Naruciak
Naruciak
  • 685
  • 478 145 936
  • Data dołączenia: 30 lis 2013
Kradnę kontent - po prostu go komentując i to się klika. Dziwne, ale nie narzekam i daje z siebie aż 64%
Naruciak pochodzi od Naruto, a moja kariera dzisiaj to etap Naruto Shippuden(ciumkaj loczki) Jesteśmy już po pierwszej serii tego Anime(challenge i symulator sius***a) liczę, że dożyjemy do momentu kiedy będę Hokage(kultowy kontent, za ok. 20 lat)

Wideo
Odcinek tak miły, że ojej - Gotowanko
Odcinek tak miły, że ojej - Gotowanko
21 godzinę temu
SPRAWDŹ PRZEPIS NA CIASTECZKA: www.nutella.com/pl/pl/zimowe-markizy-nutella- Instagram Julki: instagram.com/julkaszwoch/ INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: DLACZEGO JA 19
Ciumkaj loczki: DLACZEGO JA 19
5 dni temu
Obejrzyj podcast o ostatnich głupich akcjach Filipa Chajzera: plzone.info/view/bDUzbXVjRk40WUk.html INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
SZKOŁA W DŻUNGLI
SZKOŁA W DŻUNGLI
7 dni temu
LINK DO KATALOGU: www.ef.pl/naruciak Osoby które złożą rezerwację powołując się na mnie otrzymają voucher na aktywności pozalekcyjne/wycieczki o wartości 300zł Z EF Możecie uczyć się nie tylko hiszpańskiego jak ja, ale też 11 innych języków. EF Ma 53 szkoły, w aż 22 krajach! INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: GRY MAŁŻEŃSKIE 7
Ciumkaj loczki: GRY MAŁŻEŃSKIE 7
12 dni temu
na wakacjach było fajnie, jestem zadowolony i mam super humor! Dlatego nagrywam ciumkaj loczki aby znowu spać pod biurkiem. WAŻNE INFO DO KONKURSU PLAY!!! #ciumkajloczki #naruciak #ad Aby praca wzięła udział w konkursie musi być ona narysowana/zaprojektowana PIONOWO aby pasowała na plakat! Przykładowa rozdzielczość: 1700 x 2600 - ważne, aby zachować te proporcje! Swoją pracę wrzuć na instagrama oznaczając mnie @naruciak oraz @play_polska przy okazji używając hasztagu #teamplay💜 (uwaga! Koniecznie z 💜 na końcu!). Na plakacie powinienem być JA i logo PLAY Wszystko inne to twoja wyobraźnia, ale pamiętajcie o zachowaniu norm społecznych! 😂 Materiały do robienia plakatów Play: drive.google.com/drive/folders/1qlP2bX0M45kMMQk1EAXXLLPeSjeDPGaa Do wygrania: Wystąpienie w filmie! NSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: ŚLUBNA GORĄCZKA 2
Ciumkaj loczki: ŚLUBNA GORĄCZKA 2
14 dni temu
"LOCZKI" ◄ SKORZYSTAJ Z KODU DLA NOWYCH UŻYTKOWNIKÓW by zyskać AŻ 4$ wydając powyżej 5$! 🎅🏻 s.click.aliexpress.com/e/sz6WVTUtd s.click.aliexpress.com/e/PMmRY7r0J s.click.aliexpress.com/e/ey4PdzCWR s.click.aliexpress.com/e/S7pf5HBqT s.click.aliexpress.com/e/EgGE903Qx ◄ ZAMÓW SOBIE SUPER PRZEDMIOTY Z ODCINKA Z MEGA ZNIŻKĄ NA BLACK FRIDAY!⚡ UWAGA: Aby założyć konto na Aliexpress musisz być pełnoletni! #mamTOzALI Regulamin promocji: bit.ly/regulaminAli INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: MAŁOLATY z Awięc i Lakarnum
Ciumkaj loczki: MAŁOLATY z Awięc i Lakarnum
19 dni temu
Kanał Lakarnuma: plzone.info Kanał Awięca: plzone.info/user/vufartoVu2ScVS7R6TsB6A.html INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: NA RATUNEK 112 z Dezy
Ciumkaj loczki: NA RATUNEK 112 z Dezy
22 dni temu
Kanał Dezego: plzone.info INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: GRY MAŁŻEŃSKIE z Blowek
Ciumkaj loczki: GRY MAŁŻEŃSKIE z Blowek
26 dni temu
SPRAWDŹ OFERTĘ PLAY HOMEBOX TV: www.play.pl/kampanie/homebox-tv/ #teamplay💜 Kanał Blowka: plzone.info/user/-BRUJOtblqGrftY6oRcOZw.html INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: TRUDNE SPRAWY z Prostracja
Ciumkaj loczki: TRUDNE SPRAWY z Prostracja
29 dni temu
Kanał Prostracji: plzone.info/user/7b4uMNbNF8TCXARCmK9OYQ.html INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: Miłość w rytmie disco Z DVPY
Ciumkaj loczki: Miłość w rytmie disco Z DVPY
Miesiąc temu
Kanał Z DVPY: plzone.info INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: TRUDNE SPRAWY 16
Ciumkaj loczki: TRUDNE SPRAWY 16
Miesiąc temu
To było głupie. INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych) #ciumkajloczki #naruciak #boruciak #teamplay💜
Ciumkaj loczki: TRUDNE SPRAWY 15
Ciumkaj loczki: TRUDNE SPRAWY 15
Miesiąc temu
CZY TY CHCESZ ZROBIĆ ZE MNIE PARAPET? INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: MAŁOLATY 7
Ciumkaj loczki: MAŁOLATY 7
Miesiąc temu
Ten odcinek jest... dynamiczny. INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: TRUDNE SPRAWY 14
Ciumkaj loczki: TRUDNE SPRAWY 14
Miesiąc temu
WEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE WEEEEEERONIKAAAAAAA Mój Podcast najlepszy z najgorszych: plzone.info/view/TWk5S0h4MGF6Qzg.html INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: NA RATUNEK 112 Odcinek. 19
Ciumkaj loczki: NA RATUNEK 112 Odcinek. 19
2 miesięcy temu
ŚCIĄGNIJ SURFSHARK JUŻ TERAZ: Surfshark.deals/naruciak Wpisz kod NARUCIAK aby zgarnąć 83% zniżki i miesiąc totalnie for free! 😀 Może już wystarczy tego na ratunek 112 hmmm? INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
NA RATUNEK 112 ODC. 18
NA RATUNEK 112 ODC. 18
2 miesięcy temu
Uważajcie kogo dodajecie do znajomych w tych swoich telefonach... Bo może to być ONA. P.S Zgadnijcie dlaczego wrzucam ten film jeszcze raz 😀 Podpowiedź jest na filmie i zaczyna się na literkę "D" #naruciak #ciumkajloczki #youtubetojednakpięknarzecz:) #teamplay💜 INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj Loczki: TRUDNE SPRAWY - EXTRA ODCINEK!
