podziękowania bez nich nie byłoby to możliwe!) *W najbliższe kilka niedziel możecie pojeździć na torze własnymi pojazdami "nie silnikowymi" np. rolkami, rowerem, hulajnogą lub... deskorolką ;) Więcej info tutaj www.motoparkkrakow.pl/nws/sportowe-weekendy-w-moto-parku-krakow-wstep-wolny W dzisiejszym odcinku ścigamy się na torze z Frizem i Trombą. Kto lepiej poradzi sobie z wyzwaniem? Ja czy Ekipa? Sprawdźcie sami!
ROBIĘ MASZYNĘ DO WATY CUKROWEJ Z BLENDERA! *rozwaliła się*
ROBIĘ MASZYNĘ DO WATY CUKROWEJ Z BLENDERA! *rozwaliła się*
Miesiąc temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA DO LIFEHACKÓW: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ W dzisiejszym odcinku pokażę Wam jak zrobić ze starego blendera MASZYNĘ DO WATY CUKROWEJ! Niestety coś poszło nie tak i się rozwaliła ale... jeśli będziecie chcieli to zrobimy to jeszcze raz ale trochę inaczej! :D
REAKCJA EKIPY NA MOJEGO NOWEGO MUSTANGA *nie spodziewali się*
REAKCJA EKIPY NA MOJEGO NOWEGO MUSTANGA *nie spodziewali się*
Miesiąc temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA DO LIFEHACKÓW: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ KANAŁY GOŚCI Friz plzone.info Tromba plzone.info/user/kbpEIF1GKSXBn8YqjN0vyQ.html Mini majk plzone.info/user/Tb6wo_qUv5uT20NCSJOQ8Q.html Poczciwy Krzychu instagram.com/poczciwykrzychu/ Wujek Łuki instagram.com/wujekluki/
ROBIĘ NIESAMOWITĄ AUTOMATYCZNĄ SKARBONKĘ!
ROBIĘ NIESAMOWITĄ AUTOMATYCZNĄ SKARBONKĘ!
Miesiąc temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA DO LIFEHACKÓW: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ Potrzebne rzeczy (na Waszą prośbę): -Silniczek niskoobrotowy DC (35zł) -2 metry przewodów (~6zł) -Przełącznik on/off (3zł) -Bateria 9V (6zł) -Czapeczka na baterie (50gr) -Plexi (70zł cały arkusz, ale potrzeba mniej i można zamienić) W dzisiejszym odcinku pokażę Wam jak zrobić niesamowitą automatyczną skarbonkę która dzieli monety! Jeśli jesteś ciekaw jak działa, zrób to sam... albo z Disem :)
Reakcja RODZINY NA MÓJ NOWY SAMOCHÓD!
Reakcja RODZINY NA MÓJ NOWY SAMOCHÓD!
Miesiąc temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA DO LIFEHACKÓW: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ W dzisiejszym odcinku sprawdzimy reakcje rodziny na mojego Mustanga! Czy mama dziadek i babcia będą zaskoczeni? Oglądaj i sprawdź sam!
Robię NAJWIĘKSZY SAMOLOT Z PAPIERU NA ŚWIECIE!
Robię NAJWIĘKSZY SAMOLOT Z PAPIERU NA ŚWIECIE!
Miesiąc temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA DO LIFEHACKÓW: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ Potrzebne rzeczy (na Waszą prośbę): -15 arkuszy styropianu 20mm (około 35zł) -Klej w tubie (około 30zł, można użyć innego) -3 paczki patyczków do szaszłyków (około 10zł) -Szara taśma w razie awarii lub do wzmocnienia (około 15zł) W dzisiejszym odcinku pokażę Wam jak zrobić największy samolot z papieru (a właściwie styropianu) na świecie! Czy uda się pobić rekord? Oglądaj i zrób to sam (albo z Disem)!
KUPIŁEM SAMOCHÓD MARZEŃ ZA 100 000 PLN!
KUPIŁEM SAMOCHÓD MARZEŃ ZA 100 000 PLN!
Miesiąc temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA DO LIFEHACKÓW: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ W dzisiejszym odcinku kupuje mój samochód marzeń za 100 000 zł! Sprawdzimy też jego przyspieszenie i w ramach eksperymentu, porównamy stare auto z nowym autem! Dajcie znać czy chcecie więcej takich odcinków, bo 2 kolejne już są nagrane :D
ROBIĘ AUTOMAT DO NAPOJÓW JAK W KFC! *nowa seria*
ROBIĘ AUTOMAT DO NAPOJÓW JAK W KFC! *nowa seria*
Miesiąc temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA DO LIFEHACKÓW: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ W dzisiejszym odcinku pokażę Wam jak zrobić własnoręcznie AUTOMAT DO NAPOJÓW działający elektrycznie na guzik, taki jak na przykład w KFC. Zrób to sam (albo z Disem) to nowa seria na kanale po lifehackach! Daj znać jak Ci się podoba :)
CO SIĘ STANIE Z PUSZKĄ COLI W MIKROFALÓWCE?
CO SIĘ STANIE Z PUSZKĄ COLI W MIKROFALÓWCE?
2 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA DO LIFEHACKÓW: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ W dzisiejszym odcinku przeprowadzamy eksperymenty z kuchenką mikrofalową. Co stanie się z puszką coli i innymi ciekawymi przedmiotami w mikrofalówce? Oglądaj i zobacz sam!
ILE ZAROBIŁEM NA LIFEHACKACH *screeny*
ILE ZAROBIŁEM NA LIFEHACKACH *screeny*
2 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info_c... 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA DO LIFEHACKÓW: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/Teste... 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ W dzisiejszym odcinku sprawdzimy ile zarobiłem na lifehackach! Dowiecie się też, ile wydałem na sztuczki, pomysły i cały sprzęt. Jesteście ciekawi? Sprawdźcie film!
Wkładamy DZIWNE RZECZY DO BLENDERA z DZIEWCZYNĄ!
Wkładamy DZIWNE RZECZY DO BLENDERA z DZIEWCZYNĄ!
2 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA DO LIFEHACKÓW: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ Gość: Lady_Scar (Ania) Live u Ani środa 19:00 tutaj plzone.info/user/RkQnSzgohFHtfSptaqTbCQ.htmlfeatured instagram.com/lady.scar.98 W dzisiejszym odcinku przeprowadzamy eksperymenty z dziewczyną. Razem wkładamy dziwne rzeczy do blendera! Czy Iphone i inne przedmioty to przetrwają? Oglądaj i zobacz sam! Ps. pamiętajcie że w tytule jest napisane "Z DZIEWCZYNĄ" a nie "Z MOJĄ DZIEWCZYNĄ" ;) Pozdro!
Najsmaczniejsze SZTUCZKI I POMYSŁY Z BANANAMI !
Najsmaczniejsze SZTUCZKI I POMYSŁY Z BANANAMI !
2 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA DO LIFEHACKÓW: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ Muzyka w timelapsach: Nomy - 21st Century (Digital Boy) plzone.info/view/eDBZYkRwZm5CUkU.html W dzisiejszym odcinku sprawdzimy najsmaczniejsze pomysły i sztuczki z Bananami i nutellą! Czy kuchenne i deserowe lifahacki okażą się smaczne? Sprawdźmy!
Rozwiązuje TRUDNE ZAGADKI LOGICZNE I ŁAMIGŁÓWKI !
Rozwiązuje TRUDNE ZAGADKI LOGICZNE I ŁAMIGŁÓWKI !
2 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA DO LIFEHACKÓW: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ W dzisiejszym odcinku rozwiązujemy sprytne zagadki logiczne i łamigłówki! Jak sobie poradzę z takim "testem na inteligencje"? Spróbuj rozwiązywać je razem ze mną!
SPRYTNE LIFEHACKI na TAJNE SKRYTKI!
SPRYTNE LIFEHACKI na TAJNE SKRYTKI!
2 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA DO LIFEHACKÓW: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ W dzisiejszym odcinku sprawdzimy SPRYTNE LIFEHACKI na super TAJNE SKRYTKI! Czy sztuczki i pomysły okażą się być fajne i przydatne? Oglądaj lub zrób to sam i sprawdź!
Wkładamy DZIWNE RZECZY do FRYTKOWNICY Z DZIEWCZYNĄ!
Wkładamy DZIWNE RZECZY do FRYTKOWNICY Z DZIEWCZYNĄ!
