Naruciak
Naruciak
  • 671
  • 458 410 952
  • Data dołączenia: 30 lis 2013
Kradnę kontent - po prostu go komentując i to się klika. Dziwne, ale nie narzekam i daje z siebie aż 64%
Naruciak pochodzi od Naruto, a moja kariera dzisiaj to etap Naruto Shippuden(ciumkaj loczki) Jesteśmy już po pierwszej serii tego Anime(challenge i symulator sius***a) liczę, że dożyjemy do momentu kiedy będę Hokage(kultowy kontent, za ok. 20 lat)

Wideo
Ciumkaj loczki: NA RATUNEK 112 Odcinek. 19
Ciumkaj loczki: NA RATUNEK 112 Odcinek. 19
4 dni temu
ŚCIĄGNIJ SURFSHARK JUŻ TERAZ: Surfshark.deals/naruciak Wpisz kod NARUCIAK aby zgarnąć 83% zniżki i miesiąc totalnie for free! 😀 Może już wystarczy tego na ratunek 112 hmmm? INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
NA RATUNEK 112 ODC. 18
NA RATUNEK 112 ODC. 18
6 dni temu
Uważajcie kogo dodajecie do znajomych w tych swoich telefonach... Bo może to być ONA. P.S Zgadnijcie dlaczego wrzucam ten film jeszcze raz 😀 Podpowiedź jest na filmie i zaczyna się na literkę "D" #naruciak #ciumkajloczki #youtubetojednakpięknarzecz:) #teamplay💜 INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj Loczki: TRUDNE SPRAWY - EXTRA ODCINEK!
Ciumkaj Loczki: TRUDNE SPRAWY - EXTRA ODCINEK!
9 dni temu
Jak wziąć udział w konkursie Chupa Chups #SourInfernalsChallenge? 1. Kup dowolny produkt Chupa Chups Sour Infernals 2. Zrób sobie zdjęcie, na którym wykrzywiasz mordkę od kwaśności tych pyszności! 3. Wrzuć je na swojego FB albo IG dodając @chupachupspl i #sourinfernalschallenge Do wygrania super bluuuzy oraz zestawy słodyczy! Koniecznie zostaw komentarz z linkiem do swojego zdjęcia, abym mógł je odnaleźć i zlajkować! Nie oglądajcie tego odcinka na słuchawkach bo przestaniecie słyszeć. Pozdrawiam. #ad #ciumkajloczki #naruciak INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: TRUDNE SPRAWY 13
Ciumkaj loczki: TRUDNE SPRAWY 13
12 dni temu
TO BYŁ ODCINEK. Tego nie zapomnicie... nigdy. INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: SEKRETY RODZINY 5
Ciumkaj loczki: SEKRETY RODZINY 5
19 dni temu
Już nie tylko my mamy kłopot... INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ WAŻNE INFO DO KONKURSU PLAY!!! #ciumkajloczki #naruciak #ad O co chodzi? Zaprojektuj plakat NARUCIAK x PLAY korzystając ze swojej wyobraźni zestaw moją postać z Play :D Aby praca wzięła udział w konkursie musi być ona narysowana/zaprojektowana PIONOWO aby pasowała na plakat! Przykładowa rozdzielczość: 1700 x 2600 - ważne, aby zachować te proporcje! Swoją pracę wrzuć na instagrama oznaczając mnie @naruciak oraz @play_polska przy okazji używając hasztagu #teamplay💜 (uwaga! Koniecznie z 💜 na koncu!). Na plakacie powinienem być JA i logo PLAY Wszystko inne to twoja wyobraźnia, ale pamiętajcie o zachowaniu norm społecznych! 😂 Materiały do robienia plakatów Play: drive.google.com/drive/folder... Do wygrania: Obecność na IG z promocją profilu i pojawienie się na moich dwóch filmach ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: DLACZEGO JA 18
Ciumkaj loczki: DLACZEGO JA 18
22 dni temu
Mój nowy, trzeci kanał: plzone.info/view/Ym5hanZjVlNzam8.html INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: TRUDNE SPRAWY 12
Ciumkaj loczki: TRUDNE SPRAWY 12
26 dni temu
MÓJ NOWY KANAŁ: plzone.info/user/dhdVHbE4kyKDSlqY8OrkTw.html Adoptuj Pszczołę: adoptujpszczole.pl INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: GRY MAŁŻEŃSKIE 6 - Najgorszy odcinek
Ciumkaj loczki: GRY MAŁŻEŃSKIE 6 - Najgorszy odcinek
28 dni temu
To nie kawał lub żarcik. Ten odcinek wywalił poza skalę - oddal się od monitora, puść na głośnikach. Z każdą minutą jest coraz gorzej. INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ Cały odcinek: www.ipla.tv/wideo/rozrywka/Gry-malzenskie/5010495/Sezon-5/5015961/Gry-malzenskie-odcinek-47/3d5d23fe828e750a0229d3d4259765dd ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: NA RATUNEK 112 odcinek 17
Ciumkaj loczki: NA RATUNEK 112 odcinek 17
Miesiąc temu
Po tym odcinku przerwa od tego paradokumentu bo za mocny jest;d INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: Ślubna gorączka
Ciumkaj loczki: Ślubna gorączka
Miesiąc temu
Dzisiaj będziecie mieli gorączkę. INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: NA RATUNEK 112 odcinek 16
Ciumkaj loczki: NA RATUNEK 112 odcinek 16
Miesiąc temu
Nie randkujcie przez internet bo was pilotem bzz bzz INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: POZNAJ SWOJE PRAWA 3
Ciumkaj loczki: POZNAJ SWOJE PRAWA 3
Miesiąc temu
WITCH TO MY, A W NAS POTĘŻNA JEST MOC #ciumkajloczki #ad #naruciak #teamplay💜 INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: DLACZEGO JA 17
Ciumkaj loczki: DLACZEGO JA 17
