RENESANS
RENESANS
  • 59
  • 248 460 946
  • Data dołączenia: 24 gru 2014
RENESANS
W sprawie koncertów kontaktuj się z Tobiaszem:
+48 725 784 319
booking@grajnia.com.pl

Wideo
Tymek - Lekarstwo (prod. Favst)
Tymek - Lekarstwo (prod. Favst)
18 dni temu
Lekarstwo Streaming : mymusicpl2.lnk.to/Lekarstwo Muzyka: Favst & Mr.G facebook.com/favstmusik/ Mix/Master: Marcin Bors Video: moher. instagram.com/moherowyberet/
Tymek - 80's
Tymek - 80's
3 miesięcy temu
Słuchaj 80's w serwisach streamingowych: mymusicpl.lnk.to/80s 80's Muzyka: Favst facebook.com/favstmusik/ Miks/Master: Foux facebook.com/foux.music/
Kwiatuszek.
Kwiatuszek.
3 miesięcy temu
80's
FIT.
FIT.
4 miesięcy temu
FIT: plzone.info/user/3iTo3O97jOMH-SYuNxD4Hw.html FIT to podróż w nieznane, Tymek podróżował w trasie koncertowej po całej Polsce, pisząc dla Was nowe utwory, zaczął kosztować również świata i jego wad i zalet, możecie zauważyć zmianę w jego wizerunku oraz działaniu, To się stało i tak już będzie. Stworzył dla Was album który łączy ludzi, artystów, bez podziałów na mniejszych i większych, bez granic. O Czym przekonacie się gdy okryjemy featy tego albumu. Bez granic bez podziałów bez hierarchii. Zainspirował go Renesans, chciał stworzyć z tego label/akcje by wypromować swoich ziomków oraz dla Was dom byście mogli się wygadać, ale teraz już wie z z renesansu przekształciliśmy się w FIT. FIT ponieważ, chociaż jesteśmy różni to do siebie pasujemy. C0pik: instagram.com/c0pik/
Tymek - Bajka ft. Frosti rege, Pater (Video) prod. C0PIK
Tymek - Bajka ft. Frosti rege, Pater (Video) prod. C0PIK
5 miesięcy temu
Booking: tymek@freshndope.net Album dostępny w Empik: www.empik.com/klubowe-tymek,p1223207164,muzyka-p?gclid=Cj0KCQjw2IrmBRCJARIsAJZDdxDsiLyUfGyj6unYM1nY9bza7vFckFp2s8y1bwo6FMJOZNsBbinzLKsaAlj8EALw_wcB&gclsrc=aw.ds Dystrybucja cyfrowa: mymusicpl.lnk.to/Klubowe Tymek na facebooku: facebook.com/JestemTymek/ Tymek na instagramie: instagram.com/jestemtymek/ Frosti Rege na facebooku: facebook.com/frostiregee/ Frosti Rege na instagramie: instagram.com/frostirege/ Pater na facebooku: facebook.com/pateroficjalnie/ Pater na instagramie: instagram.com/paateer/ Ecnavelo na instagramie: instagram.com/ecnavelo/ Muzyka C0PIK: facebook.com/C0P1K/ instagram.com/c0pik/ Video : moher. instagram.com/moherowyberet/ facebook.com/moherone/ Podziękowania: instagram.com/karolinaderpienska/ instagram.com/victorianastasiia/ instagram.com/eykeysadovsky/ instagram.com/trans.forma.tor/ facebook.com/Delikatesy-Justynka-257001164642237/ „KLUBOWE” jest dziełem przypadku, który przerodził się w duży projekt poprzez utwór „Język Ciała” mającym przepowiadać zabawę muzyką i zabawę dzięki muzyce. Kolejny singiel: „Romans” był dowodem dla odbiorców, że ta płyta stanie się przełomem w twórczości Tymka jak i wniesieniem świeżości na polską scenę. O oprawę muzyczną zadbał C0PIK tworząc deephousowe bity, które Tymek połączył z hiphopowym klimatem łącząc śpiew z nawijką. To połączenie daje słuchaczowi możliwość zagłębienia się w klimat mocno imprezowy, który inspirowany jest głównie Rosją ale i klimatem Latino. Dotychczasowe single dały możliwość zapoznania się z tym niecodziennym i bardzo wciągającym materiałem. Reszta utworów kryjących się w albumie z pewnością zadowoli każdego słuchacza lubiącego głośne imprezy, ale również chillujące klimaty.
Tymek - Końcowe napisy (KLUBOWE) prod. C0PIK
Tymek - Końcowe napisy (KLUBOWE) prod. C0PIK
6 miesięcy temu
Booking: tymek@freshndope.net Album dostępny w Empik: www.empik.com/klubowe-tymek,p... Dystrybucja cyfrowa: mymusicpl.lnk.to/Klubowe Tymek na facebooku: facebook.com/JestemTymek/ Tymek na instagramie: instagram.com/tymekjestemok/ C0PIK na facebooku: facebook.com/C0P1K/ C0PIK na instagramie: instagram.com/c0pik/ „KLUBOWE” jest dziełem przypadku, który przerodził się w duży projekt poprzez utwór „Język Ciała” mającym przepowiadać zabawę muzyką i zabawę dzięki muzyce. Kolejny singiel: „Romans” był dowodem dla odbiorców, że ta płyta stanie się przełomem w twórczości Tymka jak i wniesieniem świeżości na polską scenę. O oprawę muzyczną zadbał C0PIK tworząc deephousowe bity, które Tymek połączył z hiphopowym klimatem łącząc śpiew z nawijką. To połączenie daje słuchaczowi możliwość zagłębienia się w klimat mocno imprezowy, który inspirowany jest głównie Rosją ale i klimatem Latino. Dotychczasowe single dały możliwość zapoznania się z tym niecodziennym i bardzo wciągającym materiałem. Reszta utworów kryjących się w albumie z pewnością zadowoli każdego słuchacza lubiącego głośne imprezy, ale również chillujące klimaty.
Tymek - Amore ft. Bambax (KLUBOWE) prod. C0PIK
Tymek - Amore ft. Bambax (KLUBOWE) prod. C0PIK
6 miesięcy temu
Album dostępny w Empik: www.empik.com/klubowe-tymek,p... BOOKING tymek@freshndope.net Dystrybucja cyfrowa: mymusicpl.lnk.to/Klubowe Tymek na facebooku: facebook.com/JestemTymek/ Tymek na instagramie: instagram.com/jestemtymek/ Bambax na facebooku: facebook.com/bambaxta Bambax na instagramie: instagram.com/bambax C0PIK na facebooku: facebook.com/C0P1K/ C0PIK na instagramie: instagram.com/c0pik/ Moher na facebooku: facebook.com/moherone/ Moher na instagramie: instagram.com/moherowyberet/ „KLUBOWE” jest dziełem przypadku, który przerodził się w duży projekt poprzez utwór „Język Ciała” mającym przepowiadać zabawę muzyką i zabawę dzięki muzyce. Kolejny singiel: „Romans” był dowodem dla odbiorców, że ta płyta stanie się przełomem w twórczości Tymka jak i wniesieniem świeżości na polską scenę. O oprawę muzyczną zadbał C0PIK tworząc deephousowe bity, które Tymek połączył z hiphopowym klimatem łącząc śpiew z nawijką. To połączenie daje słuchaczowi możliwość zagłębienia się w klimat mocno imprezowy, który inspirowany jest głównie Rosją ale i klimatem Latino. Dotychczasowe single dały możliwość zapoznania się z tym niecodziennym i bardzo wciągającym materiałem. Reszta utworów kryjących się w albumie z pewnością zadowoli każdego słuchacza lubiącego głośne imprezy, ale również chillujące klimaty.
Tymek/C0PIK - Klubowa suka
Tymek/C0PIK - Klubowa suka
7 miesięcy temu
BOOKING tymek@freshndope.net Album dostępny w Empik: www.empik.com/klubowe-tymek,p1223207164,muzyka-p Dystrybucja cyfrowa: mymusicpl.lnk.to/Klubowe Tymek na facebooku: facebook.com/JestemTymek/ Tymek na instagramie: instagram.com/jestemtymek/ C0PIK na facebooku: facebook.com/C0P1K/ C0PIK na instagramie: instagram.com/c0pik/ „KLUBOWE” jest dziełem przypadku, który przerodził się w duży projekt poprzez utwór „Język Ciała” mającym przepowiadać zabawę muzyką i zabawę dzięki muzyce. Kolejny singiel: „Romans” był dowodem dla odbiorców, że ta płyta stanie się przełomem w twórczości Tymka jak i wniesieniem świeżości na polską scenę. O oprawę muzyczną zadbał C0PIK tworząc deephousowe bity, które Tymek połączył z hiphopowym klimatem łącząc śpiew z nawijką. To połączenie daje słuchaczowi możliwość zagłębienia się w klimat mocno imprezowy, który inspirowany jest głównie Rosją ale i klimatem Latino. Dotychczasowe single dały możliwość zapoznania się z tym niecodziennym i bardzo wciągającym materiałem. Reszta utworów kryjących się w albumie z pewnością zadowoli każdego słuchacza lubiącego głośne imprezy, ale również chillujące klimaty.
Tymek - Banalne ft. Wiatr (KLUBOWE) prod. C0PIK official video
Tymek - Banalne ft. Wiatr (KLUBOWE) prod. C0PIK official video
7 miesięcy temu
BOOKING tymek@freshndope.net Zamów preorder (PREMIERA: 22.03.2019) : mymusicshop.pl/?settingpanel=1&jpb_homepage=28 Dystrybucja cyfrowa: mymusicpl.lnk.to/Klubowe Tymek na facebooku: facebook.com/JestemTymek/ Tymek na instagramie: instagram.com/jestemtymek/ Wiatr na facebooku: facebook.com/wiatruwiatr/ Wiatr na instagramie: instagram.com/wiatruwiatr/ Ecnavelo na instagramie: instagram.com/ecnavelo/ Muzyka C0PIK: facebook.com/C0P1K/ instagram.com/c0pik?igshid=15vs9rv93nnzw Video : Studio Powidok na instagramie: instagram.com/studio.powidok/ Studio Powidok na facebooku: facebook.com/studio.powidok „KLUBOWE” jest dziełem przypadku, który przerodził się w duży projekt poprzez utwór „Język Ciała” mającym przepowiadać zabawę muzyką i zabawę dzięki muzyce. Kolejny singiel: „Romans” był dowodem dla odbiorców, że ta płyta stanie się przełomem w twórczości Tymka jak i wniesieniem świeżości na polską scenę. O oprawę muzyczną zadbał C0PIK tworząc deephousowe bity, które Tymek połączył z hiphopowym klimatem łącząc śpiew z nawijką. To połączenie daje słuchaczowi możliwość zagłębienia się w klimat mocno imprezowy, który inspirowany jest głównie Rosją ale i klimatem Latino. Dotychczasowe single dały możliwość zapoznania się z tym niecodziennym i bardzo wciągającym materiałem. Reszta utworów kryjących się w albumie z pewnością zadowoli każdego słuchacza lubiącego głośne imprezy, ale również chillujące klimaty.
