AdBuster
AdBuster
  • 231
  • 223 477 768
  • Data dołączenia: 6 sie 2007
Konfrontuję reklamy z rzeczywistością. Testuję produkty i usługi. Oceniam rzeczy. Who You Gonna Watch?! AdBuster!
Poważna współpraca: kontakt@adbuster.pl

Wideo
AdBuster - podwodna konfrontacja SMACO! Odc 2
AdBuster - podwodna konfrontacja SMACO! Odc 2
10 dni temu
Rozwiń opis! Ważne informacje poniżej! SMACO 2! Tym razem idę nad jezioro. Nurkować. Jest prawie grudzień. Tak, zrobiłem to. Jak wyszło? Sprawdźcie! Partnerem odcinka jest RVRC - producent za*ebistych chiuchów ;) Na stronie www.revolutionrace.pl czeka na was kodzik zniżkowy z okazji Black Friday: BWAdbuster10 - daje 10% zniżki na wszystko! Post, który musicie przeczytać, zanim pomyślicie o nurkowaniu z takim sprzętem: facebook.com/249130638519492/posts/2501165543315979/ SciFuna "Fizyka i nurkowanie": plzone.info/view/VFlVcG5CU3dxMWs.html Zajrzyjcie też na: FEJS facebook.com/adbuster INSTA @adbunio instagram.com/adbunio
AdBuster - podwodna konfrontacja SMACO! Odc. 1
AdBuster - podwodna konfrontacja SMACO! Odc. 1
11 dni temu
Rozwiń opis, ważne info! SMACO. Czyli moje marzenie z dzieciństwa! Ty też możesz być rybą ;) Czy podwodna konfrontacja aparatu oddechowego rodem z Dżejmsa Bąda zakończyła się sukcesem? Sprawdźcie to! Post, który musicie przeczytać, zanim pomyślicie o nurkowaniu z takim sprzętem: facebook.com/249130638519492/posts/2501165543315979/ Wejdźcie też na: FEJS facebook.com/adbuster ISTA @adbunio instagram.com/adbunio Przypomnienie! Mam dla Was 4$ na pierwsze zakupy na ALIEXPRESS! Wejdź na: bit.ly/2Kajzne i dołącz do ekipy #mamTOzALI ! Przy 1. zakupach podaj kod rabatowy: ADBUSTER (dyżymi literami) Działa dla nowych użytkowników Ali, ma wartość 4$ i obniża cenę zakupów przy zakupach powyżej kwoty 5$. Za 5 dolarów można kupić naprawdę fajne ciekawostki :) Link do regulaminu promocji: bit.ly/regulaminAli
AdBuster - KRECIA Termokonfrontacja!
AdBuster - KRECIA Termokonfrontacja!
21 dzień temu
W dzisiejszym odcinku: Termokonfrontacja UDRAŻNIACZY do rur! Dlaczego generują tak wysoką temperaturę? Czy wszystkie to robią? Odpowiedź oczywiście... nie znajduje się w powyższym filmie XD Sprawdźcie też: - INSTA instagram.com/adbunio - FEJS facebook.com/adbuster I oczywiście SUBSKRYBUJCIE kanał! Pozdro!
AdBuster - Spróbuj nie kupić #1. Ciekawostki z Aliexpress
AdBuster - Spróbuj nie kupić #1. Ciekawostki z Aliexpress
27 dni temu
Z okazji odpalenia serii, mam dla Was 4$ na pierwsze zakupy na ALIEXPRESS! Wejdź na: bit.ly/2Kajzne i dołącz do ekipy #mamTOzALI ! Przy 1. zakupach podaj kod rabatowy: ADBUSTER (dyżymi) Działa dla nowych użytkowników Ali, ma wartość 4$ i obniża cenę zakupów przy zakupach powyżej kwoty 5 $. Za 5 dolarów można kupić naprawdę fajne ciekawostki :) Link do regulaminu promocji: bit.ly/regulaminAli ************ Przedstawiam produkty, które chciałbym zakupić do testowania. Wy wybieracie! Głosujcie lajkami w sekcji komentarzy! Pozdrawiam, AdBuster. Poniżej przydatne linki: ************ Butelka do nurkowania Smaco! bit.ly/2NVPbOs ************ Zestaw elektronicznych ogrzewanych akcesoriów na zimowe wyprawy Junakiem. Ogrzewane manetki: bit.ly/2K9pwRr Ogrzewane wkładki: bit.ly/36RoHX1 Ogrzewane siedzisko: bit.ly/2X0PU4X ************ Ogrzewana bielizna na zimowe wyprawy Junakiem: bit.ly/2pN3H3b ************ AdBurster XD
AdBuster - Wyprawa na Wielkopolski Biegun Samotności
AdBuster - Wyprawa na Wielkopolski Biegun Samotności
29 dni temu
Mała relacja z nowej małej wyprawy! Biegun Samotności. Co kryje się pod tym enigmatycznym tytułem? Jest jedno miejsce w Wielkiej Puszczy, które zawsze chciałem odwiedzić. Listopad i Junak nie idą w parze? Nic bardziej mylnego ;) Wpadnijcie na mój Instagram @adbunio - puszczę tam kilka fotek z wyprawy. Dziękuję "pewnej" ;) marce, która namówiła mnie na ten wyjazd! Polecam się na przyszłość, bo Biegunów jest jeszcze kilka! #wyprawa #las
Zwariowane Labolatorium #12: ROBIĘ TLEN NA FAME MMA 5!
Zwariowane Labolatorium #12: ROBIĘ TLEN NA FAME MMA 5!
Miesiąc temu
Podobno na walkę potrzebny jest tlen. Więc go robię! Jak przebiegł eksperyment? Dowiecie się z Labolatorium AdBunia! VOOPOO został partnerem SMOK CZELENDŻ. Więcej o tych urządzeniach dowiecie się pod linkiem: www.voopoo.com Zapraszam!
Zwariowane Labolatorium #121: ŻARÓWKA W AZOCIE! [pęknie?!]
Zwariowane Labolatorium #121: ŻARÓWKA W AZOCIE! [pęknie?!]
2 miesięcy temu
Na www.voopoo.com zobaczycie sprzęty, które wzięły udział w nagraniu. Dobre są! Wezmą jeszcze udział w Labolatorium! A w dzisiejszym odcinku odpowiemy sobie na ważne pytanie: czy zapalona, stuwatowa, rozgrzana żarówka wrzucona do ciekłego azotu ma sens? Oczywiście, że ma! Co się stanie się? Zapraszam na film ;)
AdBuster - konfrontacja DUCK LOVE! [feat. PUDEL]
AdBuster - konfrontacja DUCK LOVE! [feat. PUDEL]
2 miesięcy temu
Niespodzianka! Choć pewnie wielu z Was wiedziało już o naszej marce szamponów dla psów, to dzisiaj mówię o niej pierwszy raz na kanale. Konfrontacja moich własnych produktów, więc z przymróżeniem oka, bo na pewno się udała! :) Cała linia Duck Love Cosmetics dostępna tu: www.bdsklep.pl/pupil/psy/kosmetyki-i-pielegnacja-2 A więcej psich produków po prostu na www.ducklove.pl Zapraszamy i dzięki za obejrzenie! Marek, Monia i Pudel.
AdBuster - TYTANOWA konfrontacja JEEP VS KLEJ 2!
AdBuster - TYTANOWA konfrontacja JEEP VS KLEJ 2!
3 miesięcy temu
Nareszcie jest! Tyta-Nowa konfrontacja Jeep vs Klej 2! Długo musieliśmy czekać na jej kolejna odsłonę, ale wreszcie nadszedł ten czas. Jak poszło tym razem? SPRAWDŹCIE TO! Sprawdźcie też: - INSTA instagram.com/adbunio - FEJS facebook.com/adbuster I oczywiście SUBSKRYBUJCIE kanał! Pozdro! Link do oryginalnej reklamy: plzone.info/view/OUVCcnhkcGtSM1U.html
AdBuster - konfrontacja VANISH 2019!
AdBuster - konfrontacja VANISH 2019!
3 miesięcy temu
Wiem, miało już nie być Vanisha. Ale nie zgodziliście się. WIĘC JEST! Kolejna konfrontacja kolejnej reklamy tego cudownego środka! Czy tym razem zadziałał jak w reklamie? Sprawdźcie to! Sprawdźcie też: - INSTA instagram.com/adbunio - FEJS facebook.com/adbuster I oczywiście SUBSKRYBUJCIE kanał! Pozdro!
AdBuster - Flex Tape vs CZOŁG!
AdBuster - Flex Tape vs CZOŁG!
4 miesięcy temu
Flex Tape kontra CZOŁG? Tylko u AdBustera! Zagraj w World of Tanks i odbierz ciężkie bonusy pod linkiem: bit.ly/2JQRQIj A która z taśm wytrzymała próbę na poligonie pod Skwierzyną? Sprawdźcie to! [[ rozwiń opis po więcej ważnego info ]] TANKTASTIC - to kod do rejestracji w grze! Zapraszam! Militaria ANHOL www.militariaanhol.pl - tu można zapisać się na przygodę z ciężkimi sprzętami! Zapraszam, bo miejsce jest super przyjazne i można (oprócz pojeżdżenia czołgami) sporo się nauczyć! Sprawdźcie też: - INSTA instagram.com/adbunio - FEJS facebook.com/adbuster I oczywiście SUBSKRYBUJCIE kanał! Pozdro!
Zwariowane Labolatorium AdBunia #10: WASZE [DZIWNE] POMYSŁY!
Zwariowane Labolatorium AdBunia #10: WASZE [DZIWNE] POMYSŁY!
4 miesięcy temu
Jubileusz! W #10 odcinku LAbolatorium, realizuję Wasze propozycje. Zamrożona benzyna, głośnik polany azotem, azot w prezerwatywie?! Czy cokolwiek z tego wyszło? Odpowiedzi w odcinku! Sprawdźcie też: - INSTA instagram.com/adbunio - FEJS facebook.com/adbuster [Bomberman cover: CobaltBW] SUBSKRYBUJCIE kanał! Pozdro!
Labolatorium AdBunia #9: UGOTOWAŁEM AZOT! [W CZAJNIKU]
Labolatorium AdBunia #9: UGOTOWAŁEM AZOT! [W CZAJNIKU]
4 miesięcy temu
To nie clickbait! Wziąłem i ugotowałem azot! W czajniku elektrycznym! :D Co się stało? Odpowiedź w powyższym odcinku Zwariowanego Labolatorium AdBunia! Sprawdźcie też: - INSTA instagram.com/adbunio - FEJS facebook.com/adbuster I oczywiście SUBSKRYBUJCIE kanał! Pozdro! Bomberman Cover by: CobaltBW
AdBuster - konfrontacja DOVE 2019
AdBuster - konfrontacja DOVE 2019
4 miesięcy temu
Jak w reklamie*. Dwie róże. Jedna zamoczona w wodzie, druga w roztworze odżywki do włosów Dove. Która przetrwa test Wielkiej Żarówy? Sprawdźcie to ;) Sprawdźcie też: - INSTA instagram.com/adbunio - FEJS facebook.com/adbuster I oczywiście SUBSKRYBUJCIE kanał! Pozdro! *-prawie jak w reklamie. To znaczy nie wiem, czy dokładnie jak w reklamie, bo nie znałem parapetrów :)
Zwariowane Labolatorium #8: KŁÓDKA 1800°C vs. WŚCIEKŁY AZOT -200°C!!
Zwariowane Labolatorium #8: KŁÓDKA 1800°C vs. WŚCIEKŁY AZOT -200°C!!
5 miesięcy temu
Kolejna odsłona Zwariowanego Labolatorium! Tym razem wracam do tematu, który już kiedyś rozpocząłem. Czy NAGŁA ZMIANA TEMPERATURY kłódki może ją ROZKRUSZYĆ?! Tego dowiemy się z odcinka! Daj łapkę i obejrzyj całość, to dowiesz się jak wygląda zjawisko LEIDENFROSTA w skali AdBunia! Sprawdźcie też: - INSTA instagram.com/adbunio - FEJS facebook.com/adbuster I oczywiście SUBSKRYBUJCIE kanał! Pozdro! BOMBERMAN COVER by CobaltBW, thanks man! Good job!
Zwariowane Labolatorium #7: KAMERA W CIEKŁYM AZOCIE!
Zwariowane Labolatorium #7: KAMERA W CIEKŁYM AZOCIE!
5 miesięcy temu
Co się stanie, gdy wrzucić DZIAŁAJĄCĄ KAMERĘ do CIEKŁEGO AZOTU?! Ha! No właśnie! Nie spodziewacie się! To pierwszy film z cyklu Labolatorium*, w którym wykorzystuje ten piękny gaz. Mam go jeszcze sporo, więc zostańcie ze mną! Sprawdźcie też: - INSTA instagram.com/adbunio - FEJS facebook.com/adbuster I oczywiście SUBSKRYBUJCIE kanał! Pozdro! * - błąd celowy
Zwariowane Labolatorium AdBunia #6 - CZY OGIEŃ PRZEWODZI PRĄD!