Miesiąc temu
Ten odcinek jest rekordowo długi i... Rekordowo beznadziejny. WAŻNE INFO DO KONKURSU PLAY!!! #ciumkajloczki #naruciak #ad O co chodzi? Zaprojektuj plakat NARUCIAK x PLAY korzystając ze swojej wyobraźni zestaw moją postać z Play :D Aby praca wzięła udział w konkursie musi być ona narysowana/zaprojektowana PIONOWO aby pasowała na plakat! Przykładowa rozdzielczość: 1700 x 2600 - ważne, aby zachować te proporcje! Swoją pracę wrzuć na instagrama oznaczając mnie @naruciak oraz @play_polska przy okazji używając hasztagu #teamplay💜 (uwaga! Koniecznie z 💜 na koncu!). Na plakacie powinienem być JA i logo PLAY Wszystko inne to twoja wyobraźnia, ale pamiętajcie o zachowaniu norm społecznych! 😂 Materiały do robienia plakatów Play: drive.google.com/drive/folders/1qlP2bX0M45kMMQk1EAXXLLPeSjeDPGaa Do wygrania: Obecność na IG z promocją profilu i pojawienie się na moich dwóch filmach INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: SEKRETY SĄSIADÓW 2
Ciumkaj loczki: SEKRETY SĄSIADÓW 2
Miesiąc temu
Uważajcie dzisiaj o 6 rano kochani :d INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: TO TWOJA WINA 8 | ostatni odcinek
Ciumkaj loczki: TO TWOJA WINA 8 | ostatni odcinek
Miesiąc temu
Niechcący wyjaśniliśmy cały pardokument bo nie ma już co komentować :o INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: SEKRETY RODZINY 4
Ciumkaj loczki: SEKRETY RODZINY 4
Miesiąc temu
Coś się zepsuło i nie było mnie słychać UWAŻAJCIE NA KOBIETY!!!!!!!!!!!!! #naruciak #ciumkajloczki #ad #teamplay💜 Materiały do robienia plakatów Play: drive.google.com/drive/folders/1qlP2bX0M45kMMQk1EAXXLLPeSjeDPGaa INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: NA RATUNEK 112 odcinek 15
Ciumkaj loczki: NA RATUNEK 112 odcinek 15
2 miesięcy temu
WAŻNE INFO DO KONKURSU PLAY!!! #ciumkajloczki #naruciak #ad Aby praca wzięła udział w konkursie musi być ona narysowana/zaprojektowana PIONOWO aby pasowała na plakat! Przykładowa rozdzielczość: 1700 x 2600 - ważne, aby zachować te proporcje! Swoją pracę wrzuć na instagrama oznaczając mnie @naruciak oraz @play_polska przy okazji używając hasztagu #teamplay💜 (uwaga! Koniecznie z 💜 na koncu!). Na plakacie powinienem być JA i logo PLAY Wszystko inne to twoja wyobraźnia, ale pamiętajcie o zachowaniu norm społecznych! 😂 Materiały do robienia plakatów Play: drive.google.com/drive/folders/1qlP2bX0M45kMMQk1EAXXLLPeSjeDPGaa ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: MAŁOLATY 6
Ciumkaj loczki: MAŁOLATY 6
2 miesięcy temu
nie róbcie tak dziewczyny :/ INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: MIŁOŚĆ W RYTMIE DISCO
Ciumkaj loczki: MIŁOŚĆ W RYTMIE DISCO
2 miesięcy temu
NIE OGLĄDAJ TEGO FILMU O 3 RANO INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: GRY MAŁŻEŃSKIE 6
Ciumkaj loczki: GRY MAŁŻEŃSKIE 6
2 miesięcy temu
Do obejrzenia tego odcinka potrzebujesz DUŻO wody... INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: FUNNY MOMENTS
Ciumkaj loczki: FUNNY MOMENTS
2 miesięcy temu
Kanał twórcy funny moments: plzone.info/user/Nn8pryQFLH3741vgIMq7ig.html Tym razem NAJLEPSZE momenty z NAJGORSZYCH odcinków :/ Który odcinek jest waszym ulubionym? Napiszcie w komentarzu! INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: PAMIĘTNIKI Z WAKACJI 8
Ciumkaj loczki: PAMIĘTNIKI Z WAKACJI 8
2 miesięcy temu
Nie chcecie już wakacji 😕 #ciumkajloczki #naruciak #pamiętnikizwakacji #teamplay💜 INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ Materiały do robienia plakatów Play: drive.google.com/drive/folders/1qlP2bX0M45kMMQk1EAXXLLPeSjeDPGaa ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: DLACZEGO JA 16
Ciumkaj loczki: DLACZEGO JA 16
2 miesięcy temu
16 odcinków już cooooo ;_____________; #ciumkajloczki #naruciak #ad WAŻNE INFO DO KONKURSU PLAY!!! Aby praca wzięła udział w konkursie musi być ona narysowana/zaprojektowana PIONOWO aby pasowała na plakat! Przykładowa rozdzielczość: 1729 x 2594 - ważne, aby zachować te proporcje! Swoją pracę wrzuć na instagrama oznaczając mnie @naruciak oraz @play_polska przy okazji używając hasztagu #teamplay💜 (uwaga! Koniecznie z 💜 na koncu!). Na plakacie powinienem być JA i grafiki Play - tutaj macie materiały, które możecie wykorzystać: tiny.pl/tf1pk Wszystko inne to twoja wyobraźnia, ale pamiętajcie o zachowaniu norm społecznych! 😂 INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: SEKRETY RODZINY 3
Ciumkaj loczki: SEKRETY RODZINY 3
2 miesięcy temu
to nie jest najlepszy odcinek INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: GLINIARZE - Odcinek specjalny
Ciumkaj loczki: GLINIARZE - Odcinek specjalny
3 miesięcy temu