Tymek - Jedyna (KLUBOWE) prod. C0PIK
Tymek - Jedyna (KLUBOWE) prod. C0PIK
8 miesięcy temu
BOOKING tymek@freshndope.net Jedyna w swoim rodzaju. Zamów preorder (PREMIERA: 22.03.2019) ➜ mymusicshop.pl/?settingpanel=1&jpb_homepage=28 Dystrybucja cyfrowa: mymusicpl.lnk.to/Klubowe Tymek na facebooku ➜ facebook.com/JestemTymek/ Tymek na instagramie ➜ instagram.com/jestemtymek/ Muzyka C0PIK➜ facebook.com/C0P1K/ „KLUBOWE” jest dziełem przypadku, który przerodził się w duży projekt poprzez utwór „Język Ciała” mającym przepowiadać zabawę muzyką i zabawę dzięki muzyce. Kolejny singiel: „Romans” był dowodem dla odbiorców, że ta płyta stanie się przełomem w twórczości Tymka jak i wniesieniem świeżości na polską scenę. O oprawę muzyczną zadbał C0PIK tworząc deephousowe bity, które Tymek połączył z hiphopowym klimatem łącząc śpiew z nawijką. To połączenie daje słuchaczowi możliwość zagłębienia się w klimat mocno imprezowy, który inspirowany jest głównie Rosją ale i klimatem Latino. Dotychczasowe single dały możliwość zapoznania się z tym niecodziennym i bardzo wciągającym materiałem. Reszta utworów kryjących się w albumie z pewnością zadowoli każdego słuchacza lubiącego głośne imprezy, ale również chillujące klimaty.
Tymek - Poza kontrolą (KLUBOWE) prod. C0PIK | Official video
Tymek - Poza kontrolą (KLUBOWE) prod. C0PIK | Official video
8 miesięcy temu
BOOKING tymek@freshndope.net Dystrybucja cyfrowa: mymusicpl.lnk.to/Klubowe Tymek na facebooku ➜ facebook.com/JestemTymek/ Muzyka C0PIK➜ facebook.com/C0P1K/ Mix/mastering ➜ facebook.com/foux.music/ Video ➜ facebook.com/DistortMedia/ Distort Media na instagramie ➜ instagram.com/distortmedia.pl/ Sneakershop ➜ sneakershop.pl/ Sneakershop na instagramie ➜ instagram.com/sneakershop_pl/ Tymek na instagramie ➜ instagram.com/jestemtymek/ „KLUBOWE” jest dziełem przypadku, który przerodził się w duży projekt poprzez utwór „Język Ciała” mającym przepowiadać zabawę muzyką i zabawę dzięki muzyce. Kolejny singiel: „Romans” był dowodem dla odbiorców, że ta płyta stanie się przełomem w twórczości Tymka jak i wniesieniem świeżości na polską scenę. O oprawę muzyczną zadbał C0PIK tworząc deephousowe bity, które Tymek połączył z hiphopowym klimatem łącząc śpiew z nawijką. To połączenie daje słuchaczowi możliwość zagłębienia się w klimat mocno imprezowy, który inspirowany jest głównie Rosją ale i klimatem Latino. Dotychczasowe single dały możliwość zapoznania się z tym niecodziennym i bardzo wciągającym materiałem. Reszta utworów kryjących się w albumie z pewnością zadowoli każdego słuchacza lubiącego głośne imprezy, ale również chillujące klimaty.
Tymek - Interesy (INTRO KLUBOWE) prod. C0PIK
Tymek - Interesy (INTRO KLUBOWE) prod. C0PIK
9 miesięcy temu
BOOKING tymek@freshndope.net Dystrybucja cyfrowa: mymusicpl.lnk.to/Klubowe #KLUBOWE INTRO Posłuchaj "INTERESY" w cyfrze: mymusicpl.lnk.to/interesy Tymek: facebook.com/JestemTymek/ Muzyka: C0PIK: facebook.com/C0P1K/ Video: Recidivist Films: facebook.com/recidivistfilms/ Mix/mastering: Foux: facebook.com/foux.music/ INSTAGRAM: instagram.com/jestemtymek/ instagram.com/c0pik/ instagram.com/moherowyberet/
Tymek - Z ziemi włoskiej do Polski prod. C0PIK (KLUBOWE)
Tymek - Z ziemi włoskiej do Polski prod. C0PIK (KLUBOWE)
10 miesięcy temu
BOOKING tymek@freshndope.net Dystrybucja cyfrowa: mymusicpl.lnk.to/Klubowe #KLUBOWE @jestemtymek DYSTRYBUCJA CYFROWA: mymusicpl.lnk.to/ "Z ziemi włoskiej do Polski" na spotify: open.spotify.com/track/44NVLnM4Bk0uplk2uZrIdt?si=BaLgozbXSviCAn9pIJpAPA Chociaż nie obchodzę świąt, to mam dla Was prezent z albumu KLUBOWE we współpracy z C0PIK. Tymek: facebook.com/JestemTymek/ Muzyka: C0PIK: facebook.com/C0P1K/ Grafika: Pts: Mix/mastering: Foux: facebook.com/foux. INSTAGRAM: instagram.com/jestemtymek/ instagram.com/c0pik/ Tekst: 1 zwrotka Lata 90 urodziłem się w Polsce Wyjechałem za mamą do Rzymu zarabiać forsę Ona zawsze chciała dobrze Jej tego nie zapomnę Choć poniżali w pracy a mnie poniżali w szkole Quel polacco de merda Tłumaczenie Ten zasrany Polak Mówili mi na przerwach się chciałem w tym utwierdzać Ale ambicja była większa Quel polacco de merda mówili mi na przerwach się chciałem w tym utwierdzać ale ambicja była większa Non me ne frega piu un cazzo. Fiero di essere polacco Con l’inno nella strofa Dall’italia alla Polonia x2 Tłumaczenie Chuj mnie to już obchodzi Dumny z bycia Polakiem Jak hymn w mojej zwrotce Z ziemi włoskiej do polski
Tymek - Romans prod. C0PIK (KLUBOWE)
Tymek - Romans prod. C0PIK (KLUBOWE)
10 miesięcy temu
BOOKING tymek@freshndope.net Dystrybucja cyfrowa: mymusicpl.lnk.to/Klubowe #KLUBOWE Singiel zapowiadający „Klubowe” EP we współpracy z c0pik. Romans na Spotify : open.spotify.com/album/3dHnJClvk8yW3NbOqPMzH2?si=mztid7oxSTyA4nGM4QEGng Tymek: facebook.com/JestemTymek/ Muzyka: C0PIK: facebook.com/C0P1K/ Video: Powidok: facebook.com/studio.powidok/ Mix/mastering: Foux: facebook.com/foux.music/ Modelka: Ola Okrzesik INSTAGRAM: instagram.com/jestemtymek/ instagram.com/c0pik/ instagram.com/studio.powidok/ instagram.com/ola_okrzesik/
TYMEK - NIEZNANE prod. ADZ
TYMEK - NIEZNANE prod. ADZ
10 miesięcy temu
SONO - NIEZNANE BOOKING tymek@freshndope.net Samiryi fb : facebook.com/djsamiryi/ Samiryi ig : Djsamiryi ADZ fb : facebook.com/adzproduction/ Video : VISION AIR Szczególne podziękowania dla Warrior Title: NIEZNANE; Artist: Tymek, Producer: ADZ ; Album: Sono ; Lyrics: Tymek ; Mix/master: Samiryi ;
Tymek - Język Ciała ft. Big Scythe (KLUBOWE) prod. C0PIK
Tymek - Język Ciała ft. Big Scythe (KLUBOWE) prod. C0PIK
Rok temu
BOOKING tymek@freshndope.net DYSTRYBUCJA CYFROWA: mymusicpl.lnk.to/Jezykciala #KLUBOWE Singiel zapowiadający „Klubowe” EP we współpracy z c0pik. Język Ciała na Spotify: open.spotify.com/track/0mJQUuuYqAOZyaeQWn1baR?si=Uv3gc0v8T3aiu4VSz4rA6g Tekst: genius.com/Tymek-jezyk-ciaa-lyrics Tymek: facebook.com/JestemTymek/ Big Scythe: m.facebook.com/kosaakascythe/ Muzyka: C0PIK: facebook.com/C0P1K/ Video: Recidivist Films: facebook.com/recidivistfilms/ Mix/mastering: Foux: facebook.com/foux.music/ SNEAKERSHOP: sneakershop.pl INSTAGRAM: instagram.com/jestemtymek/ instagram.com/bigsajt/ instagram.com/c0pik/ instagram.com/klypka/ instagram.com/moherowyberet/ instagram.com/sneakershop_pl/
TYMEK - SZTUKA prod. ADZ
TYMEK - SZTUKA prod. ADZ
Rok temu
Album #SONO dostępny w Empikach BOOKING tymek@freshndope.net Tymek na facebook : facebook.com/JestemTymek/ Tymek na Instagram : JestemTymek Samiryi fb : facebook.com/djsamiryi/ Samiryi ig : Djsamiryi Grafika : facebook.com/Ptsarts/ ADZ fb : facebook.com/adzproduction/ Stoprocent : www.stoprocent.com/pl/ Patron medialny : Popkiller na fb : facebook.com/PopkillerPL/ Stringup.pl na fb : m.facebook.com/stringUPP/ Title: SZTUKA ; Artist: Tymek / Producer: ADZ ; Album: Sono ; Lyrics: Tymek ; Mix/master: Samiryi ;
Tymek, PABIS - Otwieramy głowy  Prod. C0pik (Renesans)
Tymek, PABIS - Otwieramy głowy Prod. C0pik (Renesans)
Rok temu
"Renesans" powstał z myślą o moich ziomalach, chciałem zaprosić ich na album "SONO" w efekcie to ja dograłem się do singli z ich albumów, i mam przyjemność promować ich twórczość EPką "Renesans" jako dodatek do preorderu #SONO Tymek ft. Pabis - Otwieramy głowy (prod. C0pik) #SONO #Pabis #Tymek Booking koncertowy Tymek: tymek@freshndope.net Booking koncertowy Pabis e-mail: pabisth@wp.pl Połącz się z nami: Pabis na FB ➡ m.facebook.com/pabistrillhype/ Pabis na IG ➡ instagram.com/pabis_th/ Tymek na FB ➡ facebook.com/JestemTymek/ Tymek na IG ➡ instagram.com/jestemtymek/ Grupa „Ludzie Renesansu” ➡ bit.do/ludzierenesansu/ Patron medialny : Popkiller na FB: facebook.com/PopkillerPL/ Stringup.pl na FB: m.facebook.com/stringUPP/ Montaż: Filip Pitus ➡ facebook.com/Ptsarts Grafika: Filip Pitus ➡ facebook.com/Ptsarts Produkcja: C0pik ➡ m.facebook.com/C0P1K/?locale2=pl_PL Title: Otwieramy głowy Artist: Pabis & Tymek Producer: C0pik Album: Renesans Mix/mastering: Samiryi Studio: Trill Studio Music