Zwariowane Labolatorium AdBunia #6 - CZY OGIEŃ PRZEWODZI PRĄD!
5 miesięcy temu
CZY OGIEŃ PRZEWODZI PRĄD! To pytanie zadałem sobie 30 lat temu w pierwszej klasie i do dziś nie znałem dobrej odpowiedzi. Z resztą... nadal nie znam. Oczekuję wyjaśnień, choć domyślam się co powoduje ELEKTRYCZNY WIATR obserwowany na filmie :) Sprawdźcie też: - INSTA instagram.com/adbunio - FEJS facebook.com/adbuster I oczywiście SUBSKRYBUJCIE kanał! Pozdro! BOMBERMAN COVER by CobaltBW, thanks man! Good job!
AdBuster - DZIWNA KONFRONTACJA GOMPKI
AdBuster - DZIWNA KONFRONTACJA GOMPKI
6 miesięcy temu
W dzisiejszej DZIWNEJ KONFRONTACJI, poddajemy testom dziwny produkt o dziwnym opisie. Jak zakończy się test? Co się stanie się? Dowiecie się z odcinka! Sprawdźcie też: - INSTA instagram.com/adbunio - FEJS facebook.com/adbuster I oczywiście SUBSKRYBUJCIE kanał! Pozdro!
AdBuster - konfrontacja PEIKO słuchawki tłumaczącej!
AdBuster - konfrontacja PEIKO słuchawki tłumaczącej!
6 miesięcy temu
Cześć wszystkim! Hi. Everybody! W dzisiejszym odcinku długo wyczekiwana SŁUCHAWKA TŁUMACZĄCA! Jak działa? Czy w ogóle działa? Sprawdźcie to, LET'S CHECK IT OUT! Sprawdźcie też: - INSTA instagram.com/adbunio - FEJS facebook.com/adbuster I oczywiście SUBSKRYBUJCIE kanał! Pozdro!
Zwariowane Labolatorium AdBunia #5: PSIE CZELENDŻE
Zwariowane Labolatorium AdBunia #5: PSIE CZELENDŻE
6 miesięcy temu
"Pies reaguje na włamywacza" oraz "Reakcja psa na utratę przytomności". Dzisiejszy odcinek został nagrany już kilka miesięcy temu na potrzeby innego projektu. Ale wrzucam go w ramach "Labolatorium", bo całkiem dobrze się do tego nadaje :) Jest podwójny EKSPERYMENT na psach. Żodyn pies nie ucierpiał. Żodyn! Sprawdźcie też: - INSTA Pudla: instagram.com/pudeleczek - mój INSTA instagram.com/adbunio - FEJS facebook.com/adbuster I oczywiście SUBSKRYBUJCIE kanał! Pozdro!
AdBuster - CHŁODNA konfrontacja CHŁODZĄCEGO ręcznika!
AdBuster - CHŁODNA konfrontacja CHŁODZĄCEGO ręcznika!
6 miesięcy temu
W dzisiejszej termokonfrontacji, przedstawiam i testuję COOL DOWN Towel! Czyli bardzo cool ręcznik. Czy działa tak, jak zadeklarował producent? Sssssprawdźmy to! Sprawdźcie też: - INSTA instagram.com/adbunio - FEJS facebook.com/adbuster I oczywiście SUBSKRYBUJCIE kanał! Pozdro!
Zwariowane Labolatorium AdBunia #4 - MANGODZIAŁO
Zwariowane Labolatorium AdBunia #4 - MANGODZIAŁO
7 miesięcy temu
Witajcie w kolejnym odcinku Zwariowanego Labolatorium, które jest ZWARIOWANE! Tak jak poprzednio, tak i tym razem STANOWCZO ODRADZAM powtarzanie eksperymentu. Ale obejrzeć można ;) Poprzednio bawliliśmy się Potatogunem - działkiem na ziemniaczki. Mangodziało miota owoce i warzywa o przekroju minimum 75 mm. To dość sporo :) Mango, buraki, seler, duże jabłka. Co tylko chcecie! Jak poszło strzelanie? Sprawdźcie to! Sprawdźcie też: - INSTA instagram.com/adbunio - FEJS facebook.com/adbuster I oczywiście SUBSKRYBUJCIE kanał! Pozdro!
Zwariowane Labolatorium AdBunia #3 - PO.TA.TO.GUN! [Miotacz Ziemniorów]
Zwariowane Labolatorium AdBunia #3 - PO.TA.TO.GUN! [Miotacz Ziemniorów]
7 miesięcy temu
Witajcie w Labolatorium! Dzisiaj robimy prawdziwy, palny miotacz ziemniaków! Uwaga! Powtarzanie eksperymentu może spowodować przykre skutki w postaci złamań, oparzeń i zniszczonego mienia. Zachować rozwagę! Sprawdźcie koniecznie: - INSTA instagram.com/adbunio - FEJS facebook.com/adbuster I oczywiście SUBSKRYBUJCIE kanał! Pozdro! w Środy: Zwariowane Labolatorium w Niedziele: Normalne filmy ...jak dobrze pójdzie! :D ******* Muzyka z outro: CobaltBW
AdBuster - konfrontacja ODSIERŚCIACZA
AdBuster - konfrontacja ODSIERŚCIACZA
7 miesięcy temu
W dzisiejszym odcinku testujemy coś, co czekało w kolejce, aż akita Jang zacznie zrzucać sierść. Zaczęła. A w zasadzie już kończy, ale zdążyłem przetestować TO REWOLUCYJNE URZĄDZNIE, zwane DEFURYZATOREM, lub bardziej swojsko ODSIERŚCIACZEM! Czy działa dobrze? Sprawdźcie to! Sprawdźcie też: - Nasz sklepik z kombinezonami dla psów: www.ducklove.pl - Mój INSTA instagram.com/adbunio - FEJS facebook.com/adbuster - INSTA Pudla instagram.com/pudeleczek I oczywiście SUBSKRYBUJCIE kanał! Pozdro! :)
Zwariowane Labolatorium AdBunia #2 - PŁOMIENNE PIĘŚCI CHALLENGE
Zwariowane Labolatorium AdBunia #2 - PŁOMIENNE PIĘŚCI CHALLENGE
7 miesięcy temu
Witajcie w Labolatorium! Robi się ono coraz bardziej ZWARIOWANE. Uwaga! Powtarzanie challengu może spowodować przykre skutki w postaci pożaru i spalonych włosów na rękach. Zachować rozwagę! Sprawdźcie koniecznie: - INSTA instagram.com/adbunio - FEJS facebook.com/adbuster I oczywiście SUBSKRYBUJCIE kanał! Pozdro! w Środy: Zwariowane Labolatorium w Niedziele: Normalne filmy ...jak dobrze pójdzie! :D ******* Fragmenty muzyki: Carl Douglas, "Kung Fu Fighting" Muzyka z outro: CobaltBW
AdBuster - VLOG URODZINOWY (Siódemka AdBunia)
AdBuster - VLOG URODZINOWY (Siódemka AdBunia)
7 miesięcy temu
To już siedem lat z Wami! Zapraszam na krótki filmik z moich urodzin, żebyście mogli poczuć się prawie, jak byście tam byli. Niestety lokal miał ograniczoną pojemność, więc nie mogłem zaprosić 1350000 ludzi ;) Może na 10. urodziny będą WSZYSCY! Na urodzinach miała miejsce PREMIERA mojej własnej marki kosmetycznej dla psów, która powstała wyłącznie z pasji i potrzeby. Oraz z mocnym udziałem Puddinga, głównego eksperta! Zapraszamy na: *** www.ducklove.pl *** Za pomoc w nagrywaniu, dziękuję: - Adamowi Bejmertowi - oraz laboratoriumfilmu.pl
Zwariowane Labolatorium AdBunia #1 - Nie przekłuwać i nie palić (nawet po zużyciu)
Zwariowane Labolatorium AdBunia #1 - Nie przekłuwać i nie palić (nawet po zużyciu)
8 miesięcy temu
Witojcie w pierwszej odsłonie Zwariowanego Labolatorium AdBunia, które jest ZWARIOWANE. Zaczynamy powoli. Od próby Ognia i Miecza. NIE POWTARZAĆ W DOMU, POZA DOMEM, NIGDZIE. Możecie mi zlecać przeprowadzenie wymyślonych przez siebie doświadczeń, a ja wykonam je za was w kontrolowanych warunkach! Taka ładna muzyka prosto z Bombermana, oraz cover autorstwa: *** soundcloud.com/cobaltbw *** SUBSKRYBUJCIE ADBUNIA I JEGO LABOLATORIUM ZWARIOWANE!
AdBuster - Rozgrzana do czerwoności KŁÓDKA vs. ICEMIX! ;)
AdBuster - Rozgrzana do czerwoności KŁÓDKA vs. ICEMIX! ;)
8 miesięcy temu
Chwytliwy tytuł, prawda? :D Tak naprawdę jest to konfrontacja poduszki pneumatycznej do podnoszenia lodówek. Ale! W filmie zobaczycie też pewien eksperyment z kłódką. Czy się udał? Sprawdźcie to! A już za niedługo rusza mój nowy projekt: Zwariowane Labolatorium AdBunia!* Będę w nim realizował pomysły, które po pierwsze nie nadają się do wykonania w domu, a po drugie nie pasowałyby na normalny odcinek AdBustera. Będę robił różne dziwne rzeczy! Tymczasem zapraszam tu: - INSTA instagram.com/adbunio - FEJS facebook.com/adbuster I oczywiście SUBSKRYBUJCIE kanał! Pozdro! * - błąd celowy
AdBuster - Zmierzyłem temperaturę PRĄDU [wcale nie poszło]
AdBuster - Zmierzyłem temperaturę PRĄDU [wcale nie poszło]
8 miesięcy temu
Termokonfrontacja MARCA. A w niej trzy Wasze dziwne pomysły: porównanie temperatury szyny kolejowej przed i po przejeździe pociągu, mierzenie temperatury PRĄDU (XD, kto to wymyslił) i na koniec BOLESNA elektrostymulacja mięśnia :) Jak poszło? SPRAWDŹCIE TO! Sprawdźcie też: - INSTA instagram.com/adbunio - FEJS facebook.com/adbuster I oczywiście SUBSKRYBUJCIE kanał! Pozdro!
AdBuster - MAGICZNY wałek PAINT ROLLER
AdBuster - MAGICZNY wałek PAINT ROLLER
8 miesięcy temu
W dzisiejszym odcinku testuję MAGICZNY wałek ze sklepu wysyłkowego! Czy malarze stracą pracę? Czy wałek działa podobnie jak w reklamach? SPRAWDŹCIE TO! Farba "Unicorn Semen" do kupienia tu: *** bit.ly/IqT6zt *** Audrey AdBustera! Kup obrazek i wesprzyj Fundację AKOGO: *** allegro.pl/oferta/audrey-od-adbustera-7912660048 *** Sprawdźcie też: - INSTA instagram.com/adbunio - FEJS facebook.com/adbuster I oczywiście SUBSKRYBUJCIE kanał! Pozdro!
AdBuster - konfrontacja FAIRY 2019
AdBuster - konfrontacja FAIRY 2019
9 miesięcy temu
Po 7 latach historia zatoczyła koło! 16. marca 2012 pojawiła się pierwsza konfrontacja Fairy. Dzisiaj wracam do tematu, bo niedawno pojawiła się nowa reklama, a w raz z nią wypełniła się moja skrzynka odbiorcza! Przed Wami Konfrontacja FAIRY 2019! Czy tym razem płyn zadziała tak, jak w reklamie? Sprawdźcie to! Sprawdźcie też: - INSTA instagram.com/adbunio - FEJS facebook.com/adbuster I oczywiście SUBSKRYBUJCIE kanał! Pozdro!
AdBuster - konfrontacja SIEBIE w World of Warships [POSZŁO DOBRZE!] [#DARYLOSU]
AdBuster - konfrontacja SIEBIE w World of Warships [POSZŁO DOBRZE!] [#DARYLOSU]
9 miesięcy temu
Odcinek we współpracy z wydawcą zajebistej gierki, jaką jest World of Warships :) Mamy dla was specjalny link do rejestracji: wo.ws/2SKE1Au Bałem się, że będę strasznie lamił, ale poszło całkiem nieźle! Przynajmniej do momentu, w którym zorientowałem się, że gram z botami. Od tamtej pory zacząłem wygrywać zaledwie co drugą batalię, co i tak uważam za PRO poziom! :D Rejsestracja z linku daje na start: · 200 dublonów · 2 okręty: St. Louis oraz Premium Emden · 20x Premium kamuflaży · 2,5 milliona kredytów · 7 dni konta Premium Audycja wyjątkowo zawierała małe lokowanko produkciku ;) Pozdrawiam!
AdBuster - konfrontacja KRIOGENICZNA  (-54℃ W DOMU!)
AdBuster - konfrontacja KRIOGENICZNA (-54℃ W DOMU!)