2 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA DO LIFEHACKÓW: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ Gość: Lady_Scar (Ania) www.Twitch.tv/Lady_Scar instagram.com/lady.scar.98 W dzisiejszym odcinku sprawdzimy przeprowadzamy eksperymenty z dziewczyną. Razem wkładamy dziwne rzeczy do frytkownicy... czy klocki lego i inne przedmioty przetrwają w gorącym oleju? Oglądaj i zobacz sam! Ps. pamiętajcie że w tytule jest napisane "Z DZIEWCZYNĄ" a nie "Z MOJĄ DZIEWCZYNĄ" ;) Pozdro!
Testuje NIESAMOWITE LIFEHACKI ZE SZCZOTECZKAMI !
Testuje NIESAMOWITE LIFEHACKI ZE SZCZOTECZKAMI !
2 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA DO LIFEHACKÓW: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ W dzisiejszym odcinku sprawdzimy niesamowite LIFEHACKI ZE SZCZOTECZKAMI DO ZĘBÓW! Czy szczoteczkowe sztuczki i pomysły okażą się być fajne? Oglądaj lub zrób to sam i sprawdź!
Najbardziej EKSTREMALNY TEST NOKIA 3310!
Najbardziej EKSTREMALNY TEST NOKIA 3310!
3 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA - DOŁĄCZ: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ W dzisiejszym odcinku przeprowadzamy najbardziej EKSTREMALNY test NOKIA 3310 na Polskim PLzone! Jak sprawdzi się legendarny telefon? Czy poradzi sobie lepiej niż nowe smartphone'y? Sprawdźcie sami!
Dziwne LIFEHACKI Z GUMKAMI RECEPTURKAMI !
Dziwne LIFEHACKI Z GUMKAMI RECEPTURKAMI !
3 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA DO LIFEHACKÓW: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ W dzisiejszym odcinku sprawdzimy dziwne LIFEHACKI Z GUMKAMI RECEPTURKAMI! Czy sztuczki i pomysły z gumeczkami okażą się być fajne? Oglądaj lub zrób to sam i sprawdź! Specjalne podziękowania dla Pago3 za dogrywkę i bycie najweselszym memsem pod słońcem ❤
SZALONE EKSPERYMENTY z PIŁECZKAMI PING PONGOWYMI!
SZALONE EKSPERYMENTY z PIŁECZKAMI PING PONGOWYMI!
3 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA - DOŁĄCZ: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ W dzisiejszym odcinku przeprowadzimy eksperymenty z PIŁECZKAMI DO PING PONGA! Czy doświadczenia okażą się ciekawe? Oglądaj i sprawdź sam!
Sprawdzamy NAJLEPSZE SURVIVALOWE LIFEHACKI!
Sprawdzamy NAJLEPSZE SURVIVALOWE LIFEHACKI!
3 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA DO LIFEHACKÓW: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ Gość: KamilInTravel plzone.info W dzisiejszym odcinku sprawdzimy NAJLEPSZE SURVIVALOWE LIFEHACKI z Kamin in Travel! Czy sztuczki i pomysły beauty okażą się być fajne? Oglądaj lub zrób to sam i sprawdź!
Wkładamy DZIWNE RZECZY DO BLENDERA! *nokia 3310*
Wkładamy DZIWNE RZECZY DO BLENDERA! *nokia 3310*
3 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA - DOŁĄCZ: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ W dzisiejszym odcinku sprawdzimy jak BLENDER poradzi sobie z najbardziej wytrzymałym telefonem NOKIA 3310! Będą też eksperymenty z innymi ciekawymi przedmiotami... sprawdźcie sami!
Sprawdzam NAJLEPSZE LIFEHACKI DLA GRACZY!
Sprawdzam NAJLEPSZE LIFEHACKI DLA GRACZY!
3 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info OFERTA OD PARTNERA ODCINKA (T-mobile) ►bit.ly/2W1nd61 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA DO LIFEHACKÓW: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ W dzisiejszym odcinku sprawdzimy NAJLEPSZE LIFEHACKI DLA GRACZY! Czy sztuczki i pomysły do komputera okażą się być fajne? Oglądaj lub zrób to sam i sprawdź!
NIEBEZPIECZNE EKSPERYMENTY z MIKROFALĄ! *przesadziłem*
NIEBEZPIECZNE EKSPERYMENTY z MIKROFALĄ! *przesadziłem*
3 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA - DOŁĄCZ: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ W dzisiejszym odcinku przeprowadzimy eksperymenty z mikrofalówką! Jak mikrofale poradzą sobie w starciu z folią aluminiową, żarówką lub... dumbumem? Które ze sztuczek i doświadczeń będą najciekawsze? Sprawdźcie sami oglądając!
NAJLEPSZE LIFEHACKI z ARBUZEM! *kolorowe lody*
NAJLEPSZE LIFEHACKI z ARBUZEM! *kolorowe lody*
3 miesięcy temu
📷 WBIJAJ NA INSTA BY DECYDOWAĆ: DisStream ►instagram.com/DisStream 💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA DO LIFEHACKÓW: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ W dzisiejszym odcinku przetestujemy niesamowite LIFEHACKI Z ARBUZEM! Sprawdź który z nich może Ci się przydać :D
iPHONE vs NAJSILNIEJSZY LASER ŚWIATA!
iPHONE vs NAJSILNIEJSZY LASER ŚWIATA!
3 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA - DOŁĄCZ: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ W dzisiejszym odcinku sprawdzimy jak najsilniejszy laser na świecie poradzi sobie z iPhonem. Wygra światło czy smartfon? Będą też eksperymenty z innymi ciekawymi przedmiotami, niektóre z nich Was zaskoczą więc... Sprawdźcie sami!
Najlepsze CHŁODZĄCE LIFEHACKI NA LATO!
Najlepsze CHŁODZĄCE LIFEHACKI NA LATO!
4 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA DO LIFEHACKÓW: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ W dzisiejszym odcinku przetestujemy najlepsze CHŁODZĄCE LIFEHACKI NA LATO! Sprawdź który z nich może przydać Ci się na wakacje i zrób to sam!
NAJMOCNIEJSZY LASER NA ŚWIECIE vs 100 BALONÓW!
NAJMOCNIEJSZY LASER NA ŚWIECIE vs 100 BALONÓW!
4 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA - DOŁĄCZ: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ W dzisiejszym odcinku sprawdzimy eksperymenty z NAJSILNIEJSZYM LASEREM NA ŚWIECIE! Czy uda nam się doświadczenie z pękaniem ponad 100 balonów? Sprawdźcie sami oglądając!
Niesamowite LIFEHACKI Z ZAPALNICZKAMI *miotacz ognia*
Niesamowite LIFEHACKI Z ZAPALNICZKAMI *miotacz ognia*
4 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA DO LIFEHACKÓW: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ W dzisiejszym odcinku sprawdzimy najdziwniejsze LIFEHACKI Z ZAPALNICZKAMI! Czy sztuczki i pomysły okażą się być fajne? Oglądaj lub zrób to sam!
Niesamowite EKSPERYMENTY CHEMICZNE! *podpaliłem metal*
Niesamowite EKSPERYMENTY CHEMICZNE! *podpaliłem metal*
4 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA - DOŁĄCZ: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ Gość PAGO, autor znanego stwierdzenia "nic tylko jeść" plzone.info Miniatura by Deepox W dzisiejszym odcinku sprawdzimy niesamowite eksperymenty CHEMICZNE! Które ze sztuczek lub doświadczeń są najciekawsze? Sprawdźcie sami oglądając!
Sprawdzam NAJLEPSZE BIUROWE LIFEHACKI!  *satysfakcjonujące*
Sprawdzam NAJLEPSZE BIUROWE LIFEHACKI! *satysfakcjonujące*
4 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info LAPTOP Z ODCINKA - bit.ly/2PUQSw2 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA DO LIFEHACKÓW: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ Gość: Lady_Scar (Ania) www.Twitch.tv/Lady_Scar instagram.com/lady.scar.98
Niebezpieczne EKSPERYMENTY Z SUCHYM LODEM!
Niebezpieczne EKSPERYMENTY Z SUCHYM LODEM!
4 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA - DOŁĄCZ: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ W dzisiejszym odcinku sprawdzimy eksperymenty z SUCHYM LODEM I COLĄ! Które ze sztuczek lub doświadczeń są najciekawsze? Sprawdźcie sami oglądając!
SPRAWDZAM NIESAMOWITE LIFEHACKI z KOKOSEM!
SPRAWDZAM NIESAMOWITE LIFEHACKI z KOKOSEM!
4 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA DO LIFEHACKÓW: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ Gość: Pan Reżyser www.Twitch.tv/Pan_Rezyser W dzisiejszym odcinku sprawdzimy najdziwniejsze LIFEHACKI Z KOKOSEM! Czy sztuczki i pomysły okażą się być fajne? Oglądaj lub zrób to sam, bo mogą Ci się przydać w lato na wakacje!