Tymek, Lelon „Film” (prod. Faded dollars)
Tymek, Lelon „Film” (prod. Faded dollars)
Rok temu
"Renesans" powstał z myślą o moich ziomalach, chciałem zaprosić ich na album "SONO" w efekcie to ja dograłem się do singli z ich albumów, i mam przyjemność promować ich twórczość EPką "Renesans" jako dodatek do preorderu #SONO Tymek x Lelon "Film" (prod. Faded Dollars) Zamów album „Sono” z dodatkiem EP „Ludzie Renesansu” ➡ ludzierenesansu.pl/. #SONO #Lelon #Tymek Booking koncertowy Tymek: tymek@freshndope.net Booking koncertowy Lelon: e-mail: michal.lelonkiewicz@gmail.com Połącz się z nami: Lelon na FB ➡ facebook.com/lelonn7/ Lelon na IG ➡ instagram.com/lelon.michal/ Tymek na FB ➡ facebook.com/JestemTymek/ Tymek na IG ➡ instagram.com/jestemtymek/ Faded Dollars na FB ➡ facebook.com/fadeddollarss/ Grupa „Ludzie Renesansu” ➡ bit.do/ludzierenesansu/ Patron medialny : Popkiller na FB: facebook.com/PopkillerPL/ Stringup.pl na FB: m.facebook.com/stringUPP/ Title: Film Artist: Tymek x Lelon Producer: Faded Dollars Mix/mastering: VHØSTØK
Trill Pem ft. Tymek - Harley Davidson (prod. Retnik Beats) [OFFICIAL VIDEO]
Trill Pem ft. Tymek - Harley Davidson (prod. Retnik Beats) [OFFICIAL VIDEO]
Rok temu
"Renesans" powstał z myślą o moich ziomalach, chciałem zaprosić ich na album "SONO" w efekcie to ja dograłem się do singli z ich albumów, i mam przyjemność promować ich twórczość EPką "Renesans" jako dodatek do preorderu #SONO Trill Pem ft. Tymek - Harley Davidson (prod. Retnik Beats) [OFFICIAL VIDEO] Zamów album „Sono” z dodatkiem EP „Ludzie Renesansu” ➡ ludzierenesansu.pl/. ➡ Album Trap$tar wkrótce w sprzedaży #SONO #TrillPem #Tymek Booking koncertowy Tymek e-mail: tymek@freshndope.net Booking koncertowy Trill Pem:e-mail: trillhype@int.pl / Grzegorz Prezentujemy pierwszy klip promujący nowy album Trill Pem’a pt. "Trap$tar". Za produkcje numeru odpowiada Retnik Beats natomiast teledysk to dzieło ekipy Tartak Studio. Połącz się z nami: Trill Pem na FB ➡ facebook.com/trillpem/ Trill Pem na IG ➡ instagram.com/trillpem/ Tymek na FB ➡ facebook.com/JestemTymek/ Tymek na IG ➡ instagram.com/jestemtymek/ Tartak Studio na FB ➡ facebook.com/tartakstudio/ Grupa „Trill Hype - Flipper Squad” ➡ bit.do/trillhypesquad/ Grupa „Ludzie Renesansu” ➡ bit.do/ludzierenesansu/ Patron medialny : Popkiller na FB: facebook.com/PopkillerPL/ Stringup.pl na FB: m.facebook.com/stringUPP/ Za pomoc w realizacji teledysku dziękujemy: Reżyseria: Przemek Michalski,Tartak Studio Zdjecia: Daniel Ibanez Montaż: Filip Malczynski Kierownik Produkcji: Karolina Behen Making of/dron: Filip Malczynski Produkcja: Tartak Studio Motocykle: Moto Mózg i znajomi Title: Harley Davidson Artist: Trill Pem & Tymek Producer: Retnik Beats Video: Tartak Studio Album: Trap$tar Mix/mastering: Samiryi Studio: Trill Studio Music
TYMEK - JESTEM  prod. ADZ
TYMEK - JESTEM prod. ADZ
Rok temu
Zamów limitowaną wersje albumu SONO na ludzierenesansu.pl/ BOOKING tymek@freshndope.net Tymek na facebook : facebook.com/JestemTymek/ Tymek na Instagram : JestemTymek Samiryi fb : facebook.com/djsamiryi/ Samiryi ig : JestemTex ADZ fb : facebook.com/adzproduction/ Stoprocent : www.stoprocent.com/pl/ Patron medialny : Popkiller na fb : facebook.com/PopkillerPL/ Stringup.pl na fb : m.facebook.com/stringUPP/ Title: Jestem ; Artist: Tymek ; Producer: ADZ ; Album: Sono ; Lyrics: Tymek ; Mix/master: Samiryi ;
TYMEK - SEMANTYKA prod. ADZ
TYMEK - SEMANTYKA prod. ADZ
Rok temu
BOOKING tymek@freshndope.net Tymek na facebook : facebook.com/JestemTymek/ Tymek na Instagram : JestemTymek Samiryi fb : facebook.com/djsamiryi/ Samiryi ig : Djsamiryi Grafika : facebook.com/Ptsarts/ ADZ fb : facebook.com/adzproduction/ Stoprocent : www.stoprocent.com/pl/ Patron medialny : Popkiller na fb : facebook.com/PopkillerPL/ Stringup.pl na fb : m.facebook.com/stringUPP/ Title: Semantyka ; Artist: Tymek / Producer: ADZ ; Album: Sono ; Lyrics: Tymek ; Mix/master: Samiryi ;
TYMEK - TABLETKI feat. FROSTI REGE prod. ADZ
TYMEK - TABLETKI feat. FROSTI REGE prod. ADZ
Rok temu
BOOKING tymek@freshndope.net Tymek na facebook : facebook.com/JestemTymek/ Tymek na Instagram : JestemTymek ADZ fb : facebook.com/adzproduction/ Obraz : Visionboys nghtlou : instagram.com/nghtlou Igor Kaczmarek : instagram.com/ne.edy vision boys : instagram.com/vision.boys Phenotype : bit.ly/2noG3oJ Frosti Rege : facebook.com/frostiregee/ ig: instagram.com/frostirege modelki : Vanessa : instagram.com/vanessaszwaczka Idalia : instagram.com/idaliabaryla Patron medialny : Popkiller na fb : facebook.com/PopkillerPL/ Stringup.pl na fb : m.facebook.com/stringUPP/ Title: Tabletki ; Artist: Tymek, Frosti Rege ; Producer: ADZ ; Album: Sono ; Lyrics: Tymek, Frosti Rege; Mix/master: Samiryi ;
TYMEK - TOKSYCZNE prod. ADZ
TYMEK - TOKSYCZNE prod. ADZ
Rok temu
BOOKING tymek@freshndope.net Tymek na facebook : facebook.com/JestemTymek/ Tymek na Instagram : JestemTymek ADZ fb : facebook.com/adzproduction/ Obraz : Iconartfilms Patron medialny : Popkiller na fb : facebook.com/PopkillerPL/ Stringup.pl na fb : m.facebook.com/stringUPP/ Title: Toksyczne ; Artist: Tymek ; Producer: ADZ ; Album: Sono ; Lyrics: Tymek ; Mix/master: Samiryi ; Fot. @nghtlou
TYMEK - U MNIE SIĘ SYPIE UKŁADA feat. FROST
TYMEK - U MNIE SIĘ SYPIE UKŁADA feat. FROST
Rok temu
BOOKING tymek@freshndope.net Tymek na facebook : facebook.com/JestemTymek/ Tymek na Instagram : JestemTymek Frost na facebook : facebook.com/jestemsosad/ Samiryi fb : facebook.com/djsamiryi/ Samiryi ig : samiryisamiryi Frost fb : facebook.com/Frost-267515589988741/ Frost ig: tagszajo fb : facebook.com/C0P1K/ Stoprocent : www.stoprocent.com/pl/ TrillHypeRecords : facebook.com/TrillHypeCrew Patron medialny : Popkiller na fb : facebook.com/PopkillerPL/ Stringup.pl na fb : m.facebook.com/stringUPP/ Title: U mnie się sypie układa ; Artist: Tymek, Frost ; Producer: Richiebeatz ; Album: Sono ; Lyrics: Tymek, Frost ; trap mix: Samiryi ; video : Baster montaż: Samiryi
TYMEK - TAKIE PIĘKNE NIC feat. SOSAD prod. C0PIK
TYMEK - TAKIE PIĘKNE NIC feat. SOSAD prod. C0PIK
Rok temu
BOOKING tymek@freshndope.net Tymek na facebook : facebook.com/JestemTymek/ Tymek na Instagram : JestemTymek Sosad na facebook : facebook.com/jestemsosad/ Samiryi fb : facebook.com/djsamiryi/ Samiryi ig : samiryisamiryi C0PIK fb : facebook.com/C0P1K/ Stoprocent : www.stoprocent.com/pl/ TrillHypeRecords : facebook.com/TrillHypeCrew Patron medialny : Popkiller na fb : facebook.com/PopkillerPL/ Stringup.pl na fb : m.facebook.com/stringUPP/ Title: Takie Piękne Nic ; Artist: Tymek, Sosad ; Producer: C0PIK ; Album: Sono ; Lyrics: Tymek, Sosad ; trap mix: Samiryi ;
TYMEK - CHMURY feat. SKIP prod. ADZ
TYMEK - CHMURY feat. SKIP prod. ADZ
Rok temu
BOOKING tymek@freshndope.net Tymek na facebook : facebook.com/JestemTymek/ Tymek na Instagram : JestemTymek Skip na facebook : facebook.com/eSKaIPesuko/ Samiryi fb : facebook.com/djsamiryi/ Samiryi ig : Djsamiryi ADZ fb : facebook.com/adzproduction/ Stoprocent : www.stoprocent.com/pl/ Pugmusic : facebook.com/pugmusicstudio/ Patron medialny : Popkiller na fb : facebook.com/PopkillerPL/ Stringup.pl na fb : m.facebook.com/stringUPP/ Title: Chmury ; Artist: Tymek, Skip ; Producer: ADZ ; Album: Sono ; Lyrics: Tymek ; Mix/master: Samiryi ;
TYMEK - SAMBO prod. ADZ | PLATINUM+ Film
TYMEK - SAMBO prod. ADZ | PLATINUM+ Film
Rok temu
