PopkillerTV
PopkillerTV
  • 1 142
  • 81 920 622
  • Data dołączenia: 25 mar 2010
Konkretnie o muzyce. Wiodący polski serwis hip-hopowy.
Masz dosyć muzycznej papki, która zewsząd atakuje nijakością? Popkiller wyeliminuje wszystkie szumy i pozwoli skupić się na tym, co w muzyce naprawdę wartościowe.
Na PopkillerTV znajdziesz wywiady z polskimi i zagranicznymi artystami, wspomnienia, ciekawostki, filmy z koncertów a także muzyczne premiery - na czele z akcją Popkiller Młode Wilki.
Major x Independent European hip-hop outlet. "Hip is the knowledge, Hop is the movement"

Wideo
CO TO JEST HIP-HOP? Pytamy legend rapu w NY!
CO TO JEST HIP-HOP? Pytamy legend rapu w NY!
5 dni temu
Co to jest hip-hop? Co jest prawdziwym hip-hopem? Dyskusje na ten temat są tak stare jak... sam hip-hop - a pierwsze podobne głosy pojawiły się już gdy w 1979 roku powstał pierwszy rapowy singiel ("Rapper's Delight"), bo wg części osób "hip-hop mógł być tylko na żywo" a zapisanie go w studiu było już "nie-hip-hopem". Po odpowiedź postanowiliśmy udać się do samego źródła - i wypytać o to legend z Nowego Jorku, hip-hopowej kolebki. Wszystko przy okazji tripu "Popkiller sam w NY", a jako że gorące dyskusje z ostatnich miesięcy podsycił dodatkowo singiel "Hip-Hop" Młodych Wilków 7 to wydaje nam się to idealny moment na publikację tego materiału. Zamiast przerzucać się argumentami co nie jest hip-hopem, albo ustalać kto może się na ten temat wypowiadać... posłuchajcie więc co stanowi jego esencję wg pionierów, legend oraz młodych wychowanków prosto z osiedli, na których narodziła się cała ta kultura. Popkiller sam w NY: plzone.info/playPLc6RDCEFsiVlUkVl21bzKI_vVJ0VQ7GlR Rozmawiali: Mateusz Natali, Marcin Natali Tłumaczenie, montaż: Marcin Natali Kamera: Patrick Radecki, Mateusz Natali Bity w tle: 0:00-0:05 i 0:49-1:05 - Planet Asia - Take It Higher (plzone.info/view/OGdCM25JV1N6LTQ.html) 0:06-0:45 - Popkiller Młode Wilki 7 - Hip-Hop (plzone.info/view/LTJsRk1lZXF1dFE.html) 1:06-2:29 - Smif-N-Wessun - Stand Strong (plzone.info/view/c0lfVG0wQlB2TDg.html) 2:31-3:40 - Masta Ace & Marco Polo ft. Smif-N-Wessun - Breukelen "Brooklyn" (plzone.info/view/WElKMDZlOUduTVk.html) 3:42-4:04 - Maliibu Miitch - Bum Bitch (plzone.info/view/amdWWUQ4ZWY0LWc.html) 4:05-5:20 - Grandmaster Caz - MC Delight (plzone.info/view/OVlRWENPWjB1VjA.html) 5:21-8:37 - Black Sheep Dres - Propagation (plzone.info/view/dlpBQnh4N3lVZzA.html) 10:12-10:46 - Amari Mar - Respect My Perspective (amarimar.bandcamp.com/track/respect-my-perspective-prod-by-boonie-mayfield) 11:16-11:22 - Amari Mar - Too Many Cooks (plzone.info/view/TEVMRWN3Wmx0Nk0.html)
Popkiller Młode Wilki 7 - Hip-Hop (prod. MØJI / Faded Dollars)
Popkiller Młode Wilki 7 - Hip-Hop (prod. MØJI / Faded Dollars)
11 dni temu
Popkiller Młode Wilki 7 - Hip-Hop (prod. MØJI / Faded Dollars) - Opał, Qry, Koza, OKI, Karian, Lipa, Przyłu, be vis, ZetHa, Bober, Miły ATZ, Augustyn PREORDER SPECJALNEGO WYDANIA PŁYTY - mlodewilki7.pl/ Posłuchaj utworu w serwisach cyfrowych: defjampl.lnk.to/HipHop Słuchaj na playliście Popkiller FM w Spotify: open.spotify.com/playlist/0L203gEr8MqhHGu3yrhWL7?si=SeE5-fwEQAaKy9TVPbp3ig Wszystko o akcji: www.popkiller.pl/popkiller-mlode-wilki facebook.com/PopkillerMlodeWilki instagram.com/popkillermlodewilki Popkiller Młode Wilki 7 - Hip-Hop Rap: Opał, Qry, Koza, OKI, Karian, Lipa, Przyłu, be vis, ZetHa, Bober, Miły ATZ, Augustyn Muzyka: MØJI instagram.com/modzito/ Faded Dollars instagram.com/fadeddollars/ Mixmaster: Rafał Smoleń www.rafalsmolen.com/ Video (koncepcja, zdjęcia, reżyseria, montaż, postprodukcja): Kooza instagram.com/kooza_vids/ Ujęcia z drona: Pieczykolan/Pieczydron instagram.com/mvpclips/ Zdjęcie na miniaturce: Wojtek Koziara instagram.com/wojtekkoziara/ Grafika: Adam Jędrzejczyk studio-aj.pl/ Kierownictwo produkcji: Adrianna Minkiewicz Producent wykonawczy: Piotr Zajączkowski Producent: Mateusz Natali dla Popkiller.pl instagram.com/mateusznatali/ Młode Wilki 7 to: - Opał instagram.com/opalclown/ - Qry instagram.com/qry_rjs/ - Koza instagram.com/goat_bypass/ - OKI instagram.com/spietadresiara/ - Karian instagram.com/karian_music/ - Lipa instagram.com/tu_lipinski/ - Przyłu instagram.com/przyludziach/ - be vis instagram.com/bevispresley/ - ZetHa instagram.com/zetihavlb/ - Bober instagram.com/bobertypie/ - Miły ATZ instagram.com/___atz/ - Augustyn instagram.com/augustyn_official/ Po serii 12 solowych singli wypuszczonych w ramach Młodych Wilków 7 pora na główny wspólny numer uczestników tegorocznej edycji. Utwór jest swoistym statementem młodego pokolenia postawionego w środku dyskusji i kalkulacji na temat tego, czy nowa fala i nowa szkoła to "hip-hop czy nie hip-hop". Singiel wyprodukowali młodzi producenci MØJI oraz Faded Dollars, którzy w ostatnim czasie dostarczyli sporo gorących hitów, a za teledysk odpowiada przeciwstawiający się samodzielnie wielkim domom produkcyjnym Kooza. Tegoroczny teledysk nie unika zaskoczeń, a jeśli jesteście ciekawi jak wyglądał plan akcji Młode Wilki 7 oraz gdzie się odbył to wszystko wyjaśni się już na dniach w kolejnych materiałach - a także w eleganckim wydaniu fizycznym albumu, którego premiera już w najbliższy piątek 29 listopada. Wydanie specjalne z limitowanym bonusem można jeszcze zamawiać na mlodewilki7.pl To jeszcze nie koniec niespodzianek. Za pomoc w realizacji akcji Młode Wilki 7 dziękujemy: - marce Bacardi - Def Jam Recordings Poland - UrbanCity.pl #PopkillerMłodeWilki7 #dowhatmovesyou 2019 (C)(P) Popkiller under exclusive license to Def Jam Recordings Poland
ZetHa feat. Żabson - Tak musiało być (prod. SecretRank) [Popkiller Młode Wilki 7]
ZetHa feat. Żabson - Tak musiało być (prod. SecretRank) [Popkiller Młode Wilki 7]
13 dni temu
PREORDER SPECJALNEGO WYDANIA PŁYTY - mlodewilki7.pl/ Słuchaj na playliście Popkiller FM w Spotify: open.spotify.com/playlist/0L203gEr8MqhHGu3yrhWL7?si=SeE5-fwEQAaKy9TVPbp3ig Wszystko o akcji: www.popkiller.pl/popkiller-mlode-wilki facebook.com/PopkillerMlodeWilki instagram.com/popkillermlodewilki ZetHa feat. Żabson - Tak musiało być Rap: ZetHa instagram.com/zetihavlb/ Żabson instagram.com/zabsonziomal/ Muzyka: SecretRank instagram.com/secretrank_chillwagon/ Mixmaster: DJ Johny (Nobocoto Studio) Reżyseria: Pieczykolan instagram.com/mvpclips/ Zdjęcia: Maciej Pieczykolan, Borys Bernacki Montaż: Maciej Pieczykolan Charakteryzacja: Sylwia Ostrowska Wystąpili: Elina Bahniuk, Dagmara Podolak, Stephan Valentino Kierownik produkcji: Adrianna Minkiewicz Producent: Piotr Zajączkowski Produkcja: Def Jam Recordings Poland dla Popkiller.pl Producent wykonawczy akcji: Mateusz Natali instagram.com/mateusznatali/ MW4 (2015) - Żabson feat. ZetHa (prod. SecretRank) MW7 (2019) - Zetha feat. Żabson (prod. SecretRank) Tak musiało być. O północy na playliście PopkillerFM na Spotify, już jutro klip na kanale PopkillerTV. To ostatni solowy singiel (równocześnie jedyny z featuringiem), a potem przechodzimy dalej... 👀🐺 #PopkillerMłodeWilki7 #ZetHa #Żabson #dowhatmovesyou 2019 (C)(P) Popkiller under exclusive license to Def Jam Recordings Poland
POPKILLER OTWIERA NOWY KANAŁ!
POPKILLER OTWIERA NOWY KANAŁ!
14 dni temu
SUBSKRYBUJ POPKILLERTV PLUS - plzone.info/user/vCMimSnhXmcNZd-fsFaXPQ.html Ostatnio tempo wydarzeń w rapie jest tak mocne, że i nasz kanał mocno się zatkał - co 1-2 dni pojawiał się nowy film, a wiele dlugo czekało w kolejce przez brak miejsca. Postanowiliśmy trochę to odkorkować i stworzyć drugi kanał, zarazem czytelnie i przejrzyście je dzieląc. Jedni z Was są tu dla nowych muzycznych premier, dla świeżych klipów i dla występów live, czyli dla słuchania muzyki. Inni dla wywiadów, dyskusji, cykli ukazujących kulisy - czyli dla słuchania o muzyce. Ten podział wydaje nam się najsensowniejszy - stworzyliśmy więc kanał PopkillerTV Plus, na którym będziemy rozmawiać o muzyce. To tam znajdziecie obszerne wywiady, podcasty, cykle, długie materiały i rozmowy. Na PopkillerTV skupimy się na słuchaniu samych utworów, będziemy mieli tu dla Was premiery nowych singli i klipów czy video z wykonaniami live, aftermovies z imprez, a także krótsze fragmenty rozmów i ciekawsze shoty z wywiadów. Dzięki temu będziemy mogli dawać Wam też więcej cykli i filmów, na które do tej pory po prostu nie mieliśmy miejsca. Zapraszamy do śledzenia PopkillerTV Plus, bo po serii materiałów z Wilkami wracamy z wywiadami - i to już za moment.