10 miesięcy temu
W dzisiejszym odcinku, stary dobry AdBuster wraca, aby sprawdzić, czy domowym sposobem da się uzyskać temperaturę -50 stopni! A może uda się zejść jeszcze niżej? I jak to zrobić? Sprawdźcie to! Sprawdźcie też: - INSTA instagram.com/adbunio - FEJS facebook.com/adbuster I oczywiście SUBSKRYBUJCIE kanał! Pozdro!
AdBuster - OSTATECZNA konfrontacja MASEK przeciwsmogowych
AdBuster - OSTATECZNA konfrontacja MASEK przeciwsmogowych
10 miesięcy temu
Cholera, ten PRÓSZEK na mojej głowie, na początku filmu, wykończy mnie nerwowo. Jak ja mogłem go nie zauważyć? Tak to jest, jak nagrywa się bez Moni i nie ma kto skontrolować :D Konfrontacja MASEK! Smogun wreszcie spełnił swoją rolę. Wyniki - jak zwykle dziwne. Wytłumaczcie mi to ;) Sprawdźcie też: - INSTA instagram.com/adbunio - FEJS facebook.com/adbuster I oczywiście SUBSKRYBUJCIE kanał! Pozdro!
AdBuster - konfrontacja NIEZNISZCZALNYCH RAJSTOP z reklamy
AdBuster - konfrontacja NIEZNISZCZALNYCH RAJSTOP z reklamy
11 miesięcy temu
W dzisiejszym odcinku: trzy próby ZNISZCZENIA rajstop, które są NIEZNISZCZALNE. A przynajmniej tak reklamuje je producent. Jak jest w rzeczywistości? Sprawdźcie to! Subskrybuj AdBunia! Zapraszam też na: - FEJS facebook.com/adbuster - INSTA @adbunio instagram.com/adbunio #monianoga #niebezpieczne #zabawy
AdBuster - TermoWizje #3 PLASTRY ROZGRZEWAJĄCE / CHŁODZĄCE
AdBuster - TermoWizje #3 PLASTRY ROZGRZEWAJĄCE / CHŁODZĄCE
11 miesięcy temu
W dzisiejszym odcinku dowiemy się, czy: -plastry rozgrzewające grzeją -plastry chłodzące chłodzą -maść rozgrzewająca grzeje Jesteście ciekawi? Zapraszam na film! W komentarzach piszcie swoje propozycje na nowe TERMOKONFRONTACJE. Od razu mówię, że pierdnięcia nie widać w termowizji ;) Subskrybuj AdBunia! Zapraszam też na: - FEJS facebook.com/adbuster - INSTA @adbunio instagram.com/adbunio
AdBuster LIVE: ROZDAJEMY SUPER RZECZY! Zadzwoń!
AdBuster LIVE: ROZDAJEMY SUPER RZECZY! Zadzwoń!
Rok temu
Partnerem dzisiejszej transmisji była marka HTC! Dziękujemy! :) Sztosowe smartfony: - HTC U12+ - U12 Life ...znalazły dziś nowych, szczęśliwych właścicieli. Gratulacje! U12+ to przekozak, a Life - młodszy brat przekozaka. Więcej o nich przeczytacie tu: www.htc.com/pl/smartphones/htc-u12-life/ Żeby dostać prezent, trzeba było... tylko się dodzwonić :) Pozostałe nagrody, a raczej prezenty, to: - 1x słuchawki gamingowe Steel Series Arctis 5 - 1x słuchawki gamingowe Steel Series Arctis 3 - 1x słuchawki gamingowe Steel Series Arctis 7 Słuchawki to też SZTOSY. Fajny design, wysuwany sztos mikrofon. Jeden model nawet bezprzewowy! Poczytajcie o nich tu: www.steel.promo/SteelSeries_zimowa_promocja_2018 - 4 pary fajnych zimowych New Balance'ów (2x damskie i 2x męskie, rozmiar dowolny) Nie muszę dodawać, że buty są SZTOSOWE ;) Poczytajcie: nbsklep.pl/new_balance_h754tb.html - 2x power banki (6k mAh i 12k mAh) - FLEX TAPE! Even works under water! :D - gry na PS4 (Assasin's Creed: Origin i Oddysey, oraz Farcry 5) - gadżety GoPro (czapka, t-shirt, naklejki, itp) - 2x doładowania Orange po 50 zł + 25 GB :) Masno, nie? ;) regulamin konkursu: we.tl/t-CHAccmnAYs
AdBuster - SMOGFRONTACJA #1 (ft. Allegro Smart #2)
AdBuster - SMOGFRONTACJA #1 (ft. Allegro Smart #2)
Rok temu
Odcinek pierwszy: narodziny SMOGUNA. Z przyczyn technicznych, SMOGFRONTACJĘ podzieliłem na dwa etapy: w powyższym, przedstawiam mój GENIALNY wynalazek i dokonuję wstępnej oceny masek. W drugiej części SMOGUN będzie miał ciężką robotę w plenerze. Maski poddane zostaną trudnej póbie dymu! Będą DYMY! Z ideą Allegro Smart można zapoznać się tu: na.allegro.pl/sprawdz-SMART Pomoce naukowe zakupione przez Allegro Smart, które partneruje dzisiejszemu odcinikowi! Można je zakupić tu: *** droższa maska: *** na.allegro.pl/maska_antysmogowa_respro **** tańsza maska: *** na.allegro.pl/maska_antysmogowa_n99 #allegrosmart #allegro
AdBuster - TermoWizje #2 DUCH NA CMENTARZU?!
AdBuster - TermoWizje #2 DUCH NA CMENTARZU?!
Rok temu
Cześć wszystkim! Wreszcie zabrałem się za serię, która chyba będzie moja ulubiona! TermoWizje (nazwa może ulec zmianie) - ma być cyklem, w którym podsyłacie mi różne pomysły na wykorzystanie kamery termowizyjnej. Piszcie śmiało komentarze! Film podzieliłem na 3 części: - nagrzewanie się elementów motocykla (HD Iron 1200, Junak M12V, tłumik polskiej marki Kaliński. Polecam, bo mega fajna obsługa i super jakość wyrobów) - płyty nagrobne! JA NAPRAWDĘ NIE WIDZIAŁEM GOŁYM OKIEM TYCH POSTACI! Co to znaczy?! Po cmentarzu snuło się sporo ludzi, nie mam pojęcia co tam robili o 23. Niektórzy stali w miejscu, inni chodzili po ciemku dookoła grobów. Tych widziałem, ale jak się okazało, było kilku, którzy widoczni byli dopiero w termowizji. CREEPY!!! - trzecia część, to pocieranie dłoni. Bolało! Ale serio bolało, mimo dość niskiej temperatury. Ciekawe ile wyjdzie na drewnianych patyczkach. Zrobię to następnym razem. Dzięki za propozycje i piszcie w komentarzach kolejne! Od czssu do czasu zrobię jakiś konkurs z tym związany. Ostatnio za komentarz dałem smartfona HTC U12+, więc... ;)
AdBuster - Allegro Smart pomaga monitorować MASŁO || Konfrontacja! ||
AdBuster - Allegro Smart pomaga monitorować MASŁO || Konfrontacja! ||
Rok temu
Pod tym absurdalnym tytułem kryje się film, który chciałem zrealizować już dawno. Zobaczyłem wreszcie jak przebiega proces KRADZIEŻY masła w mojej kuchni. Allegro Smart okazało się być naprawdę ciekawym rozwiązaniem. Zwłaszcza do szybkich zakupów z aplikacji. Będzie z tego niejedna konfrontacja. z Allegro Smart można zapoznać się tu: na.allegro.pl/sprawdz-SMART Dotychczas zakupiłem: * na.allegro.pl/kamera_yi_home (dzisiejszy odcinek) * na.allegro.pl/mikolaj_dmuchany (lol, naprawdę go kupiłem) * na.allegro.pl/maska_antysmogowa_respro (przyszły odcinek) I wszystko przyszło do kaczkomatu za darmo. Opcja doskonała? Będę z niej korzystał przez najbliższy rok i za rok powiem jakie mam odczucia i przemyślenia.
AdBuster - VMAX ;) Junaka! [+kolejny konkurs!]
AdBuster - VMAX ;) Junaka! [+kolejny konkurs!]
Rok temu
"Ile ten Junak wyciągnie?" - to pytanie towarzyszy mi od pierwszego dnia z tym motorem. PORA TO SPRAWDZIĆ! :) Pilnujcie prędkości! Nie powtarzajcie tego w domu :) Ja to zrobiłem i już wystarczy :) *SZYBKI* KONKURS! Pod tym linkiem wszystkie szczegóły: *** bit.ly/2RCioz7 *** Z kim zobaczę się na... torze? :)
AdBuster - Termokonfrontacja 2 (Handy Heater) !KONKURS!
AdBuster - Termokonfrontacja 2 (Handy Heater) !KONKURS!
Rok temu
Zwycięzcą konkursu jest Jakub Woźnica z Rząśnika, a jego pomysł - pocieranie dłoni do maksimum możliwej temperatury, zostanie zrealizowany w kolejnej Termokonfrontacji :) Będą też inne Wasze pomysły, ale wygrany jest tylko jeden. Dzięki za udział! Jakubowi gratulujemy, telefon HTC U12+ wędruje w Twoje ręce! :) Cześć wszystkim! Po ZIMNEJ Termokonfrontacji, pora na jej GORĄCĄ odmianę! Ale czy rzeczywiście? Czy Handy Heater *błyskawicznie* podgrzeje atmosferę w moim pokoju? SPRAWDŹCIE TO! W filmie ogłoszony jest konkurs: zaproponujcie w komentarzu ciekawe i efektowne zastosowanie mojego Termokonfrontacyjnego zestawu (kamera termowizyjna na telefonie). Najlepszy wg mnie komentarz wygrywa... realizację pomysłu przez AdBunia i nowiutki HTC U12+ :) Więcej o tym telefonie dowiecie się tu: *** facebook.com/HTCPolska/ *** A więcej o mnie, tu: ***instagram.com/adbunio *** Dzięki za uwagę i oczywiście SUBSKRYBUJCIE kanał i do zobaczenia w następnym odcinku AdBustera! Regulamin konkursu pod linkiem we.tl/b-dVtcTu4yKK
AdBuster - TERMOKONFRONTACJA cz. 1
AdBuster - TERMOKONFRONTACJA cz. 1
Rok temu
Cześć wszystkim! W dzisiejszym odcinku: nie umiem mnożyć w zakresie dziesięciu, oraz... testuję jedno z urządzeń z TERMO w nazwie. Jaki będzie efekt tych testów? Sprawdźcie to! Zapraszam też na: INSTA: instagram.com/adbunio FEJS: facebook.com/adbuster Subskrybujcie kanał, jeśli chcecie zobaczyć więcej! Konfrontacje, testy, Dary Losu, vlogi i kto wie co jeszcze! ;)
AdBuster - unboxing HARLEYA, update DELIMANO (Vlog Wakacyjny #11)
AdBuster - unboxing HARLEYA, update DELIMANO (Vlog Wakacyjny #11)
Rok temu
Cześć wszystkim! W dzisiejszym VW, niecodzienny unboxing - mój nowy Harley Davidson Iron 1200! Oraz krótka aktualizacja tematu patelni Delimano - chyba się wy***ła :( Zapraszam do oglądania! Zapraszam też na: INSTA: instagram.com/adbunio FEJS: facebook.com/adbuster Subskrybujcie kanał, jeśli chcecie zobaczyć więcej! Konfrontacje, testy, Dary Losu, vlogi i kto wie co jeszcze ;) I pamiętajcie... "Kiedyś" jest dzisiaj! ;)
AdBuster - konfrontacja LATEKSOWA 2 (CONDOM FINGERPRINT TEST)
AdBuster - konfrontacja LATEKSOWA 2 (CONDOM FINGERPRINT TEST)
Rok temu
Cześć wszystkim! Od KONFRONTACJI LATEKSOWEJ minęło ponad 6 lat! Dacie wiarę?! Dziś pora na DRUGĄ CZĘŚĆ!!! Czy można odblokować telefon za pomocą odcisku palca... przez prezerwatywę?! Sprawdźcie to! :) Zapraszam do oglądania, komentowania i oczywiście subskrybowania! Zapraszam też na: - FEJS facebook.com/adbuster - INSTA @adbunio instagram.com/adbunio Subskrybuj kanał, co jakiś czas nowe konfrontacje :) /AdBunio [angielski tytuł dodałem, żeby zbaitować potencjalnych widzów, którzy i tak nic nie zrozumieją, ale obejrzą reklamę w USA i zarobię kupę hajsu]
AdBuster - JUNAK'O'NFRONTACJA 2 (dookoła Bałtyku przez Nordkapp)
AdBuster - JUNAK'O'NFRONTACJA 2 (dookoła Bałtyku przez Nordkapp)
Rok temu
Udało się! Podobnie jak rok temu do Portugalii, tak w tym roku udałem się w daleką podróż moim małym Junakiem M12 Vintage. Z taką różnicą, że wtedy chciałem coś udowodnić, a teraz po prostu pojechałem. Cel osiągnięty! A com widział i com słyszał, film ten wszystko wam opowie... Dzięki za łapkę w górę i pozytywny komentarz, lub pytanie o wyprawę! Ja już szykuję się na kolejną. Zaczynam naukę języka rosyjskiego, bo za rok... góry Ural! Trzymajcie kciuki! Zapraszam do subskrybowania kanału! ...i zajrzenia na: INSTA: instagram.com/adbunio FEJS: facebook.com/adbuster MUZYKA: bilbioteki Epidemic Sound UJĘCIA Z DRONA: Peikproduction - I really like your works, man! plzone.info/user/kmkX0sfkoLa4EyKay5OBaA.html **************** WHO YOU GONNA ŁOCZ?!