BOOKING tymek@freshndope.net Tymek na facebook : facebook.com/JestemTymek/ Tymek na Instagram : JestemTymek Samiryi fb : facebook.com/djsamiryi/ Samiryi ig : Djsamiryi ADZ fb : facebook.com/adzproduction/ PLATINUM+ fb : facebook.com/platinumplusmedia/ PLATINUM+ ig : instagram.com/platinumplusmedia/ Patron medialny : Popkiller na fb : facebook.com/PopkillerPL/ Stringup.pl na fb : m.facebook.com/stringUPP/ Title: Sambo ; Artist: Tymek ; Producer: ADZ ; Album: Sono ; Lyrics: Tymek ; Mix/master: Samiryi ; Video: PLATINUM+ ;
TYMEK - POWIETRZE feat. SARIUS prod. ADZ
TYMEK - POWIETRZE feat. SARIUS prod. ADZ
Rok temu
BOOKING tymek@freshndope.net Tymek na facebook : facebook.com/JestemTymek/ Tymek na Instagram : JestemTymek Sarius na facebook : facebook.com/1sarius/ Samiryi fb : facebook.com/djsamiryi/ Samiryi ig : Djsamiryi ADZ fb : facebook.com/adzproduction/ Stoprocent : www.stoprocent.com/pl/ Patron medialny : Popkiller na fb : facebook.com/PopkillerPL/ Stringup.pl na fb : m.facebook.com/stringUPP/ Title: Powietrze ; Artist: Tymek, Sarius ; Producer: ADZ ; Album: Sono ; Lyrics: Tymek ; Mix/master: Samiryi ;
TYMEK - de_train prod. ADZ  (iconartshot) GRZECH
TYMEK - de_train prod. ADZ (iconartshot) GRZECH
Rok temu
BOOKING tymek@freshndope.net Tymek na facebook : facebook.com/JestemTymek/ Tymek na Instagram : JestemTymek Samiryi fb : facebook.com/djsamiryi/ Samiryi ig : Djsamiryi ADZ fb : facebook.com/adzproduction/ Iconartfilms fb : facebook.com/IconArtFilms/ Stoprocent : www.stoprocent.com/pl/ Patron medialny : Popkiller na fb : facebook.com/PopkillerPL/ Stringup.pl na fb : m.facebook.com/stringUPP/ Title: Grzech ; Artist: Tymek ; Producer: ADZ ; Album: Sono ; Lyrics: Tymek ; Mix/master: Samiryi ; Video: Icon art films
Tymek - Droga (JestemTymek) Prod. Rakkaman
Tymek - Droga (JestemTymek) Prod. Rakkaman
Rok temu
BOOKING tymek@freshndope.net "Droga" powstała na przestrzeni 2017 roku , jest 9tym utworem albumu JestemTymek. Realizacja/Miks/Mastering : Samiryi Muzyka : Rakkaman Spis utworów: 1. „Początek” (prod.: Piotr Piotr) 2. „Muzyka Łączy Nas” ft. Kleszcz (prod.: Mientus) 3. „Inny niż każdy” (prod.: Rakkaman) 4. „Yeah” (prod.: Rakkaman) 5. „Idę” (prod.: Samiryi) 6. „Falapary” (prod.: Rakkaman) 7. „List do Ciebie” (prod.: JazBrothers) 8. „Ponton” (prod.: Piotr Piotr) 9. „Droga” (prod.: Rakkaman) 10. „Ona” (prod.: Rakkaman) 11. „11:11” ft. Daria, Vixen (prod.: Piotr Piotr) 12. „Wachlarz” (prod.: Rakkaman) 13. „Kresbez” (prod.: Rakkaman) 14. „Bliżej Do Sedna” (prod.: Rakkaman) Bonus tracki: 15. „Otwórz Oczy” (prod.: Machu) 16. „Suka” ft. Fejz (prod.: CashMoneyAp) 17. „Kryminał” ft. Rakkaman (prod.: Rakkaman)
Tymek, Emuody - Sorry // JMF
Tymek, Emuody - Sorry // JMF
Rok temu
BOOKING tymek@freshndope.net Emuody: facebook.com/emuody Mix beta: Samiryi Kamil Zamorowski Certified
Tymek - " Yeah " (JestemTymek ) prod. Rakkaman
Tymek - " Yeah " (JestemTymek ) prod. Rakkaman
Rok temu
BOOKING tymek@freshndope.net " YEAH " jest 4tym z kolei odsłuchem albumu JestemTymek Realizacja/Miks/Master - Samiryi Muzyka - Rakkaman Refren " Mogę tak żyć kilometry Yeah Mogę to życie zapetlic Yeah Mogę życiem tętnic Życiem życie dopełnić Yeah " Spis utworów: 1. „Początek” (prod.: Piotr Piotr) 2. „Muzyka Łączy Nas” ft. Kleszcz (prod.: Mientus) 3. „Inny niż każdy” (prod.: Rakkaman) 4. „Yeah” (prod.: Rakkaman) 5. „Idę” (prod.: Samiryi) 6. „Falapary” (prod.: Rakkaman) 7. „List do Ciebie” (prod.: JazBrothers) 8. „Ponton” (prod.: Piotr Piotr) 9. „Droga” (prod.: Rakkaman) 10. „Ona” (prod.: Rakkaman) 11. „11:11” ft. Daria, Vixen (prod.: Piotr Piotr) 12. „Wachlarz” (prod.: Rakkaman) 13. „Kresbez” (prod.: Rakkaman) 14. „Bliżej Do Sedna” (prod.: Rakkaman) Bonus tracki: 15. „Otwórz Oczy” (prod.: Machu) 16. „Suka” ft. Fejz (prod.: CashMoneyAp) 17. „Kryminał” ft. Rakkaman (prod.: Rakkaman)
Tymek - Bliżej ( JestemTymek ) prod. Rakkaman
Tymek - Bliżej ( JestemTymek ) prod. Rakkaman
Rok temu
BOOKING tymek@freshndope.net "Bliżej" powstało na przestrzeni 2017 roku , jest cześcią albumu JestemTymek. Realizacja/Miks/Mastering : Samiryi Muzyka : Rakkaman Spis utworów: 1. „Początek” (prod.: Piotr Piotr) 2. „Muzyka Łączy Nas” ft. Kleszcz (prod.: Mientus) 3. „Inny niż każdy” (prod.: Rakkaman) 4. „Yeah” (prod.: Rakkaman) 5. „Idę” (prod.: Samiryi) 6. „Falapary” (prod.: Rakkaman) 7. „List do Ciebie” (prod.: JazBrothers) 8. „Ponton” (prod.: Piotr Piotr) 9. „Droga” (prod.: Rakkaman) 10. „Ona” (prod.: Rakkaman) 11. „11:11” ft. Daria, Vixen (prod.: Piotr Piotr) 12. „Wachlarz” (prod.: Rakkaman) 13. „Kresbez” (prod.: Rakkaman) 14. „Bliżej Do Sedna” (prod.: Rakkaman) Bonus tracki: 15. „Otwórz Oczy” (prod.: Machu) 16. „Suka” ft. Fejz (prod.: CashMoneyAp) 17. „Kryminał” ft. Rakkaman (prod.: Rakkaman)
Tymek - Kresbez (JestemTymek ) prod. Rakkaman
Tymek - Kresbez (JestemTymek ) prod. Rakkaman
Rok temu
BOOKING tymek@freshndope.net 'Kresbez' powstał na przestrzeni 2017 roku , jest cześcią albumu JestemTymek. Realizacja/Miks/Mastering : Samiryi Muzyka : Rakkaman Spis utworów: 1. „Początek” (prod.: Piotr Piotr) 2. „Muzyka Łączy Nas” ft. Kleszcz (prod.: Mientus) 3. „Inny niż każdy” (prod.: Rakkaman) 4. „Yeah” (prod.: Rakkaman) 5. „Idę” (prod.: Samiryi) 6. „Falapary” (prod.: Rakkaman) 7. „List do Ciebie” (prod.: JazBrothers) 8. „Ponton” (prod.: Piotr Piotr) 9. „Droga” (prod.: Rakkaman) 10. „Ona” (prod.: Rakkaman) 11. „11:11” ft. Daria, Vixen (prod.: Piotr Piotr) 12. „Wachlarz” (prod.: Rakkaman) 13. „Kresbez” (prod.: Rakkaman) 14. „Bliżej Do Sedna” (prod.: Rakkaman) Bonus tracki: 15. „Otwórz Oczy” (prod.: Machu) 16. „Suka” ft. Fejz (prod.: CashMoneyAp) 17. „Kryminał” ft. Rakkaman (prod.: Rakkaman)
Tymek ft. Kleszcz - Muzyka Łączy Nas prod. Mientus
Tymek ft. Kleszcz - Muzyka Łączy Nas prod. Mientus
Rok temu
BOOKING tymek@freshndope.net Utwór " Muzyka Łączy Nas " jest wizją młodego człowieka, który Wierzy. Ciesze się, że mogłem to przeżyć i patrzeć jak powstaje więź o której mowa w tekście. Pragnę z tego miejsca podziękować Artystom za poświęcony czas i zaangażowanie. 11 singiel albumu #JestemTymek Powstał za sprawą tych wspaniałych ludzi Muzyka : Mientus Miks/Master : Samiryi facebook.com/djsamiryi/ Słowa : Tymek facebook.com/JestemTymek/ Kleszcz facebook.com/kleszczyy/ Realizacja: Ace of Art (www.aceofart.pl) Scenariusz/reżyseria: Radosław Bereś Zdjęcia: Radosław Bereś, Tomasz Szopa Montaż: Radosław Bereś Asystent operatora: Jacek Nawrat MUA: Amina Otegbeye Zespół Tańca Nowoczesnego TESS (www.facebook.com zespoltancatess) Tarnogórskie Centrum Kultury (www.tck.net.pl) Hip Hop Spot (facebook.com/HipHopSpotpl) Tobie M. Też
Tymek - Wachlarz  prod. Rakkaman
Tymek - Wachlarz prod. Rakkaman
Rok temu
BOOKING tymek@freshndope.net " Wachlarz barw " Spis utworów: 1. „Początek” (prod.: Piotr Piotr) 2. „Muzyka Łączy Nas” ft. Kleszcz (prod.: Mientus) 3. „Inny niż każdy” (prod.: Rakkaman) 4. „Yeah” (prod.: Rakkaman) 5. „Idę” (prod.: Samiryi) 6. „Falapary” (prod.: Rakkaman) 7. „List do Ciebie” (prod.: JazBrothers) 8. „Ponton” (prod.: Piotr Piotr) 9. „Droga” (prod.: Rakkaman) 10. „Ona” (prod.: Rakkaman) 11. „11:11” ft. Daria, Vixen (prod.: Piotr Piotr) 12. „Wachlarz” (prod.: Rakkaman) 13. „Kresbez” (prod.: Rakkaman) 14. „Bliżej Do Sedna” (prod.: Rakkaman) Bonus tracki: 15. „Otwórz Oczy” (prod.: Machu) 16. „Suka” ft. Fejz (prod.: CashMoneyAp) 17. „Kryminał” ft. Rakkaman (prod.: Rakkaman) Muzyka : Rakkaman facebook.com/Rakkaman Miks/Master : Samiryi facebook.com/djsamiryi Wideo/Montaż : Ace of Art facebook.com/aceofartfilms Tekst : Tymek facebook.com/JestemTymek Realizacja : Maxflostudio facebook.com/maxflostudio W ujęciach wystąpili : Baster, Olaf, Bedi, Maciek, Mefi . Dziękuję.