Ciumkaj Loczki: TRUDNE SPRAWY - EXTRA ODCINEK!
2 miesięcy temu
Jak wziąć udział w konkursie Chupa Chups #SourInfernalsChallenge? 1. Kup dowolny produkt Chupa Chups Sour Infernals 2. Zrób sobie zdjęcie, na którym wykrzywiasz mordkę od kwaśności tych pyszności! 3. Wrzuć je na swojego FB albo IG dodając @chupachupspl i #sourinfernalschallenge Do wygrania super bluuuzy oraz zestawy słodyczy! Koniecznie zostaw komentarz z linkiem do swojego zdjęcia, abym mógł je odnaleźć i zlajkować! Nie oglądajcie tego odcinka na słuchawkach bo przestaniecie słyszeć. Pozdrawiam. #ad #ciumkajloczki #naruciak INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: TRUDNE SPRAWY 13
Ciumkaj loczki: TRUDNE SPRAWY 13
2 miesięcy temu
TO BYŁ ODCINEK. Tego nie zapomnicie... nigdy. INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: SEKRETY RODZINY 5
Ciumkaj loczki: SEKRETY RODZINY 5
2 miesięcy temu
Już nie tylko my mamy kłopot... INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ WAŻNE INFO DO KONKURSU PLAY!!! #ciumkajloczki #naruciak #ad O co chodzi? Zaprojektuj plakat NARUCIAK x PLAY korzystając ze swojej wyobraźni zestaw moją postać z Play :D Aby praca wzięła udział w konkursie musi być ona narysowana/zaprojektowana PIONOWO aby pasowała na plakat! Przykładowa rozdzielczość: 1700 x 2600 - ważne, aby zachować te proporcje! Swoją pracę wrzuć na instagrama oznaczając mnie @naruciak oraz @play_polska przy okazji używając hasztagu #teamplay💜 (uwaga! Koniecznie z 💜 na koncu!). Na plakacie powinienem być JA i logo PLAY Wszystko inne to twoja wyobraźnia, ale pamiętajcie o zachowaniu norm społecznych! 😂 Materiały do robienia plakatów Play: drive.google.com/drive/folder... Do wygrania: Obecność na IG z promocją profilu i pojawienie się na moich dwóch filmach ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: DLACZEGO JA 18
Ciumkaj loczki: DLACZEGO JA 18
2 miesięcy temu
Mój nowy, trzeci kanał: plzone.info/view/Ym5hanZjVlNzam8.html INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: TRUDNE SPRAWY 12
Ciumkaj loczki: TRUDNE SPRAWY 12
2 miesięcy temu
MÓJ NOWY KANAŁ: plzone.info/user/dhdVHbE4kyKDSlqY8OrkTw.html Adoptuj Pszczołę: adoptujpszczole.pl INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: GRY MAŁŻEŃSKIE 6 - Najgorszy odcinek
Ciumkaj loczki: GRY MAŁŻEŃSKIE 6 - Najgorszy odcinek
2 miesięcy temu
To nie kawał lub żarcik. Ten odcinek wywalił poza skalę - oddal się od monitora, puść na głośnikach. Z każdą minutą jest coraz gorzej. INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ Cały odcinek: www.ipla.tv/wideo/rozrywka/Gry-malzenskie/5010495/Sezon-5/5015961/Gry-malzenskie-odcinek-47/3d5d23fe828e750a0229d3d4259765dd ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: NA RATUNEK 112 odcinek 17
Ciumkaj loczki: NA RATUNEK 112 odcinek 17
2 miesięcy temu
Po tym odcinku przerwa od tego paradokumentu bo za mocny jest;d INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: Ślubna gorączka
Ciumkaj loczki: Ślubna gorączka
3 miesięcy temu
Dzisiaj będziecie mieli gorączkę. INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: NA RATUNEK 112 odcinek 16
Ciumkaj loczki: NA RATUNEK 112 odcinek 16
3 miesięcy temu
Nie randkujcie przez internet bo was pilotem bzz bzz INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: POZNAJ SWOJE PRAWA 3
Ciumkaj loczki: POZNAJ SWOJE PRAWA 3
3 miesięcy temu
WITCH TO MY, A W NAS POTĘŻNA JEST MOC #ciumkajloczki #ad #naruciak #teamplay💜 INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: DLACZEGO JA 17
Ciumkaj loczki: DLACZEGO JA 17
3 miesięcy temu
Ten odcinek jest rekordowo długi i... Rekordowo beznadziejny. WAŻNE INFO DO KONKURSU PLAY!!! #ciumkajloczki #naruciak #ad O co chodzi? Zaprojektuj plakat NARUCIAK x PLAY korzystając ze swojej wyobraźni zestaw moją postać z Play :D Aby praca wzięła udział w konkursie musi być ona narysowana/zaprojektowana PIONOWO aby pasowała na plakat! Przykładowa rozdzielczość: 1700 x 2600 - ważne, aby zachować te proporcje! Swoją pracę wrzuć na instagrama oznaczając mnie @naruciak oraz @play_polska przy okazji używając hasztagu #teamplay💜 (uwaga! Koniecznie z 💜 na koncu!). Na plakacie powinienem być JA i logo PLAY Wszystko inne to twoja wyobraźnia, ale pamiętajcie o zachowaniu norm społecznych! 😂 Materiały do robienia plakatów Play: drive.google.com/drive/folders/1qlP2bX0M45kMMQk1EAXXLLPeSjeDPGaa Do wygrania: Obecność na IG z promocją profilu i pojawienie się na moich dwóch filmach INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: SEKRETY SĄSIADÓW 2
Ciumkaj loczki: SEKRETY SĄSIADÓW 2