AdBuster - Przed NORDKAPPEM // Gadżeciarnia
AdBuster - Przed NORDKAPPEM // Gadżeciarnia
Rok temu
Kolejna wyprawa! Tym razem północny kraniec Europy - Przylądek Nordkapp. Bliżej, niż Porto, ale czy łatwiej? To niedługo się okaże. Tymczasem zapraszam na krótki przegląd gadżetów przed wyprawą. Jednym z nieformalnych sponsorów wyprawy jest HTC U12+. Flagowiec HTC, niesamowity pod względem designu i możliwości foto/video. Praktyczny w podróży, użyteczny w biznesie i na co dzień. Przed nim ekstremalny test! Dużo sprzętów z Decathlona. Nie były najtańsze, właściwie to stanowią sporą część budżetu wyprawy. Namiot - 600 zł, śpiwór - 600 zł, materac - 300 zł. W sumie zostawiłem w sklepie ponad 2000 zł. To tyle, ile wynosił całkowity budżet wyprawy do Porto! Skarpetki motocyklowe skarpetkowo.pl, hamak Lesovik, nawigacja TomTom Rider - to już "stali" partnerzy moich wypraw :) JUNAK M12 Vintage - bo to nim jadę. Rok temu sprawdził się doskonale. Jak będzie tym razem? Mam nadzieję, że podobnie. Musi wytrzymać trudy przeprawy przez Koło Podbiegunowe! Tak było rok temu: plzone.info/view/bktFS2JTMlZ4dGM.html Tu można śledzić aktualności z najnowszej wyprawy: facebook.com/events/1973242759417658/
AdBuster - konfrontacja STONE LEGEND ft. P. Ogiński
AdBuster - konfrontacja STONE LEGEND ft. P. Ogiński
Rok temu
Cześć wszystkim! Tym razem na warsztat AdBunia trafia legendarna patelnia STONE LEGEND od Delimano! Piotr Ogiński, który nie wygrał nigdy Hell's Kitchen, pomaga mi sprawdzić, czy działa ona jak w reklamie. Jaki będzie finał tej opowieści? SPRAWDŹMY TO! Tak się bawimy. Nasze media: - MÓJ INSTA instagram.com/adbunio - MÓJ FEJS facebook.com/adbuster - PICIA INSTA instagram.com/kochamgotowac - PICIA FEJS facebook.com/kochamgotowac Donejtów nie zbieramy. Suby owszem. Subskrybujcie nasze ZWARIOWANE kanały!
Wielko Patrol AdBunia SKRÓT WYDARZEŃ!
Wielko Patrol AdBunia SKRÓT WYDARZEŃ!
Rok temu
Skrót najważniejszych momentów z ostatniego #WIELKO Patrolu! Nie obejrzeliście lajwa? Nic straconego - oto lajw w pigułce. Obserwujcie mojego fanpage'a, bo planuję jeszcze jedną fajną akcję na mieście! facebook.com/adbuster Materiał zrealizowany we współpracy z marką Lech Pils. #WIELKO ****************************************
AdBuster - BRAMBOROVA RUKAVICA (TELE.ZA.KUPY #6)
AdBuster - BRAMBOROVA RUKAVICA (TELE.ZA.KUPY #6)
Rok temu
W dzisiejszym odcinku. AdBuster znowu szaleje. Na warsztat bierze... BRAMBOROWE RUKAVICE! :D Jak wypadły? Sprawdźcie to! [rozwiń opis...........] Zajrzyjcie też na kanał KUCHNI LIDLA, na którym w jednym z odcinków AdBunio powraca jako kucharz i gotuje... Sami zobaczcie co! Link poniżej: [[[[[[[[[[ plzone.info/view/SGFwbHA3SjJTOG8.html ]]]]]]]]]] ************************** A potem standardowo zapraszam na moje media społecznościowe. A wpiszcie sobie "adbuster" gdziekolwiek, to na pewno traficie na właściwy profil. Chyba że traficie na fałszywy, to dajcie mi znać.
AdBuster - TOE (Felieton o Lekkim Zabarwieniu Edukacyjnym #2)
AdBuster - TOE (Felieton o Lekkim Zabarwieniu Edukacyjnym #2)
Rok temu
Dziś coś z zupełnie innej beczki. Razem z Pauliną, dostaliśmy ciekawe zlecenie: poinformować swoich widzów o akcji SPRAWDŹKTO.pl. Hasło dość mocno kleiło się z moim kanałem, więc oto przed Wami efekt naszej współpracy z Towarzystwem Obrotu Energią! Zapraszamy do zapoznania się z filmem i zapamiętania jego przekazu. Może się przydać! Przydatne linki: STRONA KAMPANII: sprawdzkto.pl/ NASZ PARTNER: www.toe.pl/pl/ MÓWIĄC INACZEJ: bit.ly/1mJmmmA I jak zawsze: INSTA: instagram.com/adbunio FEJS: facebook.com/adbuster Dzięki za uwagę i pozdrawiam!
AdBuster - LEP.KONFRONTACJA Gripeez (Tele.za.Kupy)
AdBuster - LEP.KONFRONTACJA Gripeez (Tele.za.Kupy)
Rok temu
Dziś w odcinku: THE GRIPEEZ! Podesłane prze Was, bo sam jakoś nie miałem okazji trafić na ten produkt. Muszę przyznać, że te maleństwa są całkiem praktyczne! ----rozwiń opis---- ********** Odcinek pod egidą HTC. O moim U11 można by długo opowiadać, wiec pewnie jeszcze nie raz pojawi się w którymś z filmów ;) To ten: www.htc.com/pl/smartphones/htc-u11/ ********** Gripeez nie sponsoruje tego odcinka, A MÓGŁBY :) ********** Zapraszam do subskrybowania kanału! Pozdrawiam, AdBunio INSTA @adbunio: instagram.com/adbunio FEJS: facebook.com/adbuster
AdBuster - ŚLISKIE TEMATY cz. 2
AdBuster - ŚLISKIE TEMATY cz. 2
Rok temu
Cześć wszystkim! Pamiętacie ŚLISKIE TEMATY? Dziś powracają! Pod patronatem Stowarzyszenia Leki Tylko z Apteki i strony stopklamstwom.pl Do akcji dołączyli m.in. Pogromcy Reklam Farmaceutycznych, więc ofensywa jest zmasowana! Przyłączcie się i Wy, dając łapkę w górę pod filmem. Pozdro! Możecie też zajrzeć tu, tam więcej szczegółów ofensywy przeciwko handlarzom niewiadomoczym. www.stopklamstwom.pl
AdBuster - konfrontacja MONTAŃSKA (ft. ROJO)
AdBuster - konfrontacja MONTAŃSKA (ft. ROJO)
Rok temu
Dość niezwykły, nawet jak na moje relacje z podróży, film. Zapis wyprawy do Montany z Rojsonem. Wyprawy śladem twórców Far Cry 5 - najnowszej produkcji ze stajni Ubisoftu. Choć nie było łatwo, wspomnienia zostaną na zawsze, a wraz z nimi ten film. Zapraszam do obejrzenia wyprawy moimi oczami, jeśli widzieliście ją już oczami Roja. Zapraszam też na oficjalną stronę gry i jej twórców: www.ubisoft.com/pl-pl/ ...i na fanpage gry: facebook.com/PolskaFarcry/ ************ കുറിപ്പ്. ശ്രദ്ധേയനായ ഒരു ചെറിയ രഹസ്യം ഈ സിനിമയിൽ അടങ്ങിയിരിക്കുന്നു. വളരെ. ശ്രദ്ധിക്കൂ.
AdBuster - SNOWFRONTACJA (Vlog Wakacyjny VW#11)
AdBuster - SNOWFRONTACJA (Vlog Wakacyjny VW#11)
Rok temu
Rejon: Val di Fiemme, Włochy Miejsce noclegu: Moena Transport: Mercedes Vito z półmilionowym przebiegiem Czas: 2-9.III.2018 Typ: deska Sezon: 3 Gleby niekontrolowane: 3 Gleby kontrolowane: b.d. Fun: 10/10! Pozdrowienia dla: Igi Bondarenko ze stoku :) Kto powiedział, że Vlog Wakacyjny musi być w wakacje? Co roku jeżdżę do Val di Fiemme, żeby przekonać się, że nauka jazdy na desce zaledwie raz w roku to zdecydowanie za mało :) Zapraszam na krótką impresję z wyjazdu, na którym testowałem różne rzeczy, głównie wytrzymałość kasku #ilovehelmets i idealnego na te warunki smartofna HTC U11! Dzięki za obejrzenie, za łapkę w górę i w dół i za subskrypcję! FEJS facebook.com/adbuster INSTA @adbunio instagram.com/adbunio
AdBuster - konfrontacja INSTALIFE (Tele.za.kupy)
AdBuster - konfrontacja INSTALIFE (Tele.za.kupy)
Rok temu
W dzisiejszym odcinku! Kupiłem opaskę INSTALIFE, która poprzez ucisk RECEPTORA na łydce, ma znieść ból spowodowany uciskiem krążka międzykręgowego na nerw kulszowy. Przyznaję - w życiu nie słyszałem czegoś równie nieprawdopodobnego. Ale kupiłem. Założyłem se to na girę. Efekty? Sprawdźcie w filmie! ;) A potem zapraszam na: INSTA @adbunio instagram.com/adbunio FEJSA facebook.com/adbuster INSTA Pudla @pudeleczek instagram.com/pudeleczek ...i naturalnie SUBSKRYBUJ, a będzie kolejny film :)
AdBuster - BŁOTNISTA konfrontacja Clean Step Mat
AdBuster - BŁOTNISTA konfrontacja Clean Step Mat
Rok temu
W dzisiejszym odcinku WRACA STARY ADBUSTER, a wraz z nim stara dobra konfrontacja produktu prawie z Mango! Super wycie raczka, która uwięzi całe błoto spod butów, zanim zdążysz wnieść je do domu. Żartowałem :) A jak jest w rzeczywistości? Sprawdźcie to! A potem zapraszam na: INSTA @adbunio instagram.com/adbunio FEJSA facebook.com/adbuster INSTA Pudla @pudeleczek instagram.com/pudeleczek ...i naturalnie SUBSKRYBUJ, a będzie kolejny film :)
AdBuster - SMOKfrontacja MSI (DARYLOSU #7)
AdBuster - SMOKfrontacja MSI (DARYLOSU #7)
Rok temu
Cześć wszystkim! W dzisiejszym odcinku serii #DARYLOSU coś nie z tej Ziemi: "mały" laptop od MSI. Odcinek totalnie sponsorowany! ;) Dlatego np. wyłączyłem reklamy pod filmem. No i mam dla Was konkurs z fajnymi nagrodami dla kreatywnych. W jaką grę zagrałbyś na takim kompie. Odpowiedź uzasadnij ;) Jak w szkole. Ale tu zamiast oceny, może trafić się jedna z dwóch nagród: fotel gamingowy od MSI, albo zestaw akcesoriów. Wybieramy najbardziej kreatywne, najbardziej błyskotliwe, albo najbardziej dowcipne odpowiedzi! Nie trzeba się rozpisywać. Czasem jedno zdanie wygrywa z dziesięcioma. A nieraz jest odwrotnie. To już Wasze zadanie! Konkurs TYLKO TU: bit.ly/konkursMSI Szczegóły końcowej planszy filmu znajdziecie tu: promocje.msi.com/promotions/xmas2017/ W filmie wykorzystałem kilka klipów z hollywoodzkich produkcji, oto one, gdyby ktoś pytał: - Gra o Tron - The Time Machine (1960) - Get the Gringo Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie! A później zapraszam w moje miejsca: -INSTA instagram.com/adbunio -FEJS facebook.com/adbuster ...i oczywiście: SUBSKRYBUJ KANAŁ, aby nie przegapić kolejnych odcinków! ;)
AdBuster - 5 second FIX vs JEEP! Konfrontacja! (cz. 2)
AdBuster - 5 second FIX vs JEEP! Konfrontacja! (cz. 2)
2 lat temu
KONTYNUACJA konfrontacji kleju UV o wątpliwym uzasadnieniu swego istnienia. Nie widziałeś pierwszej części? Powinieneś obejrzeć ją najpierw: plzone.info?o=U&video_id=xD2EkfL6N2c Czy klej podoła wyzwaniu z reklamy? Sprawdźcie to! ;) A później zapraszam w moje miejsca: -INSTA instagram.com/adbunio -FEJS facebook.com/adbuster ...i oczywiście: SUBSKRYBUJ KANAŁ, aby nie przegapić kolejnych odcinków! ;)
Walizka znaleziona na strychu...