Najlepszy odcinek!!!! To ostatni filmik z maratonu. Jeżeli nie oglądałeś wcześniejszych odcinków to nadrabiaj! :* INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: NIEPRAWDOPODOBNE A JEDNAK
Ciumkaj loczki: NIEPRAWDOPODOBNE A JEDNAK
3 miesięcy temu
TO DRUGI ODCINEK MARATONU. OBEJRZYJ POPRZEDNI TUTAJ: plzone.info/view/T3p4U29hbmpxN2s.html A KOLEJNY TUTAJ: plzone.info/view/WENPQm51MkczWDA.html INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: POZNAJ SWOJE PRAWA 2
Ciumkaj loczki: POZNAJ SWOJE PRAWA 2
3 miesięcy temu
MAAAAAAAAAAAAARATOOOOON! WIDZIMY SIĘ O 16:00 ZNOWU INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ Materiał powstał we współpracy z M&M's Polska. ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: MAŁOLATY 5
Ciumkaj loczki: MAŁOLATY 5
3 miesięcy temu
Taki O odcinek - abyście przygotowali się na maraton Ciumkaj loczki w niedziele. Tak, robimy maraton w niedziele ;_; INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: SZPITAL DZIECIĘCY 7
Ciumkaj loczki: SZPITAL DZIECIĘCY 7
3 miesięcy temu
odcinek wybitny... Czekam na wasze rozmowy z bartkiem. Podsyłajcie w wiadomościach prywatnych np. na instagramie :D INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: TRUDNE SPRAWY 11
Ciumkaj loczki: TRUDNE SPRAWY 11
3 miesięcy temu
Jeżeli masz 16 lat to nie całuj się w zagrodzie pełnej kóz.......... :/ INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: PIERWSZA KLASA 9
Ciumkaj loczki: PIERWSZA KLASA 9
3 miesięcy temu
INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: NA RATUNEK 112 Odcinek 14
Ciumkaj loczki: NA RATUNEK 112 Odcinek 14
3 miesięcy temu
INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: NA PATROLU 2
Ciumkaj loczki: NA PATROLU 2
3 miesięcy temu
INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: DLACZEGO JA 15
Ciumkaj loczki: DLACZEGO JA 15
4 miesięcy temu
Można oglądać tylko jeżeli masz więcej niz 176iq!!!!!!!!!!!!! INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: GRY MAŁŻEŃSKIE 5
Ciumkaj loczki: GRY MAŁŻEŃSKIE 5
4 miesięcy temu
Nigdy się do nikogo nie przytule po tym odcinku. INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: NA RATUNEK 112 odc. 13
Ciumkaj loczki: NA RATUNEK 112 odc. 13
4 miesięcy temu
NIE CHCĘ JUŻ NAGRYWAĆ TEEEEEEEEEEEGO, ale muszę INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: DLACZEGO JA 14
Ciumkaj loczki: DLACZEGO JA 14
4 miesięcy temu
NAJLEPSZY LIFEHACK NA DOBRE OCENY TYLKO W TYM ODCINKU. Naruciak nie pochwala, nie wolno tak robić. Jak ktoś tak zrobi to TO NIE JA. INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: NA RATUNEK 112 odc.12
Ciumkaj loczki: NA RATUNEK 112 odc.12
4 miesięcy temu
Dobrze jest wrócić :D Zainstaluj RAID totalnie za darmo! ✅ IOS: bit.ly/2Qol7vP ✅ ANDROID: bit.ly/2Mk5dnY Zacznij grę z💰50K srebra i dołącz do specjalnego Launch Tournament, aby wygrać prawdziwe nagrody - jak t-shirty, powerbanki i figurki! 👏🏻 INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: NA PATROLU z Boruciak
Ciumkaj loczki: NA PATROLU z Boruciak
4 miesięcy temu
Kanał Boruciaka: plzone.info/user/u3Cz-0G_SQn-Ivrfvd1mCw.html Ciumkaj loczki z Naruciakiem wraca w NIEDZIELE! :) INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: SEKRETY RODZINY z Stuu
Ciumkaj loczki: SEKRETY RODZINY z Stuu
4 miesięcy temu
Kanał Stuu: plzone.info naruciaknaruciaknaruciaknaruciak W piątek ostatnie zastępstwo ;) ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: MAŁOLATY z Awięc
Ciumkaj loczki: MAŁOLATY z Awięc
5 miesięcy temu
Kanał Awięc: plzone.info/user/vufartoVu2ScVS7R6TsB6A.html Naruciak, co się dzieję? Przeprowadzam się! Jest to na tyle skomplikowany proces że troochę trwa i wpadłem na pomysł, że zamiast przerwy na kanale - zaproszę sześć kanałów z którymi się znam oraz lubię i dam im szansę na skomentowanie ciumkaj loczki. Dzisiaj mój ulubiony kanał na jutubie: Awięc! INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: TRUDNE SPRAWY z Blowek
Ciumkaj loczki: TRUDNE SPRAWY z Blowek
5 miesięcy temu
Kanał Blowa: plzone.info/view/MnFKenQ3bGdxT3c.html Naruciak, co się dzieję? Przeprowadzam się! Jest to na tyle skomplikowany proces że troochę trwa i wpadłem na pomysł, że zamiast przerwy na kanale - zaproszę sześć kanałów z którymi się znam oraz lubię i dam im szansę na skomentowanie ciumkaj loczki. Dzisiaj największy kanał w Polsce i mój dobry przyjaciel: BLOWEK! INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: TRUDNE SPRAWY z Mniej więcej
Ciumkaj loczki: TRUDNE SPRAWY z Mniej więcej
5 miesięcy temu
Kanał Mniej więcej: plzone.info/user/eEX9TXYYWBDfzhE_xOX0ng.html Co się dzieję? Najbliższe 6 odcinków Ciumkaj loczki będzie prowadzone przez moich kolegów jutuberów pod moją nieobecność bo mnie nie ma :o i bardzo dobrze, pa! INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: TO TWOJA WINA 8