3 miesięcy temu
Uważajcie dzisiaj o 6 rano kochani :d INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: TO TWOJA WINA 8 | ostatni odcinek
Ciumkaj loczki: TO TWOJA WINA 8 | ostatni odcinek
3 miesięcy temu
Niechcący wyjaśniliśmy cały pardokument bo nie ma już co komentować :o INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: SEKRETY RODZINY 4
Ciumkaj loczki: SEKRETY RODZINY 4
3 miesięcy temu
Coś się zepsuło i nie było mnie słychać UWAŻAJCIE NA KOBIETY!!!!!!!!!!!!! #naruciak #ciumkajloczki #ad #teamplay💜 Materiały do robienia plakatów Play: drive.google.com/drive/folders/1qlP2bX0M45kMMQk1EAXXLLPeSjeDPGaa INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: NA RATUNEK 112 odcinek 15
Ciumkaj loczki: NA RATUNEK 112 odcinek 15
3 miesięcy temu
WAŻNE INFO DO KONKURSU PLAY!!! #ciumkajloczki #naruciak #ad Aby praca wzięła udział w konkursie musi być ona narysowana/zaprojektowana PIONOWO aby pasowała na plakat! Przykładowa rozdzielczość: 1700 x 2600 - ważne, aby zachować te proporcje! Swoją pracę wrzuć na instagrama oznaczając mnie @naruciak oraz @play_polska przy okazji używając hasztagu #teamplay💜 (uwaga! Koniecznie z 💜 na koncu!). Na plakacie powinienem być JA i logo PLAY Wszystko inne to twoja wyobraźnia, ale pamiętajcie o zachowaniu norm społecznych! 😂 Materiały do robienia plakatów Play: drive.google.com/drive/folders/1qlP2bX0M45kMMQk1EAXXLLPeSjeDPGaa ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: MAŁOLATY 6
Ciumkaj loczki: MAŁOLATY 6
4 miesięcy temu
nie róbcie tak dziewczyny :/ INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: MIŁOŚĆ W RYTMIE DISCO
Ciumkaj loczki: MIŁOŚĆ W RYTMIE DISCO
4 miesięcy temu
NIE OGLĄDAJ TEGO FILMU O 3 RANO INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: GRY MAŁŻEŃSKIE 6
Ciumkaj loczki: GRY MAŁŻEŃSKIE 6
4 miesięcy temu
Do obejrzenia tego odcinka potrzebujesz DUŻO wody... INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: FUNNY MOMENTS
Ciumkaj loczki: FUNNY MOMENTS
4 miesięcy temu
Kanał twórcy funny moments: plzone.info/user/Nn8pryQFLH3741vgIMq7ig.html Tym razem NAJLEPSZE momenty z NAJGORSZYCH odcinków :/ Który odcinek jest waszym ulubionym? Napiszcie w komentarzu! INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: PAMIĘTNIKI Z WAKACJI 8
Ciumkaj loczki: PAMIĘTNIKI Z WAKACJI 8
4 miesięcy temu
Nie chcecie już wakacji 😕 #ciumkajloczki #naruciak #pamiętnikizwakacji #teamplay💜 INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ Materiały do robienia plakatów Play: drive.google.com/drive/folders/1qlP2bX0M45kMMQk1EAXXLLPeSjeDPGaa ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: DLACZEGO JA 16
Ciumkaj loczki: DLACZEGO JA 16
4 miesięcy temu
16 odcinków już cooooo ;_____________; #ciumkajloczki #naruciak #ad WAŻNE INFO DO KONKURSU PLAY!!! Aby praca wzięła udział w konkursie musi być ona narysowana/zaprojektowana PIONOWO aby pasowała na plakat! Przykładowa rozdzielczość: 1729 x 2594 - ważne, aby zachować te proporcje! Swoją pracę wrzuć na instagrama oznaczając mnie @naruciak oraz @play_polska przy okazji używając hasztagu #teamplay💜 (uwaga! Koniecznie z 💜 na koncu!). Na plakacie powinienem być JA i grafiki Play - tutaj macie materiały, które możecie wykorzystać: tiny.pl/tf1pk Wszystko inne to twoja wyobraźnia, ale pamiętajcie o zachowaniu norm społecznych! 😂 INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: SEKRETY RODZINY 3
Ciumkaj loczki: SEKRETY RODZINY 3
4 miesięcy temu
to nie jest najlepszy odcinek INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: GLINIARZE - Odcinek specjalny
Ciumkaj loczki: GLINIARZE - Odcinek specjalny
5 miesięcy temu
Najlepszy odcinek!!!! To ostatni filmik z maratonu. Jeżeli nie oglądałeś wcześniejszych odcinków to nadrabiaj! :* INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: NIEPRAWDOPODOBNE A JEDNAK
Ciumkaj loczki: NIEPRAWDOPODOBNE A JEDNAK
5 miesięcy temu
TO DRUGI ODCINEK MARATONU. OBEJRZYJ POPRZEDNI TUTAJ: plzone.info/view/T3p4U29hbmpxN2s.html A KOLEJNY TUTAJ: plzone.info/view/WENPQm51MkczWDA.html INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: POZNAJ SWOJE PRAWA 2
Ciumkaj loczki: POZNAJ SWOJE PRAWA 2
5 miesięcy temu
MAAAAAAAAAAAAARATOOOOON! WIDZIMY SIĘ O 16:00 ZNOWU INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ Materiał powstał we współpracy z M&M's Polska. ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: MAŁOLATY 5
Ciumkaj loczki: MAŁOLATY 5
5 miesięcy temu
Taki O odcinek - abyście przygotowali się na maraton Ciumkaj loczki w niedziele. Tak, robimy maraton w niedziele ;_; INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: SZPITAL DZIECIĘCY 7