Walizka znaleziona na strychu...
2 lat temu
WRACAMY . . . . . . plzone.info
AdBuster - 5 second FIX! Konfrontacja! (cz. 1)
AdBuster - 5 second FIX! Konfrontacja! (cz. 1)
2 lat temu
Cześć wszystkim! W dzisiejszym odcinku po krótkiej przerwie w nadawaniu: magiczny długopis spajający "5 Second FIX"! To nie jest długopis. To nie jest klej. Więc co to jest?! SPRAWDŹCIE TO! A później zapraszam w moje miejsca: -INSTA instagram.com/adbunio -FEJS facebook.com/adbuster ...i oczywiście: SUBSKRYBUJ KANAŁ, aby nie przegapić kolejnych odcinków! ;)
AdBuster - ADR (felieton o lekkim zabarwieniu edukacyjnym)
AdBuster - ADR (felieton o lekkim zabarwieniu edukacyjnym)
2 lat temu
Cześć wszystkim! W dzisiejszym felietonie pragnę rozpocząć niełatwy temat reklamacji, dochodzenia swoich praw i dróg, które możemy w tej kwestii wybrać. Obejrzyjcie, może się przydać ;) Felieton powstał we współpracy z Polub Polubowne www.polubowne.gov.pl Po felietonie zapraszam na -FB www.facebook.pl/adbuster -INSTA wwwinstagram.com.adbunio Dzięki i do zobaczenia!
AdBuster - DARYLOSU#6 (książki youtuberów, następca KEYFINDERA?)
AdBuster - DARYLOSU#6 (książki youtuberów, następca KEYFINDERA?)
2 lat temu
Cześć wszystkim! ;) W dzisiejszym odcinku DARYLOSU, a wśród nich: -Radosław Kotarski, Włam się do mózgu -Wojtek Drewniak, Polskie Koksy -Marco Kubiś, Koszmarne istoty które spotykasz każdego dnia ...a także: -P.A.F.F., Fala -NotiOne, następca nieszczęsnego Keyfindera? Sprawdźcie to! A później zapraszam w moje miejsca: -INSTA instagram.com/adbunio -FEJS facebook.com/adbuster -INSTA PUDLA instagram.com/pudeleczek
AdBuster - JUNAK'O'NFRONTACJA (wyprawa Poznań-Porto-Poznań "chińskim" motorem) VW#10
AdBuster - JUNAK'O'NFRONTACJA (wyprawa Poznań-Porto-Poznań "chińskim" motorem) VW#10
2 lat temu
Wyprawa dobiegła końca i zakończyła się sukcesem. Nie wiem jak Wy, ale ja potwierdzam swoją własną teorię o niektórych sprzętach z Chin. Nieważne kto produkuje, ważne kto nadzoruje produkcję! Nieco pełniejszą, tekstową wersję relacji znajdziecie u mnie na facebooku: facebook.com/adbuster -ZAPRASZAM, BO LUBIE PISAĆ, jest też trochę więcej faktów, niż w filmie ;) Specyfikacja techniczna sprzętów: -Junak M12 Vintage; poj. 125 ccm; 10KM; spalanie około 3l/100km -Nawigacja TOMTOM Rider; najlepsza nawigacja dla motocyklistów! (www.tomtom.com/pl_pl/drive/motorcycle/) -Hamaki LESOVIK (lesovik.eu/sklep/hamak-ultralight-2-ch/); wspaniałe sprzęty podróżne, mieszczą się w kieszeni cargo -ADRENALINE; najważniejszy sprzęt!: wodoszczelny kombinezon -buty Alpinestars SMX-6 v2; jeden z najlepszych elementów wyposażenia, choć uległy spaleniu od rury -namiot Fresh&Black; trochę przemakał od rosy :( Warto było. Po stokroć warto. Polecam ten sposób podróżowania. Nauczyłem się wiele i niestety przepadłem. Teraz będę musiał robić podobną wyprawę co roku. I po co mi to było? ;) Zajrzyjcie jeszcze na instagram @adbunio, tam więcej nietypowych rzeczy: -instagram.com/adbunio
AdBuster - VW#9 (Junakiem do Porto!) Vlog Wakacyjny
AdBuster - VW#9 (Junakiem do Porto!) Vlog Wakacyjny
2 lat temu
W dzisiejszym odcinku zadamy sobie pytanie: czy można pojechać chińskim motorkiem do Portugalii i jeszcze wrócić? Co to znaczy "chiński"? Czy ważniejsze od tego "kto produkuje" jest to, "kto nadzoruje produkcję"? Co ja w ogóle robię ze swoim życiem?!?!? ;) W odcinku udział wzięły następujące marki: -Marek Hoffmann :) -Lesovik (hamak) -Kawasaki -Junak -Quechua (namiot) -Tom Tom -Abus (żółta kłódka) -Hartmann (łańcuch) i Yale (kłódka do niego) -skarpetkowo.pl Gościnnie: Pudel (instagram.com/pudeleczek)
[AKTUALIZACJA] AdBuster - kurierski FINAŁ (DHL vs Pocztex) REMIS?!
[AKTUALIZACJA] AdBuster - kurierski FINAŁ (DHL vs Pocztex) REMIS?!
2 lat temu
Okej, okej. To ostateczna wersja filmu. Przez zaniedbanie i ograniczony kontakt z adresatem paczek, do pierwotnej wersji filmu wkradł się duży błąd: powiedziałem, że paczka Pocztexu nie przyszła wcale. Tymczasem przyszła DZIEŃ PO DHL. Niby wynik nie uległ zmianie, ale... Jak ktoś jest ciekaw co się zmieniło, proszę oglądać od 7:31 :)
[NIE OGLĄDAĆ! :) PATRZ OPIS]
[NIE OGLĄDAĆ! :) PATRZ OPIS]
2 lat temu
[AKTUALIZACJA DANYCH Z JAPONII: przez różnicę czasu i inne przygody, nie byłem w stanie dowiedzieć się bardzo istotnej dla sprawy rzeczy. Paczka od Pocztexu jednak doszła! Co prawda nadal po DHL-u, ale doszła. Wynik się nie zmienił, ale werdykt już TROCHĘ tak. Zaktualizowany film wrzucę 01.08.] FINAŁ FINAŁÓW ;) Czas przekonać się, która firma kurierska jest najlepsza. W szranki staną: zwycięzca pierwszej rundy - Pocztex, oraz zwycięzca rundy drugiej - DHL. Obie paczki lecą do JAPONII. Która doleci pierwsza, która będzie tańsza, a która usługa stoi na wyższym poziomie? SPRAWDŹCIE TO!
AdBuster - WANDALE z EB "tymczasem" NISZCZĄ pomniki? (18+)
AdBuster - WANDALE z EB "tymczasem" NISZCZĄ pomniki? (18+)
2 lat temu
Wybrałem się na spacer po mojej ukochanej Cytadeli. Dobrze, że miałem ze sobą aparat, bo moim oczom ukazał się gorszący widok: ścieżki Fortu Winiary - miejsca pamięci o bogatej historii, zamalowane zostały partyzanckimi maziajami piwa EB... STRIGGEROWAŁO mnie to i nagrałem spontaniczny film.
AdBuster - konfrontacja FLEX TAPE!!! cz. 1
AdBuster - konfrontacja FLEX TAPE!!! cz. 1
2 lat temu
Dłuugo oczekiwana i wybłagana konfrontacja niesamowitej taśmy FLEX TAPE! IT EVEN WORKS UNDER WATER, MAN! Check this out! Czy taśma działa tak, jak w kuriozalnej reklamie z Philem Swiftem? SPRAWDŹCIE TO! Zajrzyjcie też na: FEJS: facebook.com/adbuster INSTA @adbunio: instagram.com/adbunio ...i koniecznie zostawcie subskrypcję, może się przydać ;) [credit: materiały video zaczerpnięte ze strony flexsealproducts.com]
AdBuster - VW#8 (Zło podnosi łeb na południu? Mecz z gwiazdami, plany/projekty i inne tematy)
AdBuster - VW#8 (Zło podnosi łeb na południu? Mecz z gwiazdami, plany/projekty i inne tematy)
2 lat temu
Lista tematów: -kiedy Tube Raiders! -zło podnosi łeb na południu, czyli być może BJJB wróci! -"biobasen" w ogrodzie? -co robiłem w Warszawie z gwiazdą Pitbulla? -plany na konfrontacje -bezprzewodowy dzwonek (krótki test praktyczny) Witam w nowym Vlogu Wakacyjnym! 15 minut (!) luźnej gadki o planach na najbliższe miesiące. Jak zrealizuję je wszystkie, to będzie mega ciekawie, OJ BĘDZIE. Pozdro i do usły. AdBuster.
AdBuster - potencjalnie szkodliwa konfrontacja Airwick
AdBuster - potencjalnie szkodliwa konfrontacja Airwick
2 lat temu
W moje ręce wpadła puszka aerozolu Airwick Pure. Pachniał ładnie, ale lektura etykiety przyprawiła mnie o dreszcze... Później znalazłem reklamę tego produktu i tak zrodził się pomysł na film. Film jest efektem moich przemyśleń i zawiera pytania, które pojawiły się po drodze w mojej głowie. Z pozoru zwykły odświeżacz, a poruszył kilka filozoficznych kwestii: -dlaczego ostrzeżenie przed potencjalnie niebezpiecznymi związkami chemicznymi w jednych przypadkach jest obowiązkowe, a w innych nie? -która trucizna jest "legalniejsza"? -dlaczego obrót potencjalnie niebezpiecznymi substancjami raz jest kontrolowany (papierosy, alkohol), a raz nie (odświeżacze powietrza, "krety" i inna chemia domowa), choć obie mogą nawet zabić, jak sami przyznają producenci? FELIETON o "legalu": plzone.info/view/RTg4ZTdSTkEwNEU.html Zajrzyj też na: FEJS: facebook.com/adbuster INSTA @adbunio: instagram.com/adbunio ...i koniecznie zostaw subskrypcję, może się przydać ;)
AdBuster - konfrontacja KURIERSKA 2 (UPS, DHL, TNT)
AdBuster - konfrontacja KURIERSKA 2 (UPS, DHL, TNT)
2 lat temu
Po dłuuuugim oczekiwaniu: konfrontacja kurierska, część druga! Zasady są proste. Kto wygrał drugą rundę? Sprawdźcie to! A niedługo FINAŁ! (szczegóły w filmie) FEJS facebook.com/adbuster INSTA instagram.com/adbunio KONKURS PLAY! Do wygrania realizacja utraconych planów ;) Szczegóły w filmie i na stronie: www.konkurs.nicnieprzepada.pl ZAPRASZAM I ZACHĘCAM DO ZOSTAWIENIA SUBSKRYPCJI!
AdBuster - AQUAKONFRONTACJA 2 (feat. wybieramwode.pl)
AdBuster - AQUAKONFRONTACJA 2 (feat. wybieramwode.pl)
2 lat temu
Dziś nieco inaczej: konfrontacja z pierwiastkiem naukowo-edukacyjnym :) Wspólnie z kolegami z wybieramwode.pl, mówimy właśnie o wodzie. Pijcie wodę. Kto nie pije, ten nie żyje.