Ciumkaj loczki: TO TWOJA WINA 8
5 miesięcy temu
Babciu, co ty robiłaś w pokoju rodziców? :o :o *pikachu* :o :o INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: NA RATUNEK 112 odc. 11
Ciumkaj loczki: NA RATUNEK 112 odc. 11
5 miesięcy temu
INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: MAŁOLATY 4
Ciumkaj loczki: MAŁOLATY 4
5 miesięcy temu
INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
SPRÓBUJ SIĘ ŚMIEJĄC ZAŚMIAĆ | Śmianko
SPRÓBUJ SIĘ ŚMIEJĄC ZAŚMIAĆ | Śmianko
5 miesięcy temu
przerwa na chwilke, na 10 minut INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: SZPITAL DZIECIĘCY 6
Ciumkaj loczki: SZPITAL DZIECIĘCY 6
6 miesięcy temu
nie bierzcie fuj fuj INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: DLACZEGO JA 13
Ciumkaj loczki: DLACZEGO JA 13
6 miesięcy temu
13 to pechowy numer, serio serio serio serio serio INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakbiznes@gmail.com |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: TO TWOJA WINA 7
Ciumkaj loczki: TO TWOJA WINA 7
6 miesięcy temu
nic się nie martwcie Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
SPRÓBUJ SIĘ TYLKO ŚMIAĆ | śmianko
SPRÓBUJ SIĘ TYLKO ŚMIAĆ | śmianko
6 miesięcy temu
przegrałeś śmianko czy wygrałeś nie śmianko? Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: TRUDNE SPRAWY 10
Ciumkaj loczki: TRUDNE SPRAWY 10
6 miesięcy temu
Dziesiąty odcinek już ;____; nie jestem dumny Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: SZPITAL DZIECIĘCY 5
Ciumkaj loczki: SZPITAL DZIECIĘCY 5
6 miesięcy temu
taką mieszankę miał diler Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
SPRÓBUJ SIĘ NIE ŚMIAĆ z Julką
SPRÓBUJ SIĘ NIE ŚMIAĆ z Julką
6 miesięcy temu
Ig Julki: instagram.com/julkaszwoch Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: TRUDNE SPRAWY 9
Ciumkaj loczki: TRUDNE SPRAWY 9
6 miesięcy temu
źródło: www.ipla.tv/wideo/serial/Trudne-sprawy/5001459/Trudne-sprawy-Odcinek-781/57acaae1a486ad98752d0b330e8d2fba Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: SZPITAL DZIECIĘCY 4
Ciumkaj loczki: SZPITAL DZIECIĘCY 4
7 miesięcy temu
Najgorszy odcinek s4e13 zrodlo: www.ipla.tv/wideo/serial/Szpital-dzieciecy/5009646/Szpital-dzieciecy-Odcinek-34/af09281902335310e2ec30e3717e3072 Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: SEKRETY RODZINY 2
Ciumkaj loczki: SEKRETY RODZINY 2
7 miesięcy temu
ALE Z NAUCZYCIELKĄ????????????????????? ;____; Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: TANIEC Z GWIAZDAMI
Ciumkaj loczki: TANIEC Z GWIAZDAMI
7 miesięcy temu
Littlemonster i Gimper wcale nie najgorsi w tym nie paradokumencie. źródło: tiny.pl/tg8lj Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: ZDRADY 10
Ciumkaj loczki: ZDRADY 10
7 miesięcy temu
o nie, pułapka w komentarzach Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
JAK SIĘ ZAŚMIEJESZ TO OJOJOJ | śmianko
JAK SIĘ ZAŚMIEJESZ TO OJOJOJ | śmianko
7 miesięcy temu
o tu pisz: naruciakplay@gmail.com Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: CHŁOPAKI DO WZIĘCIA 2
Ciumkaj loczki: CHŁOPAKI DO WZIĘCIA 2
7 miesięcy temu
ten odcinek powinien nie istnieć. Awięc: plzone.info/user/vufartoVu2ScVS7R6TsB6A.html Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: TO TWOJA WINA 6
Ciumkaj loczki: TO TWOJA WINA 6
7 miesięcy temu
Melania powróciła źle.. Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ źródło: To twoja wina: www.ipla.tv/wideo/serial/To-Twoja-wina/5014222/To-Twoja-wina-Odcinek-6/439251a88b901363fc89ac3cab2f4802 ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: SŁOIKI
Ciumkaj loczki: SŁOIKI
8 miesięcy temu
ona powróciła... Poprzedni odcinek z tym urwipąciem: plzone.info/view/Q0I3UUhIM28xMlU.html Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ źródło: www.ipla.tv/wideo/serial/Sloiki/5004616/Sloiki-Odcinek-3/fafa3f67dd76bbcbbe73bb7ea99aeae9 ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: PIERWSZA KLASA 8
Ciumkaj loczki: PIERWSZA KLASA 8
8 miesięcy temu
to chyba ostatni odcinek z tego paradokumentu \o\ Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ŹRÓDŁO: www.ipla.tv/wideo/serial/Pierwsza-klasa/5011708/Pierwsza-klasa-Wiara/cb46d13e660217c010b1f331c7b31fa3 ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: TRUDNE SPRAWY 8
Ciumkaj loczki: TRUDNE SPRAWY 8
8 miesięcy temu
ZŁAP NORDVPN O TU: nordvpn.org/naruciak użyj kodu: NARUCIAK aby zdobyć 75% zniżki na 3-letni plan + 1 miesiąc gratis :DD bu Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
WEŹ SPRÓBUJ PRZESTAĆ SIĘ BARDZO ŚMIAĆ | śmianko
WEŹ SPRÓBUJ PRZESTAĆ SIĘ BARDZO ŚMIAĆ | śmianko