Ciumkaj loczki: SZPITAL DZIECIĘCY 7
5 miesięcy temu
odcinek wybitny... Czekam na wasze rozmowy z bartkiem. Podsyłajcie w wiadomościach prywatnych np. na instagramie :D INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: TRUDNE SPRAWY 11
Ciumkaj loczki: TRUDNE SPRAWY 11
5 miesięcy temu
Jeżeli masz 16 lat to nie całuj się w zagrodzie pełnej kóz.......... :/ INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: PIERWSZA KLASA 9
Ciumkaj loczki: PIERWSZA KLASA 9
5 miesięcy temu
INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: NA RATUNEK 112 Odcinek 14
Ciumkaj loczki: NA RATUNEK 112 Odcinek 14
5 miesięcy temu
INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: NA PATROLU 2
Ciumkaj loczki: NA PATROLU 2
5 miesięcy temu
INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: DLACZEGO JA 15
Ciumkaj loczki: DLACZEGO JA 15
5 miesięcy temu
Można oglądać tylko jeżeli masz więcej niz 176iq!!!!!!!!!!!!! INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: GRY MAŁŻEŃSKIE 5
Ciumkaj loczki: GRY MAŁŻEŃSKIE 5
6 miesięcy temu
Nigdy się do nikogo nie przytule po tym odcinku. INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: NA RATUNEK 112 odc. 13
Ciumkaj loczki: NA RATUNEK 112 odc. 13
6 miesięcy temu
NIE CHCĘ JUŻ NAGRYWAĆ TEEEEEEEEEEEGO, ale muszę INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: DLACZEGO JA 14
Ciumkaj loczki: DLACZEGO JA 14
6 miesięcy temu
NAJLEPSZY LIFEHACK NA DOBRE OCENY TYLKO W TYM ODCINKU. Naruciak nie pochwala, nie wolno tak robić. Jak ktoś tak zrobi to TO NIE JA. INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: NA RATUNEK 112 odc.12
Ciumkaj loczki: NA RATUNEK 112 odc.12
6 miesięcy temu
Dobrze jest wrócić :D Zainstaluj RAID totalnie za darmo! ✅ IOS: bit.ly/2Qol7vP ✅ ANDROID: bit.ly/2Mk5dnY Zacznij grę z💰50K srebra i dołącz do specjalnego Launch Tournament, aby wygrać prawdziwe nagrody - jak t-shirty, powerbanki i figurki! 👏🏻 INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: NA PATROLU z Boruciak
Ciumkaj loczki: NA PATROLU z Boruciak
6 miesięcy temu
Kanał Boruciaka: plzone.info/user/u3Cz-0G_SQn-Ivrfvd1mCw.html Ciumkaj loczki z Naruciakiem wraca w NIEDZIELE! :) INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: SEKRETY RODZINY z Stuu
Ciumkaj loczki: SEKRETY RODZINY z Stuu
6 miesięcy temu
Kanał Stuu: plzone.info naruciaknaruciaknaruciaknaruciak W piątek ostatnie zastępstwo ;) ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: MAŁOLATY z Awięc
Ciumkaj loczki: MAŁOLATY z Awięc
7 miesięcy temu
Kanał Awięc: plzone.info/user/vufartoVu2ScVS7R6TsB6A.html Naruciak, co się dzieję? Przeprowadzam się! Jest to na tyle skomplikowany proces że troochę trwa i wpadłem na pomysł, że zamiast przerwy na kanale - zaproszę sześć kanałów z którymi się znam oraz lubię i dam im szansę na skomentowanie ciumkaj loczki. Dzisiaj mój ulubiony kanał na jutubie: Awięc! INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: TRUDNE SPRAWY z Blowek
Ciumkaj loczki: TRUDNE SPRAWY z Blowek
7 miesięcy temu
Kanał Blowa: plzone.info/view/MnFKenQ3bGdxT3c.html Naruciak, co się dzieję? Przeprowadzam się! Jest to na tyle skomplikowany proces że troochę trwa i wpadłem na pomysł, że zamiast przerwy na kanale - zaproszę sześć kanałów z którymi się znam oraz lubię i dam im szansę na skomentowanie ciumkaj loczki. Dzisiaj największy kanał w Polsce i mój dobry przyjaciel: BLOWEK! INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: TRUDNE SPRAWY z Mniej więcej
Ciumkaj loczki: TRUDNE SPRAWY z Mniej więcej
7 miesięcy temu
Kanał Mniej więcej: plzone.info/user/eEX9TXYYWBDfzhE_xOX0ng.html Co się dzieję? Najbliższe 6 odcinków Ciumkaj loczki będzie prowadzone przez moich kolegów jutuberów pod moją nieobecność bo mnie nie ma :o i bardzo dobrze, pa! INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: TO TWOJA WINA 8
Ciumkaj loczki: TO TWOJA WINA 8
7 miesięcy temu
Babciu, co ty robiłaś w pokoju rodziców? :o :o *pikachu* :o :o INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: NA RATUNEK 112 odc. 11
Ciumkaj loczki: NA RATUNEK 112 odc. 11
7 miesięcy temu
INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: MAŁOLATY 4
Ciumkaj loczki: MAŁOLATY 4
7 miesięcy temu
INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
SPRÓBUJ SIĘ ŚMIEJĄC ZAŚMIAĆ | Śmianko
SPRÓBUJ SIĘ ŚMIEJĄC ZAŚMIAĆ | Śmianko
7 miesięcy temu
przerwa na chwilke, na 10 minut INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: SZPITAL DZIECIĘCY 6
Ciumkaj loczki: SZPITAL DZIECIĘCY 6
7 miesięcy temu