Szalone EKSPERYMENTY Z RAKIETAMI ! *wyleciała w kosmos*
Szalone EKSPERYMENTY Z RAKIETAMI ! *wyleciała w kosmos*
4 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA - DOŁĄCZ: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ GOŚĆ RAPHAEL LOOPRO PLzone plzone.info Instagram Instagram instagram.com/raphael_loopro/ W dzisiejszym odcinku sprawdzimy najciekawsze eksperymenty z RAKIETAMI! Które ze sztuczek lub doświadczeń są najciekawsze? Sprawdźcie sami oglądając!
Sprawdzamy NAJLEPSZE UPIĘKSZAJĄCE LIFEHACKI Z DZIEWCZYNĄ!
Sprawdzamy NAJLEPSZE UPIĘKSZAJĄCE LIFEHACKI Z DZIEWCZYNĄ!
5 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA DO LIFEHACKÓW: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ Gość: Lady_Scar (Ania) www.Twitch.tv/Lady_Scar instagram.com/lady.scar.98 W dzisiejszym odcinku sprawdzimy NAJLEPSZE UPIĘKSZAJĄCE LIFEHACKI Z DZIEWCZYNĄ! Czy sztuczki i pomysły beauty okażą się być fajne? Oglądaj lub zrób to sam i sprawdź! Ps. pamiętajcie że w tytule jest napisane "Z DZIEWCZYNĄ" a nie "Z MOJĄ DZIEWCZYNĄ" ;) Pozdro!
Najciekawsze EKSPERYMENTY z SUCHYM LODEM!
Najciekawsze EKSPERYMENTY z SUCHYM LODEM!
5 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA - DOŁĄCZ: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ GOŚĆ LADY SCAR Twitch www.twitch.tv/Lady_Scar Instagram instagram.com/lady.scar.98 W dzisiejszym odcinku sprawdzimy najciekawsze eksperymenty z SUCHYM LODEM! Które ze sztuczek lub doświadczeń są najciekawsze? Sprawdźcie sami oglądając!
Sprawdzam NAJGORSZE LIFEHACKI Z INTERNETU! *to był błąd*
Sprawdzam NAJGORSZE LIFEHACKI Z INTERNETU! *to był błąd*
5 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA DO LIFEHACKÓW: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ Gość: Lady_Scar (Ania) www.Twitch.tv/Lady_Scar instagram.com/lady.scar.98 W dzisiejszym odcinku sprawdzimy NAJGORSZE LIFEHACKI Z INTERNETU! Czy te sztuczki i pomysły okażą się totalną klapą? Oglądaj lub zrób to sam i sprawdź! Kilka z nich będzie do smartphona! :D
DZIWNE EKSPERYMENTY Z WODĄ! *zalałem studio*
DZIWNE EKSPERYMENTY Z WODĄ! *zalałem studio*
5 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA - DOŁĄCZ: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ Za pomoc z miniaturką dziękuję Dpx Design! facebook.com/DepooxArt/ W dzisiejszym odcinku sprawdzimy dziwne eksperymenty z WODĄ! Które ze sztuczek lub doświadczeń są najciekawsze? Sprawdźcie sami oglądając!
Najlepsze LIFEHACKI DO OGLĄDANIA FILMÓW!
Najlepsze LIFEHACKI DO OGLĄDANIA FILMÓW!
5 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA DO LIFEHACKÓW: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ Instagram Pana Trenera instagram.com/doktor.tren/ W dzisiejszym odcinku sprawdzimy najlepsze lifehacki do OGLĄDANIA FILMÓW! Czy sztuczki i pomysły z internetu będą działać? Oglądaj lub zrób to sam i sprawdź!
Rozgryzam NAJTRUDNIEJSZE ZAGADKI LOGICZNE!
Rozgryzam NAJTRUDNIEJSZE ZAGADKI LOGICZNE!
5 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info LAPTOP Z ODCINKA ► bit.ly/2PUQSw2 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA DO LIFEHACKÓW: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ W dzisiejszym odcinku rozwiązujemy najtrudniejsze zagadki logiczne oraz łamigłówki. Czy zdam test na inteligencje? Spróbuj rozwiązać je razem ze mną!
Najlepsze KARTONOWE LIFEHACKI I POMYSŁY!
Najlepsze KARTONOWE LIFEHACKI I POMYSŁY!
5 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA DO LIFEHACKÓW: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ Piosenka: plzone.info/view/RkVXaXRnelhDOTA.html W dzisiejszym odcinku sprawdzimy najlepsze lifehacki z KARTONEM! Czy sztuczki i pomysły z internetu będą działać? Oglądaj lub zrób to sam i sprawdź!
DZIWNE EKSPERYMENTY z DYMEM!
DZIWNE EKSPERYMENTY z DYMEM!
5 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA - DOŁĄCZ: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ W dzisiejszym odcinku sprawdzimy dziwne eksperymenty z DYMEM! Które ze sztuczek lub doświadczeń są najciekawsze? Sprawdźcie sami oglądając!
DZIWNE LIFEHACKI z PLASTIKOWYMI BUTELKAMI !
DZIWNE LIFEHACKI z PLASTIKOWYMI BUTELKAMI !
5 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA DO LIFEHACKÓW: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ W dzisiejszym odcinku sprawdzimy najlepsze lifehacki z plastikowymi butelkami! Czy sztuczki i pomysły z internetu będą działać? Oglądaj lub zrób to sam i sprawdź!
NIESAMOWITE EKSPERYMENTY z COLĄ!
NIESAMOWITE EKSPERYMENTY z COLĄ!
6 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA - DOŁĄCZ: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ W dzisiejszym odcinku sprawdzimy dziwne eksperymenty z COLĄ! ( i innymi napojami) Która ze sztuczek jest najciekawsza? Sprawdźcie sami!
Najlepsze LIFEHACKI Z BALONAMI !
Najlepsze LIFEHACKI Z BALONAMI !
6 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA DO LIFEHACKÓW: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ W dzisiejszym odcinku sprawdzimy najlepsze lifehacki z balonami! Czy sztuczki i pomysły z internetu będą działać? Oglądaj lub zrób to sam i sprawdź!
DZIWNE EKSPERYMENTY z OGNIEM!
DZIWNE EKSPERYMENTY z OGNIEM!
6 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA DO LIFEHACKÓW: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ W dzisiejszym odcinku sprawdzimy dziwne eksperymenty z OGNIEM! Która ze sztuczek jest najciekawsza? Sprawdźcie sami!
Najsmaczniejsze SZTUCZKI I POMYSŁY Z NUTELLĄ!
Najsmaczniejsze SZTUCZKI I POMYSŁY Z NUTELLĄ!
6 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA DO LIFEHACKÓW: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ Muzyka w timelapsach: Nomy - 21st Century (Digital Boy) plzone.info/view/eDBZYkRwZm5CUkU.html W dzisiejszym odcinku sprawdzimy najsmaczniejsze pomysły i sztuczki z Nutellą! Czy kuchenne i deserowe lifahacki okażą się smaczne? Sprawdźmy!
Rozwiązuje NAJCIEKAWSZE ZAGADKI LOGICZNE I ŁAMIGŁÓWKI !
Rozwiązuje NAJCIEKAWSZE ZAGADKI LOGICZNE I ŁAMIGŁÓWKI !
6 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info LAPTOP Z ODCINKA ►bit.ly/2uXap5q 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA DO LIFEHACKÓW: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ Specjalne podziękowania dla Piotra z kanału ASTROFAZA, czyli... naszego łysego mędrca z ostatniej zagadki! W dzisiejszym odcinku rozwiązujemy najciekawsze zagadki logiczne oraz łamigłówki. Czy zdam test na inteligencje? Spróbuj rozwiązać je razem ze mną!
Najlepsze LIFEHACKI Z CIEPŁYM KLEJEM !
Najlepsze LIFEHACKI Z CIEPŁYM KLEJEM !
6 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA DO LIFEHACKÓW: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ W dzisiejszym odcinku sprawdzimy najlepsze lifehacki z ciepłym klejem! Czy sztuczki z internetu będą działać? Oglądaj lub zrób to sam i sprawdź!
DZIWNE EKSPERYMENTY z MAGNESAMI! *popsułem monitor*
DZIWNE EKSPERYMENTY z MAGNESAMI! *popsułem monitor*
6 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA DO LIFEHACKÓW: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ W dzisiejszym odcinku sprawdzimy dziwne eksperymenty z magnesami! Która ze sztuczek jest najciekawsza? Sprawdźcie sami!
SPRAWDZAM NIESAMOWITE SZTUCZKI z ŚWIATŁEM UV!
SPRAWDZAM NIESAMOWITE SZTUCZKI z ŚWIATŁEM UV!