Tymek - 11:11 Ft. Vixen, Daria Ryczek prod. Piotr Piotr
Tymek - 11:11 Ft. Vixen, Daria Ryczek prod. Piotr Piotr
Rok temu
BOOKING tymek@freshndope.net Pobierz dzwonek! Wyślij SMS o treści HIT.80071 na numer 7268 (cena za wysłanie SMS 2,46 zł brutto) Pobierz MP3! Wyślij SMS o treści HIT.80046 na numer 7368 (cena za wysłanie SMS 3,69 zł brutto) Spis utworów: 1. „Początek” (prod.: Piotr Piotr) 2. „Muzyka Łączy Nas” ft. Kleszcz (prod.: Mientus) 3. „Inny niż każdy” (prod.: Rakkaman) 4. „Yeah” (prod.: Rakkaman) 5. „Idę” (prod.: Samiryi) 6. „Falapary” (prod.: Rakkaman) 7. „List do Ciebie” (prod.: JazBrothers) 8. „Ponton” (prod.: Piotr Piotr) 9. „Droga” (prod.: Rakkaman) 10. „Ona” (prod.: Rakkaman) 11. „11:11” ft. Daria, Vixen (prod.: Piotr Piotr) 12. „Wachlarz” (prod.: Rakkaman) 13. „Kresbez” (prod.: Rakkaman) 14. „Bliżej Do Sedna” (prod.: Rakkaman) Bonus tracki: 15. „Otwórz Oczy” (prod.: Machu) 16. „Suka” ft. Fejz (prod.: CashMoneyAp) 17. „Kryminał” ft. Rakkaman (prod.: Rakkaman) 11:11 jest utworem który określa zjawisko czasu jako iluzje. Bit wyprodukował Piotr Piotr (Sequone1), Gościnnie udzieliła się Daria Ryczek ( The Party Is Over ) Oraz Vixen (MaxFloRec) Razem z AceOfArt nakręciliśmy mój odsłuch tego utworu. Muzyka : Piotr Piotr (Sequone1) facebook.com/profile.php?id=100011041092862&fref=ts Miks/Master : Samiryi facebook.com/djsamiryi/?fref=ts Tekst/Wokal : Tymek facebook.com/JestemTymek/?fref=ts Daria Ryczek ( The Party is Over ) facebook.com/daria.ryczek?fref=ts Vixen facebook.com/vix.rozpalictlum/?fref=ts Wideo : Ace Of Art facebook.com/aceofartfilms/?fref=ts Bluzę z klipu możecie dostać na: www.stoprocent.com/pl/nowosci/ Do poczytania : 1 zwrotka Idę śladami których bieg kiedyś już zarysowałem myślami bo tak mi podały postacie tak mi podały te rozwiązania na tace mijam od wielu lat, ptaki tak wolne wciąż w górę prowadzą ja latam już całkiem sprawnie, wzbiłem się w górę poprzez wyobraźnie, wszystko co myślę staje się jawne, znów na zegarze czas który staną, ile może trawić tą chwile ta wieczność Ona ma wciąż do mnie prawo. 11:11 11:11 11:11 11:11 Refren Wzór bieg dawaj ster proste za mną jest afisz i progres z ziomami w świecie się goszczę man dawaj też, czas się zatrzymał na dobre losy już nie są istotne, świadomie obrałem drogę bo postęp jest. Deszcz ostatni sen na jawie splendor zdarzeń Nas dopadnie Deszcz ostatni sen na jawie splendor zdarzeń Nas dopadnie 2 zwrotka Ten czas ten vibe, ten styl ten haj oddychasz szybko lecz lekki czujesz w sobie stan kołysze Cię bezsenny zen, pobudza każdą komórkę dając Tobie tlen. Głowa jest pełna z nadmiaru pragnień, głodny tak samo jak wczoraj łakniesz, wilczy apetyt trwa nieustannie, wilczarnia sfora wrażeń i zmartwień. przeszłość już kona padła bezwładnie, zegar już stanął, czeka aż zaczniesz odwleka przyszłość chyba jest jaśniej jest 11:11 11:11 11:11 11:11 3 zwrotka Jak to jest mecz ostatniej szansy to strzelam bramki tu jak napastnik a na mnie patrzeć chcą z góry tamci jak trybuny na dwie jedenastki. Chce to zmienić jak Ty bo nie gram na remis jak Ty. Chce być tym numerem jeden i to razy cztery jak kiedyś tak dziś tworzą się zbiegi okoliczności by mogło tak być, niech tworzą się dalej a jak przestaje wierzyć w nie to patrze na zegarek. To nie czas ci się wyczerpał tylko padła Ci bateria, a mój czas nie staje nigdy no bo ja się sam nakręcam. Jak w zegarku tu wszystko pracuje widzę tu szczęśliwe liczby, nawet bez Twoich wskazówek bo jestem jak elektryczny jestem jak elektryczny, jestem jak elektryczny, 11:11 Refren.
Tymek - List do Ciebie prod. JazBrothers
Tymek - List do Ciebie prod. JazBrothers
Rok temu
BOOKING tymek@freshndope.net Pobierz dzwonek! Wyślij SMS o treści HIT.80070 na numer 7268 (cena za wysłanie SMS 2,46 zł brutto) Pobierz MP3! Wyślij SMS o treści HIT.80045 na numer 7368 (cena za wysłanie SMS 3,69 zł brutto) Spis utworów: 1. „Początek” (prod.: Piotr Piotr) 2. „Muzyka Łączy Nas” ft. Kleszcz (prod.: Mientus) 3. „Inny niż każdy” (prod.: Rakkaman) 4. „Yeah” (prod.: Rakkaman) 5. „Idę” (prod.: Samiryi) 6. „Falapary” (prod.: Rakkaman) 7. „List do Ciebie” (prod.: JazBrothers) 8. „Ponton” (prod.: Piotr Piotr) 9. „Droga” (prod.: Rakkaman) 10. „Ona” (prod.: Rakkaman) 11. „11:11” ft. Daria, Vixen (prod.: Piotr Piotr) 12. „Wachlarz” (prod.: Rakkaman) 13. „Kresbez” (prod.: Rakkaman) 14. „Bliżej Do Sedna” (prod.: Rakkaman) Bonus tracki: 15. „Otwórz Oczy” (prod.: Machu) 16. „Suka” ft. Fejz (prod.: CashMoneyAp) 17. „Kryminał” ft. Rakkaman (prod.: Rakkaman) " List do Ciebie " Jest 7mym utworem pod szczęśliwa liczbą Tymka, który dedykuję ojcu. Muzyka : Jazbrothers facebook.com/JazBrothersProd/?fref=ts Miks/Master : Samiryi facebook.com/djsamiryi/?fref=ts Wideo/Montaż : Samiryi facebook.com/djsamiryi/?fref=ts Tekst : Tymek facebook.com/JestemTymek/?fref=ts Realizacja : Maxflostudio facebook.com/maxflostudio/?fref=ts Miejsce nagrania udostępnił : Cooler facebook.com/coolerclub/?fref=ts W ujęciach wystąpił : kuzyn Samiryia Do poczytania 1 zwrotka : " Siedzę na skraju jutra, zwierzeń stawiam sobie wieżę, wchodzę na sam szczyt by napisać w ciszy List do Ciebie, brzmi jak wyznanie, jedno z tych ważnych, Intymnych ale nie tym razem nie mam już czego kryć. Poznałem Cię parę lat temu, wakacje, Jastrzębie, pomiędzy ta niemoc niedopowiedzenia co piętrzyły się Dziesięć lat rozłąki to kurwa nie fair co nie? Manifestuje serce, żale, że opuściłeś mnie mamę jak pies a przecież mówiłem kto suka kto nie to teraz Ci powiem, że wszystko okej. Sam przytuliłem to dziecko w środku, Tymek już ma dla siebie wzorców, chodźmy teraz na browar w porządku, Tato w porządku . Refren : To jest ten dzień tak, piszę list do Ciebie wyłączyłem czas, dopóki mamy Siebie, dopóki mamy Siebie, dopóki mamy Siebie, wyłączyłem czas, wybaczyłem Nam . To jest ten dzień tak, piszę list do Ciebie wyłączyłem czas, dopóki mamy Siebie, dopóki mamy Siebie, dopóki mamy Siebie, wyłączyłem czas, wybaczyłem Nam . 2 zwrotka : Patrzyłem w ziemię nie raz już ba, nie mogłem spojrzeć Ci w oczy ze wstydu nie pokorny syn co przynosił nicość, w zamian za wszystko, w zamian za miłość. Kiedyś to było ostatni raz, ostatni raz za każdym razem to wór bez dna zmieniał mój pogląd na świat, dziś stopuje czas. I nic już nie było takie samo, poszarpane ideały poszły jebać się ofiarą, dziś Tato wskrzeszam to co Nam zostało, puste przepraszam lepi Nas w całość. To jest ten dzień tak, piszę list do Ciebie wyłączyłem czas, dopóki mamy siebie, dopóki mamy Siebie, wyłączyłem czas, wyłączyłem czas. Refren : To jest ten dzień tak, piszę list do Ciebie wyłączyłem czas, dopóki mamy Siebie, dopóki mamy Siebie, dopóki mamy Siebie, wyłączyłem czas, wybaczyłem Nam . To jest ten dzień tak, piszę list do Ciebie wyłączyłem czas, dopóki mamy Siebie, dopóki mamy Siebie, dopóki mamy Siebie, wyłączyłem czas, wybaczyłem Nam . Dziękuję.
Tymek - Początek prod. Piotr Piotr
Tymek - Początek prod. Piotr Piotr
Rok temu
BOOKING tymek@freshndope.net Spis utworów: 1. „Początek” (prod.: Piotr Piotr) 2. „Muzyka Łączy Nas” ft. Kleszcz (prod.: Mientus) 3. „Inny niż każdy” (prod.: Rakkaman) 4. „Yeah” (prod.: Rakkaman) 5. „Idę” (prod.: Samiryi) 6. „Falapary” (prod.: Rakkaman) 7. „List do Ciebie” (prod.: JazBrothers) 8. „Ponton” (prod.: Piotr Piotr) 9. „Droga” (prod.: Rakkaman) 10. „Ona” (prod.: Rakkaman) 11. „11:11” ft. Daria, Vixen (prod.: Piotr Piotr) 12. „Wachlarz” (prod.: Rakkaman) 13. „Kresbez” (prod.: Rakkaman) 14. „Bliżej Do Sedna” (prod.: Rakkaman) Bonus tracks: 15. „Otwórz Oczy” (prod.: Machu) 16. „Suka” ft. Fejz (prod.: CashMoneyAp) 17. „Kryminał” ft. Rakkaman (prod.: Rakkaman) Tekst : Tymek Miks/Master : Samiryi Wideo : Samiryi Tekst: " Wszystko rodzi się w bólu. Muzyka dojrzewa do życia wśród ludu. Jak my, spróbuj kiedyś zamknąć oczy nie myśleć czy coś przeoczysz, w ciszy jest tyle możliwości. Obracam się, rozglądam się całe 360 stopni nic nie przyciąga mnie, bardziej niż, ten dźwięk ten dźwięk początek. Wszystko rodzi się w bólu początek, początkiem, początku trudu. Wszystko rodzi się w bólu początek, początkiem, początku spróbuj. Wszystko rodzi się w bólu. Muzyka dojrzewa do życia wśród ludu. Jak my, spróbuj kiedyś zamknąć oczy nie myśleć czy coś przeoczysz, w ciszy jest tyle możliwości. " TYMEK FP facebook.com/JestemTymek/ SAMIRYI FP facebook.com/djsamiryi/ FTM FP facebook.com/FTM-16576053...