nie bierzcie fuj fuj INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: DLACZEGO JA 13
Ciumkaj loczki: DLACZEGO JA 13
7 miesięcy temu
13 to pechowy numer, serio serio serio serio serio INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: TO TWOJA WINA 7
Ciumkaj loczki: TO TWOJA WINA 7
8 miesięcy temu
nic się nie martwcie Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
SPRÓBUJ SIĘ TYLKO ŚMIAĆ | śmianko
SPRÓBUJ SIĘ TYLKO ŚMIAĆ | śmianko
8 miesięcy temu
przegrałeś śmianko czy wygrałeś nie śmianko? Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: TRUDNE SPRAWY 10
Ciumkaj loczki: TRUDNE SPRAWY 10
8 miesięcy temu
Dziesiąty odcinek już ;____; nie jestem dumny Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: SZPITAL DZIECIĘCY 5
Ciumkaj loczki: SZPITAL DZIECIĘCY 5
8 miesięcy temu
taką mieszankę miał diler Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
SPRÓBUJ SIĘ NIE ŚMIAĆ z Julką
SPRÓBUJ SIĘ NIE ŚMIAĆ z Julką
8 miesięcy temu
Ig Julki: instagram.com/julkaszwoch Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: TRUDNE SPRAWY 9
Ciumkaj loczki: TRUDNE SPRAWY 9
8 miesięcy temu
źródło: www.ipla.tv/wideo/serial/Trudne-sprawy/5001459/Trudne-sprawy-Odcinek-781/57acaae1a486ad98752d0b330e8d2fba Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: SZPITAL DZIECIĘCY 4
Ciumkaj loczki: SZPITAL DZIECIĘCY 4
9 miesięcy temu
Najgorszy odcinek s4e13 zrodlo: www.ipla.tv/wideo/serial/Szpital-dzieciecy/5009646/Szpital-dzieciecy-Odcinek-34/af09281902335310e2ec30e3717e3072 Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: SEKRETY RODZINY 2
Ciumkaj loczki: SEKRETY RODZINY 2
9 miesięcy temu
ALE Z NAUCZYCIELKĄ????????????????????? ;____; Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: TANIEC Z GWIAZDAMI
Ciumkaj loczki: TANIEC Z GWIAZDAMI
9 miesięcy temu
Littlemonster i Gimper wcale nie najgorsi w tym nie paradokumencie. źródło: tiny.pl/tg8lj Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: ZDRADY 10
Ciumkaj loczki: ZDRADY 10
9 miesięcy temu
o nie, pułapka w komentarzach Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
JAK SIĘ ZAŚMIEJESZ TO OJOJOJ | śmianko
JAK SIĘ ZAŚMIEJESZ TO OJOJOJ | śmianko
9 miesięcy temu
o tu pisz: naruciakplay@gmail.com Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: CHŁOPAKI DO WZIĘCIA 2
Ciumkaj loczki: CHŁOPAKI DO WZIĘCIA 2
9 miesięcy temu
ten odcinek powinien nie istnieć. Awięc: plzone.info/user/vufartoVu2ScVS7R6TsB6A.html Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: TO TWOJA WINA 6
Ciumkaj loczki: TO TWOJA WINA 6
9 miesięcy temu
Melania powróciła źle.. Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ źródło: To twoja wina: www.ipla.tv/wideo/serial/To-Twoja-wina/5014222/To-Twoja-wina-Odcinek-6/439251a88b901363fc89ac3cab2f4802 ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: SŁOIKI
Ciumkaj loczki: SŁOIKI
9 miesięcy temu
ona powróciła... Poprzedni odcinek z tym urwipąciem: plzone.info/view/Q0I3UUhIM28xMlU.html Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ źródło: www.ipla.tv/wideo/serial/Sloiki/5004616/Sloiki-Odcinek-3/fafa3f67dd76bbcbbe73bb7ea99aeae9 ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: PIERWSZA KLASA 8
Ciumkaj loczki: PIERWSZA KLASA 8
10 miesięcy temu
to chyba ostatni odcinek z tego paradokumentu \o\ Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ŹRÓDŁO: www.ipla.tv/wideo/serial/Pierwsza-klasa/5011708/Pierwsza-klasa-Wiara/cb46d13e660217c010b1f331c7b31fa3 ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: TRUDNE SPRAWY 8
Ciumkaj loczki: TRUDNE SPRAWY 8
10 miesięcy temu
ZŁAP NORDVPN O TU: nordvpn.org/naruciak użyj kodu: NARUCIAK aby zdobyć 75% zniżki na 3-letni plan + 1 miesiąc gratis :DD bu Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
WEŹ SPRÓBUJ PRZESTAĆ SIĘ BARDZO ŚMIAĆ | śmianko
WEŹ SPRÓBUJ PRZESTAĆ SIĘ BARDZO ŚMIAĆ | śmianko
10 miesięcy temu
zrobiła się seria z try not to laugh ups Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: SEKRETY SĄSIADÓW
Ciumkaj loczki: SEKRETY SĄSIADÓW
10 miesięcy temu
gdy paradokument jest tak zły, że aż wychodzi tobie film krótkometrażowy. Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ źródło: www.ipla.tv/wideo/serial/Sekrety-sasiadow/5003114/Sekrety-sasiadow-Odcinek-1/8976adfbfa866d9a87f0837f2835a549 ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
SPRÓBUJ PRZESTAĆ MÓWIĆ WOW ŚMIEJĄC SIĘ | Śmianko
SPRÓBUJ PRZESTAĆ MÓWIĆ WOW ŚMIEJĄC SIĘ | Śmianko
10 miesięcy temu
cześć, wymyśliłem nową serie na jutube: try not to laugh pozdrawiam Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: NA RATUNEK 112 odc. 10