AdBuster - konfrontacja ANTYSZCZEKOWA (TELE.ZA.KUPY #3)
AdBuster - konfrontacja ANTYSZCZEKOWA (TELE.ZA.KUPY #3)
2 lat temu
AdBuster założył obrożę i SZCZEKA! [ZOBACZ MEMY]. W skrócie: czy obroża antyszczekowa z telezakupów powstrzyma MNIE przed szczekaniem? Czy powstrzyma PSA przed szczekaniem? Sprawdźcie to! INSTA AUTORA: @adbunio INSTA PSA AUTORA @pudeleczek FANPAG: facebook.com/adbuster Zapraszam do subskrybowania kanału i zostawienia po sobie śladu w postaci łapki w górę! :)
AdBuster - Key Finder, Wake Up! (TELE.ZA.KUPY #2)
AdBuster - Key Finder, Wake Up! (TELE.ZA.KUPY #2)
2 lat temu
W dzisiejszym odcinku! Zestaw gadżetów z TELE.ZA.KUP'ÓW! Znajdowacz Kluczy, Obudź się oraz obiektywnie najtańsze obiektywy do smartfołna. Czy to wszystko ma sens? Sprawdźcie to sobie! :) A po filmie zapraszam na: FEJS: www.facebook.pl/adbuster INSTA instagram.com/adbunio (@adbunio) ...no i wiadomo - subskrybujcie po więcej filmów :)
AdBuster - konfrontacja VISION HD (TELE.ZA.KUPY)
AdBuster - konfrontacja VISION HD (TELE.ZA.KUPY)
2 lat temu
W dzisiejszych TELE-ZA-KUPACH coś, co bardzo chce być praktycznym motoryzacyjnym gadżetem. Mianowicie Day and Night Vision HD! NIEBEZPIECZNE ŚWIATŁO już nigdy nie sprawi, że będziesz machał przeszczepami jak przygłup! To powinno być oczywiste, ale na wszelki wypadek oświadczam, że film nie ma zamiaru urazić żadnej marki, firmy, grupy etnicznej, rasowej ;) czy też narodowościowej. Cytowane reklamy mogą nie być reklamą testowanego produktu, a jedynie podobnego. Bo tak se wymyśliłem. źródła cytowanych reklam: - plzone.info/view/WFhzX2R5YVByTjQ.html - plzone.info/view/OTJsYjVoSDVYSk0.html Dzięki za SUBSKRYPCJE i obejrzenie odcinka! Do zobaczenia w następnym! Zajrzyj też na: -INSTAGRAM instagram.com/adbunio -FANPAGE facebook.com/adbuster
AdBuster - Spróbuj NIE SKISNĄĆ challenge (Oglądam Swoje Stare Filmy)
AdBuster - Spróbuj NIE SKISNĄĆ challenge (Oglądam Swoje Stare Filmy)
2 lat temu
Z okazji 5-lecia kanału, coś totalnie na luzie. Nie martwcie się, nie będę robił challengów na kanale. Dziś jednak wymyśliłem sobie cringe'owy challenge: SPRÓBUJ NIE SKISNĄĆ. Czy mi się to uda? Sprawdźcie to! :) Zapraszam też na: -FEJS facebook.com/adbuster -INSTA instagram.com/adbunio (@adbunio) Też przydatne: -4G LTE ULTRA www.play.pl/pomoc/pomoc-techniczna/konfiguracja-lte-ultra/ -K.A.S.A. "Reklama" plzone.info/view/aU1ZQ0FFQTdGYVU.html Dzięki, że jesteście ze mną te 5 lat ;) Do zobaczenia i nie zapomnijcie SUBSKRYBOWAĆ dalej, albo po prostu włączyć subskrypcję! Pozdro!
AdBuster - OXYKONFRONTACJA
AdBuster - OXYKONFRONTACJA
2 lat temu
Cześć wszystkim! W dzisiejszym odcinku poddam się czterem próbom bezdechowym. Dwóm na zwykłym powietrzu i dwóm na... tlenie z puszki! Co z tego wyszło? Sprawdźcie to! I zajrzyjcie na: -INSTA instagram.com/adbunio -FEJSA facebook.com/adbuster I oczywiście SUBSKRYBUJCIE kanał po więcej testów!
AdBuster - NARKONFRONTACJA! (18+)
AdBuster - NARKONFRONTACJA! (18+)
2 lat temu
CZYTAJ TO: Po oszałamiającym sukcesie ALKONFRONTACJI, zadajemy sobie dwa pytania: 1) czy (i jak) działają narkotesty, oraz 2) czy herbatka z konopii od chińskiego handlorza spod czeskiej granicy zawiera THC?! Wynik może zaskoczyć :) UWAGA, FILM NIE MA NA CELU STANOWIĆ PROMOCJI MARIHUANY, ANI INNYCH UŻYWEK. JEGO JEDYNYM SENSEM ISTNIENIA JEST WARTOŚĆ POZNAWCZA I EDUKACYJNA. A po obejrzeniu zapraszam na: -INSTA instagram.com/adbunio (@adbunio) -FANPEJDŻ facebook.com/adbuster I oczywiście SUBSKRYBUJ PO WIĘCEJ ODCINKÓW!
AdBuster - Jeep vs Samsung Galaxy XCover 3 (próba distroju)
AdBuster - Jeep vs Samsung Galaxy XCover 3 (próba distroju)
2 lat temu
W powyższym odcinku zadajemy sobie proste pytanie: "Czy istnieje smartfon zdolny przeżyć jeden dzień z AdBusterem" - i próbujemy na nie odpowiedzieć, oczywiście na swój własny sposób. Jaka jest odpowiedź? Sprawdźcie to! ;) A potem zapraszam na: FANPAG facebook.com/adbuster INSTAGRAM @adbunio instagram.com/adbunio ...i tradycyjnie: SUBSKRYBUJ, ABY BYĆ NA BIEŻĄCO! ;)
AdBuster - ALKONFRONTACJA :)
AdBuster - ALKONFRONTACJA :)
3 lat temu
W dzisiejszej konfrontacji, albo ALKO.NFRONTACJI sprawdzimy sobie wartość tanich alkomatów. Plus PIERWSZY GAMEPLAY w historii AdBustera. Co z tego wyszło? Sprawdźcie to! Subskrybuj kanał, żeby być na bieżąco z filmami! Możesz też zajrzeć na: FANPAGE: facebook.com/adbuster INSTAGRAM: instagram.com/adbunio Link do filmu z pierwszą konfrontacją alkoholową: plzone.info/view/Y2tHcV85TkdoS2c.html
AdBuster - konfrontacja AQUABROŃ
AdBuster - konfrontacja AQUABROŃ
3 lat temu
Długo oczekiwana i wiele razy proponowana konfrontacja preparatu AquaBroń! MONIA, NOGA! Od razu powiadam na pytanie "skąd wziąć takie skarpetki?" - otóż są to exclusive skarpetki z Playa i nie można ich kupić. Trzeba je dostać! Ja dostałem w #darachlosu, gdy przechodziłem do Play wraz z CAŁYM INTERNETEM ;) Zapraszam do nas. A preparatu akła broń szukajcie sobie w internetach. Dość łatwo go znaleźć i zamówić. Zajrzyjcie też na: INSTA instagram.com/adbunio FEJS facebook.com/adbuster I koniecznie subskrybuj kanał, bo nie wiadomo co i kiedy nowego się pojawi ;)
AdBuster - książki jutuberów cz. 3 REUPLOAD
AdBuster - książki jutuberów cz. 3 REUPLOAD
3 lat temu
REUPLOAD, czyli wrzucam po raz drugi, bo poprzednio zepsułem plik :/ Zmieniłem epileptyczne tło, bo Gimper wylądował przeze mnie w szpitalu :((( Wyrzuciłem to dziwaczne intro, bo było dziwaczne. Dzięki za obejrzenie drugi raz, a jak oglądasz po raz pierwszy, to witaj w nowym filmie! ******************** Po Polimatach, Mówiąc Inaczej, Dawidzie Ozdobie oraz Kaiko, pora na recenzję kolejnych pozycji! "Śmieszek" Martina Stankiewicza, "Dziś tak bardziej" Cyber Mariana i "Tajniki DIY" Ewy Grzelakowskiej-Kostoglu! ;) Co znajdziemy między okładkami? Sprawdźcie to! ******************** KUP SOBIE MARTINA www.empik.com/smieszek-czyli-jak-zostalem-youtuberem-stankiewicz-marcin,p1128858346,ksiazka-p KUP SOBIE CYBER MARIANA www.empik.com/dzis-tak-bardziej-cyber-marian-cyber-marian,p1130604836,ksiazka-p KUP SOBIE RED LIPSTICK MONSTERA www.empik.com/tajniki-diy-z-red-lipstick-monster-grzelakowska-kostoglu-ewa,p1130607709,ksiazka-p
nie oglądaj (szczegóły w opisie)
nie oglądaj (szczegóły w opisie)
3 lat temu
Nowy, poprawiony film znajdziecie tu: plzone.info/view/SFY0N3RqUDhMQWc.html Coś zepsułem i wyszło 14 klatek/sek. A to źle! I TŁO było złe. I intro było złe. W ogóle wszystko było złe, podwozie też było złe #pdk :) ...i będzie mi miło, jak klikniecie. Trzeba odbudować liczby! A poza tym musicie porównać i sprawdzić, czy tym razem jest wszsytko dobrze :) *********************************** Po Polimatach, Mówiąc Inaczej, Dawidzie Ozdobie oraz Kaiko, pora na recenzję kolejnych pozycji! "Śmieszek" Martina Stankiewicza, "Dziś tak bardziej" Cyber Mariana i "Tajniki DIY" Ewy Grzelakowskiej-Kostoglu! ;) Co znajdziemy między okładkami? Sprawdźcie to! KUP SOBIE MARTINA www.empik.com/smieszek-czyli-jak-zostalem-youtuberem-stankiewicz-marcin,p1128858346,ksiazka-p KUP SOBIE CYBER MARIANA www.empik.com/dzis-tak-bardziej-cyber-marian-cyber-marian,p1130604836,ksiazka-p KUP SOBIE RED LIPSTICK MONSTERA www.empik.com/tajniki-diy-z-red-lipstick-monster-grzelakowska-kostoglu-ewa,p1130607709,ksiazka-p
AdBuster - Sprytna i Tania Konfrontacja
AdBuster - Sprytna i Tania Konfrontacja
3 lat temu
Dziś film z serii eksperymentów konsumenckich - czy ślepa próba dowiedzie starej prawdy, że ludzie kierują się nie tym zmysłem, którym powinni? SPRAWDŹCIE TO ;) FACE: facebook.com/adbuster INSTA: instagram.com/adbunio i zapraszam do subskrypcji kanału! Co prawie-tydzień nowy film ;)
AdBuster - KAI.KO.NFRONTACJA
AdBuster - KAI.KO.NFRONTACJA
3 lat temu
Czyli konfrontacja książki jutubera Kaiko - "pierwszej książki polskiego gamera"! Czy w zdaniu *KAIKO NAPISAŁ KSIĄŻKĘ*, któreś ze słów powinno być wzięte w cudzysłów? Sprawdźcie to! A potem zajrzyjcie na: facebook.com/adbuster instagram.com/adbunio ...i subskrybuj kanał po więcej konfrontacji! użyte media: -Lord of the Rings, reż. Peter Jackson -Kevin MacLeod: Airport Lounge - Disco Ultralounge - na licencji Creative Commons Attribution (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) Źródło: incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100806 Wykonawca: incompetech.com/ -Karol Poznański, Kaiko - It's only a game, wyd. Flow Books -New Age Twinz, AdBuster Theme #2 -SpongeBob SquarePants, Nieckelodeon -reszty nie pamiętam ;)
AdBuster - konfrontacja MyScreen Protector!
AdBuster - konfrontacja MyScreen Protector!
3 lat temu
Siemanko, dziś rozprawimy się z tematem szybek ochronnych do smartfona! Tematem, który spędzał mi sen z powiek, tkwił solą w oku i drzazgą w dupie. Czy szybki ze stajni MyScreen Protector dadzą radę moim testom? Sprawdźcie to!
AdBuster - DARYLOSU #3. Małe coś, Lesovik i największe dary losu ever!
AdBuster - DARYLOSU #3. Małe coś, Lesovik i największe dary losu ever!
3 lat temu
W dzisiejszym odcinku poznamy kolejne #darylosu. Są to: - głośniczek bluetooth grający tylko jedną słuszną piosenkę ;) - Lesovik, czyli leśny izolator od podłoża - największe #darylosu ever, czyli zakończenie akcji "AdBuster, czemu nieotynkowany dom" Pozdrawiam wszystkich nadawców #darówlosu! ;)
AdBuster - konfrontacja HELSKA (re: "46 rzeczy, które...")
AdBuster - konfrontacja HELSKA (re: "46 rzeczy, które...")
3 lat temu
Pojechałem na Hel, aby dokonać konfrontacji obrazoburczego filmu pod obrazoburczym tytułem "46 rzeczy, które..." Konfrontacja była okazją do wstępnych testów polowych mobilnego internetu 4G LTE w Play. Ich wynik będzie w osobnym filmie, tymczasem zasięgi możecie sprawdzić na www.zasieg4sieci.pl Omówienie HELSKICH REKLAM! Helska reklama numer jeden: widziałem na Helu mnóstwo bardzo atrakcyjnych działek. Oby kupił je ktoś, kto nie zrobi z tego miejsca drugiej Łeby. Helska reklama numer dwa: piwo Viva Hel jako atrakcja regionu? Wątpliwa. Serio, nie każdy rejon musi mieć swoje piwo, nie każdy. Helska reklama numer trzy: czyli AdBuster przeszedł do Play i sprawdza zasięgi. Na moich dzikich plażach był. Play jest ok :) (nowe hasło reklamowe, może jednak nie powinienem być copywriterem). Helska reklama numer sam już nie wiem który: namiot rozkładany w 2 sekundy trzeba składać w 2 minuty. Bilans i tak jest niezły, bo daje to średnią 31 sekund/czynność. Kaszebszcze note pochodzi stąd plzone.info/view/SzZFZGs5RWZhTDQ.html - polecam :) Film Macieja Z Dupy pochodzi stąd plzone.info/view/M2RYN2RrcW5tbGc.html Tube Raiders na Helu --------- plzone.info/view/YldlS0lsNUxNcDQ.html Po więcej zajrzyjcie na: www.Instagram.com/adbunio www.Facebook.com/AdBuster Subskrybuj kanał! Pozdro!