6 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA DO LIFEHACKÓW: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ W dzisiejszym odcinku sprawdzamy Lifehacki, czyli sztuczki z internetu związane z... ŚWIATŁEM ULTRAFIOLETOWYM! Ty też możesz zrobić sam coś z UV, sprawdź!
NAJWIĘKSZA CZASZKA z 45 000 ZAPAŁEK! *reakcja łańcuchowa*
NAJWIĘKSZA CZASZKA z 45 000 ZAPAŁEK! *reakcja łańcuchowa*
6 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA DO LIFEHACKÓW: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream/ KANAŁY GOŚCI ►Kinga instagram.com/pikaxzz/ ►Madlencia instagram.com/madlencia/ ►Lady_Scar instagram.com/lady.scar.98/ www.twitch.tv/lady_scar/ ►Pan_Reżyser www.twitch.tv/pan_rezyser instagram.com/pan_rezyser_/ ►Michał Szpak (tak serio Wojtek) facebook.com/pichuemce/ __________________________________________________ REALIZACJE W STUDIO (kontakt) facebook.com/nervarienstudio/ __________________________________________________ Muzyka plzone.info __________________________________________________ W dzisiejszym odcinku sprawdzamy reakcję łańcuchową z ...45 000 zapałek! Czy nasz satysfakcjonujący eksperyment się uda? Sprawdźmy!
Testuje NIESAMOWITE SZTUCZKI z PUSZKAMI !
Testuje NIESAMOWITE SZTUCZKI z PUSZKAMI !
7 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👨‍👩‍👧‍👦 NOWA GRUPA DO LIFEHACKÓW: Testerzy Disa ►facebook.com/groups/TesterzyDisa/ 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream / W dzisiejszym odcinku sprawdzamy Lifehacki, czyli sztuczki z internetu związane z... PUSZKAMI! Ty też możesz zrobić je sam, a ja pokażę Ci na to sposób!
WIELKIE DOMINO z 10 000 ZAPAŁEK!  *reakcja łańcuchowa*
WIELKIE DOMINO z 10 000 ZAPAŁEK! *reakcja łańcuchowa*
7 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream Kanały Pana Reżysera ►www.twitch.tv/pan_rezyser ►facebook.com/JRezyser/ ►instagram.com/Pan_rezyser_ W dzisiejszym odcinku sprawdzamy reakcję łańcuchową z ...10000 zapałek! Czy nasze domino się uda? Sprawdźmy!
SPRAWDZAM NIESAMOWITE SZTUCZKI Z ARBUZEM!
SPRAWDZAM NIESAMOWITE SZTUCZKI Z ARBUZEM!
7 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 📷 MÓJ INSTA: DisStream ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream 👨‍👩‍👧‍👦 GRUPA ►facebook.com/groups/BestieDisa/ W dzisiejszym odcinku sprawdzamy Lifehacki, czyli sztuczki z internetu związane z... ARBUZEM! Ty też możesz zrobić je sam, a ja pokażę Ci na to sposób!
WYBIERAMY NAJŁADNIEJSZĄ KOBIETĘ z League of Legends!
WYBIERAMY NAJŁADNIEJSZĄ KOBIETĘ z League of Legends!
7 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 📷 MÓJ INSTA ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream 👨‍👩‍👧‍👦 GRUPA ►facebook.com/groups/BestieDisa/ OBRAZKI NA ODCINEK WYBIERAŁ ACE TRENER LUPI ►plzone.info/user/mI5dWtDnt-XiAxbrwo3v-g.html Wielkie dzięki! Zapraszam na jego kanał o Pokemonach :D Obrazek z miniaturki (źródło) www.wallpaperup.com/786631/Ashe_-_League-of-Legends_cosplay.html W dzisiejszym odcinku wybieram najładniejszą dziewczynę z League of Legends! Ah... te wszystkie wspomnienia na Summoners Rift :D
Testuje NAJLEPSZE SZTUCZKI Z INTERNETU!
Testuje NAJLEPSZE SZTUCZKI Z INTERNETU!
7 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 📷 MÓJ INSTA ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream 👨‍👩‍👧‍👦 GRUPA ►facebook.com/groups/BestieDisa/ W dzisiejszym odcinku sprawdzamy najlepsze Lifehacki, czyli sztuczki z internetu. Czy porady i sposoby które nam pokazują działają...? Sprawdźcie sami!
ROZPOZNAJE KRESKÓWKI NA ŚLEPO!
ROZPOZNAJE KRESKÓWKI NA ŚLEPO!
7 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 💻LAPTOP Z ODCINKA (Helios 300) ►bit.ly/2SxXHU0 📷 MÓJ INSTA ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream 👨‍👩‍👧‍👦 GRUPA ►facebook.com/groups/BestieDisa/ W dzisiejszym odcinku rozpoznaje stare kreskówki na ślepo! Quiz polega na odgadnięciu tytułu bajki podczas słuchania intro z zawiązanymi oczami. Ile zgadłem? Sprawdźcie sami!
WYBIERAM NAJŁADNIEJSZĄ DZIEWCZYNĘ Z KRESKÓWEK!
WYBIERAM NAJŁADNIEJSZĄ DZIEWCZYNĘ Z KRESKÓWEK!
7 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 📷 MÓJ INSTA ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream 👨‍👩‍👧‍👦 GRUPA ►facebook.com/groups/BestieDisa/ W dzisiejszym odcinku wybieram najładniejszą dziewczynę z kreskówek! Ah... ciekawe czy Wam też wrócą wspomnienia z dzieciństwa na widok tych postaci z bajek ^^
ROZWIĄZUJE NAJTRUDNIEJSZE ŁAMIGŁÓWKI I ZAGADKI
ROZWIĄZUJE NAJTRUDNIEJSZE ŁAMIGŁÓWKI I ZAGADKI
7 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 📷 MÓJ INSTA ►instagram.com/DisStream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream 👨‍👩‍👧‍👦 GRUPA ►facebook.com/groups/BestieDisa/ W poprzednim odcinku sprawdzaliśmy sztuczki i lifehacki. Dziś... będziemy rozwiązywać łamigłówki i zagadki! Sprawdźcie sami czy zdam "test na inteligencje" xD Miłego oglądania!
SPRAWDZAM NAJGORSZE SZTUCZKI z INTERNETU!
SPRAWDZAM NAJGORSZE SZTUCZKI z INTERNETU!
8 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 📷 MÓJ INSTA ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream 👨‍👩‍👧‍👦 GRUPA ►facebook.com/groups/BestieDisa/ W dzisiejszym odcinku sprawdzamy Lifehacki, czyli sztuczki z internetu. Czy porady i sposoby które nam pokazują działają...? Sprawdźcie sami!
WIELKI TEST PŁATKÓW ŚNIADANIOWYCH! *drogie vs tanie*
WIELKI TEST PŁATKÓW ŚNIADANIOWYCH! *drogie vs tanie*
8 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 📷 MÓJ INSTA ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream 👨‍👩‍👧‍👦 GRUPA ►facebook.com/groups/BestieDisa/ W dzisiejszym odcinku testujemy jedzenie a konkretniej - Płatki śniadaniowe ze sklepów! Co lepsze - Nesquik? Kangusy? Corn flakesy? A może ich zamienniki z Lidla czy Auchan? Sprawdźmy to!
KOŁO WYZWAŃ I KANAPKA DECYDUJĄ o MOIM ŻYCIU! 😱
KOŁO WYZWAŃ I KANAPKA DECYDUJĄ o MOIM ŻYCIU! 😱
8 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 📷 MÓJ INSTA ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream 👨‍👩‍👧‍👦 GRUPA ►facebook.com/groups/BestieDisa/ Kanał gościa (Nervarien) ►plzone.info Kanał gościa (Pan Reżyser) ►www.twitch.tv/Pan_Rezyser W dzisiejszym odcinku koło fortuny decyduje o moim życiu!... a w sumie nie, bo kanapka. Kanapka decyduje o moim życiu. W sumie fajny odcinek, pozdro od Disa.
NAJGORSZE WPADKI WALENTYNKOWE!
NAJGORSZE WPADKI WALENTYNKOWE!