Miły ATZ - Bryza (prod. Flvwlxss, scr. Odme) [Popkiller Młode Wilki 7]
Miły ATZ - Bryza (prod. Flvwlxss, scr. Odme) [Popkiller Młode Wilki 7]
17 dni temu
PREORDER SPECJALNEGO WYDANIA PŁYTY - mlodewilki7.pl/ Posłuchaj utworu w serwisach cyfrowych: DefJamPL.lnk.to/MilyATZBryza Słuchaj na playliście Popkiller FM w Spotify: open.spotify.com/playlist/0L203gEr8MqhHGu3yrhWL7?si=SeE5-fwEQAaKy9TVPbp3ig Wszystko o akcji: www.popkiller.pl/popkiller-mlode-wilki facebook.com/PopkillerMlodeWilki instagram.com/popkillermlodewilki Miły ATZ - Bryza Rap: Miły ATZ instagram.com/___atz/ Muzyka: Flvwlxss instagram.com/flvwlxss/ Gramofony: Odme instagram.com/odme_bor/ Mix: St.Elmo Mastering: Trepson facebook.com/trepson.official/ Reżyseria: Piotr Zajączkowski Zdjęcia: Maciej Pieczykolan, Piotr Zajączkowski Montaż: Maciej Pieczykolan Produkcja: Def Jam Recordings Poland dla Popkiller.pl Big Up UNDADASEA! Producent wykonawczy akcji: Mateusz Natali instagram.com/mateusznatali/ Zapowiadaliśmy Wam, że tegoroczne Wilki przyniosą niespodzianki... Pora więc na małą zamianę kolejności i dużo więcej video - 12 solowych teledysków w ciągu najbliższych 6 tygodni, w systemie środa-niedziela. W przedostatnim z nich Miły ATZ składa hołd osiedlom! Tym razem coś dla fanów klasyki i korzennego podziemnego grania. To, że w klipie zobaczycie Włodiego, Kubę Knapa, Mielzky'ego czy Undadasea nie jest przypadkiem. Za klimatyczny bit odpowiada Flvwlxss (znany m.in. z "V8T" nagranego z Kalim), na gramofonach pojawił się Odme a teledysk stworzyli Piotr Zajączkowski i Maciej Pieczykolan. Przypominamy, że Miły ATZ dopiero co wypuścił w poniedziałek swój najnowszy projekt - "Deadline EP". #PopkillerMłodeWilki7 #MiłyATZ #dowhatmovesyou 2019 (C)(P) Popkiller under exclusive license to Def Jam Recordings Poland
Qry - Bolało (prod. FBNBEATS) [Popkiller Młode Wilki 7]
Qry - Bolało (prod. FBNBEATS) [Popkiller Młode Wilki 7]
20 dni temu
PREORDER SPECJALNEGO WYDANIA PŁYTY - mlodewilki7.pl/ Posłuchaj utworu w serwisach cyfrowych: defjampl.lnk.to/QryBolalo Słuchaj na playliście Popkiller FM w Spotify: open.spotify.com/playlist/0L203gEr8MqhHGu3yrhWL7?si=SeE5-fwEQAaKy9TVPbp3ig Wszystko o akcji: www.popkiller.pl/popkiller-mlode-wilki facebook.com/PopkillerMlodeWilki instagram.com/popkillermlodewilki Qry - Bolało Rap: Qry instagram.com/qry_rjs/ Muzyka: FBNBEATS instagram.com/fbnbeats/ Mix: MOJI instagram.com/modzito/ Mastering: Trepson facebook.com/trepson.official/ Video: Kooza instagram.com/kooza_vids/ Producent wykonawczy akcji: Mateusz Natali instagram.com/mateusznatali/ Zapowiadaliśmy Wam, że tegoroczne Wilki przyniosą niespodzianki... Pora więc na małą zamianę kolejności i dużo więcej video - 12 solowych teledysków w ciągu najbliższych 6 tygodni, w systemie środa-niedziela. Co czeka Was tym razem?Mocny strzał od Qry'ego, w którym członek Chillwagonu wyważył energię i chwytliwość ze szczerą osobistą treścią. "'Bolało' jest moim ulubionym utworem Qrego - uważam, że to jego najlepszy kawałek" - powiedział nam Borixon. Track wyprodukował FBNBEATS, a za teledysk (inspirowany także twórczością ekipy LSO) odpowiada Kooza. #PopkillerMłodeWilki7 #Qry #dowhatmovesyou 2019 (C)(P) Popkiller under exclusive license to Def Jam Recordings Poland
Przyłu - Amant (prod. NOCNY) [Popkiller Młode Wilki 7]
Przyłu - Amant (prod. NOCNY) [Popkiller Młode Wilki 7]
23 dni temu
PREORDER SPECJALNEGO WYDANIA PŁYTY - mlodewilki7.pl/ Posłuchaj utworu w serwisach cyfrowych: defjampl.lnk.to/PrzyluAmant Słuchaj na playliście Popkiller FM w Spotify: open.spotify.com/playlist/0L203gEr8MqhHGu3yrhWL7?si=SeE5-fwEQAaKy9TVPbp3ig Wszystko o akcji: www.popkiller.pl/popkiller-mlode-wilki facebook.com/PopkillerMlodeWilki instagram.com/popkillermlodewilki Przyłu - Amant Rap: Przyłu instagram.com/przyludziach/ Muzyka: NOCNY instagram.com/ojciec_nocny/ Mix: St.Elmo Mastering: Trepson facebook.com/trepson.official/ Reżyseria: Mikołaj Wawrzak Zdjęcia: Mikołaj Wawrzak, Maciej Pieczykolan, Borys Bernacki Montaż: Mikołaj Wawrzak Kierownictwo produkcji: Maciek Malczewski, Adrianna Minkiewicz Współpraca produkcyjna: Mateusz Zieliński Sprzęt: 2Film Wystąpili: Ania Wojdas, Ada Nitek Producent: Piotr Zajączkowski Produkcja: Def Jam Recordings Poland dla Popkiller.pl Producent wykonawczy akcji: Mateusz Natali instagram.com/mateusznatali/ Zapowiadaliśmy Wam, że tegoroczne Wilki przyniosą niespodzianki... Pora więc na małą zamianę kolejności i dużo więcej video - 12 solowych teledysków w ciągu najbliższych 6 tygodni, w systemie środa-niedziela. Co czeka Was tym razem? "Laidbackowa wariacja muzyczna, w której zabieram Was w małą podróż. Z lekkim przymrużeniem oka i z dala od schematu" - mówi Przyłu. #PopkillerMłodeWilki7 #Przyłu #dowhatmovesyou 2019 (C)(P) Popkiller under exclusive license to Def Jam Recordings Poland
be vis - styl (prod. C0PIK) [Popkiller Młode Wilki 7]
be vis - styl (prod. C0PIK) [Popkiller Młode Wilki 7]
28 dni temu
PREORDER SPECJALNEGO WYDANIA PŁYTY - mlodewilki7.pl/ Posłuchaj utworu w serwisach cyfrowych: defjampl.lnk.to/bevisstyl Słuchaj na playliście Popkiller FM w Spotify: open.spotify.com/playlist/0L203gEr8MqhHGu3yrhWL7?si=SeE5-fwEQAaKy9TVPbp3ig Wszystko o akcji: www.popkiller.pl/popkiller-mlode-wilki facebook.com/PopkillerMlodeWilki instagram.com/popkillermlodewilki be vis - styl Rap: be vis instagram.com/bevispresley/ Muzyka: C0PIK instagram.com/c0pik/ Mixmaster: Enzu instagram.com/enzumusic/ Reżyseria: Borys Bernacki instagram.com/borysbernacki/ Zdjęcia: Borys Bernacki, Maciej Pieczykolan Montaż: Borys Bernacki Wystąpiła: Sandra Sporysz instagram.com/sandrasporysz Kierownik produkcji: Adrianna Minkiewicz Producent: Piotr Zajączkowski Produkcja: Def Jam Recordings Poland dla Popkiller.pl Producent wykonawczy akcji: Mateusz Natali instagram.com/mateusznatali/ Zapowiadaliśmy Wam, że tegoroczne Wilki przyniosą niespodzianki... Pora więc na małą zamianę kolejności i dużo więcej video - 12 solowych teledysków w ciągu najbliższych 6 tygodni, w systemie środa-niedziela. Co czeka Was tym razem? Hitowe połączenie be vis x C0PIK, gwarantujące świeży i stylowy singiel. #PopkillerMłodeWilki7 #bevis #dowhatmovesyou 2019 (C)(P) Popkiller under exclusive license to Def Jam Recordings Poland
Koza - CHLUP CHLUP (prod. Migekk) [Popkiller Młode Wilki 7]
Koza - CHLUP CHLUP (prod. Migekk) [Popkiller Młode Wilki 7]
Miesiąc temu
PREORDER SPECJALNEGO WYDANIA PŁYTY - mlodewilki7.pl/ Słuchaj utworu w serwisach cyfrowych: UmusicPL.lnk.to/KozaChlup Słuchaj na playliście Popkiller FM w Spotify: open.spotify.com/playlist/0L203gEr8MqhHGu3yrhWL7?si=SeE5-fwEQAaKy9TVPbp3ig Wszystko o akcji: www.popkiller.pl/popkiller-mlode-wilki facebook.com/PopkillerMlodeWilki instagram.com/popkillermlodewilki Koza - CHLUP CHLUP Rap: Koza instagram.com/goat_bypass/ Muzyka: Migekk Mix: St.Elmo Mastering: Trepson facebook.com/trepson.official/ Scenariusz i reżyseria: Pieczykolan instagram.com/mvpclips/ Zdjęcia i montaż: Maciej Pieczykolan Kierownik produkcji: Adrianna Minkiewicz Producent: Piotr Zajączkowski Produkcja: Def Jam Recordings Poland dla Popkiller.pl Producent wykonawczy akcji: Mateusz Natali instagram.com/mateusznatali/ Zapowiadaliśmy Wam, że tegoroczne Wilki przyniosą niespodzianki... Pora więc na małą zamianę kolejności i dużo więcej video - 12 solowych teledysków w ciągu najbliższych 6 tygodni, w systemie środa-niedziela. Co czeka Was tym razem? Intrygujące i hipnotyczne „Chlup Chlup” wymyka się gatunkowym ramom, schematom i pod pozorem stylistycznego chaosu stawia słuchaczowi spore wyzwanie, wprowadzając w świat niebanalny i fascynujący. Wizja uwydatniona została równie abstrakcyjnym i intensywnym video, za które odpowiada Pieczykolan. Utwór nawiązuje też do filmu "Sick" o Bobie Flanaganie. #PopkillerMłodeWilki7 #Koza #dowhatmovesyou 2019 (C)(P) Popkiller under exclusive license to Def Jam Recordings Poland
Bober - Dokąd Jedziesz? (prod. PSR) [Popkiller Młode Wilki 7]
Bober - Dokąd Jedziesz? (prod. PSR) [Popkiller Młode Wilki 7]
Miesiąc temu
PREORDER SPECJALNEGO WYDANIA PŁYTY - mlodewilki7.pl/ Posłuchaj utworu w serwisach cyfrowych: defjampl.lnk.to/BoberDokadJedziesz Słuchaj na playliście Popkiller FM w Spotify: open.spotify.com/playlist/0L203gEr8MqhHGu3yrhWL7?si=SeE5-fwEQAaKy9TVPbp3ig Wszystko o akcji: www.popkiller.pl/popkiller-mlode-wilki facebook.com/PopkillerMlodeWilki instagram.com/popkillermlodewilki Bober - Dokąd Jedziesz? Rap: Bober instagram.com/bobertypie/ Muzyka: PSR instagram.com/psr_beats/ Mix: Alien (3/4 UDGS) instagram.com/34udgs_official/ Mastering: Trepson facebook.com/trepson.official/ Reżyseria i zdjęcia: Dawid Cechmajster www.cechmajster.com Scenariusz/współpraca reżyserska: Rafał Florkiewicz Montaż i postprodukcja: Dawid Cechmajster Kierownik produkcji: Adrianna Minkiewicz Producent: Piotr Zajączkowski Produkcja: Def Jam Recordings Poland dla Popkiller.pl Producent wykonawczy akcji: Mateusz Natali instagram.com/mateusznatali/ Wystąpili: Grażyna Budzińska Konrad Chmioła Jakub Dryszel Wojtek Dryszel Rafał Florkiewicz Agata Pieńczewska Krzysztof Ster Kenzi Zapowiadaliśmy Wam, że tegoroczne Wilki przyniosą niespodzianki... Pora więc na małą zamianę kolejności i dużo więcej video - 12 solowych teledysków w ciągu najbliższych 6 tygodni, w systemie środa-niedziela. Co czeka Was tym razem? Humorystyczna obserwacja absurdów codzienności, zapadająca w pamięć niczym w pamiętnych singlach Łony czy kultowych filmach Barei. Dwukrotny mistrz freestyle’owego WBW Bober potwierdza swoją muzyczną uniwersalność i na bicie multiplatynowego producenta PSR’a (odpowiadał za przeboje Palucha, KęKę czy Kaliego) serwuje błyskotliwą opowieść o wrażeniach z podróży polskim pociągiem. #PopkillerMłodeWilki7 #Bober #dowhatmovesyou 2019 (C)(P) Popkiller under exclusive license to Def Jam Recordings Poland
Augustyn - Rosomak w Żyle (prod. Termal) [Popkiller Młode Wilki 7]
Augustyn - Rosomak w Żyle (prod. Termal) [Popkiller Młode Wilki 7]
Miesiąc temu