AdBuster - konfrontacja SOLARNA
AdBuster - konfrontacja SOLARNA
3 lat temu
Dziś nowość! Konfrontacja SOLARNA, czyli coś, co zawsze chciałeś wiedzieć, ale nie wiedziałeś jak to sprawdzić! Czy lampki solarne z marketów są coś warte? Ja to sprawdziłem! A potem zapraszam tu: instagram.com/adbunio facebook.com/adbuster ...i do subskrybowania mojego kanału, bo fajny jest :)
AdBuster - VW#7 (vlog wakacyjny: ROOM TOUR, pułapki na myszy, WHAT4)
AdBuster - VW#7 (vlog wakacyjny: ROOM TOUR, pułapki na myszy, WHAT4)
3 lat temu
Kolejny odcinek serii od czapy: vlog wakacyjny. Tym razem jeszcze bardziej od czapy, niż zwykle ;) Pogoda nie bardzo, ale jak wyjdzie słońce, to robię konfrontację CZEGOŚ, co wymaga słońca... Stay tuned! Who you gonna ŁOCZ!
AdBuster - DARYLOSU #2. Cegła (?), książki jutuberów, Złoty Przycisk
AdBuster - DARYLOSU #2. Cegła (?), książki jutuberów, Złoty Przycisk
3 lat temu
W dzisiejszym odcinku z serii #DARYLOSU: Niezniszczalna (później to sprawdzę) latarka zatopiona w CEGLE (?!), 3 książki jutuberów (Pauliny Mikuły, Ewy Grzelakowskiej-Kostoglu i Dawida Ozdoby, ok - ten ostatni to mało jutuber, ale przysłał mi książkę), oraz znany Wam już Złoty Przycisk Play i jego wady wrodzone... Subskrybuj kanał i do zobaczenia w następnym odcinku! Zajrzyj też na: INSTAGRAM @ADBUNIO instagram.com/adbunio FACEBOOK facebook.com/adbuster
AdBuster - konfrontacja PATTEX (Jeep vs. Klej)
AdBuster - konfrontacja PATTEX (Jeep vs. Klej)
3 lat temu
W dzisiejszej, niecodziennej konfrontacji powtórzę eksperyment z reklamowego filmiku Pattex One For All. Czy Jeep jest w stanie wyrwać płytę ze ściany? Sprawdź! Tutaj zobaczycie oficjalny film JANUSZY Z PATTEXA: plzone.info/view/RWN4cnl2Nkw3cms.html Zajrzyj potem na http:facebook.com/adbuster ...oraz http:instagram.com/adbunio Do zobaczenia w następnym odcinku! Subskrybuj kanał, aby być na bieżąco ;)
AdBuster - konfrontacja ExtremeFix (+DISTROJ Xperia Z3!)
AdBuster - konfrontacja ExtremeFix (+DISTROJ Xperia Z3!)
3 lat temu
W dzisiejszym odcinku: dokonuję konfrontacji januszowej reklamy "najmocniejszej taśmy świata". Pod piłę pójdzie rower i szpodel. Sklejone taśmą, przejdą ekstremalną próbę! Jako odskocznię, proponuję mały, szybki DISTROJ znienawidzonego przeze mnie flagowca Sony, czyli Xperii Z3... Miłego oglądania! ;) A potem zajrzyj na: facebook.com/adbuster instagram.com/adbunio Nie zapomnij też SUBSKRYBOWAĆ mojego kanału :) Pozdro i do zobaczenia!
AdBuster - O odwróconym Product Placemencie (felieton nr 16)
AdBuster - O odwróconym Product Placemencie (felieton nr 16)
3 lat temu
Witam w kolejnym felietonie! Tym razem znów o product placemencie, ale ODWRÓCONYM! Czym jest owo zjawisko? Po co wymyśla się fikcyjne marki? Czym jest krzyżowanie mediów? Sprawdźcie! ;) A potem: facebook.com/adbuster instagram.com/adbunio
AdBuster - konfrontacja KURIERSKA (runda 1: Pocztex, DPD, GLS.)
AdBuster - konfrontacja KURIERSKA (runda 1: Pocztex, DPD, GLS.)
3 lat temu
Przygotujcie się na epickie starcie kurierów! W rundzie pierwszej zmierzą się trzej zawodnicy wagi lekkiej - Pocztex, DPD i GLS! Kto wygra? Sprawdźcie! ...i zajrzyjcie później na facebooka: www.facebook.pl/adbuster ...a czasem na instagrama @adbunio I oczywiście zostawcie łapkę w górę i subskrypcję kanału! ;) /Adbuster
AdBuster - Milion Live! ZAKOŃCZONA! :)
AdBuster - Milion Live! ZAKOŃCZONA! :)
3 lat temu
Zapis transmisji na żywo, w której odbierając Wasze telefony, realizowałem jubileuszowy give-away! Poszło ponad 100 itemów: kubeczki AdBustera, Milionowe t-shirty od cupsella, bluzy i rashguardy BJJB, gry komputerowe, unikalny pad do PlayStation 4 od aimcontrollers.com, słuchawki Skullcandy, pendrive'y 32 GB, 3 pary najnowszych New Balance'ów, książki od RedLipstickMonster, Polimatów i Kocham Gotować, oraz 10 kart po 200 zł do TK Maxxa (pozdro dla Krakowa ;) Było zacnie, dzięki za obecność! I do zobaczenia na następnym lajwie!
AdBuster - Jak długo jeszcze (felieton nr 14)
AdBuster - Jak długo jeszcze (felieton nr 14)
3 lat temu
Luźny odcinek, zbiór kilku przemyśleń, będący tylko pretekstem do zaproszenia Was na Milionowego Give-Away'a z okazji Milionowego Widza! :) Miłego oglądania, pozdrawiam / AdBuster! źródełka: 0. "AdBuster Theme" - New Age Twinz 1. "Z tym się je** (remix)" - Ympressiv & Treax 2. "belVita dla Martina Stankiewicza" - plzone.info/view/YWhJNGdRS3JUREU.html 3. "Heave Away" - Mechanicy Szanty (najlepszy polski zespół szantowy, ale Ryczące Dwudziestki też spoko! Polecam się zapoznać) media: FACEBOOK, aktualne wiadomości: facebook.com/adbuster INSTAGRAM: instagram.com/adbunio MAIL SŁUŻBOWY: adbuster@lifetube.pl MAIL PRIV: mail-tymczasowy@o2.pl
AdBuster Testuje #5 [DARYLOSU #1] Oral-B z... bluetoothem?!
AdBuster Testuje #5 [DARYLOSU #1] Oral-B z... bluetoothem?!
4 lat temu
Zebrało się 5 paczek z DARAMILOSU, więc jest odcinek! ;) Nowa seria, nowy odcinek będzie na każde 5 nowych paczek (taki jest plan). A w pierwszym istne szaleństwo technologiczne: Oral-B 7000, czyli szczoteczka z łącznością BLUETOOTH... Tak. Sprawdziłem to. Zapraszam na facebook.com/adbuster I na instagram.com/adbunio Fragment programu "Idol" - telewizja Polsat Muzyka - tym razem na pewno na darmowej licencji Chris Zabriskie: It's Always Too Late to Start Over i Direct to Video - na licencji Creative Commons Attribution (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) Źródło: chriszabriskie.com/dtv/ Wykonawca: chriszabriskie.com/ Kevin MacLeod: Babylon - Disco Ultralounge - na licencji Creative Commons Attribution (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) Źródło: incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100314 Wykonawca: incompetech.com/
AdbUSter Testuje #4: opatrunki Viscoplast (18+)
AdbUSter Testuje #4: opatrunki Viscoplast (18+)
4 lat temu
Prosto z Boston/Massachusets... a nie, tam nie byłem. Ale byłem w paru innych miejscach i powyższy film jest relacją z dziwnej konfrontacji-testu. Czy tempo gojenia się ran może zależeć od tego, co masz na ranę przyklejone? Sprawdźmy to ;) W roli rzeźnika: SciFun. W roli mięsa: AdbUSter. Muzyka: m.in. Global Deejays - The Sound of San Francisco Fragment Midtown Madness 2 - Microsoft
AdBuster feat. Z Dupy - konfrontacja Surströmming
AdBuster feat. Z Dupy - konfrontacja Surströmming
4 lat temu
--- KONIECZNIE ROZWIŃ OPIS! --- Konfrontacja słynnych kiszonych śledzi :) Całkowity, nielimitowany czasowo dochód z tego filmu, będzie przeznaczony na leczenie 16-letniej Olgi, która przeszła operację wycięcia glejaka wielopostaciowego (to nic fajnego, wierzcie mi). Nie musicie nic wpłacać, ale samo obejrzenie filmu dorzuca do puli kilkanaście groszy. Obejrzenie go 3 razy potraja dochód na ten cel! Przy milionie wyświetleń robi się ładna "cegiełka", a przy dziesięciu milionach? Jeszcze większa! W sumie potrzeba 200 tys. zł. Jest nas prawie milion, i ponad pół miliona na facebooku! W kupie siła, razem moglibyśmy bardzo małym nakładem zrobić coś wielkiego. Jeśli chcecie, możecie też wpłacić złotówkę na poniższe konto: 88 1020 4027 0000 1602 0198 1232 Osoba kontaktowa: Wioletta i Andrzej Szmydke, tel. 662 180 234 Bliższe informacje możecie znaleźć na stronie: facebook.com/events/917271698359670/ ******* Uwaga! Do akcji dla Olgi dorzucam też CAŁKOWITY, DWUMIESIĘCZNY DOCHÓD ze sprzedaży koszulek "TR" (mam jedną na sobie w filmie, design jest genialny!). Koszulkę z motywem Tube Raiders możecie kupić w moim sklepie: tuberaiders.cupsell.pl ******* Użyte fragmenty filmów pochodzą z: -Wreckless Eating, Episode 9 -BuzzFeedVideo, Americans Try Surstromming -Alin Sandu (The RedOne), Smells like spring -mentaalisavuke, The Worst Food Ever Koniecznie też odwiedź moje media: facebook.com/adbuster instagram.com/adbunio ******* I Subskrybuj nasze kanały, tzn mój (wiadomo) i Człowieka Wargi za udział w akcji! plzone.info ******* DZIEKI!
Marunio
Marunio - Godzinę temu
Już myślałem, że się uda... A miało być tak pięknie...
Utwory MuSc
Utwory MuSc - 3 godzin temu
Co ma oznaczać "on jest"?
Szymixdd25XGaming
Szymixdd25XGaming - 4 godzin temu
iiiixxxxxkuuuurrwaa deeedededee jak on mnie dobrze zna
Matełusz Zacharewicz
Matełusz Zacharewicz - 4 godzin temu
Jep i klej nie pierdol🤣🤣🤣
Phantom.net
Phantom.net - 5 godzin temu
Ej a co jeśli to Scifun trzyma Adbunia w piwnicy i każe ciągle robić filmy podczas gdy on jest na wakacjach?
wafel
wafel - 6 godzin temu
Adbunio, zawsze jak odpalasz na pych to najpierw się rozpędzaj, potem sprzęgło, wbijaj bieg, wskakujesz i puszczasz sprzęgło. Sprzęgło nie wysprzęgla do końca jak silnik nie pracuje. Taka rada na przyszłość :)
Szymixdd25XGaming
Szymixdd25XGaming - 6 godzin temu
HAha ale diss na mang0!!
Patyk
Patyk - 6 godzin temu
Kurwa nozem do chleba xddd
PawikLord
PawikLord - 16 godzin temu
6:33 zawartość alkoholu w tym napoju utworzyła nam kolejnego filozofa.
pojebany narkoman
pojebany narkoman - 21 godzinę temu
THC nie rozpuszcza się w wodzie lecz w tłuszczach i alkohol ach... Pijąc więc nawar z marihuany nie odczujesz działania psychoaktywnego bo THC nie dostaje się do twojego organizmu... Thc w twoim moczu nie ma najmniejszego związku z wywarła który wypiłes. Ale test był bardziej wiarygodny powinieneś zrobić test przed i po wypiciu wywaru, w innym wypadku konfrontacja jest nieważna i nie ma żadnego przesłania ani sensu
Pulluoking
Pulluoking - 22 godzin temu
piotr kaszubski xdd
Bish Bish
Bish Bish - 23 godzin temu
Ku*wa, kawałek szmaty bez żadnego atestu za 300 pln, niezłe przegięcie bagiety.
Vinxers NF
Vinxers NF - 23 godzin temu
To co kapie to tlen i omawiał to scifun
Antek Szyszy
Antek Szyszy - Dzień temu
Dla kajka to świece powinniśmy robić.