8 miesięcy temu
zrobiła się seria z try not to laugh ups Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: SEKRETY SĄSIADÓW
Ciumkaj loczki: SEKRETY SĄSIADÓW
8 miesięcy temu
gdy paradokument jest tak zły, że aż wychodzi tobie film krótkometrażowy. Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ źródło: www.ipla.tv/wideo/serial/Sekrety-sasiadow/5003114/Sekrety-sasiadow-Odcinek-1/8976adfbfa866d9a87f0837f2835a549 ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
SPRÓBUJ PRZESTAĆ MÓWIĆ WOW ŚMIEJĄC SIĘ | Śmianko
SPRÓBUJ PRZESTAĆ MÓWIĆ WOW ŚMIEJĄC SIĘ | Śmianko
8 miesięcy temu
cześć, wymyśliłem nową serie na jutube: try not to laugh pozdrawiam Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: NA RATUNEK 112 odc. 10
Ciumkaj loczki: NA RATUNEK 112 odc. 10
8 miesięcy temu
najbardziej dumny jestem z miniaturki do tego filmu. Od razu wiadomo na jakim poziomie jesteś oglądając ten kanał /o/ Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: TO TWOJA WINA 5
Ciumkaj loczki: TO TWOJA WINA 5
9 miesięcy temu
KAPEĆ Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: TRUDNE SPRAWY 7
Ciumkaj loczki: TRUDNE SPRAWY 7
9 miesięcy temu
cześć tu ja z misją specjalną aby zepsuć ci dzień Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: OSKARŻONE
Ciumkaj loczki: OSKARŻONE
9 miesięcy temu
kyrie eleison... co za odcinek ;ddddd Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: DLACZEGO JA 12
Ciumkaj loczki: DLACZEGO JA 12
9 miesięcy temu
Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: TO TWOJA WINA 4
Ciumkaj loczki: TO TWOJA WINA 4
9 miesięcy temu
najgorszy odcinek w tym roku.. 13 stycznia oglądaj charytatywny live play o tutaj: playdlawosp.pl/home Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: PAMIĘTNIKI Z WAKACJI 7
Ciumkaj loczki: PAMIĘTNIKI Z WAKACJI 7
9 miesięcy temu
nic wam nie życzę - pozdrawiam, lubię was Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: NA RATUNEK 112 odc.9
Ciumkaj loczki: NA RATUNEK 112 odc.9
9 miesięcy temu
Sprawdź Acer ➡️ bit.ly/2Sh9pmJ #acer #swift #windows10 #intel nie mówcie mamie że oglądacie takie rzeczy u mnie :/ Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGamin |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
TRUDNE SPRAWY 6
TRUDNE SPRAWY 6
10 miesięcy temu
za darmo rzeczy od play: tiny.pl/tqx47 przepraszam za miniaturkę ale samo się prosiło. dziwne Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
GŁUPIE KOMENTARZE NA JUTUBIE | Poniedziałkowy Naruciak!
GŁUPIE KOMENTARZE NA JUTUBIE | Poniedziałkowy Naruciak!
10 miesięcy temu
ten odcinek jest dobry i was obraża Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: DLACZEGO JA 11
Ciumkaj loczki: DLACZEGO JA 11
10 miesięcy temu
dzień dobry, to odcinek 476 telenoweli CIUMKAJ LOCZKI na prawdę powinniśmy zmienić nazwę tej serii.. tutaj za darmo rzeczy rozdają: www.swietazplay.pl/?.com&Naruciak_I Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
GŁUPI LUDZIE W INTERNECIE 3 | Poniedziałkowy Naruciak!
GŁUPI LUDZIE W INTERNECIE 3 | Poniedziałkowy Naruciak!
10 miesięcy temu
uratuj jutube: plzone.infopl/saveyourinternet/ Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: MAŁOLATY odcinek 3
Ciumkaj loczki: MAŁOLATY odcinek 3
10 miesięcy temu
ludzie niech swoje myślą!!!! nie daj się!!!!! Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: NA RATUNEK 112 odc. 8
Ciumkaj loczki: NA RATUNEK 112 odc. 8
10 miesięcy temu
trzy odcinki w jednym - co to za cuda proszę nie usuwać tego filmu proszę Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
GŁUPI LUDZIE W INTERNECIE 2 | Poniedziałkowy Naruciak!
GŁUPI LUDZIE W INTERNECIE 2 | Poniedziałkowy Naruciak!
10 miesięcy temu
głupie bardzo subskrybuj ten kanał bardzo proszę Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: LOMBARD ŻYCIE POD ZASTAW
Ciumkaj loczki: LOMBARD ŻYCIE POD ZASTAW
11 miesięcy temu
Jednak jest coś gorszego niż Kruszwil. Dużo gorszego... POLSKI SZLACHCIC ŹRÓDŁO: goo.gl/123fcx Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: PIERWSZA KLASA 7
Ciumkaj loczki: PIERWSZA KLASA 7
11 miesięcy temu
TO PIERWSZAAA KLAAAASAAAA! Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
MYSTERY BOX ZA 1000ZŁ OD MOJEJ DZIEWCZYNY | Poniedziałkowy Naruciak!
MYSTERY BOX ZA 1000ZŁ OD MOJEJ DZIEWCZYNY | Poniedziałkowy Naruciak!
11 miesięcy temu
Julka się postarała bardzo. Tutaj jej instagram: instagram.com/julkaszwoch/?hl=pl Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: PIERWSZA KLASA 6
Ciumkaj loczki: PIERWSZA KLASA 6
11 miesięcy temu
Tanioszka, wow, o tym mówię na filmie: goo.gl/a6yzvX Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
NAJGORSZE TIK TOK | Poniedziałkowy Naruciak!