PREORDER SPECJALNEGO WYDANIA PŁYTY - mlodewilki7.pl/ Posłuchaj utworu w serwisach cyfrowych: umusicpl.lnk.to/AugustynRosomak Słuchaj na playliście Popkiller FM w Spotify: open.spotify.com/playlist/0L203gEr8MqhHGu3yrhWL7?si=SeE5-fwEQAaKy9TVPbp3ig Wszystko o akcji: www.popkiller.pl/popkiller-mlode-wilki facebook.com/PopkillerMlodeWilki instagram.com/popkillermlodewilki Augustyn - Rosomak w Żyle Rap: Augustyn instagram.com/augustyn_official/ Muzyka: Termal facebook.com/officialtermal/ Mix: Hugiz Records facebook.com/hugizrecords/ Mastering: Trepson facebook.com/trepson.official/ Reżyseria: Rafał Florkiewicz Scenariusz: Adrianna Minkiewicz, Rafał Florkiewicz Zdjęcia: Dawid Cechmajster www.cechmajster.com Montaż: Borys Bernacki Postprodukcja i kolorkorekcja: Dawid Cechmajster Charakteryzacja: Iza Chojnacka Scenografia: Maciej Madej, Sylwia Serek Kierownik planu: Marcin Zieliński Kierownik produkcji: Adrianna Minkiewicz Producent: Piotr Zajączkowski Produkcja: Def Jam Recordings Poland dla Popkiller.pl Producent wykonawczy akcji: Mateusz Natali instagram.com/mateusznatali/ Zapowiadaliśmy Wam, że tegoroczne Wilki przyniosą niespodzianki... Pora więc na małą zamianę kolejności i dużo więcej video - 12 solowych teledysków w ciągu najbliższych 6 tygodni, w systemie środa-niedziela. Singiel nr 5 to szalony abstrakcyjny lot wgłąb wyobraźni Augustyna, pełen metafor dążących jednak do sedna. Sprawdźcie jak rosomak w żyle zmienia się w Młodego Wilka. #PopkillerMłodeWilki7 #Augustyn #dowhatmovesyou 2019 (C)(P) Popkiller under exclusive license to Def Jam Recordings Poland
Opał - BALKONMIND (prod. Got Barss) [Popkiller Młode Wilki 7]
Opał - BALKONMIND (prod. Got Barss) [Popkiller Młode Wilki 7]
Miesiąc temu
PREORDER SPECJALNEGO WYDANIA PŁYTY - mlodewilki7.pl/ Posłuchaj utworu w serwisach cyfrowych: defjampl.lnk.to/OpalBalkonmind Słuchaj na playliście Popkiller FM w Spotify: open.spotify.com/playlist/0L203gEr8MqhHGu3yrhWL7?si=SeE5-fwEQAaKy9TVPbp3ig Wszystko o akcji: www.popkiller.pl/popkiller-mlode-wilki facebook.com/PopkillerMlodeWilki instagram.com/popkillermlodewilki Opał - BALKONMIND Rap: Opał instagram.com/opalclown/ Muzyka: Got Barss instagram.com/gotbarss_/ Mix: Twardy (MaxFlo Studio) Mastering: Trepson facebook.com/trepson.official/ Zdjęcia i montaż: Pieczykolan instagram.com/mvpclips/ Kierownictwo produkcji: Adrianna Minkiewicz Producent: Piotr Zajączkowski Produkcja: Def Jam Recordings Poland dla Popkiller.pl Producent wykonawczy akcji: Mateusz Natali instagram.com/mateusznatali/ Zapowiadaliśmy Wam, że tegoroczne Wilki przyniosą niespodzianki... Pora więc na małą zamianę kolejności i dużo więcej video - 12 solowych teledysków w ciągu najbliższych 6 tygodni, w systemie środa-niedziela. Singiel nr 4 to emocjonalna bomba od Opała i wyjątkowo osobisty utwór na bicie Got Barssa. Teledysk nakręcił Pieczykolan. #PopkillerMłodeWilki7 #Opał #dowhatmovesyou 2019 (C)(P) Popkiller under exclusive license to Def Jam Recordings Poland
Lipa - MoM (prod. Nearr) [Popkiller Młode Wilki 7]
Lipa - MoM (prod. Nearr) [Popkiller Młode Wilki 7]
Miesiąc temu
PREORDER SPECJALNEGO WYDANIA PŁYTY - mlodewilki7.pl/ Utwór dostępny w serwisach cyfrowych: defjampl.lnk.to/MoM Wszystko o akcji: www.popkiller.pl/popkiller-mlode-wilki facebook.com/PopkillerMlodeWilki instagram.com/popkillermlodewilki Słuchaj na Spotify: open.spotify.com/artist/2OVLyI3dZjmbV6jUNenhEt Lipa - MoM Rap: Lipa instagram.com/tu_lipinski/ Muzyka: Nearr instagram.com/nearrbeats/ Mix: St. Elmo facebook.com/officialstelmo/ Mastering: Trepson facebook.com/trepson.official/ Reżyseria: Borys Bernacki Scenariusz: Gabriela Łukasz Zdjęcia: Borys Bernacki, Maciej Pieczykolan Montaż: Borys Bernacki Kierownik planu: Rafał Ernst Kierownik produkcji: Adrianna Minkiewicz Producent: Piotr Zajączkowski Podziękowania: Anna Langer, Edyta Jasińska, S.P. Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Wałczu, Katedra Fotografii Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu Produkcja: Def Jam Recordings Poland dla Popkiller.pl Producent wykonawczy akcji: Mateusz Natali instagram.com/mateusznatali/ Zapowiadaliśmy Wam, że tegoroczne Wilki przyniosą niespodzianki... Pora więc na małą zamianę kolejności i dużo więcej video - 12 solowych teledysków w ciągu najbliższych 6 tygodni, w systemie środa-niedziela. Singiel nr 3 to mocne uliczne uderzenie prosto z Poznania i surowy banger od Lipy. Członek B.O.R. Crew jest ostatnio w gazie a energetyczne "MoM" to jego ostatni strzał tuż przed premierą solowego debiutu "Mgła", który ukaże się już w piątek. #PopkillerMłodeWilki7 #Lipa #dowhatmovesyou 2019 (C)(P) Popkiller under exclusive license to Def Jam Recordings Poland
Karian - Gadu gadu (prod. Tajfun) [Popkiller Młode Wilki 7]
Karian - Gadu gadu (prod. Tajfun) [Popkiller Młode Wilki 7]
Miesiąc temu
PREORDER SPECJALNEGO WYDANIA PŁYTY - mlodewilki7.pl/ Utwór dostępny w serwisach cyfrowych: defjampl.lnk.to/KarianGG Wszystko o akcji: www.popkiller.pl/popkiller-mlode-wilki facebook.com/PopkillerMlodeWilki instagram.com/popkillermlodewilki Słuchaj na Spotify: open.spotify.com/artist/2OVLyI3dZjmbV6jUNenhEt Karian - Gadu gadu Rap: Karian instagram.com/karian_music/ Muzyka: Tajfun facebook.com/prod.tajfun/ Mix/Mastering: Ramzes instagram.com/ramzesstudio/ Video: Improbros instagram.com/improbrosvideo/ Producent wykonawczy akcji: Mateusz Natali instagram.com/mateusznatali/ Zapowiadaliśmy Wam, że tegoroczne Wilki przyniosą niespodzianki... Pora więc na małą zamianę kolejności i dużo więcej video - 12 solowych teledysków w ciągu najbliższych 6 tygodni, w systemie środa-niedziela. Drugi singiel to sentymentalna podróż do dawnych czasów i dawnych rozmów z użyciem kultowego komunikatora... Jesiennie, klimatycznie, nostalgicznie. Utwór porwał także ekipę GG.pl, która postanowiła oficjalnie go wesprzeć. #PopkillerMłodeWilki7 #Karian #dowhatmovesyou 2019 (C)(P) Popkiller under exclusive license to Def Jam Recordings Poland
OKI - KOŁA (prod. 2K & Michał Graczyk) [Popkiller Młode Wilki 7]
OKI - KOŁA (prod. 2K & Michał Graczyk) [Popkiller Młode Wilki 7]
Miesiąc temu
PREORDER SPECJALNEGO WYDANIA PŁYTY - mlodewilki7.pl/ Utwór dostępny w serwisach cyfrowych: DefJamPL.lnk.to/OkiKola Wszystko o akcji: www.popkiller.pl/popkiller-mlode-wilki facebook.com/PopkillerPL instagram.com/popkillerpl/ Słuchaj na Spotify: open.spotify.com/artist/2OVLyI3dZjmbV6jUNenhEt OKI - KOŁA Rap: OKI instagram.com/spietadresiara/ Muzyka: 2K instagram.com/prodby2k/ Michał Graczyk instagram.com/graczyk96/ Mix/Mastering: Enzu Video: KOOZA plzone.info Producent wykonawczy akcji: Mateusz Natali instagram.com/mateusznatali/ Zapowiadaliśmy Wam, że tegoroczne Wilki przyniosą niespodzianki... Pora więc na małą zamianę kolejności i dużo więcej video - 12 solowych teledysków w ciągu najbliższych 6 tygodni, w systemie środa-niedziela. Zaczynamy z grubej rury, od mocnego i surowego, klasycznie hip-hopowego bangera, w którym OKI prezentuje cały arsenał swoich umiejętności. Na bicie 2K & Michał Graczyk, za video odpowiada Kooza. #PopkillerMłodeWilki7 #Oki #dowhatmovesyou 2019 (C)(P) Popkiller under exclusive license to Def Jam Recordings Poland
Kiedy klipy Młodych Wilków 7? I Ile ich będzie?
Kiedy klipy Młodych Wilków 7? I Ile ich będzie?
Miesiąc temu
Zapowiadaliśmy Wam, że tegoroczne Wilki przyniosą niespodzianki... Pora więc na małą zamianę kolejności i dużo więcej video - 12 solowych teledysków w ciągu najbliższych 6 tygodni, w systemie środa-niedziela. Co Wy na to? Czyj klip chcielibyście zobaczyć w pierwszej kolejności? Ruszamy już jutro!
Jak Młode Wilki 7 typowały skład Młodych Wilków 7?
Jak Młode Wilki 7 typowały skład Młodych Wilków 7?
Miesiąc temu
PREORDER SPECJALNEGO WYDANIA PŁYTY - mlodewilki7.pl/ Przy okazji kręcenia wywiadów sylwetkowych z Młodymi Wilkami postanowiliśmy wypytać ich o to, kogo spodziewają się spotkać na planie akcji. Dziś, już po odsłonięciu całego składu, sprawdźcie kto miał nosa i dobrze przewidział faktyczne wybory, a także kogo jeszcze chcieliby zobaczyć uczestnicy nowej edycji naszej akcji! Video: Kuba Kokot Sprawdź nas na instagramie @popkillermlodewilki i @popkillerpl Więcej szczegółów akcji na www.popkiller.pl/popkiller_mlode_wilki Więcej materiałów na nowym kanale PopkillerTV Plus, subskrybuj by nie przegapić - plzone.info/user/vCMimSnhXmcNZd-fsFaXPQ.html
Augustyn dwunastym Młodym Wilkiem Popkillera 7!
Augustyn dwunastym Młodym Wilkiem Popkillera 7!
Miesiąc temu
ZAMÓW PREORDER SPECJALNEGO WYDANIA PŁYTY POPKILLER MŁODE WILKI 7 NA mlodewilki7.pl/ Augustyn ('92) - człowiek z niezwykłym bagażem doświadczeń, będący na scenie już kilka ładnych lat. Jeszcze jako KND, dał się poznać publice jako niezwykle błyskotliwy i zagadkowy raper, którego twórczość na mapie podziemia cechowała się unikatowym stylem. Rap KND przynosił mroczny, ciężki klimat, pełen używek i psychodelicznej stylistyki. Prawie cztery lata temu w życiu Konrada nastąpiły ogromne zmiany, a jego dotychczasowe przyzwyczajenia zmieniły się o 180 stopni. Efektem tego była zmiana pseudonimu oraz zerwanie z dotychczasową tematyką i przejście na "jasną stronę mocy" - przy zachowaniu wykręconej formy. Dzisiaj, już jako Augustyn ma na swoim koncie dwie płyty, a tegoroczny „Nawrót” wydaje się być jego najbardziej dopracowanym dziełem, albumem nasyconym po brzegi surowymi, rozdzierającymi emocjami, które potrafią poruszyć do głębi. To surowe i pozbawione wygładzeń studium przechodzenia przez depresję, gdy wszystko wokół wali się na głowę - by w pełni docenić ten album sprawdźcie go w ciszy i spokoju, bo takie płyty w polskim rapie nie ukazują się często. Wiele lat szlifowania swojego unikalnego stylu w końcu daje plony, a Augustyn wydaje się zaczynać korzystać z talentu w pełni. To przede wszystkim uważny obserwator świata, którego cechuje bezpośredniość i umiejętność niesamowitego uzewnętrznienia emocji. Wyjątkowa artystyczna wrażliwość (oprócz rapowania Augustyn maluje obrazy czy... witraże) połączona z rozedrganym, pełnym krzyków i przyspieszeń, wyrosłym na gruncie psycho-rapu flow tworzą postać unikatową, obok której ciężko przejść obojętnie. Podziemna perła i ostatni Młody Wilk siódmej edycji! Video: Kuba Kokot Podpowiedzi co do kolejnych odsłon na instastory @popkillermlodewilki i @popkillerpl Więcej szczegółów akcji na www.popkiller.pl/popkiller_mlode_wilki i facebook.com/PopkillerMlodeWilki Więcej materiałów na nowym kanale PopkillerTV Plus, subskrybuj by nie przegapić - plzone.info/user/vCMimSnhXmcNZd-fsFaXPQ.html Codziennie odsłaniać będziemy nowego Młodego Wilka
Miły ATZ jedenastym Młodym Wilkiem Popkillera 7!