Ciumkaj loczki: NA RATUNEK 112 odc. 10
10 miesięcy temu
najbardziej dumny jestem z miniaturki do tego filmu. Od razu wiadomo na jakim poziomie jesteś oglądając ten kanał /o/ Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: TO TWOJA WINA 5
Ciumkaj loczki: TO TWOJA WINA 5
10 miesięcy temu
KAPEĆ Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: TRUDNE SPRAWY 7
Ciumkaj loczki: TRUDNE SPRAWY 7
10 miesięcy temu
cześć tu ja z misją specjalną aby zepsuć ci dzień Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: OSKARŻONE
Ciumkaj loczki: OSKARŻONE
11 miesięcy temu
kyrie eleison... co za odcinek ;ddddd Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: DLACZEGO JA 12
Ciumkaj loczki: DLACZEGO JA 12
11 miesięcy temu
Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: TO TWOJA WINA 4
Ciumkaj loczki: TO TWOJA WINA 4
11 miesięcy temu
najgorszy odcinek w tym roku.. 13 stycznia oglądaj charytatywny live play o tutaj: playdlawosp.pl/home Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: PAMIĘTNIKI Z WAKACJI 7
Ciumkaj loczki: PAMIĘTNIKI Z WAKACJI 7
11 miesięcy temu
nic wam nie życzę - pozdrawiam, lubię was Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: NA RATUNEK 112 odc.9
Ciumkaj loczki: NA RATUNEK 112 odc.9
11 miesięcy temu
Sprawdź Acer ➡️ bit.ly/2Sh9pmJ #acer #swift #windows10 #intel nie mówcie mamie że oglądacie takie rzeczy u mnie :/ Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGamin |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
TRUDNE SPRAWY 6
TRUDNE SPRAWY 6
Rok temu
za darmo rzeczy od play: tiny.pl/tqx47 przepraszam za miniaturkę ale samo się prosiło. dziwne Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
GŁUPIE KOMENTARZE NA JUTUBIE | Poniedziałkowy Naruciak!
GŁUPIE KOMENTARZE NA JUTUBIE | Poniedziałkowy Naruciak!
Rok temu
ten odcinek jest dobry i was obraża Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: DLACZEGO JA 11
Ciumkaj loczki: DLACZEGO JA 11
Rok temu
dzień dobry, to odcinek 476 telenoweli CIUMKAJ LOCZKI na prawdę powinniśmy zmienić nazwę tej serii.. tutaj za darmo rzeczy rozdają: www.swietazplay.pl/?.com&Naruciak_I Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
GŁUPI LUDZIE W INTERNECIE 3 | Poniedziałkowy Naruciak!
GŁUPI LUDZIE W INTERNECIE 3 | Poniedziałkowy Naruciak!
Rok temu
uratuj jutube: plzone.infopl/saveyourinternet/ Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: MAŁOLATY odcinek 3
Ciumkaj loczki: MAŁOLATY odcinek 3
Rok temu
ludzie niech swoje myślą!!!! nie daj się!!!!! Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: NA RATUNEK 112 odc. 8
Ciumkaj loczki: NA RATUNEK 112 odc. 8
Rok temu
trzy odcinki w jednym - co to za cuda proszę nie usuwać tego filmu proszę Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
GŁUPI LUDZIE W INTERNECIE 2 | Poniedziałkowy Naruciak!
GŁUPI LUDZIE W INTERNECIE 2 | Poniedziałkowy Naruciak!
Rok temu
głupie bardzo subskrybuj ten kanał bardzo proszę Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: LOMBARD ŻYCIE POD ZASTAW
Ciumkaj loczki: LOMBARD ŻYCIE POD ZASTAW
Rok temu
Jednak jest coś gorszego niż Kruszwil. Dużo gorszego... POLSKI SZLACHCIC ŹRÓDŁO: goo.gl/123fcx Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: PIERWSZA KLASA 7
Ciumkaj loczki: PIERWSZA KLASA 7
Rok temu
TO PIERWSZAAA KLAAAASAAAA! Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
MYSTERY BOX ZA 1000ZŁ OD MOJEJ DZIEWCZYNY | Poniedziałkowy Naruciak!
MYSTERY BOX ZA 1000ZŁ OD MOJEJ DZIEWCZYNY | Poniedziałkowy Naruciak!
Rok temu
Julka się postarała bardzo. Tutaj jej instagram: instagram.com/julkaszwoch/?hl=pl Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: PIERWSZA KLASA 6
Ciumkaj loczki: PIERWSZA KLASA 6
Rok temu
Tanioszka, wow, o tym mówię na filmie: goo.gl/a6yzvX Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Monika Olszewska
Monika Olszewska - 16 sekund temu
Ona: ale masz krzywego On: ale z miłością
Sara Hoood
Sara Hoood - 6 minut temu
Uroczy odcinek
apipapak gra
apipapak gra - 14 minut temu
Weź skomentuj kabarety xd
 - 15 minut temu
Bo jak Lilę to mam tak samo na imię i to imię jest mało popularne więc czasem to jest smutne bo są takie pamiątki z imionami i mojego nigdy nie ma😭
 - 17 minut temu
Ale chcecie dziewczynkę Lilę czy Lilianę czy inne takie
Zuza Zuza
Zuza Zuza - 18 minut temu
2017r
Mięta
Mięta - 19 minut temu
na początku przeczytałem Odcinek tak miły, że (olej)
MCMS111X widz
MCMS111X widz - 20 minut temu
Kiedy byłem mały nie mogłem zasnąć przez 2 dni przez ten odc
Shell
Shell - 21 minuta temu
Tak narodziła się legenda.