NAJGORSZE TIK TOK | Poniedziałkowy Naruciak!
11 miesięcy temu
CZY TO JUŻ KONIEC TIK TOK RAZ NA ZAWSZE!?!?!?!??! plz tak STUU [*] Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: DLACZEGO JA 10
Ciumkaj loczki: DLACZEGO JA 10
11 miesięcy temu
10 odcinek i eeee... Najgorszy oczywiście. Opisałbym jakoś ten odcinek ale boje się ze jutube usunie więc miłość, dzieci, family friendly, bajka tv. Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
NAJGORSZE MEMY NA JUTUBIE | Poniedziałkowy Naruciak!
NAJGORSZE MEMY NA JUTUBIE | Poniedziałkowy Naruciak!
11 miesięcy temu
kruszwil jak usuniesz kanał to też usunę Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: TO TWOJA WINA 3
Ciumkaj loczki: TO TWOJA WINA 3
11 miesięcy temu
beatkaaaaa Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
SPRÓBUJ NIE WYŁĄCZYĆ 5 | Poniedziałkowy Naruciak!
SPRÓBUJ NIE WYŁĄCZYĆ 5 | Poniedziałkowy Naruciak!
Rok temu
Fame mma 2, wyzwanie na pojedynek, reklamy tik tok, lekko nie będzie i nie tylko w tym odcinku Poniedziałkowego Naruciaka. Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
PAMIĘTNIKI Z WAKACJI 6 ODCINEK 2
PAMIĘTNIKI Z WAKACJI 6 ODCINEK 2
Rok temu
1 odcinek: plzone.info/view/b1R2a2lBRGtmWmM.html Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
PAMIĘTNIKI Z WAKACJI 6
PAMIĘTNIKI Z WAKACJI 6
Rok temu
NAJGORSZY ODCINEK PARADOKUMENTU JAKI WIDZIAŁEM W TYM ROKU. NIE OGLĄDAJ TEGO JAK COŚ JADŁEŚ!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
DESKI ELEKTRYCZNE 50KM/H z kolegami | Poniedziałkowy Naruciak!
DESKI ELEKTRYCZNE 50KM/H z kolegami | Poniedziałkowy Naruciak!
Rok temu
Ten film jest niebezpieczny. Załóż kask przed oglądaniem :x A w nim...PRZYGODA Z KOLEGAMI.. Było DOBRZE - szybkie deski elektryczne, karaoke w samochodzie i oglądanie BIRDEMIC! Materiał powstał przy współpracy z marką HIT: facebook.com/HITprzebojowapaczka/ |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: NA SYGNALE 2
Ciumkaj loczki: NA SYGNALE 2
Rok temu
Drugi i ostatni odcinek - i dobrze \o\ Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ źródło: vod.tvp.pl/video/na-sygnale,odc-109,27137770 ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
WIDZOWIE W MOIM MIESZKANIU!!!
WIDZOWIE W MOIM MIESZKANIU!!!
Rok temu
nigdy nie wiadomo Montażysta Piotrek zdradził mnie z Unboxallem :/// Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciura... SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ Film powstał we współpracy z Cheetos \o/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
TRUDNE SPRAWY 5
TRUDNE SPRAWY 5
Rok temu
wracam ze zmarłych by popsuć tobie dzień Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
PRZYGODA w Grecji | Poniedziałkowy Naruciak!
PRZYGODA w Grecji | Poniedziałkowy Naruciak!
Rok temu
HIT!!!!!!!!!!! Poniedziałkowy Naruciak x NAJGORSZE MEMY Instagram Julki: instagram.com/julkaszwoch/?hl=pl Premiera gry Assassin’s Creed Odyssey na PS4, XB1 oraz PC w polskiej wersji językowej 5 października 2018 r. Oficjalna strona www.assassinscreed.com Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
NA RATUNEK 112 odc. 7
NA RATUNEK 112 odc. 7
Rok temu
wiju wiju Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Ciumkaj loczki: MAŁOLATY odcinek 2
Ciumkaj loczki: MAŁOLATY odcinek 2
Rok temu
dorośnijcie szybko aby przypadkiem nie wystąpić w tym paradokumencie ;___; Moja grupa na fb! facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Milky kilky
Milky kilky - 3 minut temu
Jestem człowiekiem XD
patrykPax65237 123
patrykPax65237 123 - 6 minut temu
Portal Społecznościowy
Axel 2223
Axel 2223 - 13 minut temu
Przecież to widać że tam jest plecak vans
Bartoyolo
Bartoyolo - 13 minut temu
może komentuj lombard. życie pod zastaw
Tomek Dąbrowski
Tomek Dąbrowski - 19 minut temu
Ja ostatnio wziąłem Dominika dzięcioła z biedronki
Figuś stream
Figuś stream - 21 minuta temu
Kaicuran co wam to przypomina?
•Cookie Sami•
•Cookie Sami• - 22 minut temu
To uczucie gdy masz pediofobie (strach przed lalkami), i to oglądasz ;-;
Zuzia Śmigielska
Zuzia Śmigielska - 24 minut temu
Dostali majtki!!!!