Miły ATZ jedenastym Młodym Wilkiem Popkillera 7!
Miesiąc temu
ZAMÓW PREORDER SPECJALNEGO WYDANIA PŁYTY POPKILLER MŁODE WILKI 7 NA mlodewilki7.pl/ Miły ATZ ('95) - reprezentant Gniezna, którego kojarzyć można z dwóch wyrazistych i pełnych zajawki undergroundowych kolektywów - najpierw Mordor Muzik (które współtworzył z Gingerem i Majkizioomem) a ostatnio trójmiejskie Undadasea. Grime’owa nawijka, celne punche, ciekawe gry słowne i dopracowana technika to cechy, którymi wyróżnia się na polskim podwórku rapowym. Swoimi zwrotkami w numerach takich jak Strefa komfortu, Dawaj na parkiet czy Nie wiem jak Ty, zwrócił uwagę słuchaczy, zapewniając ogrom świeżej parkietowej energii. Na swoim koncie ma także gościnne występy u Pokahontaz, Wuzeta czy Proceente/Metro. Grime, UK Garage i Hip-hop to główne gatunki pomiędzy którymi balansuje. Co ciekawe, Miłego można usłyszeć nie tylko na trackach, ale także za DJką, gdzie serwuje sety wypchane bassowymi i UK garage’owymi brzmieniami po brzegi. Kilka miesięcy temu (czerwiec 2019 r.) ukazał się jego najnowszy materiał - mixtape „Dyktafon”, nagrany razem z Wiadrowskim na kradzionych bitach i... mocno zaskakujący klimatem. Nawijką na klasycznych, laid-backowych bitach z toną podziemnej zajawy Miły ATZ udowadnia, że nie tylko nowoczesne brzmienia są mu bliskie, jednocześnie potwierdzając wielowymiarowość swojego warsztatu. Jakie będą następne ruchy ATZ'a i jak rozłoży balans między brzmieniami, gdy w obu stylach czuje się jak ryba w wodzie? Czekamy z niecierpliwością! Video: Kuba Kokot Podpowiedzi co do kolejnych odsłon na instastory @popkillermlodewilki i @popkillerpl Więcej szczegółów akcji na www.popkiller.pl/popkiller_mlode_wilki i facebook.com/PopkillerMlodeWilki Więcej materiałów na nowym kanale PopkillerTV Plus, subskrybuj by nie przegapić - plzone.info/user/vCMimSnhXmcNZd-fsFaXPQ.html Codziennie odsłaniać będziemy nowego Młodego Wilka
Bober dziesiątym Młodym Wilkiem Popkillera 7!
Bober dziesiątym Młodym Wilkiem Popkillera 7!
Miesiąc temu
ZAMÓW PREORDER SPECJALNEGO WYDANIA PŁYTY POPKILLER MŁODE WILKI 7 NA mlodewilki7.pl/ Bober ('96) - reprezentant Bielska-Białej. Jeden z najpopularniejszych freestyle'owców ostatnich lat. Dwukrotny mistrz WBW. Finalista ubiegłorocznego Red Bull KontroWersy. W tym roku wydał swój pierwszy album pt. "Narcyz", którym potwierdził sporą pomysłowość i muzyczną elastyczność - a także szyderczość i uszczypliwość. Na swojej freestyle'owej drodze napotkał m.in. Filipka, Czeskiego, Babinciego czy Peusa. Doświadczenie w bitwach sprawiło, że Bober jak z rękawa rzuca błyskotliwymi i niesztampowymi linijkami. Twórczość dziesiątego Młodego Wilka cechuje się dużą dawką ironii i krytycyzmu. Oprócz celnych punchline'ów, raper związany z 3/4 UDGS dzieli się ze słuchaczami przemyśleniami na temat współczesnego społeczeństwa, obśmiewa, punktuje, hiperbolizuje... Świadome treści bez problemu łączy z nienaganną techniką, którą popisuje się np. w serii OneTake'ów. Głośno wygłaszane poglądy i wypracowany, doszlifowany warsztat Bobera czynią go wyrazistym twórcą, którego można pokochać lub znienawidzić. W żadnym wypadku nie da się przejść obojętnie. Video: Kuba Kokot Podpowiedzi co do kolejnych odsłon na instastory @popkillermlodewilki i @popkillerpl Więcej szczegółów akcji na www.popkiller.pl/popkiller_mlode_wilki i facebook.com/PopkillerMlodeWilki Więcej materiałów na nowym kanale PopkillerTV Plus, subskrybuj by nie przegapić - plzone.info/user/vCMimSnhXmcNZd-fsFaXPQ.html Codziennie odsłaniać będziemy nowego Młodego Wilka
ZetHa dziewiątym Młodym Wilkiem Popkillera 7!
ZetHa dziewiątym Młodym Wilkiem Popkillera 7!
Miesiąc temu
ZAMÓW PREORDER SPECJALNEGO WYDANIA PŁYTY POPKILLER MŁODE WILKI 7 NA mlodewilki7.pl/ ZetHa ('95) - fanom Borixona i obozu New Bad Label znany był już od dawna, teraz ogromny sukces chillwagonu przekuł się również w większą rozpoznawalność jego ksywy na terenie całej Polski. ZetHa to przede wszystkim tony charyzmy, pozytywny vibe i swojskość, która pozwala mu zyskiwać jeszcze większą rzeszę fanów - a także real talk, który sprawia, że chcesz pozostać z nim na dłużej. Oprócz zapowiedzianej płyty chillwagonu, w niedalekiej przyszłości mamy dostać również jego solo pt "9", które będzie jego pierwszym, pełnoprawnym solowym projektem, po wydaniu 3 mixtape'ów. Szykujcie się na energię, ZetHa nie pozwoli Wam się nudzić. Kielecki raper jest idealną alternatywą dla uprzedzonych do newschoolu słuchaczy. Dojrzała liryka, niezwykle przemyślane porównania i w pełni ukształtowana stylówka. Konsekwentną pracą zasłużył, by w końcu świat należycie poznał jego możliwości! Video: Kuba Kokot Podpowiedzi co do kolejnych odsłon na instastory @popkillermlodewilki i @popkillerpl Więcej szczegółów akcji na www.popkiller.pl/popkiller_mlode_wilki i facebook.com/PopkillerMlodeWilki Więcej materiałów na nowym kanale PopkillerTV Plus, subskrybuj by nie przegapić - plzone.info/user/vCMimSnhXmcNZd-fsFaXPQ.html Codziennie odsłaniać będziemy nowego Młodego Wilka
be vis ósmym Młodym Wilkiem Popkillera 7!
be vis ósmym Młodym Wilkiem Popkillera 7!
2 miesięcy temu
ZAMÓW PREORDER SPECJALNEGO WYDANIA PŁYTY POPKILLER MŁODE WILKI 7 NA mlodewilki7.pl/ be vis (‘00) - jeszcze niedawno najmłodszy raper w Polsce, który przekroczył liczbę 10 milionów wyświetleń na PLzone - to chyba wystarczy za uzasadnienie tego wyboru. Nie ma co gadać, „Surferem” rozbił bank. Mało który raper w Polsce (obok Tymka - naszego ubiegłorocznego Młodego Wilka) tak instynktownie wyczuwa klubowe podkłady i tak swobodnie potrafi się odnaleźć w nowoczesnych trendach, jednocześnie zawierając w tym swój własny pierwiastek. Ten młody, pochodzący z Ostródy talenciak nie ma jeszcze na koncie żadnego poważniejszego projektu, jednakże sukcesywnie rzuca utwory w PLzone i serwisy streamingowe, pokazując całkiem szeroki wachlarz możliwości - poza klubowymi bangerami umie uraczyć sensualnym trackiem o damsko-męskiej tematyce („Talia”), a także zaśpiewać na poważniejszą, życiówkową nutę jak w „Leku”. Miejscami wspomagany autotunem (kto dzisiaj nie?), ale nie jest to dominujące w jego twórczości, a z uwagi na wyjątkową jak na swój wiek melodyjność i swobodę wokalu, przy jednoczesnym zachowaniu bardziej klasycznego sposobu pisania, coś mi mówi, że jeszcze dużo przed nim. Długogrający album zapowiadany jest od dłuższego czasu i ma być wydany przez be visa niezależnie, ze wsparciem promocyjno-dystrybucyjnym MyMusic. My już nie możemy się doczekać. Video: Kuba Kokot Podpowiedzi co do kolejnych odsłon na instastory @popkillermlodewilki i @popkillerpl Więcej szczegółów akcji na www.popkiller.pl/popkiller_mlode_wilki i facebook.com/PopkillerMlodeWilki Więcej materiałów na nowym kanale PopkillerTV Plus, subskrybuj by nie przegapić - plzone.info/user/vCMimSnhXmcNZd-fsFaXPQ.html Codziennie odsłaniać będziemy nowego Młodego Wilka
Przyłu siódmym Młodym Wilkiem Popkillera 7!
Przyłu siódmym Młodym Wilkiem Popkillera 7!
2 miesięcy temu
ZAMÓW PREORDER SPECJALNEGO WYDANIA PŁYTY POPKILLER MŁODE WILKI 7 NA mlodewilki7.pl/ Przyłu ('99) - reprezentant leżącego pod Warszawą Zalesia Górnego, powiązany z grupą Hashashins i wytwórnią QueQuality, do której dopiero co oficjalnie dołączył jako solowy artysta. Na początku tego roku wydał z VBS'em swój pierwszy legalny album we wspomnianym labelu. W swoich kawałkach stawia przede wszystkim na emocje i autentyczność. Wyróżnia go głęboki, nieokiełznany wokal i plastyczne flow, po którym od razu można go poznać. W przeciwieństwie do większości początkujących raperów, swoich głównych inspiracji nie szukał za Oceanem, a na naszym rodzimym podwórku. Spośród ulubionych płyt wybiera chociażby "Kilka numerów o czymś" Małpy. Pierwsze tracki puszczał w 2014 roku na własnym kanale PiwnicaRecords, który działa do dzisiaj. W 2016 wypuścił swój pierwszy nielegal, "Przystanek Pionierów", natomiast w następnym roku dołączył do ekipy Hashashins, debiutując kawałkiem "Ścieżka". Przełomowy okazały się numer "skusku" i gościnny występ w utworze Deysa, "moizdrajcy.com", który do tej pory wygenerował 26 mln wyświetleń na Youtubie. Jak sam szef Hasha przyznał u nas w wywiadzie, pomysłodawcą utworu był właśnie Przyłuc. W zeszłym roku opublikował mixtape "Wszystko zanim", a z początkiem tego wydał wspólny album z białostockim raperem, VBS'em "Stowarzyszenie Umarłych Raperów", który spotkał się z ciepłym odzewem środowiska. Najpopularniejszy utwór z płyty, "Jazz" osiągnął niedawno pułap 5 milionów wyświetleń. Obecnie Przyłu pracuje nad kilkoma projektami, w tym debiutanckim solowym albumem, który ukaże się w pierwszej połowie 2020 roku. Video: Kuba Kokot Podpowiedzi co do kolejnych odsłon na instastory @popkillermlodewilki i @popkillerpl Więcej szczegółów akcji na www.popkiller.pl/popkiller_mlode_wilki i facebook.com/PopkillerMlodeWilki Więcej materiałów na nowym kanale PopkillerTV Plus, subskrybuj by nie przegapić - plzone.info/user/vCMimSnhXmcNZd-fsFaXPQ.html Codziennie odsłaniać będziemy nowego Młodego Wilka
Lipa szóstym Młodym Wilkiem Popkillera 7!