8 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 📷 MÓJ INSTA ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream 👨‍👩‍👧‍👦 GRUPA ►facebook.com/groups/BestieDisa/ Walentynki to dużo miłości, ale zdarzają się wpadki! W dzisiejszym odcinku, sprawdzimy które są śmieszne a które suche. Miłego oglądania :D
TESTUJEMY FOTEL GAMINGOWY za 50 000 PLN z ZIEMNIAKIEM  *zagrałem w mario*
TESTUJEMY FOTEL GAMINGOWY za 50 000 PLN z ZIEMNIAKIEM *zagrałem w mario*
8 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info FOTEL GAMINGOWY: Predator Thronos KOMPUTER: Orion 9000 (intel core i7 8700K, 256gb ssd, 4tb hdd, GPU 2x 1080Ti) Dodatkowo LAPEK PREDATOR (TRITON 700) ►bit.ly/2RBNwSV 📷 MÓJ INSTA ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream 👨‍👩‍👧‍👦 GRUPA ►facebook.com/groups/BestieDisa/ Kanał gościa (Ziemniak) ►plzone.info GRA www.uta.edu/utari/acs/ASL_site/Homepage/Misc/Mario/index.html
WIELKI TEST ENERGETYKÓW! *ponad 20 puszek*
WIELKI TEST ENERGETYKÓW! *ponad 20 puszek*
8 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 📷 MÓJ INSTA ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream 👨‍👩‍👧‍👦 GRUPA ►facebook.com/groups/BestieDisa/ W dzisiejszym odcinku testujemy napoje energetyczne, a konkretniej - 24 różne energetyki ze sklepów! Co lepsze - RedBull? Monster? Black? Tiger? Sprawdźmy to! Chcesz dostać nowe energole od G2A? -Napisz "Norbi dej energola" w komentarzu i podaj swój email. 20 Osób dostanie podwójne kody, do odbiorów w Żabce! Źródła: Serafin plzone.info/view/WHZ6elBHUFpuWG8.html Mniej więcej plzone.info/view/cXg0NXVDeldGdWM.html Kruszwil plzone.info/view/MWhJM1NKd1haQTg.html Karolek plzone.info/view/Z1JCVklPcThydjA.html
BYŁEM Z WILKAMI W KLATCE! *zaatakował mnie*
BYŁEM Z WILKAMI W KLATCE! *zaatakował mnie*
8 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info LAPEK PREDATOR (TRITON 700) ►bit.ly/2RBNwSV 📷 MÓJ INSTA ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream 👨‍👩‍👧‍👦 GRUPA ►facebook.com/groups/BestieDisa/ Kanał gościa (DeeJayPallaside) ►plzone.info Dziś pokażę Wam 3 niesamowite miejsca w USA w Miami! W jednym z nich... Zaatakował mnie wilk! Zapraszam do oglądania przygód z Żiżejem i tatą Markiem na Florydzie.
Robię NAJLEPSZĄ KANAPKĘ na ŚWIECIE! *10/10*
Robię NAJLEPSZĄ KANAPKĘ na ŚWIECIE! *10/10*
9 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info \] ['[=[' 📷 MÓJ INSTA ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream 👨‍👩‍👧‍👦 GRUPA ►facebook.com/groups/BestieDisa/ Kanał Gościa www.twitch.tv/Pan_rezyser
OPUSZCZAM POLSKĘ *żegnajcie*
OPUSZCZAM POLSKĘ *żegnajcie*
9 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 📷 MÓJ INSTA ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream 👨‍👩‍👧‍👦 GRUPA ►facebook.com/groups/BestieDisa/ Opuszczam Polskę. Gdzie wyjeżdżam? Z kim? Na jak długo? Tego dowiecie się w dzisiejszym odcinku!
WIELKI TEST KANAPEK ZE SKLEPÓW!
WIELKI TEST KANAPEK ZE SKLEPÓW!
9 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 📷 MÓJ INSTA ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream 👨‍👩‍👧‍👦 GRUPA ►facebook.com/groups/BestieDisa/ W dzisiejszym odcinku testujemy jedzenie a konkretniej - Kanapki ze sklepów! Co lepsze - Żabka? Subway? Orlen? A może Awiteks? Sprawdźmy to!
ZNISZCZYŁEM NOGI na DESCE! *100 razy kickflip*
ZNISZCZYŁEM NOGI na DESCE! *100 razy kickflip*
9 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👉 INSTA SKATEBOARD SCHOOL ►instagram.com/skateboard_school 👉SKATESHOP U GOLANA instagram.com/kor_pow/ 🔥 SKATEPARK W KTÓRYM JEŹDZIŁEM ►skateinpark.eu/ 🔥 KANAŁ KorPow (Golan i ekipa) ►plzone.info/user/rG057jW17Gn0XDgf2b_BNQ.html 📷 MÓJ INSTA ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream 👨‍👩‍👧‍👦 GRUPA ►facebook.com/groups/BestieDisa/ W końcu odcinek Dis na Desce! Dziś próbuję zrobić kickflipa 100 razy. Czy challenge się uda? Sprawdź sam.
EKSTREMALNY ZJAZD na DESKOROLCE z OGROMNEJ SKOCZNI! (gość. DeeJayPallaside)
EKSTREMALNY ZJAZD na DESKOROLCE z OGROMNEJ SKOCZNI! (gość. DeeJayPallaside)
9 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👉 KANAŁ ŻIŻEJA ►plzone.info 💪PARK TRAMPOLIN NA KTÓRYM SKACZEMY ►gojump.pl/ 📷 MÓJ INSTA ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream 👨‍👩‍👧‍👦 GRUPA ►facebook.com/groups/BestieDisa/
WIELKI TEST PETARD! *niebezpieczne*
WIELKI TEST PETARD! *niebezpieczne*
9 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 📷 MÓJ INSTA ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream 👨‍👩‍👧‍👦 GRUPA ►facebook.com/groups/BestieDisa/ UWAGA! Czynności prezentowane w tym odcinku, wykonywane były pod okiem przeszkolonej ekipy, z dala od miejsc zabudowanych, ruchu ulicznego, przechodniów oraz zwierząt. Całość nagrań odbyła się w kontrolowanych warunkach z zachowaniem WSZELKICH środków ostrożności. Nie powtarzaj ich na własną rękę!
Przeglądamy NAJLEPSZE MEMY z  ROSJI z TROMBĄ!
Przeglądamy NAJLEPSZE MEMY z ROSJI z TROMBĄ!
9 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👉 KANAŁ TROMBA ►plzone.info 📷 MÓJ INSTA ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream 👨‍👩‍👧‍👦 GRUPA ►facebook.com/groups/BestieDisa/ Źródła www.reddit.com/r/ANormalDayInRussia/ plzone.info/view/bEdzWkxqQmpQbHc.html
ŚWIĄTECZNY OPENING SKRZYNEK za 13 000 RP!
ŚWIĄTECZNY OPENING SKRZYNEK za 13 000 RP!
10 miesięcy temu
💻 SPRZĘT PREDATORA Z ODCINKA ►bit.ly/2EIrAP8 💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👉 ZASADY GRY O PLECAK 1. Zostaw follow na insta predatora ►instagram.com/predator_pl 2. Zostaw suba ►plzone.info 3. Napisz komentarz ze świątecznym akcentem i podaj swój email! 📷 MÓJ INSTA ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream 👨‍👩‍👧‍👦 GRUPA ►facebook.com/groups/BestieDisa/
ROBIMY SALTA z DEEJAYPALLASIDE *upadek na wielkiej skoczni!*
ROBIMY SALTA z DEEJAYPALLASIDE *upadek na wielkiej skoczni!*
10 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👉 KANAŁ ŻIŻEJA ►plzone.info 💪PARK TRAMPOLIN NA KTÓRYM SKACZEMY ►gojump.pl/ 📷 MÓJ INSTA ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream 👨‍👩‍👧‍👦 GRUPA ►facebook.com/groups/BestieDisa/ 👉 MUZYKA W FILMIE (Polecam artystę!) ►plzone.info Utwory użyte w zakresie dozwolonego użytku (prawa cytatu) na podstawie Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Art. 29 rozdz. 3): -The sound of Silence - Simon & Garfunkel
TRENER WYCIERA MNĄ PODŁOGĘ! *ekstremalny trening*
TRENER WYCIERA MNĄ PODŁOGĘ! *ekstremalny trening*
10 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 📷 INSTAGRAM TRENERA ►instagram.com/doktor.tren/ 📷 MÓJ INSTA ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream 👨‍👩‍👧‍👦 GRUPA ►facebook.com/groups/BestieDisa/ 💪SIŁOWNIA NA KTÓREJ ĆWICZĘ ►www.energym.com.pl/ 👉 MUZYKA W FILMIE (Polecam artystę!) ►plzone.info
STREAMER → YOUTUBER  ⏩🔥
STREAMER → YOUTUBER ⏩🔥
10 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 📷 MÓJ INSTA ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream 👨‍👩‍👧‍👦 GRUPA ►facebook.com/groups/BestieDisa/ 👉 KANAŁ NOMY'EGO ►plzone.info Inne ►KOSZULKI disstream.cupsell.pl ►PATRONITE patronite.pl/DisStream Co dalej z kanałem DisStream? Odpowiedzi na to i inne pytania w dzisiejszym show :) Zapraszam do oglądania odcinka!