Tymek - PONTON prod. Piotr Piotr
Tymek - PONTON prod. Piotr Piotr
2 lat temu
BOOKING tymek@freshndope.net Spis utworów: 1. „Początek” (prod.: Piotr Piotr) 2. „Muzyka Łączy Nas” ft. Kleszcz (prod.: Mientus) 3. „Inny niż każdy” (prod.: Rakkaman) 4. „Yeah” (prod.: Rakkaman) 5. „Idę” (prod.: Samiryi) 6. „Falapary” (prod.: Rakkaman) 7. „List do Ciebie” (prod.: JazBrothers) 8. „Ponton” (prod.: Piotr Piotr) 9. „Droga” (prod.: Rakkaman) 10. „Ona” (prod.: Rakkaman) 11. „11:11” ft. Daria, Vixen (prod.: Piotr Piotr) 12. „Wachlarz” (prod.: Rakkaman) 13. „Kresbez” (prod.: Rakkaman) 14. „Bliżej Do Sedna” (prod.: Rakkaman) Bonus tracks: 15. „Otwórz Oczy” (prod.: Machu) 16. „Suka” ft. Fejz (prod.: CashMoneyAp) 17. „Kryminał” ft. Rakkaman (prod.: Rakkaman) Tekst : Tymoteusz Tymek Bucki Bit : PiotrPiotr Miks/Master : Szymon Samiryi Gwóźdź Obraz : MVPclips Maciej Pieczykolan Miejsce : Ochowy dom oraz ruiny na 10tym piętrze. TYMEK FP facebook.com/JestemTymek/ SAMIRYI FP facebook.com/djsamiryi/ FTM FP facebook.com/FTM-1657605301177345/ MAXFLO FP facebook.com/maxflorec/ zdjęcia/montaż: Maciej Pieczykolan (MVPclips) www.mvpclips.pl/hiphop Realizacja : Studio BejfRecords (facebook.com/BejfRecords/)
Tymek - PONTON Teaser
Tymek - PONTON Teaser
2 lat temu
Skromny trailer nadchodzacego numeru z Płyty ktora ukaże się na jesienią 2017 "Jestemtymek"
Tymek - IDĘ prod. SAMIRYI
Tymek - IDĘ prod. SAMIRYI
2 lat temu
BOOKING tymek@freshndope.net Spis utworów: 1. „Początek” (prod.: Piotr Piotr) 2. „Muzyka Łączy Nas” ft. Kleszcz (prod.: Mientus) 3. „Inny niż każdy” (prod.: Rakkaman) 4. „Yeah” (prod.: Rakkaman) 5. „Idę” (prod.: Samiryi) 6. „Falapary” (prod.: Rakkaman) 7. „List do Ciebie” (prod.: JazBrothers) 8. „Ponton” (prod.: Piotr Piotr) 9. „Droga” (prod.: Rakkaman) 10. „Ona” (prod.: Rakkaman) 11. „11:11” ft. Daria, Vixen (prod.: Piotr Piotr) 12. „Wachlarz” (prod.: Rakkaman) 13. „Kresbez” (prod.: Rakkaman) 14. „Bliżej Do Sedna” (prod.: Rakkaman) Bonus tracks: 15. „Otwórz Oczy” (prod.: Machu) 16. „Suka” ft. Fejz (prod.: CashMoneyAp) 17. „Kryminał” ft. Rakkaman (prod.: Rakkaman) Wokal, tekst: Tymoteusz Tymek Bucki. Muzyka: Szymon Samiryi Gwóźdź Produkcja, realizacja, miks, mastering: Szymon Samiryi Gwóźdź @MaxFloStudio. Wideo: Radek Bereś (Ace of Art). TYMEK fanpage: facebook.com/JestemTymek Samiryi: facebook.com/djsamiryi The Wildest: www.thewildest.com.pl MaxFloStudio: facebook.com/maxflostudio Ace of Art: facebook.com/aceofartfilms
Tymek - PONTON prod. Piotr Piotr// Zapowiedź Klipu
Tymek - PONTON prod. Piotr Piotr// Zapowiedź Klipu
2 lat temu
TYMEK fanpage: facebook.com/JestemTymek
Tymek - Ona (OneShot) prod. Rakkaman
Tymek - Ona (OneShot) prod. Rakkaman
2 lat temu
BOOKING tymek@freshndope.net Pobierz dzwonek! Wyślij SMS o treści HIT.80073 na numer 7268 (cena za wysłanie SMS 2,46 zł brutto) Pobierz MP3! Wyślij SMS o treści HIT.80072 na numer 7368 (cena za wysłanie SMS 3,69 zł brutto) Spis utworów: 1. „Początek” (prod.: Piotr Piotr) 2. „Muzyka Łączy Nas” ft. Kleszcz (prod.: Mientus) 3. „Inny niż każdy” (prod.: Rakkaman) 4. „Yeah” (prod.: Rakkaman) 5. „Idę” (prod.: Samiryi) 6. „Falapary” (prod.: Rakkaman) 7. „List do Ciebie” (prod.: JazBrothers) 8. „Ponton” (prod.: Piotr Piotr) 9. „Droga” (prod.: Rakkaman) 10. „Ona” (prod.: Rakkaman) 11. „11:11” ft. Daria, Vixen (prod.: Piotr Piotr) 12. „Wachlarz” (prod.: Rakkaman) 13. „Kresbez” (prod.: Rakkaman) 14. „Bliżej Do Sedna” (prod.: Rakkaman) Bonus tracks: 15. „Otwórz Oczy” (prod.: Machu) 16. „Suka” ft. Fejz (prod.: CashMoneyAp) 17. „Kryminał” ft. Rakkaman (prod.: Rakkaman) Wokal, tekst: Tymoteusz Tymek Bucki. Muzyka: Tomasz Rakkaman Raczkiewicz. Realizacja, miks, mastering: Szymon Samiryi Gwóźdź @MaxFloStudio. Wideo: Tomek Tomczyk (IconArtFilms). TYMEK fanpage: facebook.com/JestemTymek Rakkaman: facebook.com/Rakkaman Samiryi: facebook.com/djsamiryi MaxFloStudio: facebook.com/maxflostudio IconArtFilms: facebook.com/IconArtFilms Patronaty medialne: - www.hip-hop.pl - www.silesiacrime.com - www.hiphopkultura.pl - facebook.com/Brudnepoludnie - rap-news.eu
Tymek - Inny Niż Każdy (Oficjalny teledysk) prod. Rakkaman
Tymek - Inny Niż Każdy (Oficjalny teledysk) prod. Rakkaman
2 lat temu
BOOKING tymek@freshndope.net Spis utworów: 1. „Początek” (prod.: Piotr Piotr) 2. „Muzyka Łączy Nas” ft. Kleszcz (prod.: Mientus) 3. „Inny niż każdy” (prod.: Rakkaman) 4. „Yeah” (prod.: Rakkaman) 5. „Idę” (prod.: Samiryi) 6. „Falapary” (prod.: Rakkaman) 7. „List do Ciebie” (prod.: JazBrothers) 8. „Ponton” (prod.: Piotr Piotr) 9. „Droga” (prod.: Rakkaman) 10. „Ona” (prod.: Rakkaman) 11. „11:11” ft. Daria, Vixen (prod.: Piotr Piotr) 12. „Wachlarz” (prod.: Rakkaman) 13. „Kresbez” (prod.: Rakkaman) 14. „Bliżej Do Sedna” (prod.: Rakkaman) Bonus tracks: 15. „Otwórz Oczy” (prod.: Machu) 16. „Suka” ft. Fejz (prod.: CashMoneyAp) 17. „Kryminał” ft. Rakkaman (prod.: Rakkaman) Wokal, tekst: Tymoteusz Tymek Bucki. Muzyka: Tomasz Rakkaman Raczkiewicz. Realizacja, miks, mastering: Szymon Samiryi Gwóźdź @MaxFloStudio. Wideo: Tomek Tomczyk (IconArtFilms). TYMEK fanpage: facebook.com/JestemTymek Rakkaman: facebook.com/Rakkaman Samiryi: facebook.com/djsamiryi MaxFloStudio: facebook.com/maxflostudio IconArtFilms: facebook.com/IconArtFilms Patronaty medialne: - Rap News - rap-news.eu/patronat-tymek-inny-niz-kazdy-oficjalny-teledysk-prod-rakkaman/ Tekst: Ej, biorę to co mi tu dano men Trochę w tym agoni #walkingdead idę klawo, tam gdzie świeci zen felerne zakłady, mielą papę, nic nie dają, wręcz kopią dołki, na to, żebyś się w nie wjebał, kiedy nie ten dzień przynosi misję, rozwikłamy je wszystkie fakty, niosą korzystne. Dla nas posypka w ambicje kiedy przelewa się szala, wychodzę na alarm a tam znów jakieś wersy czekają do poskładania. Krążę ulicą, się wplotę we wszystko co raźnie daje mi wiedzę poszerza mą rzeczywistość. Nagle znajduję się w oazie mego umysłu mogę używać go w pełni dla zysku wolny od wyzysku. Chodzę sobie ulicami, jak niegdyś palcem po mapie Pokażę ci twoją drogę, twój kierunek ci wskażę Nie ja, lecz ta droga którą możesz przejść sam zobaczysz, gdzie cię poniesie. Uwierz w siebie, masz ten... Styl, inny niż każdy - zabawa na poważnie. Równoważę te cele, tej spełnię sobie każde marzenie. Mam tego tak wiele, że w sumie, nie mam już na co tracić czasu. Styl, inny niż każdy, i o tym piszę tu w tym brudnopisie zaznaczam że mam swój styl własny. Wiozę się idąc jawnie. Jaram się tym otoczeniem ładnie tu jest. To chemia przyciąga mnie bardziej... Bawimy się życiem, boimy się sparzyć bo istnieją tu tacy, co chcieli by bym się wypalił. Idę więc, w dłoni, z jedynym, co wypalone we mnie blanty, ok... może hajs w błoto wyrzucony. Kojarzy mi się sen, tak bardzo lubiłem, gdy milczał w istnieniu wilka, skórzana willa. Zapędy okradają mętlik, mych myśli mętnych weź zerwij, na chwilę przerwij, ten sen w pełni. My tacy nadzy, znów banalnie prości jak muzealne dzieła sztuki, porozstawiane statuły wolności. Urwij, choć, chwilę, zatrzymajmy ją na moment bo moment później wszystko tonie... (tonie...) Tu między prawdą, a dniem, zdobywam tytuły których mi przybywa i tyka, i tyka ten zegar dobija, wyłączam czas, idę popływać. Weny fale, ciepły stale, stan jest doskonały, mętny nawet, gdy na stałe stracę coś. Niebywałe. Mam to wszystko w garści, zawsze miałem stopień drażni nader. Odrzuć to co ci nie pasi, idź na większą skalę. Winyle, płyty, chwile miłe mi, znamy tyle ich bo żyje! Styl, inny niż każdy - zabawa na poważnie. Równoważę te cele, tej spełnię sobie każde marzenie. Mam tego tak wiele, że w sumie, nie mam już na co tracić czasu.