Lipa szóstym Młodym Wilkiem Popkillera 7!
2 miesięcy temu
ZAMÓW PREORDER SPECJALNEGO WYDANIA PŁYTY POPKILLER MŁODE WILKI 7 NA mlodewilki7.pl/ Lipa ('96) - wychowanek poznańskich blokowisk i muzyczny kameleon w armii BOR. Jak sam mówi, nie chce się szufladkować. Szerokie spektrum inspiracji pozwala mu na kreowanie stylu unikalnego i zupełnie innego od tego, co dotychczas w swoim katalogu miała poznańska wytwórnia. Już dwa dotychczasowe single swoją różnorodnością zasiały sporo zaskoczenia a my możemy gwarantować Wam, że to dopiero początek... Jego nadchodzący debiut prawdopodobnie nada dużej świeżości scenie z Poznania, przy czym pozwoli zachować charakterny i zadziorny sznyt. Doskonale było widać to w pierwszych singlach - "Ijo Ijo" to mocny uliczny banger, podczas gdy "Ten róż" to zgrabne i nastrojowe newwave'owe r&b nasuwające skojarzenia z 6lackiem czy The Weekndem... a my polecamy poczekać na nadchodzący 3 singiel, który powinien zaskoczyć Was jeszcze bardziej i który wg nas wypada najmocniej z całej trójki. Zresztą, już podczas naszej akcji będziecie mogli zobaczyć wiele wcieleń Lipy. Do tej pory muzyki od Lipy słyszeliście mało, ale najbliższe miesiące będą swoistą kanonadą z jego strony - debiutanckie solo "Mgła", album BOR Crew, do tego Młode Wilki... Biorąc pod uwagę background, jak i sam charakter rapera, wydaje się być on pewniakiem do tego by mocno namieszać na naszej rodzimej scenie i połączyć w jedno brzmienia, które dotychczas były od siebie odgrodzone. Video: Kuba Kokot Podpowiedzi co do kolejnych odsłon na instastory @popkillermlodewilki i @popkillerpl Więcej szczegółów akcji na www.popkiller.pl/popkiller_mlode_wilki i facebook.com/PopkillerMlodeWilki Więcej materiałów na nowym kanale PopkillerTV Plus, subskrybuj by nie przegapić - plzone.info/user/vCMimSnhXmcNZd-fsFaXPQ.html Codziennie odsłaniać będziemy nowego Młodego Wilka
Karian piątym Młodym Wilkiem Popkillera 7!
Karian piątym Młodym Wilkiem Popkillera 7!
2 miesięcy temu
ZAMÓW PREORDER SPECJALNEGO WYDANIA PŁYTY POPKILLER MŁODE WILKI 7 NA mlodewilki7.pl/ Karian ('95) - wielbiciel wszystkiego, co retro, któremu wciąż ciężko się unormować. Członek zakonu Hashashins, rezydujący w samym jego sercu, czyli w Krakowie. Na swoim koncie ma dwa solowe LP, jednak jak sam mówi, to ten ostatni - „Skrawki” - to projekt, który pozwolił mu rozwinąć skrzydła i ukierunkować swój rozwój muzyczny. Karian nie boi się eksperymentów. Wychowany w latach '90 chętnie przemyca charakterystyczną manierę w swoim śpiewie. W ostatnim czasie odważnie zaczął kombinować z wokalem, co daje efekty nasuwające z jednej strony Post Malone'a, a z drugiej - Artura Rojka z początku kariery. Razem ze swoim przyjacielem Ramzesem zbudowali na "Skrawkach" intymny, kameralny klimat, w który wchodzi się po uszy i który wymyka się gatunkowym zaszufladkowaniom. To prawdziwy unikat na polskiej scenie (nie tylko hip-hopowej), który pewnie jeszcze nieraz nas zaskoczy. Jeszcze w tym roku usłyszymy jego „Przeboje lat 90”, które wielu osobom przypomną beztroskie czasy dzieciństwa. Video: Kuba Kokot Podpowiedzi co do kolejnych odsłon na instastory @popkillermlodewilki i @popkillerpl Więcej szczegółów akcji na www.popkiller.pl/popkiller_mlode_wilki Więcej materiałów na nowym kanale PopkillerTV Plus, subskrybuj by nie przegapić - plzone.info/user/vCMimSnhXmcNZd-fsFaXPQ.html Codziennie odsłaniać będziemy nowego Młodego Wilka
Oki czwartym Młodym Wilkiem Popkillera 7!
Oki czwartym Młodym Wilkiem Popkillera 7!
2 miesięcy temu
ZAMÓW PREORDER SPECJALNEGO WYDANIA PŁYTY POPKILLER MŁODE WILKI 7 NA mlodewilki7.pl/ Oki ('98) - wulkan energii i karabin maszynowy z Lubina. Pomimo młodego wieku, może pochwalić się już ośmioletnim stażem. Jego utwory pojawiały się na kanałach SBM Label, Step Records, nigdystopTV czy directed by KOOZA. Został zaproszony jako support przez PRO8L3M czy Sokoła, pojawił się na płycie W.E.N.Y, wziął udział w "Gorzkiej Wodzie" Pezeta a w marcu bieżącego roku ukazał się jego album 47universe, który wskazaliśmy jako jedną z ciekawszych premier wiosny. Oki, niemal jak polski Joey Bada$$, świetnie łączy stare z nowym. Porównanie do Bada$$a bynajmniej nie jest przypadkowe. To właśnie za jego sprawą raper z Lubina przekonał się do nowoszkolnego, trapowego brzmienia. Jego wcześniejszą twórczość można określić jako truskulową i klasyczną, kojarzącą się z klimatem takich ekip jak JWP. Reprezentant Lubina, świadom swoich możliwości, stawia na niezależność. Przez wieloletnie szlifowanie umiejętności, Oki z łatwością bawi się flow. Wypracowawszy swój własny styl, tegoroczny Młody Wilk wyspecjalizował się w szybkiej nawijce i nieszablonowym składaniu wersów, przez co słuchacze zaczęli wysuwać skojarzenia z MGK'em. Jego utwory osiągają kilkaset tysięcy wyświetleń, na czele z wynikiem 1,8 miliona pod "WHOOP?" na kanale Koozy. Patrząc na coraz większe zainteresowanie i coraz głośniejsze współprace, można się po nim wiele spodziewać. Zdolność adaptacji pod każdy bit i oryginalność sprawiają, że Oki to elastyczny, pełnoprawny MC, o którym z pewnością jeszcze długo będzie głośno. Video: Kuba Kokot Podpowiedzi co do kolejnych odsłon na instastory @popkillermlodewilki i @popkillerpl Więcej szczegółów akcji na www.popkiller.pl/popkiller_mlode_wilki Więcej materiałów na nowym kanale PopkillerTV Plus, subskrybuj by nie przegapić - plzone.info/user/vCMimSnhXmcNZd-fsFaXPQ.html Codziennie odsłaniać będziemy nowego Młodego Wilka
Koza trzecim Młodym Wilkiem Popkillera 7!
Koza trzecim Młodym Wilkiem Popkillera 7!
2 miesięcy temu
PREORDER SPECJALNEGO WYDANIA PŁYTY - mlodewilki7.pl/ Koza (’00) - Magik 2.0? Polski Earl Sweatshirt? Może, ale przede wszystkim Koza. Dziwny gość, jak sam o sobie rapuje. Uprawiający metodyczne szaleństwo, mieszający substancje i wam w głowach. Tylko uwaga, bo akurat ten pochodzący z Raszyna osobnik nie beczy strachliwie, a bodzie. I to mocno. Potrafi być celowo irytujący. Potrafi sprowokować (nie tylko swoim rapem - patrz ostatnia „aferka” z „coming outem” czy zaczepianie SB Maffiji). Ma zamiłowanie do abstrakcji, dadaizmu, wypluwa z siebie trudne słowa jak z karabinu maszynowego. No właśnie - Koza posiada solidny background nie tylko oczytania, ale też czysto rapowych umiejętności, wyrobiony również na freestyle’u w ramach uczestnictwa w WLW. Stale działa w ramach ekipy Bypass, zaliczył pobyt w Lekter Records, obecnie zaś wydaje w Hashashins. O ile wspólny track z Gospelem zdziwienia budzić nie może, tak już nagrywki z Avim czy Klarenzem udowadniają, że w karierze to na pewno nie hermetyczność będzie go cechować, a szerokie horyzonty - nie tylko w tworzeniu, ale również na płaszczyźnie współpracy, kierunków w działaniu, promocji i kreowania wizerunku. Dość powiedzieć, że zdążył już wystąpić na antenie Czwórki, we Flintesencji na CGMie, a także… w kulturalnym panelu dyskusyjnym w temacie praw obywatelskich i zmian klimatycznych. Ostatnio podjął również współpracę z reżyserem teatralnym jako dramaturg przy tworzeniu spektaklu opartego na „Boskiej Komedii” Dantego. Mało? Na koncie ma epkę „Loty” czy projekt z Ozziem, wydaje się jednak, że to wydanym w Lekterze albumem „Mystery Dungeon” pokazał tak naprawdę, jak wielki potencjał w nim drzemie. To osadzony mocno w klimacie psychorapu, a nawet horrorcore'u neurotyczny, rozhisteryzowany rap, wywlekający na wierzch najcięższe ludzkie koszmary i brutalny zapis szalonych myśli pogrążonego w depresji umysłu. To robiące z mózgu przecier zdania wypowiadane na ciężkich, łoskocących bitach. To album trudny, acz wyjątkowy, nie bez kozery przez wielu krytyków określany jako objawienie i jedno z największych wydawniczych wydarzeń tego roku. Kamil sam siebie określa jako postmodernista. Pewne jest jedno - to turbo inteligentny gość, sprawiający wrażenie, że zawsze będzie o krok przed wszystkimi i jeden z najbardziej intrygujących newcomerów na scenie. To chyba jasne, że nie mogło go zabraknąć w 7. edycji naszej akcji. Video: Kuba Kokot ZAMÓW PREORDER SPECJALNEGO WYDANIA PŁYTY POPKILLER MŁODE WILKI 7 NA MLODEWILKI7.PL Jeśli chcesz być na bieżąco z wydarzeniami w akcji to koniecznie dołącz do naszej facebookowej grupy, sprawdzaj instagramowy profil gdzie publikować będziemy sporo podpowiedzi i subskrybuj kanał na YT, na którym spora garść materiałów video z tegorocznej edycji! Uruchomiliśmy także specjalny instagramowy profil @popkillermlodewilki - a na nim jeszcze więcej zdjęć, informacji i podpowiedzi!
Qry drugim Młodym Wilkiem Popkillera 7!
Qry drugim Młodym Wilkiem Popkillera 7!
2 miesięcy temu
PREORDER SPECJALNEGO WYDANIA PŁYTY - mlodewilki7.pl/ Qry ('99) - reprezentant Jasła, zdecydowany pretendent do miana rookie of the year i najmłodszy członek chillwagonu. Ma na koncie współpracę z Tymkiem, Gedzem czy Arabem a jego przekrojowe flow sprawia, że potrafi się odnaleźć w każdym klimacie. Sprawnie operuje autotunem, przy czym ma typowo klasyczne podejście do składania linijek a razem z producentem MØJI'm tworzy mieszankę wybuchową i łączy inspiracje z różnych światów. Obecnie przygotowuje się do wypuszczenia wspólnego krążka z chillwagonem a także pracuje nad solowym projektem. Swoje pierwsze tracki puszczał już 4 lata temu. Co ciekawe już w 2016 pojawił się gościnnie na kanale NewBadLabel, wytwórni kojarzonej z Borixonem, z którym teraz prowadzi szeroko pojętą współpracę. W 2018 roku wydał swój pierwszy album "Małe Miasto Wielkie Sny", który był promowany na kanale Kstyka i na HomerunLabel, należącego do Homexa. W 2019 dołączył do chillwagonu, gdzie z miejsca zaczął wykręcać szalone wyniki - jego kawałki sygnowane logiem grupy, "kwit" i "rower" mają kolejno po 19 i 8 mln wyświetleń. W międzyczasie nawiązał współpracę z reżyserem klipów, Koozą a na kanale Directed by Kooza zaczęły się ukazywać w pełni solowe numery Qrego, m.in zaskakujące, oldschoolowe "Wszystko Oki", które pokazuje jak łączyć klasyczne inspiracje ze świeżymi elementami. Video: Kuba Kokot Jeśli chcesz być na bieżąco z wydarzeniami w akcji to koniecznie dołącz do naszej facebookowej grupy, sprawdzaj instagramowy profil gdzie publikować będziemy sporo podpowiedzi i subskrybuj kanał na YT, na którym spora garść materiałów video z tegorocznej edycji
Opał pierwszym Młodym Wilkiem Popkillera 7!