Julka Haziak
Julka Haziak - 28 minut temu
Ten ojciec i matka to Janusz i Grażyna
Kreatywna Komentatorka
Kreatywna Komentatorka - 34 minut temu
2:01 Proponowane: CZEMU NIE GRAM W HORRORY
ta z korei
ta z korei - 39 minut temu
O lol właśnie wczoraj dostałam Motorola pozdrawiam 🙃
Natalks Real
Natalks Real - 43 minut temu
Jakie włosy
AnaXa Games
AnaXa Games - 48 minut temu
2:42 ty dzieciaku ty robaku xd UWIELBIAM TEN TEKST
Marian Jakiśtam
Marian Jakiśtam - 53 minut temu
Ta klientka co gra dyspozytorkę była ostatnio w knajpie gdzie pracuje
mangle 453
mangle 453 - 54 minut temu
Mini majka
xSilverRose
xSilverRose - 54 minut temu
A TO Fajnie XD A to fajnie XD
Kuba Szala
Kuba Szala - Godzinę temu
DEBILU WOGULE NIE NAGRYWAJ FILMOW TY MASZ SAME DURNE FILMY ZACZNIJ PRANKOWAC PRZYNAJMIEJ SIEBIE NA PRANKACH ,,DURNĄ BABĄ TO TY KTO SIĘ ZE MNĄ ZGADZA TO 👇
Dorota Wojtczak
Dorota Wojtczak - Godzinę temu
Atrakcyjną zatkało mnie
Antonina Koprowska
Antonina Koprowska - Godzinę temu
8:26 ja jem paluszki może być??
Wolfie Wenx
Wolfie Wenx - Godzinę temu
Ciumciaj smoczka: Jam łasica, krowa i kurczak. Oglądniesz? Plisssssss
skajla :3
skajla :3 - Godzinę temu
5:04 kurde leżę i nie wstaję xD
Dark_ _Moon
Dark_ _Moon - Godzinę temu
Drogie Panie, weźcie pozitivum😂😂😂
Agata Osipiak
Agata Osipiak - Godzinę temu
7:01 Definitywnie! Niech giną zaskórniki. Kulkuuuj
Leo Leonardo 128
Leo Leonardo 128 - Godzinę temu
Lol xd 😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Michalina Oczko
Michalina Oczko - Godzinę temu
12.00 to przecież przekroczenie prędkości
neexdawid 1
neexdawid 1 - Godzinę temu
Da mi ktoś suba nazwa neexdawid
Yøkøu
Yøkøu - Godzinę temu
2:41 zaczyna się odcinek :) nie ma za co :p
Michalina Oczko
Michalina Oczko - Godzinę temu
Dlaczego ta roślina się rusza normalnie jak z horroru
Agnieszka Kapelewska
Agnieszka Kapelewska - Godzinę temu
Ej ta "Zona" ma głos narratorki z "Prawdziwe Historie"
bartezw2 games
bartezw2 games - Godzinę temu
JA MAM NA IMIĘ BARTEK
Agata Osipiak
Agata Osipiak - 2 godzin temu
11:55 to wygryw😂
REXman -Gameplay,Trailery
REXman -Gameplay,Trailery - 2 godzin temu
Który to odcinek
Hetalianka Gacha
Hetalianka Gacha - 2 godzin temu
U Ul U
Emilia U
Emilia U - 2 godzin temu
Boku no dlaczego ja
Torelk
Torelk - 2 godzin temu
10:17 ło panie jakie combo łombo double kill
Pola Budniewska
Pola Budniewska - 2 godzin temu
Nagraj od początku do końca gliniarze
Kaletoida
Kaletoida - 2 godzin temu
*Kapturciak widziałem że Bomboruciak kradnie ci kontent!*
Kittymari Minecraft youtube
Kittymari Minecraft youtube - 2 godzin temu
Nagraj jak komentujesz na ratunek 112 odcinek 168
Weronika Królewska
Weronika Królewska - 2 godzin temu
Wszystkie najlepszego
Mikolaj J
Mikolaj J - 2 godzin temu
#jestemczłowiekiem
Mikolaj J
Mikolaj J - 2 godzin temu
#jestem człowiekiem
The Róża LPS
The Róża LPS - 2 godzin temu
Uwielbiam cie hhaha😂❤
supercoool543 22224
supercoool543 22224 - 3 godzin temu
KTO KRĘCI TE PARADOKUMENTY ?!?!?!???!?!??!
banban
banban - 3 godzin temu
Dzień, który zmienił moje życie odc. 95! Babka tam kradnie Ci teksty Naruciak pod koniec odcinka!
young perfecq
young perfecq - 3 godzin temu
Zgadnijcie dlaczego wrzucam ten film jeszcze raz 😀 Podpowiedź jest na filmie i zaczyna się na literkę "D Demotyzacja? heheheh czy ,,Dupa Pieprzyć" raczej Demotyzacja
Dziubek 119
Dziubek 119 - 3 godzin temu
Obejrzyj ,,dzień który zmienił moje życie" Lajkujcie żeby zobaczył
LoLd XDX
LoLd XDX - 3 godzin temu
Klasak klask
Kosta
Kosta - 4 godzin temu
*Kiedy powiedziałeś nos to na niego spojrzałe* 😱 *Ty wiesz jak to jest być po dopala... to znaczy herbata*
wicia _xx
wicia _xx - 4 godzin temu
Ja mieszkam obok Leszna xD 😂
Lenka 99
Lenka 99 - 4 godzin temu
Ten dokument to gowno jak cholera, wait.... paradokument. Jaki nastolatek się będzie rżnąć bo jakaś zjebana lalka mu tak karze. Pamietam jak chyba każdy dzwonił do oryginału popo czyli MOMO. Sama dzwoniłam i kurwa żyje. Podejrzewam ze jakby ta dziewczyna dostała okresu to zwaliła by to na POPO xdd
Antek_ YT
Antek_ YT - 4 godzin temu
Lalka popo To MOMO XD d:
ProTvLabel
ProTvLabel - 4 godzin temu
Cześć mam 2 lata interesuje się zabijaniem słucham Patotrapu
Aviation 10
Aviation 10 - 4 godzin temu
heeeej moje imie to Seweryn
Agata Lorek
Agata Lorek - 5 godzin temu
A xd
POKETRENER Mati
POKETRENER Mati - 5 godzin temu
Jest pizza są ludzie
Bruskyy
Bruskyy - 5 godzin temu
Mam taki sam telefon jak ty naruciak
Wolfie Wenx
Wolfie Wenx - 5 godzin temu
[*] dla misia na ksześle naruciaka gdy mama z synem siedzą na kanapie a naruciak rzuca krzesłem😭😭😭
Leo Leon
Leo Leon - 5 godzin temu
Naruciak to najlepszy iutuber
Pierogi TV
Pierogi TV - 5 godzin temu
2020?