ToNieMojeKonto
ToNieMojeKonto - 22 minut temu
Śmianko, gotowanko to kiedy sranko
Agisza Pieseł
Agisza Pieseł - 22 minut temu
"Bo koślewe i krzywe też są fajne. To moje motto życiowe" KOCHAM I LEŻE XDDDDD
To tylko Ja
To tylko Ja - 24 minut temu
Do maratonu nagraj „DLACZEGO JA?”
Kakitsu
Kakitsu - 24 minut temu
Ulubiona potrawa wigilijna...?🤔 Opłatek!😁
Kingusia_ Chan_
Kingusia_ Chan_ - 24 minut temu
8:44 podobny do Naruciaka...😏
marek kruszel
marek kruszel - 25 minut temu
Kto w 2222
Siberian
Siberian - 25 minut temu
Mmmm dzienna dawka oleju palmowego musi się zgadzać.
Rainbow
Rainbow - 26 minut temu
1:39 ,,Wracamy do pieczenia bo nigdy ich nieudekorujemy" ~Julka 2k19
Max D
Max D - 29 minut temu
Jaj jedyny nie lubie pierogów w rodzinie i terz lubie najbardziej naleśniki l nuttelę PS sory jeśli ziele coś napisałem😁
Zbigniew Słodki
Zbigniew Słodki - 30 minut temu
To nie gotowanie, to pieczenie jak sami wspominacie. Lubię Was, ale mylicie w tym filmie 3 różne zawody. To jest właśnie kwintesencja ery Youtuba. Tylko cyferki i klikanie w klawiaturę. Zero pojęcia o otaczającym Was świecie, a to przykre. Jak wypowiadacie się publicznie przed milionami na dany temat to chociaż miejcie o tym choć podstawowe pojęcie. Pozdrówki :)
Grzegorz Kuzło
Grzegorz Kuzło - 31 minuta temu
Ile ty masz lat? Bo wyglądarz pomiędzy 8 a 50
Jakub Serafin
Jakub Serafin - 31 minuta temu
Jak będzie się nazywał się wasz film na Netflix?
kałach kol
kałach kol - 35 minut temu
😈💔👽💀
Kajtiyolo
Kajtiyolo - 35 minut temu
Że ojoj
Smoczy Zębacz
Smoczy Zębacz - 36 minut temu
Znany shinobi z konohagakure czy oglądasz/czytasz boruto?
kałach kol
kałach kol - 38 minut temu
Hej jestem
Qviixx PL
Qviixx PL - 38 minut temu
Nie lubię tej "julki"
świeży chyba
świeży chyba - 38 minut temu
Siusiak ha ha śmieszne
LotkaBDG
LotkaBDG - 40 minut temu
Ale fajna dupeczka
Justyna Śniadach
Justyna Śniadach - 41 minuta temu
Big brotHer
Anna Gackowska
Anna Gackowska - 42 minut temu
Jecy oni są uroczy!😍
Alicja Klawińska
Alicja Klawińska - 42 minut temu
Wesołych świąt
damian r
damian r - 46 minut temu
Na ratunek 115
yeet
yeet - 47 minut temu
slodziaki
The Foxy
The Foxy - 52 minut temu
Gdy Julka pstrykneła to połowa ludzi na świecie została przyodziana w świąteczne lampki🎇
XTITX TV
XTITX TV - 53 minut temu
Ciumkaj jedzenie
xxxminnie xxx
xxxminnie xxx - 55 minut temu
wypowiedź mamy Julki po prostu mood hit cudo kocham
Bartek Zawół
Bartek Zawół - 58 minut temu
Teresa Kobździej
Jakub Bogusławski
Jakub Bogusławski - Godzinę temu
Jestem człekiem😁
Liliana Walczak
Liliana Walczak - Godzinę temu
A myślałam że już nie nagrywasz😂
Czaro_1990
Czaro_1990 - Godzinę temu
Jak wytrzymuje z tym deklem xd
Niko Ni
Niko Ni - Godzinę temu
2:05 aj tylko trzy????? Wiesz że są cztery nie????nie? Nie...........?nie.............
Doctor House
Doctor House - Godzinę temu
Więcej Julki XD💕
memeszek XD
memeszek XD - Godzinę temu
Nutela ma olej palmowy ostrzegam
Gekonix Tv
Gekonix Tv - Godzinę temu
Naruciak bardzo podobają mi się twoje bokserki w serduszka
Sourin szyszka
Sourin szyszka - Godzinę temu
Ja mam taką tradycję że jak jest czas kiedy przychodzi Mikołaj to zawsze sąsiad wybiega kładzie wielki wór przed drzwiami dzwoni do drzwi i ucieka Tak szybko że nigdy nie uda się to zobaczyć. A jest duże osiągnięcie bo on waży chyba ze 100 kilo i musi przebiec trzy metry do siebie
ANIANAS NANANAS
ANIANAS NANANAS - Godzinę temu
gofer lub nalesniki + nutella = cudo swiata
Oliwia Falek
Oliwia Falek - Godzinę temu
Zdrady proszeeeee
Super games 12365
Super games 12365 - Godzinę temu
Ja w 2019
kkjulaf911
kkjulaf911 - Godzinę temu
Ej Adaś Adaś nie podjada sie
Ania Andrzejczyk
Ania Andrzejczyk - Godzinę temu
tego lisa to mój brat podziwia HAHA
ala lewicka
ala lewicka - Godzinę temu
Połamane czy nie i tak bym je zjadła
Alexander Wendorff
Alexander Wendorff - Godzinę temu
Jesteś najświętszym PLzonerem którego znam
Karolina Masłowska
Karolina Masłowska - Godzinę temu
XD
Maslo125 GD
Maslo125 GD - Godzinę temu
3.56 🤣
Grzegorz Żurawski
Grzegorz Żurawski - Godzinę temu
A teraz widziało to 644 tys osob
Alexander Wendorff
Alexander Wendorff - Godzinę temu
Będziesz cały czas mówił naprawde
Michał Nowiński
Michał Nowiński - Godzinę temu
Ojej, ale miły odcinek! Super! Pozdrawiam cieplutko z rodzinką! ❤
Alexander Wendorff
Alexander Wendorff - Godzinę temu
PSZEMO NOSI ZAPOMNIAŁEM
Smutne historie
Smutne historie - Godzinę temu
Ten pazdan fo mój nauczyciel haha
Dara gl
Dara gl - Godzinę temu
5:28 kiedy przez przypadek widać że telefon jest włączony na wzorze do odblokowania XDDD
Michał Turski
Michał Turski - Godzinę temu
Jestem człowiekiem
Maja Majonez
Maja Majonez - Godzinę temu
Kochan Nutelle❤❤❤
Ola Wilczek
Ola Wilczek - Godzinę temu
Boruciak ty żarłoku!M.Ż
Zuza Fórmanowska
Zuza Fórmanowska - Godzinę temu
Jakby... podoba mi się ten odcinek jakby..ta twoja dziewczyna jest fajna jakby.. więcej filmików z nią okej?