Opał pierwszym Młodym Wilkiem Popkillera 7!
2 miesięcy temu
PREORDER SPECJALNEGO WYDANIA PŁYTY - mlodewilki7.pl/ Opał ('94) - pochodzący z Chorzowa reprezentant wytwórni BDF, przez lata kojarzony - co oczywiste - z horrorcore'em… Ta szufladka jedna nie może być wystarczająca do jego scharakteryzowania, bowiem raper ten już od dłuższego czasu zalicza nieustanny progres, otwierając się w swoich tekstach na bardziej osobistą tematykę a jego muzyczna przemiana to jedna z ciekawszych ewolucji na polskiej scenie ostatnich lat. Giętkie, dynamiczne, ekspresyjne flow wraz z charakterystycznym, krzykliwym głosem Opał niewątpliwie potrafi poprzeć także solidną liryką, co udowadnia choćby na ostatnim długogrającym albumie pt. „Motyl”, który jest zarazem jego siódmym studyjnym projektem (wliczając EPki, w tym jako CichoCiemni, a także „CzarnąKrew” wydaną wraz z Phonikiem jako WilkoŁaki). Natomiast wydana w tym roku EP "Pandora" jest kolejnym świadectwem postępującego rozwoju. Opał działa konsekwentnie, sukcesywnie budując swój fanbase i stale podnosząc poprzeczkę, co znajduje odzwierciedlenie w odsłonach na PLzone - to rzecz jasna nie mogło umknąć naszej uwadze, zaś lada moment zaś światło dzienne ujrzy jego projekt z Kleszczem, który również zapowiada się intrygująco. Czekamy. Video: Kuba Kokot Jeśli chcesz być na bieżąco z wydarzeniami w akcji to koniecznie dołącz do naszej facebookowej grupy, sprawdzaj instagramowy profil gdzie publikować będziemy sporo podpowiedzi i subskrybuj kanał na YT, na którym spora garść materiałów video z tegorocznej edycji!
KIEDY MŁODE WILKI?
KIEDY MŁODE WILKI?
2 miesięcy temu
Kiedy Młode Wilki?
Popkiller Młode Wilki All-Stars @ Open'er Festival 2019 - pełen koncert
Popkiller Młode Wilki All-Stars @ Open'er Festival 2019 - pełen koncert
2 miesięcy temu
ReTo, Guzior, Smolasty, Otsochodzi, Tymek, Bisz, Gedz, Zeamsone, Wac Toja, Kamil Pivot - wspólny koncert na Open'er Festivalu 2019
chillwagon - @ (Live - Popkiller Młode Wilki All-Stars @ Open'er Festival 2019)
chillwagon - @ (Live - Popkiller Młode Wilki All-Stars @ Open'er Festival 2019)
2 miesięcy temu
Pełne video z koncertu All-Stars - plzone.info/view/Y0R1SVI4cy1CWGc.html chillwagon - @ (Live - Popkiller Młode Wilki All-Stars @ Open'er Festival 2019)
Leh Tribute (Popkiller Młode Wilki All-Stars @ Open'er Festival 2019)
Leh Tribute (Popkiller Młode Wilki All-Stars @ Open'er Festival 2019)
2 miesięcy temu
Pełne video z koncertu All-Stars - plzone.info/view/Y0R1SVI4cy1CWGc.html Leh Tribute (Popkiller Młode Wilki All-Stars @ Open'er Festival 2019) Fot na miniaturce: Young Sandi
Gedz x Tymek - Kosmita / Rainman (Live - Popkiller Młode Wilki All-Stars @ Open'er Festival 2019)
Gedz x Tymek - Kosmita / Rainman (Live - Popkiller Młode Wilki All-Stars @ Open'er Festival 2019)
2 miesięcy temu
Pełne video z koncertu All-Stars - plzone.info/view/Y0R1SVI4cy1CWGc.html Gedz x Tymek - Kosmita / Rainman (Live - Popkiller Młode Wilki All-Stars @ Open'er Festival 2019) Fot na miniaturce: Young Sandi
VNM, Bisz - Czym Porwał Cię Hip-Hop? #5
VNM, Bisz - Czym Porwał Cię Hip-Hop? #5
2 miesięcy temu
"To już movement a nie muzyka" - ten wers Taconafide pasuje jak ulał do całego hip-hopu, nawet jeśli elementy kultury nie są dziś już tak spojone jak kiedyś to warto pamiętać, że wielką siłą rapu jest właśnie to, że porywa ludzi i dogłębnie inspiruje, dając coś więcej niż prostą rozrywkę. Przy okazji gali Popkillery 2019 postanowiliśmy wypytać naszych gości o to czym ich samych porwał przed laty hip-hop, odpowiedzi podzieliliśmy na kilka odcinków, które otrzymacie w najbliższych dniach! #Popkillery2019 #dowhatmovesyou #VNM #Bisz
Shaggy - interview: "Wah Gwaan?!", 2000's success, Ali G, hip-hop memories, Jamaica (Popkiller.pl)
Shaggy - interview: "Wah Gwaan?!", 2000's success, Ali G, hip-hop memories, Jamaica (Popkiller.pl)
2 miesięcy temu
Earlier this year Shaggy released his newest solo album "Wah Gwaan?!", a follow up to the Grammy Award winning collab with Sting "44/876". We sat down with the reggae star during his visit in Warsaw to talk about the concept behind "Wah Gwaan?!", meaning of its cover art, importance of gratitude, working with Rayvon, and early 2000's "Hot Shot" era and being prepared for such success. Shaggy also spoke about his memorable collab with Ali G "Me Julie", moving to Brooklyn from Kingston, learning to sing while being in the Marine Corps, and explained the influence hip-hop has had on him, plus shared some favorite hip-hop memories from the 90's... Enjoy! Interviewer: Marcin Natali
Fokus, Rest i Kafar Dixon37, Vienio, TKM, Nullizmatyk - Czym Porwał Cię Hip-Hop #4
Fokus, Rest i Kafar Dixon37, Vienio, TKM, Nullizmatyk - Czym Porwał Cię Hip-Hop #4
2 miesięcy temu
"To już movement a nie muzyka" - ten wers Taconafide pasuje jak ulał do całego hip-hopu, nawet jeśli elementy kultury nie są dziś już tak spojone jak kiedyś to warto pamiętać, że wielką siłą rapu jest właśnie to, że porywa ludzi i dogłębnie inspiruje, dając coś więcej niż prostą rozrywkę. Przy okazji gali Popkillery 2019 postanowiliśmy wypytać naszych gości o to czym ich samych porwał przed laty hip-hop, odpowiedzi podzieliliśmy na kilka odcinków, które otrzymacie w najbliższych dniach! #Popkillery2019 #dowhatmovesyou #Fokus #RestDixon37 #KafarDixon37 #Vienio #TKM #Nullizmatyk
Liroy, Sobota, Polska Wersja, Książę Kapota, Proceente - Czym Porwał Cię Hip-Hop #3
Liroy, Sobota, Polska Wersja, Książę Kapota, Proceente - Czym Porwał Cię Hip-Hop #3
2 miesięcy temu
"To już movement a nie muzyka" - ten wers Taconafide pasuje jak ulał do całego hip-hopu, nawet jeśli elementy kultury nie są dziś już tak spojone jak kiedyś to warto pamiętać, że wielką siłą rapu jest właśnie to, że porywa ludzi i dogłębnie inspiruje, dając coś więcej niż prostą rozrywkę. Przy okazji gali Popkillery 2019 postanowiliśmy wypytać naszych gości o to czym ich samych porwał przed laty hip-hop, odpowiedzi podzieliliśmy na kilka odcinków, które otrzymacie w najbliższych dniach! #Popkillery2019 #dowhatmovesyou #Liroy #Sobota #PolskaWersja #HinolPW #JanoPolskaWersja #KsiążęKapota #Proceente
Sokół, Solar, Gospel, Pork Pores Porkinson, Skorup - Czym Porwał Cię Hip-Hop #2
Sokół, Solar, Gospel, Pork Pores Porkinson, Skorup - Czym Porwał Cię Hip-Hop #2
2 miesięcy temu
"To już movement a nie muzyka" - ten wers Taconafide pasuje jak ulał do całego hip-hopu, nawet jeśli elementy kultury nie są dziś już tak spojone jak kiedyś to warto pamiętać, że wielką siłą rapu jest właśnie to, że porywa ludzi i dogłębnie inspiruje, dając coś więcej niż prostą rozrywkę. Przy okazji gali Popkillery 2019 postanowiliśmy wypytać naszych gości o to czym ich samych porwał przed laty hip-hop, odpowiedzi podzieliliśmy na kilka odcinków, które otrzymacie w najbliższych dniach! #Popkillery2019 #dowhatmovesyou #Sokół #Solar #PorkPoresPorkinson #Gospel #Skorup
Kali, Ero JWP, ZetHa, Anatom, Deemz - Czym Porwał Cię Hip-Hop #1
Kali, Ero JWP, ZetHa, Anatom, Deemz - Czym Porwał Cię Hip-Hop #1
2 miesięcy temu
"To już movement a nie muzyka" - ten wers Taconafide pasuje jak ulał do całego hip-hopu, nawet jeśli elementy kultury nie są dziś już tak spojone jak kiedyś to warto pamiętać, że wielką siłą rapu jest właśnie to, że porywa ludzi i dogłębnie inspiruje, dając coś więcej niż prostą rozrywkę. Przy okazji gali Popkillery 2019 postanowiliśmy wypytać naszych gości o to czym ich samych porwał przed laty hip-hop, odpowiedzi podzieliliśmy na kilka odcinków, które otrzymacie w najbliższych dniach! #Popkillery2019 #dowhatmovesyou #Kali #Ero #Zetha #Anatom #Deemz
Young Igi i Siles o spotkaniu z Post Malone'em i płycie "Hollywood's Bleeding"
Young Igi i Siles o spotkaniu z Post Malone'em i płycie "Hollywood's Bleeding"
2 miesięcy temu
Nasze wrażenia i relacja: www.popkiller.pl/2019-09-04%2Cpost-malone-puscil-nam-nowy-album-pierwsze-wrazenia-z-odsluchu Pisaliśmy Wam o tym, że ostatnio udaliśmy się do Londynu, by na specjalnym evencie odsłuchać wraz z Post Malone'em jego najnowszy krążek "Hollywood's Bleeding". Byli tam razem z nami Young Igi i Siles, których następnego dnia na gorąco wypytaliśmy o wrażenia związane z płytą - posłuchajcie co mieli do powiedzenia o albumie, jak i o samym spotkaniu z Postem.