TYMES - LUCKY DAY Official Video (ONE SHOT)
TYMES - LUCKY DAY Official Video (ONE SHOT)
4 lat temu
W sprawie koncertów kontaktuj się z Tobiaszem: +48 725 784 319 booking@grajnia.com.pl Wersja finałowa w kolorze , MIłego odsłuchu. MIx/mastering: Morfina studio facebook.com/pages/Machu-Beatz-Production/298818876801613?fref=ts VIDEO- MARUN fb.com/marunowski
LUCKY DAY FUNNY
LUCKY DAY FUNNY
4 lat temu
Na wesoło , nawet bardzo wesoło.
TYMES - Lucky day (Official Video) - Zapowiedź klipu
TYMES - Lucky day (Official Video) - Zapowiedź klipu
4 lat temu
Zapowiedź oficjalnego klipu do numeru "Lucky day". Zakaz kopiowania na inne kanały. Dotyczy to również ścieżki audio. Miejsce: Katowice - Mariacka Montaż i zdjęcia: Adam Marunowski
TYMES - Sen ( kvsprx mash - up VIDEO )
TYMES - Sen ( kvsprx mash - up VIDEO )
4 lat temu
Pierwsza odsłona luznych kawałków miedzy projektami " SEN " kvsprx m-u VIDEO - facebook.com/kvsperx Tymes - facebook.com/TymesRecord?fref=ts Mix/Master - facebook.com/pages/Machu-Beatz-Production/298818876801613?fref=ts Morfina Studio . W sprawie koncertów kontaktuj się z Tobiaszem: +48 725 784 319 booking@grajnia.com.pl
10. Tymes- Kwiaty
10. Tymes- Kwiaty
4 lat temu
W sprawie koncertów kontaktuj się z Tobiaszem: +48 725 784 319 booking@grajnia.com.pl "Przystań" mixtape Lista tracków: 01. Zmiany 02. Będziemy 03. Niedosyt 04. Tabu 05. Przystań 06. Szczęki 07. Sens słów 08. Niepozornie proste 09. Robot 10. Kwiaty Całość: Wokal/tekst: Tymes facebook.com/TymesRecord?... Mix/Mastering: Machu Morfina studio facebook.com/pages/Machu-... Grafika: MysiorOne
08. Tymes- Niepozornie proste
08. Tymes- Niepozornie proste
4 lat temu
W sprawie koncertów kontaktuj się z Tobiaszem: +48 725 784 319 booking@grajnia.com.pl "Przystań" mixtape Lista tracków: 01. Zmiany 02. Będziemy 03. Niedosyt 04. Tabu 05. Przystań 06. Szczęki 07. Sens słów 08. Niepozornie proste 09. Robot 10. Kwiaty Całość: Wokal/tekst: Tymes facebook.com/TymesRecord?... Mix/Mastering: Machu Morfina studio facebook.com/pages/Machu-... Grafika: MysiorOne
07. Tymes- Sens słów
07. Tymes- Sens słów
4 lat temu
W sprawie koncertów kontaktuj się z Tobiaszem: +48 725 784 319 booking@grajnia.com.pl "Przystań" mixtape Lista tracków: 01. Zmiany 02. Będziemy 03. Niedosyt 04. Tabu 05. Przystań 06. Szczęki 07. Sens słów 08. Niepozornie proste 09. Robot 10. Kwiaty Całość: Wokal/tekst: Tymes facebook.com/TymesRecord?... Mix/Mastering: Machu Morfina studio facebook.com/pages/Machu-... Grafika: MysiorOne
06. Tymes- Szczęki
06. Tymes- Szczęki
4 lat temu
W sprawie koncertów kontaktuj się z Tobiaszem: +48 725 784 319 booking@grajnia.com.pl "Przystań" mixtape Lista tracków: 01. Zmiany 02. Będziemy 03. Niedosyt 04. Tabu 05. Przystań 06. Szczęki 07. Sens słów 08. Niepozornie proste 09. Robot 10. Kwiaty Całość: Wokal/tekst: Tymes facebook.com/TymesRecord?... Mix/Mastering: Machu Morfina studio facebook.com/pages/Machu-... Grafika: MysiorOne
05. Tymes- Przystań
05. Tymes- Przystań
4 lat temu
W sprawie koncertów kontaktuj się z Tobiaszem: +48 725 784 319 booking@grajnia.com.pl "Przystań" mixtape Lista tracków: 01. Zmiany 02. Będziemy 03. Niedosyt 04. Tabu 05. Przystań 06. Szczęki 07. Sens słów 08. Niepozornie proste 09. Robot 10. Kwiaty Całość: Wokal/tekst: Tymes facebook.com/TymesRecord?... Mix/Mastering: Machu Morfina studio facebook.com/pages/Machu-... Grafika: MysiorOne
03. Tymes- Niedosyt
03. Tymes- Niedosyt
4 lat temu
W sprawie koncertów kontaktuj się z Tobiaszem: +48 725 784 319 booking@grajnia.com.pl "Przystań" mixtape Lista tracków: 01. Zmiany 02. Będziemy 03. Niedosyt 04. Tabu 05. Przystań 06. Szczęki 07. Sens słów 08. Niepozornie proste 09. Robot 10. Kwiaty Całość: Wokal/tekst: Tymes facebook.com/TymesRecord?... Mix/Mastering: Machu Morfina studio facebook.com/pages/Machu-... Grafika: MysiorOne
01. Tymes- Zmiany
01. Tymes- Zmiany
4 lat temu
W sprawie koncertów kontaktuj się z Tobiaszem: +48 725 784 319 booking@grajnia.com.pl "Przystań" mixtape Lista tracków: 01. Zmiany 02. Będziemy 03. Niedosyt 04. Tabu 05. Przystań 06. Szczęki 07. Sens słów 08. Niepozornie proste 09. Robot 10. Kwiaty Całość: Wokal/tekst: Tymes facebook.com/TymesRecord?ref=hl Mix/Mastering: Machu Morfina studio facebook.com/pages/Machu-Beatz-Production/298818876801613?fref=ts Grafika: MysiorOne Video: Strych spontan- Martyna
Tymes - Open mind
Tymes - Open mind
4 lat temu
Kolejny solowy kawałek który powstał w "Morfina studio" miłego odsłuchu. Wokal/Tekst - Tymes facebook.com/TymesRecord?notif_t=page_new_likes Mix/Mastering - Machu facebook.com/pages/Machu-Beatz-Production/298818876801613?fref=ts W sprawie koncertów kontaktuj się z Tobiaszem: +48 725 784 319 booking@grajnia.com.pl
Tymes - Niech zyje rap
Tymes - Niech zyje rap
4 lat temu
Nuta na chilloucie . Milego sluchania ! Wokal/Tekst - Tymes ( facebook.com/TymesRecord?fref=ts ) Studio - Morfina Master - Machu ( facebook.com/pages/Machu-Beatz-Production/298818876801613?fref=ts ) W sprawie koncertów kontaktuj się z Tobiaszem: +48 725 784 319 booking@grajnia.com.pl
Kamil kamil
Kamil kamil - 21 minuta temu
kawałek ok ale za teledysk mogiła
Igor Xd
Igor Xd - 3 godzin temu
Będzie chyba 2 100mln wyś w polski rapie
Lucyna Dziekańska
Lucyna Dziekańska - 4 godzin temu
💣💘🥰
Przemalgr
Przemalgr - 5 godzin temu
Absurdalny coming soon
Sławomir skałka
Sławomir skałka - 6 godzin temu
Tyle ludzi ile to słucha to na codzień 👇
filip
filip - 6 godzin temu
1:23
MATEQ BS
MATEQ BS - 6 godzin temu
1 k i robię tekst
MATEQ BS
MATEQ BS - 6 godzin temu
Cło tam u was ?!
Light Magic
Light Magic - 6 godzin temu
Nie mam pojęcia dlaczego niektórzy ludzie uważają że Tymek kopiuje jednego rapera jak dla mnie Tymek to jedyny taki raper w Polsce którego nikt nigdy nie skopiuje i nie będzie pisał takich świetnych piosenek ❤️❤️
Bartek Nehring
Bartek Nehring - 6 godzin temu
Poza kontrolą - Like Rainman - kom
Winslow
Winslow - 7 godzin temu
chuj mnie to obchodzi kiedy oglądasz
DMS
DMS - 7 godzin temu
Coś pięknego zara 100 mln :D
TARED OFFICIAL!
TARED OFFICIAL! - 7 godzin temu
*Kurwa ale mi się sentyment odpalił... Ktoś może ze starego grona fanów Tymka? Tego z przed wjechania SUKI z Fejzem?*
Justa29 Bugla
Justa29 Bugla - 7 godzin temu
Jesteś ekstra pszypominasz takiego maxa
FRIZE freeze
FRIZE freeze - 7 godzin temu
Dawajcie 100 mln wyswietlen
YTscore
YTscore - 8 godzin temu
Tak jak nie lubię Polskiego Rapu to to mi się podoba w skrucie *Z* *A* *J* *E* *B* *I* *S* *T* *E*
Artur Kotwicki
Artur Kotwicki - 8 godzin temu
Takiego Tymka poznałem i takiego Tymka szanuję najmocniej.
caban13 0
caban13 0 - 8 godzin temu
ja
Dominik Jarosz
Dominik Jarosz - 9 godzin temu
Zajebista
Fredek
Fredek - 9 godzin temu
WTF?!
Requ
Requ - 9 godzin temu
Kwiatuszek <3 MEGA nutka <3
Pisarek
Pisarek - 10 godzin temu
0:46 o kurwa. Arnold boczek!!
emigrant emigrant
emigrant emigrant - 10 godzin temu
Tutaj osoby które przynajmniej RAZ pósciły tzw. Cichacza na domówce lub na imprezie podobnej do tej z klipu.pozdr Auuu
Natalia Szczodry
Natalia Szczodry - 11 godzin temu
Październik hallo ?! Jest tu ktoś ?