OD ORKA DO HULKA, POWRÓT NA SIŁOWNIE!
OD ORKA DO HULKA, POWRÓT NA SIŁOWNIE!
10 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👉 SIŁOWNIA NA KTÓRĄ CHODZĘ ►www.energym.com.pl/ 📷 MÓJ INSTA ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream 👨‍👩‍👧‍👦 GRUPA ►facebook.com/groups/BestieDisa/ Inne ►KOSZULKI disstream.cupsell.pl ►PATRONITE patronite.pl/DisStream Czas na przemianę... OD ORKA DO HULKA! Wracam do regularnych treningów na siłowni. W ciągu trzech miesięcy dzięki diecie i treningowi, planuję zrzucić 10kg.
WALCZĘ NA RINGU z DAWIDEM MALCZYŃSKIM!
WALCZĘ NA RINGU z DAWIDEM MALCZYŃSKIM!
10 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 👉 KANAŁ MALCZYŃSKICH ►plzone.info 📷 MÓJ INSTA ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream 👨‍👩‍👧‍👦 GRUPA ►facebook.com/groups/BestieDisa/ Inne ►KOSZULKI disstream.cupsell.pl ►PATRONITE patronite.pl/DisStream Muzyka w filmie (przy rozgrzewce) Nomy - Last forever plzone.info/view/V1JRR1F5cnl0WVU.html W dzisiejszym odcinku trening i sparing z Dawidem Malczyńskim na Ringu! Dawid wystąpił na gali FameMMA i trenuje od 5 miesięcy, więc walka z nim to spore wyzwanie.
POJEDYNEK z NERVARIENEM na EKSTREMALNE KARY!
POJEDYNEK z NERVARIENEM na EKSTREMALNE KARY!
10 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 📷 INSTAGRAM PREDATORA, WBIJAJCIE PO SŁUCHAWKI I PLECAK! ►instagram.com/predator_pl/ 👉 KANAŁ NERVARIENA ►plzone.info 📷 MÓJ INSTA ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream 👨‍👩‍👧‍👦 GRUPA ►facebook.com/groups/BestieDisa/ Inne ►KOSZULKI disstream.cupsell.pl ►PATRONITE patronite.pl/DisStream
OSTATNI FILM o XAYOO
OSTATNI FILM o XAYOO
10 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 📷 MÓJ INSTA ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream 👨‍👩‍👧‍👦 GRUPA ►facebook.com/groups/BestieDisa/ Inne ►KOSZULKI disstream.cupsell.pl ►PATRONITE patronite.pl/DisStream MUZYKA ►Mike Stud - 21 Sadness plzone.info/view/NXRCUUJDeWhCajQ.html
ZAPŁACĘ XAYOO za WALKĘ ZE MNĄ! *telefon do BOXDELA*
ZAPŁACĘ XAYOO za WALKĘ ZE MNĄ! *telefon do BOXDELA*
11 miesięcy temu
💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 📷 MÓJ INSTA ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream 👨‍👩‍👧‍👦 GRUPA ►facebook.com/groups/BestieDisa/ Inne ►KOSZULKI disstream.cupsell.pl ►PATRONITE patronite.pl/DisStream Zapłacę Xayoo za walkę ze mną na FAMEMMA. Co na to Boxdel? Odpowiedzi na to i więcej pytań w dzisiejszym odcinku!
GRAM W NAJNOWSZE POKEMONY JAKO PIERWSZY! *limitowana konsola*
GRAM W NAJNOWSZE POKEMONY JAKO PIERWSZY! *limitowana konsola*
11 miesięcy temu
🎮 KONSOLE, SPRZĘT I WIĘCEJ ►bit.ly/dis-allegrogg 💰 SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 📷 MÓJ INSTA ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream 👨‍👩‍👧‍👦 GRUPA ►facebook.com/groups/BestieDisa/ Inne ►KOSZULKI disstream.cupsell.pl ►PATRONITE patronite.pl/DisStream Specjalne podziękowania dla sklepu GameOver w Krakowie! allegro.pl/uzytkownik/game-over-krakow Ps. przypominam że nagrywałem pokemony kilka minut po północy, więc prawdopodobnie GRAŁEM jako pierwszy. Montaż i publikacja odcinka też zajęła troszkę czasu, ale starałem się jak najszybciej!
MÓJ OSTATNI STREAM, DZIĘKI ZA WSZYSTKO! (Częśc 2/2)
MÓJ OSTATNI STREAM, DZIĘKI ZA WSZYSTKO! (Częśc 2/2)
11 miesięcy temu
Postanowiłem zawiesić swoją działalność w streamingu. To ostatni, pożegnalny live. Od teraz będę tworzył więcej fajnych video na PLzone! Dzięki za wszystko. Więcej informacji w filmie plzone.info/view/cV95aDhUelpHQTQ.html ►SUBUJ DISA plzone.info -------------------------------------------DOTACJE/PATRONITE --------------------------- $$$ DONATE - Jeśli podoba Ci się streamek i chcesz mnie wspomóc $$$ Donate PayPal ►youtube.streamlabs.com/UC6RB3Z155elL0xkucydYCww Wyślij SMS'ka (Lub wiadomość głosową!) ►tipanddonation.com/disstream Patronite ►patronite.pl/disstream -------------------------------WTYCZKA DO PRZEGLĄDARKI DISSTREAM ---------------- ►Chrome: chrome.google.com/webstore/detail/disstream-online/iifblnpbaahoopnoefdbahfgpibfffae/related?hl=pl ►Firefox: addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/disstream-online/ ►Opera addons.opera.com/pl/extensions/details/install-chrome-extensions/ a potem chrome.google.com/webstore/detail/disstream-online/iifblnpbaahoopnoefdbahfgpibfffae/related?hl=pl -------------------------------------------SKLEP Z KOSZULKAMI--------------------------- NOWE WZORY! ►disstream.cupsell.pl -------------------------------------------------POLECANE GRY ------------------------------- Kupuj tanie gry na G2A.com z kodem "DIS" 3% Cashback'u ►www.g2a.com/r/disstream ►FORTNITE www.g2a.com/r/fortnitedis ►CS:GO www.g2a.com/r/csgodtv ►PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS (PUBG) www.g2a.com/r/pubgdis -------------------------------------------------SOCIAL MEDIA --------------------------------- FANPAGE ►facebook.com/DisStream INSTAGRAM ►instagram.com/DisStream Snapchat: DisStream ---------------------------------------------REGULAMIN CZATU------------------------------ 1. Nie bądź ch*jem 2. Nie spamuj ofensywnych skrótów w odniesieniu do jakiegokolwiek streamera. Zbędny spam (timeout). Za "omijanie" timeoutów z bota, permaban. 3. Pamiętaj że na czacie nie jesteś sam, nawet jeśli Twoja wiadomość nie zostanie zauważona - nie spamuj nią. Napisz po prostu w luźniejszym momencie. (timeout) 4. Nie wprowadzaj celowo ludzi w błąd (timeout/permaban) 5. Baw się dobrze!
KOŃCZĘ ZE STREAMOWANIEM, DZIĘKI ZA WSZYSTKO!
KOŃCZĘ ZE STREAMOWANIEM, DZIĘKI ZA WSZYSTKO!
11 miesięcy temu
👉ZOSTAW SUBA ►plzone.info 📺 OSTATNI LIVE WE WTOREK (13.11) O 16 TU ►gaming.plzone.infolive 🎮SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream 📷 MÓJ INSTA ►instagram.com/DisStream ⭐FANPAGE ►facebook.com/DisStream 👨‍👩‍👧‍👦 GRUPA ►facebook.com/groups/BestieDisa/ Inne ►KOSZULKI disstream.cupsell.pl ►PATRONITE patronite.pl/DisStream
KUPUJE PREZENT za 5 000 PLN dla KAMERZYSTY! *był zaskoczony*
KUPUJE PREZENT za 5 000 PLN dla KAMERZYSTY! *był zaskoczony*
11 miesięcy temu
SPRAWDŹ SPRZĘT NA ALLEGRO ►bit.ly/dis-allegrogg SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream ZOSTAW SUBA ►plzone.info MÓJ INSTA ►instagram.com/DisStream FANPAGE ►facebook.com/DisStream GRUPA ►facebook.com/groups/BestieDisa/ W OSTATNICH SCENACH MUZYKA OD NOMY'EGO! ►plzone.info/user/vuknVQMNDDc4N_wo5pZ5XA.html Nomy - This heart of Ice Nomy - I love Diane Nomy - If you can hear this Nomy - World on fire Inne ►KOSZULKI disstream.cupsell.pl ►PATRONITE patronite.pl/DisStream
ODPOWIADAM na NAJMOCNIEJSZE HEJTY!