Zbigniew Madejewski
Zbigniew Madejewski - Dzień temu
Powstawiac znicze i kwiaty +
Turbo ZuczeknaGaz
Turbo ZuczeknaGaz - Dzień temu
czy ty masz prawko kategori A //mysli
Zbigniew Madejewski
Zbigniew Madejewski - Dzień temu
Amen
Zbigniew Madejewski
Zbigniew Madejewski - Dzień temu
[*]
matieusz
matieusz - Dzień temu
wlej wrzątek do ciekłego azotu
iWatchYourWorks iWatchYourWorks
iWatchYourWorks iWatchYourWorks - Dzień temu
3:42 to jadalnia Olszówka więc się nie popisales...
igor skrzynkowski
igor skrzynkowski - Dzień temu
Dzikie densy
Altro WildDog
Altro WildDog - Dzień temu
Od kiedy Adbunio bawi się w Electrobooma?
lisiak 503
lisiak 503 - Dzień temu
Jestem z Ostrowca Św i nie wiem kto to Kaiko xd
makaronvv
makaronvv - Dzień temu
juz wtedy zaczal sie konflikt pomiedzy panami...
Arkadiusz Wernicki
Arkadiusz Wernicki - Dzień temu
💡Witam, wiem, że to trochę z innej beczki, ale.. Prosimy, pogadaj z bratem, bo my tam na niego czekamy, jak na wynurzenie, ze wskazują na czerwonym. A tak z innej strony, tej samej beczki: Ostatnio zauważyłem, że twoje filmy coraz bardziej zalatują SciFun'em.☺️
Marunio
Marunio - 2 dni temu
Ostatni kadr jakby żywcem wyjęty z "Dnia Świra". Jak brać przykład to z takich produkcji jak ta!
Mateusz Pluta
Mateusz Pluta - 2 dni temu
Ej zrób konfrontacje wkładów do zniczy. Czy rzeczywiście palą się tak długo jak mówi producent. Dawajcie polubienia żeby widział.
Emilia Kochanowska
Emilia Kochanowska - 2 dni temu
Ale mogłeś stracić życie
Alt
Alt - 2 dni temu
Ja tu tylko odświeżyć po LNB
Adix_ _Von
Adix_ _Von - 2 dni temu
Pozdrawiam jeden z ministrantów księdza Damiana
MrShafcik
MrShafcik - 2 dni temu
w bieszczadach koło Cisnej jest miejsce z najmniejszym zanieczyszczeniem świetlnym, ja bym tam szukał biegun samotności
Sylwester Borek
Sylwester Borek - 2 dni temu
na harleyu teraz :D
Miękki Stolec
Miękki Stolec - 2 dni temu
Chujukonołacz
Iris White
Iris White - 2 dni temu
Ustawione clickbait
Jan Kowalski
Jan Kowalski - 2 dni temu
Jedno niedociągnięcie w tej konfrontacji: To ile wytrzymamy na bezdechu nie dokońca zależy od tego ile tlenu wdechniesz przed wstrzymiem. Jak przed bardziej nasycisz swoją krew tlenem, to zmniejszasz zakwaszenie krwi i później włączają się reakcje oszczędności tlenu. Także zazwyczaj za drugim razem osiąga się lepsze wyniki, właśnie dzięki większemu zakwaszeniowi krwi (wysyceniu hemoglobiny CO²) bo wtedy organizm jest bardziej przygotowany, szybciej włącza reakcje oszczędności.
FR Fillip
FR Fillip - 2 dni temu
Zrob zrzutke lec do marsa alam i zrob test na rafie ! :D
Patryk Patryk
Patryk Patryk - 2 dni temu
Sucha próba tzn bez kleksa? Bo dźwięki w połączeniu z miną trochę niepokoją :D
Lucifer Morningstar
Lucifer Morningstar - 2 dni temu
czemu film nie jest oznaczony jako sponsorowany? -_-
Finish The Carrot
Finish The Carrot - 2 dni temu
Wprowadź do licznika dowolną średnicę koła d. Uzyskaną prędkość w km/h podziel przez pi*d*60, d w metrach i nie będziesz musiał kręcić kołem przez minutę i wprowadzać do pomiaru kolejnego urządzenia (zegarek).
WARAN
WARAN - 3 dni temu
KIEDY PROMUJESZ E-PAPIEROSY SKOŃCZYŁEŚ SIĘ. Wiem że kasa i tak dalej no ale kurwa bez przesady oglądają cię dorośli i co ważne też dzieci no i no wiesz sory no ale upadłeś teraz pewnie pomyślisz że to jakiś hejter no ale zobacz sobie na komentarze. Dziękuję za przeczytanie 🙂😄
Paweł Żelazny
Paweł Żelazny - 3 dni temu
2:04 AdBuster: ''Co ten idiota znowu pie***li...'' xD
keryt
keryt - 3 dni temu
Kto sobie przypomina po filmie Krzyśka? :>
Zer0
Zer0 - 3 dni temu
HA HA HA Stephen Hawking wchodzi HA HA HA dobreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! w hui!
Mistake
Mistake - 3 dni temu
Kto to jest kurwa kaiko
Władi
Władi - 3 dni temu
jak coś to neodymkani można łowić w jeziorach ale tylko złom a nie zabytki
ender man
ender man - 3 dni temu
Te 2K łapek w dół to od sokołowa
pikamochzo TV
pikamochzo TV - 3 dni temu
Scifunie, nabądź magnez i eksperymentuj z nim
Daniel Komorowski
Daniel Komorowski - 3 dni temu
To oprócz kaptura neoprenowego i pasa balastowego zainwestuj jeszcze w płetwy. Nie będzie kolejnej porażki.
Nikodem Hrehorecki
Nikodem Hrehorecki - 3 dni temu
To jak szybko tracisz powietrze w butli zależy od twojego doświadczenia.
Szymek Kurek
Szymek Kurek - 4 dni temu
Kolejny odcinek prriss😁
Artur Popielarz
Artur Popielarz - 4 dni temu
Adbunio ....
waskikrokodylu
waskikrokodylu - 4 dni temu
Po pierwsze, to albo wychodzisz z pomieszczenia w którym używasz kreta bo opary są tak toksyczne, że drogi oddechowe może poparzyć albo otwierasz z automatu okna w mieszkaniu by zrobić przeciąg i też wychodzisz. Polecam też dzieci wywalić z domu. Woda tylko wrzątek.
THOK 9001
THOK 9001 - 4 dni temu
Zobacz sobie Apetora to zrobi Ci się ciepło ^^
Bocian
Bocian - 4 dni temu
Mhmmm.... Polecam wodorotlenek sodu, idealny do mycia rąk
Ania Pastor
Ania Pastor - 4 dni temu
Nie ważne ile minie czasu od ostatniego odcinka.... nadal ogląda mi się tak samo zawaliście 😁😁😁
Ewelina Stecyk
Ewelina Stecyk - 4 dni temu
ten moment, kiedy lejesz vanish dokładnie pomiędzy dwie podkładki xD
Forever Madridista
Forever Madridista - 4 dni temu
No oczywiście że odcinek zyskał sponsora bo w Polsce jest tak że im więcej ma się subów, tym mniejsza chęć do nagrania czegoś ZA DARMO
Michu OCB
Michu OCB - 4 dni temu
szukam komentarza Ozdoby ale nie ma xD
Bartax
Bartax - 4 dni temu
Biełyje rozy
Gregor78
Gregor78 - 4 dni temu
No, i teraz "UUUUU ADBUNIO SIĘ SPRZEDOOOŁ HURR DURR!!" :)
Olaf Sikora
Olaf Sikora - 4 dni temu
Tlen ci tam kapie
nieooj gotoy
nieooj gotoy - 4 dni temu
Tak naprawdę, to ten materiał jest o niczym. Nie zostało pokazane nic sensownego i interesującego.
Artur Emenems
Artur Emenems - 4 dni temu
20 stopni w żelu a 80 w proszku to różnica
Tomasz T.
Tomasz T. - 4 dni temu
Ty z butlą a Sci-fun na jednym wdechu.
Tomasz T.
Tomasz T. - 4 dni temu
Brachyyy, kiedy Tube Raiders?
Adrian Talaga
Adrian Talaga - 4 dni temu
Ciekły azot po wrzuceniu kłódki zamienił się w parę i większość wyparowała z naczynia co było widać i nie była w stanie ochłodzić kłódki do -195'C ale odcinek pierwsza klasa Pozdrawiam
PiEn
PiEn - 4 dni temu
Tęsknię za SciFun'em bardziej niż za byłą :'(
Michał Dziadosz
Michał Dziadosz - 4 dni temu
Szacun za wejście do jeziora prawie w grudniu;)
braciak777
braciak777 - 4 dni temu
Kiedy wróci Kanał TUBE RAIDERS??? Dlaczego tak postąpiliście bardzo smutno z tego powodu. :)
tadek więdzbikomornikowski
tadek więdzbikomornikowski - 5 dni temu
Tam z kubka kapał tlen ponieważ woda to nie mogła być bo za niska temp.
Krzysztof P
Krzysztof P - 5 dni temu
pooorazka
Misiek
Misiek - 5 dni temu
Co ty adbuniu pierdolisz? Chcesz aby Cię prąd pierdolnoł? Przecie to chińszczyzna!
xxTruckMeanxx
xxTruckMeanxx - 5 dni temu
Co to za strój dzięki któremu się nie utonie?
VaanMcleod
VaanMcleod - 5 dni temu
2:36 z jakiej gry na Commodore 64 jest ta muzyka? :D
taqi dori
taqi dori - 5 dni temu
20 wdechow spokojnie starczy mi na 15 minut :/
Piotr Orłowski
Piotr Orłowski - 5 dni temu
Przecież szamponów hipoalergicznych, sprayów do rozczesywania psich kołtunów jest na rynku mnóstwo. Pod tym kątem to nie nowość, a poza tym bardzo dobrze.
Jestem Bo tak
Jestem Bo tak - 5 dni temu
„Wypiera kurde”
kuzio
kuzio - 5 dni temu
widać że malujesz biały materiał a nie ściane
Patryk Szymanek
Patryk Szymanek - 5 dni temu
a napelnil czystym tlenem :D
niepoważny użytkownik
niepoważny użytkownik - 5 dni temu
Spróbuj napełniać kompresorem
Krzysztof Zrajko
Krzysztof Zrajko - 5 dni temu
zanim coś takiego człowiek sobie kupi, to lepiej jakby kurs podstawowy sobie zrobił lub przynajmniej przeszedł się do klubu nurkowania i pogadał(lepiej żeby przez użytkowanie nie rozwalić sobie płuc)
Sirnicus
Sirnicus - 5 dni temu
Powidzkie to sztos jezioro Są tam 2 zatopione samoloty z tego co pamiętam
Jakub Felina
Jakub Felina - 5 dni temu
9:20, Andrzeju, to jebnie!
Aleksander Dobroch
Aleksander Dobroch - 5 dni temu
W poznaniu!! To jest poznan xD mogles jechac na kiekrz jezt obok a wiekszy
Dawid Kożuchowski
Dawid Kożuchowski - 5 dni temu
Łe też nad Tym jeziorem często jestem
Pankasator
Pankasator - 5 dni temu
Bałbym się tego używać, jak skończysz się tym bawić to weź to zrzuć z jakiejś dużej wysokości
franus14
franus14 - 5 dni temu
Co ty masz na szyi podczas nurkowania? w tym i poprzednim odcinku?
Jensen Ames
Jensen Ames - 5 dni temu
Obetnij sobie paznokcie
Adam Kasprzyk
Adam Kasprzyk - 5 dni temu
fajne klapki!
drypcys
drypcys - 5 dni temu
Marku szacunek za tą wyprawę 💪 Montaż filmu i położenie głosu zajebiscie wyszło 😊 tak trzymać!
Kacpermrozowski Kapi
Kacpermrozowski Kapi - 5 dni temu
Wypuść Scifuna z laboratorium i przypomnij mu że ma kanał xd
Kacper Talarski
Kacper Talarski - 5 dni temu
SŁUCHAJCIE pomagamy dzieciaką rozwijać swoje pasje i żeby robili coś w życiu A nie ciągle te komputery proszę wbijcie na linka żeby dzieciaki czuli się docenione i zostawcie foloła instagram.com/kpfamilia112?igshid=17dtcvd8w5kw8 instagram.com/kpfamilia112?igshid=17dtcvd8w5kw8
Retzu
Retzu - 5 dni temu
Co to za nuta bo jest świetna
dziadek6
dziadek6 - 5 dni temu
Kto z 2022?
Gekon
Gekon - 5 dni temu
próbowałeś nabić ją kompresorem, było by szybciej :)
TheN3ckol
TheN3ckol - 5 dni temu
Panie, 200 barów? To by Ci tą pompkę i butlę rozerwało hehehehe
mm mm
mm mm - 5 dni temu
ad buster !sprawdz to ! :) i wy teZ :) plzone.info/view/YzNPSE9Nelo0ck0.html
Zgryw W
Zgryw W - 6 dni temu
Kiedy Fame mma
Ajgor Pck
Ajgor Pck - 6 dni temu
2:05 jprdl Bunio to jest żrące
maciek kurczewski
maciek kurczewski - 6 dni temu
wow pierwsza rzecz w dniu moich urodzin wowowo