Magda Suchy
Magda Suchy - 11 godzin temu
Zaje bioza
Young Kyok
Young Kyok - 11 godzin temu
Ale guwno jebane
Asiunia Vlog
Asiunia Vlog - 11 godzin temu
Już niedługo 50mln!
Asiunia Vlog
Asiunia Vlog - 11 godzin temu
Jeszcze 4mln i mamy 100!
Maja Jaworska
Maja Jaworska - 12 godzin temu
Tymek ile masz lat
Anna Piotraschke
Anna Piotraschke - 12 godzin temu
Tomek kocham ciebie
Natalia Rybak
Natalia Rybak - 12 godzin temu
Super muza
Zuzia Baran
Zuzia Baran - 12 godzin temu
❤️❤️❤️❤️❤️
Julia Trzebiatowska
Julia Trzebiatowska - 12 godzin temu
Zajebista nuta
TheTosterekYt
TheTosterekYt - 13 godzin temu
nie rozumiem czemu tak mało ma wyśw takie bity za koła
Dario
Dario - 13 godzin temu
Do połowy listopada będzie 100mln
Zuzanna Wasiak
Zuzanna Wasiak - 14 godzin temu
Dlaczego takie krótkieee?
Mr. Boguszek⑦
Mr. Boguszek⑦ - 17 godzin temu
Gdzie ten prawdziwy rap z przed lat facet brzmi jak stara piła do piłowania drewna w lesie blee te dzisiejsze trendy.
Filip46471
Filip46471 - 18 godzin temu
Nwm dlaczego ale na tym klipie Tymek jest podobny do Reziego xD
Lullaby
Lullaby - 18 godzin temu
Słabe
lord kitlik
lord kitlik - 19 godzin temu
0:56 czy tam jest tromba
Bart Amg
Bart Amg - Dzień temu
WIEŚNIAK
The Wieszqk
The Wieszqk - Dzień temu
Uwielbiam tem numer!!! Kocham do niego wracać i do tego komba jakim jest Tymek x Sarius
Suck mymems
Suck mymems - Dzień temu
Kozak teledysk. Taki inny niż inne.
AdiK
AdiK - Dzień temu
Zaskoczyłeś mnie, fajnie posłuchać sobie takiego Rainman’a, ale dzięki takim kawałkom zyskuję się prawdziwy szacunek. Mój zdobyłeś.
ziutkowa 95
ziutkowa 95 - Dzień temu
To jest tymek zajebiste piosenka rozjebales system.ciagle to słucham : Mam lekarstwo na sen Mam lekarstwo na smutek Kocham twoje piosenki
Adrian
Adrian - Dzień temu
TO NIEZŁY RAP, ja kto nawet do disco nie ma podjazdu te gówno
Majdanoski BS
Majdanoski BS - Dzień temu
Jest mi żal bo jest krótka <3
Tomasz Kołton
Tomasz Kołton - Dzień temu
Extra rap
Oliwier piotrowski
Oliwier piotrowski - Dzień temu
∞ : Good song. kto tak uważa daje like
Dawid Orzel
Dawid Orzel - Dzień temu
nie wierze ze on tak w bialych skarpetkach i czarnych sandalach wyjebal
kapiyt games
kapiyt games - Dzień temu
Sprawdzam obecność październik 2019
Patryk Gralak
Patryk Gralak - Dzień temu
Sprawdzamy obecność październik 2019 :) I I \/
Marzena Szczesniak
Marzena Szczesniak - Dzień temu
10
Mt 205
Mt 205 - Dzień temu
Wcześniej klubowa suka teraz klubowy kwiatuszek
Zohan
Zohan - Dzień temu
Mówi językiem ciała Ó
Wiki rodziewicz
Wiki rodziewicz - Dzień temu
Zaczepiste
Dawid wisnie
Dawid wisnie - Dzień temu
Zjebiste to💯👌✌ robię impre i hu
Pati Florek
Pati Florek - Dzień temu
O jejku dopiero teraz się skapłam że jest taka zarąbista piosenka tymka o mój boziu A to rok temu
lilia wodna
lilia wodna - Dzień temu
Kocham
lilia wodna
lilia wodna - Dzień temu
Kocham
krecikk_ PL
krecikk_ PL - Dzień temu
Kto to tam?Bo nie ogarniam a Tymek to to nie jest XD
Ania Szylko
Ania Szylko - Dzień temu
xd po co te dziewcztny
gumball leon
gumball leon - Dzień temu
Totalne gówno
Oskar Dolny
Oskar Dolny - Dzień temu
Renesans nie znajo
Anna Sztuka
Anna Sztuka - Dzień temu
Kochamm to 😂😂😂❤️
PS MISIEK
PS MISIEK - Dzień temu
Obecność październik 2019 | | | V
Wojciech Szulc
Wojciech Szulc - Dzień temu
Jak straciłem narzeczona ostatnio ciągle tego słucham co prawda płacze na tej nucie ale bardzo uderza w serce jego przekaz
Fless Ss
Fless Ss - Dzień temu
96.000.000/100.000.000 do końca roku.
Tori :3
Tori :3 - Dzień temu
Kto słucha przez tiktoka Ja xD
TOMASZ KLIMCZAK
TOMASZ KLIMCZAK - Dzień temu
Stary tekst jestem z tobą od początku
Dawid Jamajka
Dawid Jamajka - Dzień temu
Kto będzie słuchał w 2020 roku? 👉👍🏻👈
Igorek Maćkowski
Igorek Maćkowski - Dzień temu
Wiesz w życiu tak bywa że wszystko się zmienia zmieniają się ludzi dupy jak hajs pociąga za sznurki przewrotnie ja nie jestem małym chłopcem zobaczyłem filmach kiedy byłem małym nie wiedziałem co to sos skresilali moje plany to teraz huj z wami kupłyny na palec drogimi miliona opierdalam nie wolno gadać krasnalem jestem poza kontrolą zabrać mnie nie mogą bo cenią moje logo mówi ci że jestem sobą jestem poza kontrolą chciałem mam ponoć dobre filmy pogo pogo łoo ej jestem poza kontrolą zabrać mnie nie mogą oni cenią moje logo mówi ci że jestem sobą jestem poza kontrolą chciałem więcej mam polo dupsko boli moim progą bo oni już tak nie mogą łoo łoo nie mogą ej ej nie mogą ło nie mogą ło minęła kolejna godzina ej dzisaj mama jest dumna na wyraz ej mama jest dumna na wyraz ej czasy kiedy nie byłonic goniłem ten szmalec spłacałem ten syf nie lecę do dziś lecę do dziś ile mam wartości w grze wciąż zabijałem ten tlen dzisiaj który emxlex policzyłem do pięciu minut jak żony żynem ten dzień sobie żyje jak chce pije szampana nad morzem ona się kocha w kolorze o czuł te kit na cenie rozpierdol jestem poza kontrolą zabrać mnie nie mogą oni cenią moje logo mówi ci że jestem sobą jestem poza kontrolą chciałem ponoć chodzi w filmie pogo pogo łoo ej jestem poza kontrolą zabrać nie mogą oni cenią moje logo mówi ci że jestem sobą jestem poza kontrolą pogo chciałem więcej mam ponoć wchodze w filmie pogo pogo ło pogo łoł ej
Denis Zabik
Denis Zabik - Dzień temu
Kto słuchał tą muzykę jest zajebista
Favorek
Favorek - Dzień temu
Kto przez 2020 ?
HelNation
HelNation - Dzień temu
To semantyka serc jest...
Szymon Prątnicki
Szymon Prątnicki - Dzień temu
Najlepsze muzy robi kto? Oczywiście Tymek oraz filipek tak wogóle najlepsza muza róbcie tak dalej :)
WP ME Zenon z Krakowa
WP ME Zenon z Krakowa - Dzień temu
Czy tylko mi Tymek przypomina Rafała Gangure z 7 metrów pod ziemią? 😂
Dario kali
Dario kali - Dzień temu
Ten kawałek powinien być grany na każdym jego koncercie!Bit miazga🔥🔥Zaraz glowa zleci mi z karku 😁
Anna Rutkowska
Anna Rutkowska - Dzień temu
👏❤️💯👍
dr be
dr be - Dzień temu
szukam dziewczyny ig: _wiktore
Aleksandra Gajda
Aleksandra Gajda - Dzień temu
Nie wiem czemu ale uwielbiam tego słuchać a jeszcze bardziej na × 0,75 ♡♡
Barbara Cemborowska
Barbara Cemborowska - Dzień temu
Kto to lubi klika lika
Michalina Błażyca
Michalina Błażyca - Dzień temu
<3
Michalina Błażyca
Michalina Błażyca - Dzień temu
<3
kajaczyna Kajak
kajaczyna Kajak - 2 dni temu
Jestesmy blisko do stowy
Mateusz Matring
Mateusz Matring - 2 dni temu
Zabardzo się popisuje
Mateusz Matring
Mateusz Matring - 2 dni temu
To jest guwno
Michal 8565
Michal 8565 - 2 dni temu
Sam początek trwa więcej niz cała muzyka bez kitu XD Nie rozwijaj Mówię żebyś nie rozwijał Mówię po raz Ostatni Ciekawski jesteś Co? Boże...Ty tu ciągle jesteś? IDZ już stąd!!!! NIE ROZWIJAJ Mówiłem żebyś nie rozwijał bo tutaj nic nie ma xD POZDRAWIAM MIŁEGO DNIA Pokaż więcej
Wyszukani
Wyszukani - 2 dni temu
Moim zdaniem chciał coś w stylu kukona zrobić xd
Qerni q
Qerni q - 2 dni temu
Czy tylko ja zauważyłam że Tymek często nie znał tekstu w teledysku? np. tu 2:11
Maks Es
Maks Es - 2 dni temu
Sprawdzamy aktywnosc październik |
Matiś xD
Matiś xD - 2 dni temu
Kto przed 100 mln? 🔥 ⬇️
サイコPSYCHO
サイコPSYCHO - 2 dni temu
Jak uważasz że słabe to🖕 Zajefajne 👇👍
Rafal Nalewajko
Rafal Nalewajko - 2 dni temu
Nikogo nie interesuje kto kur*a ogląda w 2k19
Neq
Neq - 2 dni temu
Chuj mnie obchodzi kiedy tego słuchasz
Agnieszka Radowicz
Agnieszka Radowicz - 2 dni temu
Ty masz raki
supigabi i supiada
supigabi i supiada - 2 dni temu
Kto słuchał tej piosenki wna raz 100 razy tu 👇
red x
red x - 2 dni temu
Tymek chuj z Ciebie
red x
red x - 2 dni temu
Chuj z Ciebie
Martyna Dwor
Martyna Dwor - 2 dni temu
Jezu jakie to zajbiste