Alicja Szkutnik
Alicja Szkutnik - Godzinę temu
Z nutellą najlepsze są ciastka z ciasta francuskiego
Zuzia
Zuzia - Godzinę temu
Są jakieś oferty dla osób poniżej 18 roku życia? Ktoś wie może?
Antek.
Antek. - Godzinę temu
Hejj
Sokerss Benc
Sokerss Benc - Godzinę temu
.lol
Liliana Warzecha
Liliana Warzecha - Godzinę temu
8:40 ja nazywam sie lila ps super jestescie
Ewa Sawicka
Ewa Sawicka - Godzinę temu
UWIELBIAM WEZE I ELEVENA
Alexander Wendorff
Alexander Wendorff - Godzinę temu
ADAM JEST ŚMIESZNIEJSZY ALE OK
Mała LPS TV
Mała LPS TV - Godzinę temu
Ale mam szczęście ze się Julia nazywam xddddd
Basia Mizielska
Basia Mizielska - Godzinę temu
To było w mojej szkole nagrywane
kryspin bazarnik
kryspin bazarnik - Godzinę temu
Moje 3 paradokumenty : - naratunek 114 ( xD ) - idealna niania - szpital dziecięcy ( du du dudu)
Bartek
Bartek - Godzinę temu
Adam to już 3 lata kiedy zaręczyny hihi 🤗
Madziulka
Madziulka - Godzinę temu
Hej Julka! 😍
Małgorzata burak
Małgorzata burak - Godzinę temu
Trudne sprawy
Matrix
Matrix - Godzinę temu
Akurat 15 grudnia w niedzielę mam zawody szermiercze kto chce mnie wesprzeć to łapglka w górę 👍😃👍
Pola Msp
Pola Msp - Godzinę temu
Kurwa i jak ja mam się tera uczyć, kiedy jest odcineczek...
Agnieszka Konwerska
Agnieszka Konwerska - Godzinę temu
samom bo dobra na układ zembowy:)
Alexander Wendorff
Alexander Wendorff - Godzinę temu
Ja noszę Boxerki
Kornelia Golik
Kornelia Golik - Godzinę temu
Na ratunek 112
Bartosz Nikolarz
Bartosz Nikolarz - Godzinę temu
Jestem powiecem 😡😡😡😡KABUM!!!!!!!!!!!!!
Shinden
Shinden - Godzinę temu
Nikt się nie spodziewał Naruciakowej inkwizycji! Ale żeś mnie smaka narobił!
Lilianna Jed
Lilianna Jed - Godzinę temu
Biedne małpki , ograniczajcie konsumpcje oleju palmowego!
Mac z Red Canyon
Mac z Red Canyon - Godzinę temu
Zgłodniałem więc wpadnę do Naruciaka na Gotowanko 😋😋😋
Aleksandra Jagielska
Aleksandra Jagielska - Godzinę temu
A może pszysił mu się bruciak
Dawko
Dawko - Godzinę temu
Idealna niania Szkoła Szpital
Kati Pola
Kati Pola - Godzinę temu
Szkoda tylko że nie lubię Nutelli
Fylyp$
Fylyp$ - Godzinę temu
9:41 Perfectly Balanced
nineteen_ninety_nine
nineteen_ninety_nine - Godzinę temu
czemu ty się zachowujesz jak bys był upośledzony? XDD
Magdalena Ziarko
Magdalena Ziarko - Godzinę temu
Jestem człowiekiem (a dokładnie dziewczynom a dziewczyny majom pierwszeństwo )hihihihi hihihihihihihihihihihi
Aleksandra Jagielska
Aleksandra Jagielska - Godzinę temu
Ble nie dobra pizza
Amelia Rzeszotarska
Amelia Rzeszotarska - Godzinę temu
TEN "MALARZ" JEST Z BIGBROTHER
2y2y2 hreyi
2y2y2 hreyi - Godzinę temu
Kurka wodna Nie jestem czlowieki3m my napisac jestem robotem? JESTEM ROBOTEM
Pondyx Oj
Pondyx Oj - 2 godzin temu
cO mAm nApiSac
Viki Viktoria
Viki Viktoria - 2 godzin temu
Moja tradycją w rodzinie jest obowiązkowo chaos i darcie ryja #kochamświęta #kochamjedzenie 🖤✌️🤣
Julesz -
Julesz - - 2 godzin temu
Komentarze 99% - komentarze na 15 grudnia 1%-inne komentarze
Jolanta Niwińska
Jolanta Niwińska - 2 godzin temu
miśię podoba warszawa
Wiktoria Filipowicz
Wiktoria Filipowicz - 2 godzin temu
Ten odcinek jest extra❤️❤️❤️😂