Welcome to Queens - Dres (Black Sheep) - interview: Native Tongues, Phife Dawg (Popkiller.pl)
Welcome to Queens - Dres (Black Sheep) - interview: Native Tongues, Phife Dawg (Popkiller.pl)
2 miesięcy temu
On the last day of our New York trip, on our way to the airport, we stopped by in Queens to visit the one and only Dres from Black Sheep, a member of the legendary collective Native Tongues! Dres quickly showed us around his neighborhood and then we sat down to talk about the impact Queens has had on the rap scene; title & concept of his latest solo album "Tortured Soul"; the beginnings of Native Tongues & chemistry that fueled their artistic creativity; and story of duo evitaN that Dres created with Jarobi from A Tribe Called Quest. The co-author of classic "A Wolf In Sheep's Clothing" also talked about their 1991 debut album, being sampled in Fatman Scoop's club hit "Be Faithful"; shared candid memories of Phife Dawg and reflected on his personality & the thing that he admired most about Phife. And at the end, amazingly positive Dres surprised us with a very nice gift... Interviewer: Marcin Natali Official website: www.poolofgenius.com/ Buy Official Merch: blacksheep.merchdirect.com/ "Tortured Soul" album: blacksheepog.bandcamp.com/album/tortured-soul More interviews and videos from our New York trip: featuring Masta Ace & Marco Polo, General Steele from Smif-N-Wessun, Grandmaster Caz, Planet Asia: plzone.info/playPLc6RDCEFsiVlUkVl21bzKI_vVJ0VQ7GlR All our interviews with US artists: plzone.info/playPLc6RDCEFsiVmIap8ecN2dPx0gtJP7iLMg
KęKę "Ty do mnie przyszłaś" (Live @Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2019)
KęKę "Ty do mnie przyszłaś" (Live @Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2019)
4 miesięcy temu
Fotorelacja z Mazury Hip-Hop Festiwalu: www.popkiller.pl/2019-07-26%2Cmazury-hip-hop-festiwal-2019-fotorelacja Zdjęcia: Young $andi, Mateusz Natali Montaż: Damian Kosewski Foto na miniaturce: Young $andi
Muzyka w NYC jest WSZĘDZIE - Miasto Marzeń? (Popkiller sam w NY #21 - vlog)
Muzyka w NYC jest WSZĘDZIE - Miasto Marzeń? (Popkiller sam w NY #21 - vlog)
3 miesięcy temu
W trakcie wojaży po Nowym Jorku codziennie utwierdzaliśmy się w jednym - to miasto ewidentnie tętni muzyką, znaleźć można ją na każdym kroku, na ulicy, w metrze, w pubie... Postaraliśmy się zebrać w całość wszystkie "spotkania pierwszego stopnia", w których uczestniczyliśmy, by ukazać Wam, że od muzyki w NYC naprawdę ciężko byłoby uciec. Porozmawialiśmy też chwilę dłużej z "pierwszym subway-rapperem", który dzień w dzień daje występy na żywo w jadącym metrze. Sprawdźcie kolejny vlog! Raper z metra - Malik Morrison instagram.com/themalikmorrisonshow/ Duet uliczny (saksofon i gitara): BLK.TNT instagram.com/blk.tnt/ - @flyprincedoom & @mrrugar Raperka z pubu - Aela Hopeful Monster instagram.com/aela.hopeful.monster/ Relacje z cyklu 'Popkiller sam w NY' nakręcają Outsidewear i Select Shop. Kolejne odcinki co niedzielę. Fot. w miniaturce - Patrick Radecki
EARTHGANG - interview - on going Gold, "Sacrifices", Mac Miller, Southern lyricism (Popkiller.pl)
EARTHGANG - interview - on going Gold, "Sacrifices", Mac Miller, Southern lyricism (Popkiller.pl)
3 miesięcy temu
EARTHGANG's "Mirrorland" - Atlanta duo's highly anticipated official debut album on Dreamville finally dropped today! Last month we got the opportunity to sit down with Johnny Venus (aka Olu) and Doctur Dot (aka WowGr8) and talk to them about "Revenge of the Dreamers III" album being certified Gold, the standout song "Sacrifices" and the sacrifices they both had to make to get where they are now. Charismatic ATLiens also spoke about their relationship with Mac Miller, shared some memories from times they spent together, and talked about their lyricism and doing their part in proving that the "South got something to say". Enjoy and go stream/buy that "Mirrorland" album: open.spotify.com/album/2JtlTPzThXs3Pvz8V2iBIB?si=cBnr8YUFRMK42PtiiwQaCw Interviewer: Marcin Natali More of our Dreamville interviews: - Lute - plzone.info/view/bGtvejlYN21CNWs.html - Bas - plzone.info/view/S1NaSGZEOHdVd28.html
We met Planet Asia in New York - interview in Harlem, talks "secret project" (Popkiller.pl)
We met Planet Asia in New York - interview in Harlem, talks "secret project" (Popkiller.pl)
3 miesięcy temu
One of the most incredible things about New York City is that you never know when you get to run into a hip-hop legend. When we went to Toca Tuesdays party in Manhattan, we met the Father of Hip-Hop DJ Kool Herc, saw Lil' Fame from M.O.P., but we also met 1/2 of Cali Agents, Planet Asia! We chopped it up with Planet and the next day went to Harlem to meet up with him and do a short, spontaneous interview. The Fresno, California rapper told us what he was doing in New York, announced a "secret project" he's working on and also spoke on the inspirations he gets from the city; his LP "Anchovies" with Apollo Brown; the possibility of a new Cali Agents album; the craziest tour memories and more...
Pono feat. Koras - Nieśmiertelna nawijka ZIP Składowa (Live @Popkillery 2019)
Pono feat. Koras - Nieśmiertelna nawijka ZIP Składowa (Live @Popkillery 2019)
3 miesięcy temu
Więcej info o Popkillerach 2019: www.popkiller.pl/popkillery Wyniki i pierwsza fotorelacja: www.popkiller.pl/2019-05-09%2Cpopkillery-2019-oficjalne-wyniki-i-fotorelacja Fotorelacja z gali i afterparty: www.popkiller.pl/2019-05-12%2Cpopkillery-2019-fotorelacja-z-gali-i-afterparty Kto był na gali Popkillery 2019? - zdjęcia ze ścianki: www.popkiller.pl/2019-06-18%2Ckto-byl-na-gali-popkillery-2019-zdjecia-ze-scianki Jednym z najbardziej pamiętnych momentów tegorocznej gali Popkillery 2019 był występ Pono i Korasa z klasyczną "Nieśmiertelną nawijką ZIP Składową", przy której ramię w ramię powstali i nawijali wspólnie z nimi zarówno starzy jak i młodzi gracze - to jeden z tych numerów, który znają i uwielbiają wszyscy, ponad pokoleniowymi podziałami. Przypomnijmy sobie jeszcze ten występ, chwilę po zakończeniu Cypherów, które domknęła wycieczka do lat '90 z Pono, Fu, Wigorem i DJ-em 600V. #Popkillery2019 #dowhatmovesyou #Pono #Koras #ZipSkład Montaż: Maciej Pieczykolan (MVPclips) instagram.com/mvpclips
PONO odpala wytwórnię, ZIPy, Molesta czy JWP świętują razem z nim! (Visioners Label Launch Party)
PONO odpala wytwórnię, ZIPy, Molesta czy JWP świętują razem z nim! (Visioners Label Launch Party)
3 miesięcy temu
Pono, Fu, Wigor Mor W.A., DJ 600V - Cypher - plzone.info/view/RDk5SE55ZXNYcVk.html Pisaliśmy Wam już o startującej wytwórni Pono, Visioners Label, która już na dzień dobry oferuje nam mocny skład zbudowany w oparciu o legendy polskiej sceny hip-hopowej. W te wakacje na warszawskiej barce WIR miało miejsce huczne i oficjalne odpalenie wytwórni, na którym wystąpili m.in. artyści Visioners Label - Pono, Liroy, Fu oraz Wigor Mor W.A., nie zabrakło też znamienitych gości i ikon warszawskiej sceny rapowej. Sprawdźcie naszą videorelację z tego wydarzenia! Zdjęcia: Kuba Kokot, Maciej Pieczykolan Montaż: Kuba Kokot
G-Eazy bisuje, Ematei freestyle'uje - koncertowe wojaże po NY (Popkiller sam w NY #19)
G-Eazy bisuje, Ematei freestyle'uje - koncertowe wojaże po NY (Popkiller sam w NY #19)
3 miesięcy temu
www.popkiller.pl/popkiller-sam-w-ny Po dłuższej przerwie wracamy z ostatnimi odcinkami cyklu Popkiller sam w NY, które wstrzymaliśmy przez natłok materiałów wokół gali Popkillery 2019 - i gwarantujemy, że zostało nam jeszcze trochę ciekawych filmów i wywiadów! Na 'nowy początek' mamy dla Was vloga relacjonującego nasze koncertowe wojaże w trakcie pobytu w NY, a staraliśmy się skosztować przeróżnych brzmień i klimatów - od stadionów przez małe kluby po rooftopy z panoramą Nowego Jorku, od hip-hopu przez jazz po reggae, od legend po mainstreamowe gwiazdy... Zapraszamy w podróż! Relacje z cyklu 'Popkiller sam w NY' nakręcają Outsidewear i Select Shop. Kolejne odcinki co niedzielę. Wszystkie video z cyklu: plzone.info/playPLc6RDCEFsiVlUkVl21bzKI_vVJ0VQ7GlR JSWISS "Every Word Is A Dollar" - sprawdź album (dostępny też na Spotify itd.): jswiss.bandcamp.com/album/every-word-is-a-dollar
Pono, Fu, Wigor Mor W.A., DJ 600V - Cypher #4 - Popkillery 2019
Pono, Fu, Wigor Mor W.A., DJ 600V - Cypher #4 - Popkillery 2019
3 miesięcy temu
www.popkiller.pl/popkillery Więcej video: plzone.info/playPLc6RDCEFsiVl6T9TblyzuopvB-lvt0asf Pono: facebook.com/synalkaponooficjalnie/ Fu: facebook.com/fuofficial/ Wigor Mor W.A.: facebook.com/wigormorwa78/ DJ 600V: facebook.com/DJ600V.FAN.PAGE/ Popkiller: facebook.com/PopkillerPL/ instagram.com/popkillerpl Cypher to formuła, którą od kilku lat prezentujemy w ramach Młodych Wilków a zarazem formuła, której bardzo brakuje nam na polskiej scenie - to przecież najczystsza hip-hopowa esencja i surowy rap bez ubarwień czy efektów! Przy okazji gali Popkillerów chcieliśmy pokazać różnorodność i jedność polskiego rapu, w którym egzystować mogą obok siebie różne światy i różne spojrzenia - to samo będziemy chcieli pokazać Wam na cypherach wieńczących całość. Czekajcie na nieoczywiste krzyżówki różnych stylówek, pokoleń i podejść, krzyżówki których w innych okolicznościach raczej byście nie doświadczyli... Ostatni Cypher to nasz oldschoolowy hołd i ukłon w stronę pionierów warszawskiego rapu. Pono i Fu (ZIP Skład, Zipera) oraz Wigor (Mor W.A.) zabiorą Was w sentymentalną podróż do lat '90 na klimatycznym bicie DJ-a 600V - a także z jego DJ-skim wsparciem. Zdjęcia: Maciej Pieczykolan, Kuba Kokot, Borys Bernacki Montaż: Maciej Pieczykolan (MVPclips: instagram.com/mvpclips) Realizacja audio: Piotr Radzio Postprodukcja audio: Trepson bit.ly/2JT934a Foto na miniaturce: Young Sandi Za pomoc w realizacji Cyphera dziękujemy Klubowi Park w Warszawie: facebook.com/Klub.Park/ #Pono #Fu #WigorMorWA #Zipera #MorWA #DJ600V #Popkillery2019 #dowhatmovesyou
Guzior "Płuca Zlepione Topami" (Live @Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2019)
Guzior "Płuca Zlepione Topami" (Live @Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2019)
4 miesięcy temu
Fotorelacja z Mazury Hip-Hop Festiwalu: www.popkiller.pl/2019-07-26%2Cmazury-hip-hop-festiwal-2019-fotorelacja Zwieńczeniem intensywnych emocji w trakcie całych 4 dni Mazury Hip-Hop Festiwalu był występ Guziora - jak się okazało festiwalowiczom i tak nie brakowało energii, szczególnie w trakcie finałowego wykonania "Płuc". Zdjęcia: Young $andi, Mateusz Natali Montaż: Damian Kosewski Foto na miniaturce: Young $andi
Filipek, Nullizmatyk, Gospel - Cypher #3 (prod. PSR) - Popkillery 2019
Filipek, Nullizmatyk, Gospel - Cypher #3 (prod. PSR) - Popkillery 2019
3 miesięcy temu