ODPOWIADAM na NAJMOCNIEJSZE HEJTY!
11 miesięcy temu
SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream ZOSTAW SUBA ►plzone.info MÓJ INSTA ►instagram.com/DisStream FANPAGE ►facebook.com/DisStream GRUPA ►facebook.com/groups/BestieDisa/ Inne ►KOSZULKI disstream.cupsell.pl ►PATRONITE patronite.pl/DisStream
Opowiadamy NAJSTRASZNIEJSZE HISTORIE z DEEJAYPALLASIDE
Opowiadamy NAJSTRASZNIEJSZE HISTORIE z DEEJAYPALLASIDE
11 miesięcy temu
SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream ZOSTAW SUBA ►plzone.info ►KANAŁ ŻIŻEJA plzone.info NASZE INSTA ►DisStream instagram.com/DisStream ►DeeJayPallaside instagram.com/deejaypallaside/ Inne ►KOSZULKI disstream.cupsell.pl ►PATRONITE patronite.pl/DisStream
RZUCAMY TOPORAMI W DUCHY Z DEEJAYPALLASIDE
RZUCAMY TOPORAMI W DUCHY Z DEEJAYPALLASIDE
11 miesięcy temu
SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream Dziś z okazji nadchodzącego halloween rzucamy toporami w duchy z DeeJayPallaside! Jeśli odcinek Ci się spodoba, zostaw łapkę w górę! ►ZOSTAW SUBA plzone.info ►KANAŁ ŻIŻEJA plzone.info ►KLUB AXENATION axenation.com/pl/ NASZE INSTAGRAMY ►DisStream instagram.com/DisStream ►DeeJayPallaside instagram.com/deejaypallaside/ Inne ►KOSZULKI disstream.cupsell.pl ►PATRONITE patronite.pl/DisStream
GRAMY NAJLEPSZĄ PIOSENKĘ Z LOL'A Z NERVARIENEM
GRAMY NAJLEPSZĄ PIOSENKĘ Z LOL'A Z NERVARIENEM
Rok temu
MONITOR Z ODCINKA ►bit.ly/2CBAkol SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream W dzisiejszym odcinku gramy z Nervarienem w Beat Saber na VR! Komu pójdzie lepiej najlepsza piosenka z League of Legends? Sprawdź! ZOSTAW SUBA ►plzone.info KANAŁ NERVARIENA ►plzone.info Moje Sociale INSTAGRAM ►instagram.com/DisStream FANPAGE►facebook.com/DisStream GRUPA ►facebook.com/groups/BestieDisa/ Inne KOSZULKI ►disstream.cupsell.pl PATRONITE ►patronite.pl/DisStream MONTAŻ BY Atomboy7 WIELKIE DZIĘKI ZA POMOC :D
Z KIM CHCIAŁBYM WALCZYĆ NA FAMEMMA?
Z KIM CHCIAŁBYM WALCZYĆ NA FAMEMMA?
Rok temu
SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream Z kim chciałbym zawalczyć na FameMMA? Odpowiedź na to i więcej pytań w dzisiejszym odcinku! ZOSTAW SUBA ►plzone.info Moje Sociale INSTAGRAM ►instagram.com/DisStream FANPAGE►facebook.com/DisStream GRUPA ►facebook.com/groups/BestieDisa/ Inne KOSZULKI ►disstream.cupsell.pl PATRONITE ►patronite.pl/DisStream
RZUCAMY TOPORAMI z EKIPĄ (Friz, Mini Majk, Tromba, Wujek Łuki)
RZUCAMY TOPORAMI z EKIPĄ (Friz, Mini Majk, Tromba, Wujek Łuki)
Rok temu
SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" ►www.g2a.com/r/disstream Dziś rzucamy toporami wraz z Ekipą Friza w składzie Friz, Mini Majk, Tromba i Wujek Łukasz! Rozwalamy owoce, balony i wiele więcej! Jeśli chcesz więcej takich odcinków, zostaw łapę w górę :D ►ZOSTAW SUBA plzone.info ►KANAŁ EKIPY plzone.info/user/oA9rnQmxPQWPVoDv9pPFoA.html ►KLUB AXENATION axenation.com/pl/ NASZE INSTAGRAMY ►DisStream instagram.com/DisStream ►Friz instagram.com/frizoluszek/ ►Mini Majk instagram.com/_minimajk/ ►Tromba instagram.com/trombabomba/ ►Wujek Łukasz instagram.com/wujekluki/ Inne ►KOSZULKI disstream.cupsell.pl ►PATRONITE patronite.pl/DisStream
Kuba Poplewski
Kuba Poplewski - 54 minut temu
Pod wielkimi głazami kryją się największe węże (Nawiązanie do saszetki jak co) xD
adzik lel
adzik lel - Godzinę temu
3:14 onieee
BartekN
BartekN - 2 godzin temu
Wszystkie sztuczki były świetne Norbert! Łapa w górę pozdro.
grahaman _
grahaman _ - 2 godzin temu
8:27 prawda w czystaj postaci ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
Nakasuto Juki
Nakasuto Juki - 3 godzin temu
,,wiercimy ale żeby żaden się nie wiercił " logicznie to nie jest normalne, a drugie zdanie ,,można złapać je kawałkiem szarej taśmy" czyli jak złapiemy taśmą innego koloru juz utrudnimy sobie zadanie .
Sonia Miller
Sonia Miller - 3 godzin temu
byłam szybsza
Adam Scoot
Adam Scoot - 3 godzin temu
Fail: 6:02 widać tą torbę janusza po czym znika w minucie 6:14 i ją rozpakowywują. Kto też to zauważył to like!
Czarek Kwarc Universe
Czarek Kwarc Universe - 3 godzin temu
18:47
Sonia Miller
Sonia Miller - 3 godzin temu
samochud był by szybko uciec A
No Voice Only Gaming
No Voice Only Gaming - 3 godzin temu
14:14 jeszcze tylko kozy na ofiare brakuje i zaklęcia np. Levioooooooosaaaaa
olx
olx - 3 godzin temu
Prawy nahlepszy
No Voice Only Gaming
No Voice Only Gaming - 3 godzin temu
Ja : Nie czytając tytułu patrze na miniaturke i widze uśmiechającego sie dissa z pentagramem XD
Jakub Klafetka
Jakub Klafetka - 3 godzin temu
13:00 Tak i tak się nie da tego słuchać XDDD
fikoou
fikoou - 4 godzin temu
Napiełnij trochę balonu wodorem i podpal balon
no life
no life - 4 godzin temu
Widzę że pentagram na miniatórce już ogladamy
Anonim Krzyżowy
Anonim Krzyżowy - 4 godzin temu
Do filmu przyciągnął mnie ten ochraniacz shinobi z naruto na miniaturce xD
Franek ;-D
Franek ;-D - 4 godzin temu
14:28 disie, to jest pentagram
Adam Zajkowski
Adam Zajkowski - 4 godzin temu
nie dało się więcej tych reklam wpierdolić??
Dawid Opałka
Dawid Opałka - 4 godzin temu
Norbi szurikeny wymiatają , zrobię sobie je w sobotę !
erdziner Games
erdziner Games - 4 godzin temu
13:05 i tak sie nieda xdddd (bez urazy)
GENIO
GENIO - 4 godzin temu
Dis wytłumacz mi czemu ty tych gości na pga sam żeś nie pobił. Na twoim miejscu bym tak zrobił. Jak oni zaczęli krzyczeć to mi się zrobiło strasznie żal ciebie. Szkoda, że takie sytuacje nadal są widoczne w naszym świecie. Moim zdaniem co było minęło teraz mamy zupełnie innego Disa tylko trochę za bardzo pobudliwego. Ps : Miło jak byś coś napisał w odpowiedzi pod moim kom co o tym sądzisz ;).
Axo B4rt3k.
Axo B4rt3k. - 4 godzin temu
Im sorry German guys,that's not our fault
FOCUS Brawl stars
FOCUS Brawl stars - 4 godzin temu
Mój dziadek rano zmarł 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Piotrov
Piotrov - 4 godzin temu
Norbi idziesz ze mną na bal usmoklasisty?