Piotr Kowalczuk
Piotr Kowalczuk - 5 godzin temu
🕯🕯🕯🕯🕯🕯
Oliwia Stępień
Oliwia Stępień - 6 godzin temu
Naruciak zacznij wreszcie nagrywać ukrytą prawdę
Xd gamer
Xd gamer - 6 godzin temu
Ło ło łoł czy ja usłyszałem śmierdziele 6:49
Patryk Dym
Patryk Dym - 6 godzin temu
2021 twoja stara 2022 twój syary 2023 twój dziadek 2024 twoja babcia 2025 to Vito
gocha xd
gocha xd - 6 godzin temu
Boże Naruciak. Czemu on ma takie włosy!?
Ania Gębka
Ania Gębka - 7 godzin temu
Masz talęt do tego pozdrów w następnym odcinku
hubson_28 11
hubson_28 11 - 7 godzin temu
Jestem członkiem
hubson_28 11
hubson_28 11 - 7 godzin temu
Jestem człowiekiem
Energy
Energy - 7 godzin temu
JESTEM CZŁOWIEKIEM
Hime 2822
Hime 2822 - 7 godzin temu
Biedny blowek:(
Kraczek 200806
Kraczek 200806 - 7 godzin temu
Oni nie wtajemniczeni w sekte Pottera
Katarzyna Zawadka
Katarzyna Zawadka - 7 godzin temu
Nalewka ti to kurwa
Veronica Seven
Veronica Seven - 8 godzin temu
YEY dzisiaj będą kolejne ciumkaj loczki
fire Firidzone
fire Firidzone - 8 godzin temu
Oskalopowało łeb
Laura Krzewniak
Laura Krzewniak - 11 godzin temu
Legendarne ciumkaj loczki \•-•/
PugzBest12
PugzBest12 - 11 godzin temu
Jestem głupi człowiek
Łucja Leńczuk
Łucja Leńczuk - 12 godzin temu
CUMKAM LOCZKI!❤🧡💛💚
Nastka _
Nastka _ - 12 godzin temu
WIĘKSZOŚĆ przed snem: poszukajmy jakiegoś ASMR😊 I ja przed snem.. Ooooo Naruciak w końcu bo mi cringe spadł🙃
Tomasz Sadowski
Tomasz Sadowski - 12 godzin temu
Już nigdy nie zjem pizzy
Alexander Sheindlin Walsh
Alexander Sheindlin Walsh - 13 godzin temu
Pytasz o jaki słynny kosz chodziło. O ten, który wylądował na głowie jednego z nauczycieli w Toruniu. Stara sprawa.
Jaeden Lieberher fangroup
Jaeden Lieberher fangroup - 13 godzin temu
Wtf dlaczego masz prezerwatywy w domu Zaraz ....... CZY TY ?! Nieee Prawda ??!
Fritka
Fritka - 13 godzin temu
13:00 jak mi nie powiesz gdzie kupiłeś tą lampke nad twojom głowom to poszczuje cie aktorstwem polsatu
Jaeden Lieberher fangroup
Jaeden Lieberher fangroup - 13 godzin temu
Ja bym nie zjadła
TalonOfFatum
TalonOfFatum - 14 godzin temu
OdDyChAj TęCzA SłOnEcZnIk CzTeRy w PrAwO TrZy w LeWo CzTeRyStApIęĆdZiEsiĄt
Julia Koniczyna
Julia Koniczyna - 14 godzin temu
Piszę bo się zaśmiałam
BakoPlayz Roblox
BakoPlayz Roblox - 14 godzin temu
Zabolało mnie jak nazwałeś ją robakiem... .. Bez czwartej gęstości :C
Stalkerka BTS
Stalkerka BTS - 14 godzin temu
*weź, potem dzieci (8-10) boją się spać po takich filmikach XD*
Wiktor Błażkiewicz
Wiktor Błażkiewicz - 15 godzin temu
Jeszcze tylko 70 tyś komentarzy i rudy Adam
Dino Gang
Dino Gang - 15 godzin temu
Wtf co to za odcinek
Jarek Sendra
Jarek Sendra - 15 godzin temu
Lewandowska
Caioli Gamer
Caioli Gamer - 15 godzin temu
Zobaczcie nazwisko policjanta
Roksana Prentka
Roksana Prentka - 15 godzin temu
2 odc- to jest Maciek Grajewski ze szkoły!
DEMON OF DARKNESS
DEMON OF DARKNESS - 15 godzin temu
Polski Mockbuster Egzorcysty!
EVIL GREMLIN THE DARK SERVANT OF SATAN
EVIL GREMLIN THE DARK SERVANT OF SATAN - 15 godzin temu
Zajebista ta Gocha! 😈
Neefree Ana
Neefree Ana - 15 godzin temu
Ragotowie! XD
Pixel YT
Pixel YT - 15 godzin temu
Jestem człowiekiem
Nightcore :3
Nightcore :3 - 15 godzin temu
Korzystałam kiedyś z tindera... ZA HUJA NIE WIEM JAK TO KURWA DZIAŁA
Panel_Starka
Panel_Starka - 15 godzin temu
Logo tesli xd ryje
kira mincraft
kira mincraft - 15 godzin temu
:(
Ma Ku
Ma Ku - 15 godzin temu
Ja jak ostatnio zjadłem pizze to 2 dni na kiblu xd
Margarett
Margarett - 15 godzin temu
Pliz jaki numer ma 2 odcinek?