NefroX X
NefroX X - 4 godzin temu
spójrzcie na oczy disa na miniaturce
Liseł 479
Liseł 479 - 4 godzin temu
14:02 1 pentagram gotowy
SealElite1337
SealElite1337 - 4 godzin temu
Ale wpierdoliles reklam
Kunegunda yt
Kunegunda yt - 5 godzin temu
To gwiazda Dawida jest przecież... XD😎
Gabrysia Sobieraj
Gabrysia Sobieraj - 5 godzin temu
Ja
Stella Trzebiatowska
Stella Trzebiatowska - 5 godzin temu
Ja jemy drzewczną 🤣👧
XYOLOGUY LOL
XYOLOGUY LOL - 5 godzin temu
Klej termo lifehackowy XD
sebastiam Milowski
sebastiam Milowski - 5 godzin temu
3:1000
Wiktor Korczok
Wiktor Korczok - 5 godzin temu
12:38 nie umim ze śmiechu 😂
rkmckla
rkmckla - 5 godzin temu
Czekam na 5 lifehackow z pga
LEGEND TOMEK
LEGEND TOMEK - 5 godzin temu
21.38
Kada lps Amelka
Kada lps Amelka - 5 godzin temu
Ja chcem jeszcze takich odc
Hubert W vlog
Hubert W vlog - 5 godzin temu
Zrobiłeś mi smaka
Seweryn Świątek
Seweryn Świątek - 5 godzin temu
Tenskńe za laiw hakami
NieMamKolan
NieMamKolan - 5 godzin temu
Aldo kosz
MIKSIX GAME
MIKSIX GAME - 5 godzin temu
6:19 i ta lewa ręka z klejem xd odwisajoncym pozdro dis
R-Anonimowy 122
R-Anonimowy 122 - 5 godzin temu
Prawy jest lepszy
Hilip duka
Hilip duka - 5 godzin temu
A ten POWEREYD to jaki kolor miał
Wojciech Klon
Wojciech Klon - 5 godzin temu
Możesz muwić klej termo klejowy
Muniekk
Muniekk - 5 godzin temu
Daj ktoś dokładny przepis na ten sos
ciapek pl
ciapek pl - 5 godzin temu
Dis jesteś najlepszy śmieszku🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂
DarkCoffee
DarkCoffee - 5 godzin temu
W odcinku lifehackow kosmetycznych powiedziałeś że farbujesz Anię bibułą jak będzie 100k łapek a już jest
musztakaf yt
musztakaf yt - 5 godzin temu
Gwiazdka ninja xd
JULKA._.GAMES XD
JULKA._.GAMES XD - 5 godzin temu
Jeśli ktoś chcę wiedzieć to są to Patyczki z Pepco ( te kolorowe)
Lord Wikti
Lord Wikti - 5 godzin temu
@disstream Halo A gdzie Zrób to sam albo z Disem? Myślę że miniaturowy dom lub miniaturowe miasto będzie ciekawy
Adam Woźnicki
Adam Woźnicki - 5 godzin temu
Trebusz jest lepszy od katapulty
TikTok Best
TikTok Best - 6 godzin temu
adoptuj mnie
Wiktor Kowalewski
Wiktor Kowalewski - 6 godzin temu
Dis lubię cię ale nie lubię jak przeklinasz😡
CZAREX
CZAREX - 6 godzin temu
Diss czy ty oglądasz NARUTO
Szymonpl Radziejewski
Szymonpl Radziejewski - 6 godzin temu
Wiem ze ta seria daje dużo wyświetleń ale prosze zrób trochę też zrób to sam
Nåømi Gäçhà
Nåømi Gäçhà - 6 godzin temu
Dis-Stream Dis-disowskyy hmm podejżane....
grzegorz baran
grzegorz baran - 6 godzin temu
Ej disu ktoś ma do ciebie problem facebook.com/groups/ModanaMemy/permalink/953018261736583/
Katarzyna Sitko
Katarzyna Sitko - 6 godzin temu
A ja to zrobilam potstawke na telefon z papieru i kleju :P
Oliwia Zatorska
Oliwia Zatorska - 6 godzin temu
Katapulta najlepsza
Karolina Wasilczuk
Karolina Wasilczuk - 6 godzin temu
Klej termodisowy
FaJlip
FaJlip - 6 godzin temu
smaka mi robisz :)
kupka PL
kupka PL - 6 godzin temu
To jest stół -------> ㊙️🈳㊗️🈴🈺🈯🉐🈶 kosztuje 100 like. 100 to 1 zł bo z Chin albo ikei
szymonewski 3303
szymonewski 3303 - 6 godzin temu
Termo Pokemonowego XD
Kacper Kaczmarczyk
Kacper Kaczmarczyk - 6 godzin temu
Pentagram zrobił i się tym chwali
Sir toll
Sir toll - 6 godzin temu
Ej fajmy ten dym
Julianna Walkiewicz
Julianna Walkiewicz - 6 godzin temu
A jak się stamtąd wyciąga pieniądze
Wolfie!
Wolfie! - 6 godzin temu
Kiedy dis nigdy nie wymyśli nazwy kleju...
Marta Lewinska
Marta Lewinska - 6 godzin temu
Ja lubię jeść surowy makaron
Szymon Gajek
Szymon Gajek - 6 godzin temu
Całą Serie
ur waifu is shit
ur waifu is shit - 6 godzin temu
czemu ten skurwysyn wyświetla mi się na głównej?
s l o w - m o // NESTI
s l o w - m o // NESTI - 6 godzin temu
Eeeeeeeee po co mi to ?
Krzysztof skrzypczak
Krzysztof skrzypczak - 6 godzin temu
narobiłeś mi smaka
rudy lis
rudy lis - 6 godzin temu
I nagle w brawl stars takie przebranie Brock dis
Janusz Play
Janusz Play - 6 godzin temu
Lifehacki z owocami Kto chce👍 Kto nie chce👎 Jak chcecie inne kom
lama 13
lama 13 - 6 godzin temu
Życie jest okrutne bo nie ma sensu i nikt tego nie rozumie : (
Oliwia Pietrzak
Oliwia Pietrzak - 6 godzin temu
Zrób jakieś zatyczki do uszu bo mi na podwórku robią kostke
Ktoś 1
Ktoś 1 - 7 godzin temu
Gwiazdka jebać państwo Izrael
tajwanowsky
tajwanowsky - 7 godzin temu
Norbert gdzie potem dajesz te wszystkie rzeczy?
tecza 12345
tecza 12345 - 7 godzin temu
Zmień muzykę
_SszymQ_ :0
_SszymQ_ :0 - 7 godzin temu
Chmm to teraz zobaczymy czy taki cierpliwy JdJdJd xd
Anna Plawinska
Anna Plawinska - 7 godzin temu
Te wszystkie life Hacki dom zgapione
Maria Dmytrasz
Maria Dmytrasz - 7 godzin temu
Mleko
Kokosek xD
Kokosek xD - 7 godzin temu
To jest trebusz
Kitkarola
Kitkarola - 7 godzin temu
6.20 musze to zrobić
Krzysiuw KK
Krzysiuw KK - 7 godzin temu
bez czy z popfiltrem nie da się tego słuchać
ASSASSIN 59
ASSASSIN 59 - 7 godzin temu
Wszystkie najlepsze
Pikasso
Pikasso - 7 godzin temu
O gwiazda pięcioramienna
Omegascooters pro
Omegascooters pro - 7 godzin temu
Klej termo lifehackowy PRZECZYTAJ
edek_ zgredek3
edek_ zgredek3 - 7 godzin temu
Trebusz jest lepszy od katapulty
idfc at all
idfc at all - 7 godzin temu
Fajnie by było jakby cie nie było na yt
Thief TV
Thief TV - 7 godzin temu
Te gwiazdki ninja wyglądaja jak znak izraela xd
MultiWolus
MultiWolus - 7 godzin temu
Jeb** całą tą ekipe, kontent dla 10 latków. Wstyd tylko w krk robią
paweł nawrocki
paweł nawrocki - 7 godzin temu
xdd
paweł nawrocki
paweł nawrocki - 7 godzin temu
wsm spoko film
lashq
lashq - 7 godzin temu
ZOBACZCIE U MNIE NA KANALE CO SIĘ DZIAŁO Z DISEM NA PGA! HAHAHA NAWET MI GO NIE RZAL
Lena Wild Wolf
Lena Wild Wolf - 7 godzin temu
17:45 niby dorosły a zachowuje sie jak dziecko XD
radekweglowski
radekweglowski - 7 godzin temu
Norbi daj puche
Artur D.
Artur D. - 7 godzin temu
Jaka gwiazda ninja jak to pentagram jest.
blady z Mordoru
blady z Mordoru - 7 godzin temu
No zagraj w LeagueOfLegends
juszmek
juszmek - 7 godzin temu
Marnotractwo ręcznika i slime
Filip Golianek
Filip Golianek - 7 godzin temu
Jestes najlepszy