www.popkiller.pl/popkillery Więcej video: plzone.info/playPLc6RDCEFsiVl6T9TblyzuopvB-lvt0asf Filipek: facebook.com/BaronFilipek/ Nullizmatyk: facebook.com/NulloSPG/ Gospel: facebook.com/gospelgos/ PSR: facebook.com/psrproduction/ Za gramofonami DJ Def: facebook.com/DJDEF.wwa/ Popkiller: facebook.com/PopkillerPL/ instagram.com/popkillerpl Cypher to formuła, którą od kilku lat prezentujemy w ramach Młodych Wilków a zarazem formuła, której bardzo brakuje nam na polskiej scenie - to przecież najczystsza hip-hopowa esencja i surowy rap bez ubarwień czy efektów! Przy okazji gali Popkillerów chcieliśmy pokazać różnorodność i jedność polskiego rapu, w którym egzystować mogą obok siebie różne światy i różne spojrzenia - to samo będziemy chcieli pokazać Wam na cypherach wieńczących całość. Czekajcie na nieoczywiste krzyżówki różnych stylówek, pokoleń i podejść, krzyżówki których w innych okolicznościach raczej byście nie doświadczyli... Zdjęcia: Maciej Pieczykolan, Kuba Kokot, Borys Bernacki Montaż: Maciej Pieczykolan (MVPclips: instagram.com/mvpclips) Realizacja audio: Piotr Radzio Postprodukcja audio: Trepson bit.ly/2JT934a Foto na miniaturce: Young Sandi Za pomoc w realizacji Cyphera dziękujemy Klubowi Park w Warszawie: facebook.com/Klub.Park/ #Filipek #Nullizmatyk #Gospel #Popkillery2019 #dowhatmovesyou
Children of Zeus - interview - on debut album "Travel Light" and timeless music (Popkiller.pl)
Children of Zeus - interview - on debut album "Travel Light" and timeless music (Popkiller.pl)
7 miesięcy temu
Not so long ago, the British duo Children of Zeus - Tyler Daley and Konny Kon - had the chance to absolutely mesmerize the audience in Warsaw club Miłość with their signature mix of rap and R&B - "street soul". Earlier, last year, they performed at Hip Hop Kemp festival in Czech Republic, where they also gained a big audience and props from the veterans, such as Edo G. After the Hip Hop Kemp concert, we invited Children of Zeus for a small interview, where they told us a little about their unique sound, about "Travel Light" - and what does the term "timeless music" means to them. Enjoy! Conversation: Maciej Wojszkun Camera: Jakub Sandecki (Young Sandi)
Tymek x Tede "Rainman" (Live @Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2019)
Tymek x Tede "Rainman" (Live @Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2019)
4 miesięcy temu
Fotorelacja z Mazury Hip-Hop Festiwalu: www.popkiller.pl/2019-07-26%2Cmazury-hip-hop-festiwal-2019-fotorelacja Tymek, VNM, Bisz - Cypher #2 Popkillery 2019: plzone.info/view/Z2pLeWZrR2MydHM.html "Rainman" to jeden z największych hitów lata - sprawdźcie jak wypadł w Giżycku, gdzie Tymek z zaskoczenia odwiedził na scenie Tedego, dzień przed swoim festiwalowym występem. Zdjęcia: Young $andi, Mateusz Natali Montaż: Damian Kosewski Foto na miniaturce: Young $andi
Tymek, VNM, Bisz - Cypher #2 (prod. SoDrumatic) - Popkillery 2019
Tymek, VNM, Bisz - Cypher #2 (prod. SoDrumatic) - Popkillery 2019
4 miesięcy temu
www.popkiller.pl/popkillery Więcej video: plzone.info/playPLc6RDCEFsiVl6T9TblyzuopvB-lvt0asf Tymek: instagram.com/tymekjestemok/ VNM: facebook.com/vnm.official Bisz: facebook.com/BiszBOK SoDrumatic: facebook.com/SoDrumatic Za gramofonami DJ Def: facebook.com/DJDEF.wwa/ Popkiller: facebook.com/PopkillerPL/ instagram.com/popkillerpl Cypher to formuła, którą od kilku lat prezentujemy w ramach Młodych Wilków a zarazem formuła, której bardzo brakuje nam na polskiej scenie - to przecież najczystsza hip-hopowa esencja i surowy rap bez ubarwień czy efektów! Przy okazji gali Popkillerów chcieliśmy pokazać różnorodność i jedność polskiego rapu, w którym egzystować mogą obok siebie różne światy i różne spojrzenia - to samo będziemy chcieli pokazać Wam na cypherach wieńczących całość. Czekajcie na nieoczywiste krzyżówki różnych stylówek, pokoleń i podejść, krzyżówki których w innych okolicznościach raczej byście nie doświadczyli... Zdjęcia: Maciej Pieczykolan, Kuba Kokot, Grzegorz Adach Montaż: Maciej Pieczykolan (MVPclips: instagram.com/mvpclips) Realizacja audio: Piotr Radzio Postprodukcja audio: Trepson bit.ly/2JT934a Foto na miniaturce: Young Sandi Za pomoc w realizacji Cyphera dziękujemy Klubowi Park w Warszawie: facebook.com/Klub.Park/ #Tymek #VNM #BISZ #Popkillery2019 #dowhatmovesyou
Big K.R.I.T. - interview pt. 2 - Nipsey Hussle memories, "Outer Space", Cadillactica (Popkiller.pl)
Big K.R.I.T. - interview pt. 2 - Nipsey Hussle memories, "Outer Space", Cadillactica (Popkiller.pl)
4 miesięcy temu
PART 1 of the interview: plzone.info/view/YmwyYWVtLUlpOGc.html In the second part of our 45-min. interview with Big K.R.I.T., we talked about his song "Believe" from the new album "K.R.I.T. Iz Here" - which was originally supposed to feature Nipsey Hussle; and their only musical collab that appeared on Nipsey's "The Marathon" mixtape from 2010. K.R.I.T. reflected on Nipsey's passing, his legacy, message, and shared favorite memories from the times they spent together. The Mississippi artist also spoke about his fascination with Space and how it's influenced his music over the years - from creating his own planet on "Cadillactica" to going "Outer Space" on the new album. He also explained the message of songs like "Life In The Sun" and "High Beams", breaking down the lyrics and remembering his early days, the long road he's traveled, as well as fighting depression and overcoming the dark times.
Wac Toja, Kacper HTA, Sobota - Cypher #1 (prod. Matheo) - Popkillery 2019
Wac Toja, Kacper HTA, Sobota - Cypher #1 (prod. Matheo) - Popkillery 2019
4 miesięcy temu
www.popkiller.pl/popkillery Wac Toja: instagram.com/wactoja Kacper HTA: instagram.com/kacperhta/ Sobota: instagram.com/sobota_flow/ Matheo: instagram.com/officialmatheo/ Popkiller: facebook.com/PopkillerPL/ instagram.com/popkillerpl Cypher to formuła, którą od kilku lat prezentujemy w ramach Młodych Wilków a zarazem formuła, której bardzo brakuje nam na polskiej scenie - to przecież najczystsza hip-hopowa esencja i surowy rap bez ubarwień czy efektów! Przy okazji gali Popkillerów chcieliśmy pokazać różnorodność i jedność polskiego rapu, w którym egzystować mogą obok siebie różne światy i różne spojrzenia - to samo będziemy chcieli pokazać Wam na cypherach wieńczących całość. Czekajcie na nieoczywiste krzyżówki różnych stylówek, pokoleń i podejść, krzyżówki których w innych okolicznościach raczej byście nie doświadczyli... Zdjęcia: Maciej Pieczykolan, Kuba Kokot, Grzegorz Adach Montaż: Maciej Pieczykolan (MVPclips) Foto na miniaturce: Young Sandi
Big K.R.I.T. - interview pt. 1 - "K.R.I.T. Iz Here", day one fans, J. Cole, growth (Popkiller.pl)
Big K.R.I.T. - interview pt. 1 - "K.R.I.T. Iz Here", day one fans, J. Cole, growth (Popkiller.pl)
4 miesięcy temu
PART 2 of the interview - plzone.info/view/Vk1SdE1iQkpGODA.html A few days ago we got a chance to connect with the incredibly talented Big K.R.I.T. to talk about his brand new fourth studio album "K.R.I.T. Iz Here" & the creative process behind it, the unusual cover art & challenges on the road to creating this LP; feeling rejuvenated & finding peace of mind after "4Eva Is A Mighty Long Time"; as well as similarities of the new album & the classic "K.R.I.T. Wuz Here" from 2010. Mississippi MC & producer also talked about the support from his day one fans, shared a memorable fan experience, broke down his original idea for the J. Cole collab "Prove It" and explained how Cole helped bring the message full circle. And more! Part 2 - plzone.info/view/Vk1SdE1iQkpGODA.html Interviewer: Marcin Natali
Kacper HTA: "Wu-Tang Clan ukształtował mój pogląd na muzykę"
Kacper HTA: "Wu-Tang Clan ukształtował mój pogląd na muzykę"
4 miesięcy temu
Już 23 sierpnia Polskę odwiedzi ponownie kultowy kolektyw Wu-Tang Clan, który dopiero co świętował 25-lecie premiery debiutanckiego "Enter The Wu-Tang: 36 Chambers". Z tej okazji poprosiliśmy Kacpra HTA, żeby pokrótce przybliżył to, jakie znaczenie dla niego samego miała muzyka Wu-Tangu a tym samym wytłumaczył dlaczego to show, którego nie można ominąć. Wu-Tang Clan wystąpi w Chorzowie 23 sierpnia w ramach 1 edycji Fest Festivalu. Więcej szczegółów: facebook.com/events/317055725613284/
Kali x Vienio - Wielkie przemiany w życiu i muzyce (Popkillery 2019 Podcast)
Kali x Vienio - Wielkie przemiany w życiu i muzyce (Popkillery 2019 Podcast)
4 miesięcy temu
Więcej info o Popkillerach 2019: www.popkiller.pl/popkillery W karierach raperów zachodzą często wielkie zmiany, które odbijają się zarówno na ich życiu jak muzyce - raz nadając rozmachu a innym razem spotykając się z krytyką fanów. Postanowiliśmy porozmawiać o tym z dwoma legendami sceny, których twórczość przez lata bardzo ewoluowała, począwszy od brzmienia, na wizerunku i treści kończąc. Pora na ostatni podcast z okazji gali Popkillery 2019, w którym zobaczycie rozmowę z Kaliego i Vienia! Video: Kuba Kokot #Popkillery2019 #dowhatmovesyou
Kacper HTA - wywiad: "Rap jest jak MMA - musisz ćwiczyć i trzymać formę"
Kacper HTA - wywiad: "Rap jest jak MMA - musisz ćwiczyć i trzymać formę"
4 miesięcy temu
"Nie ma sensu rdzewieć jak jest zajawka" - mówi nam Kacper HTA, który mimo planowanej po "Roninie" przerwy wypuścił dopiero co wspólny krążek z Gibbsem "Iluzja". Z raperem porozmawialiśmy o iluzjach i pułapkach dzisiejszego świata, o koncepcji stojącej za albumem a także o tym, czy Kacper nie boi się, że przy tak dużym tempie pracy przesyci słuchaczy swoją muzyką. Rozmawiał: Mateusz Natali Wywiad przeprowadziliśmy przy wsparciu Outsidewear
Kali i Chillwagon? "Na Borixonie chowałem się tak jak na Liroyu"
Kali i Chillwagon? "Na Borixonie chowałem się tak jak na Liroyu"
4 miesięcy temu
Więcej info o Popkillerach 2019: www.popkiller.pl/popkillery Wyniki i pierwsza fotorelacja: www.popkiller.pl/2019-05-09%2Cpopkillery-2019-oficjalne-wyniki-i-fotorelacja Fotorelacja z gali i afterparty: www.popkiller.pl/2019-05-12%2Cpopkillery-2019-fotorelacja-z-gali-i-afterparty Jak można było przeczytać w zinie dołączonym do "Chudego Chłopaka" - swoją rolę w doprowadzeniu do kooperacji Kali x Borixon x Wojtas miała też gala Popkillery 2019. Postanowiliśmy dopytać Kaliego o kulisy tej współpracy, która jak się okazuje przynieść ma jeszcze jeden niespodziewany ruch... Rozmawiał: Mateusz Natali Video: Kuba Kokot #Popkillery2019 #dowhatmovesyou
Lute (Dreamville) - in-depth interview on Still Slummin', J. Cole, J Dilla, "West1996" Trilogy!
Lute (Dreamville) - in-depth interview on Still Slummin', J. Cole, J Dilla, "West1996" Trilogy!
4 miesięcy temu
Earlier this month, Lute - along with J. Cole, uncredited Kendrick Lamar and DaBaby, opened Dreamville's long awaited collab album on a song "Under The Sun, providing a fire verse and turning heads of people who weren't following the Charlotte MC's career. In our in-depth interview Lute talks about the long, unexpected road to "West 1996 Pt. 2", the causes of its delay, the back story of his song "Still Slummin" and being able to use a J Dilla beat for it, and the day he got the call from J. Cole which ended up changing his life. He also recalls the days of working at Walmart, getting evicted, finding out he's having a daughter, as well as first time meeting Cole & learning to be patient. He also talks about the deep concept of "Morning Shift" video born out of a dream, his early musical influences, debut project "West1996" inspired by the classic "Illmatic" and the act of recreating Nas' iconic cover for it; and reveals his plans for the third chapter of the trilogy, "West 1996 Pt. 3"!
Pork i Nullo: "Mimo niesnasek newschool-oldschool wszyscy wspólnie reprezentujemy hip-hop"
Pork i Nullo: "Mimo niesnasek newschool-oldschool wszyscy wspólnie reprezentujemy hip-hop"
6 miesięcy temu
Więcej info o Popkillerach 2019: www.popkiller.pl/popkillery Wyniki i pierwsza fotorelacja: www.popkiller.pl/2019-05-09%2Cpopkillery-2019-oficjalne-wyniki-i-fotorelacja Fotorelacja z gali i afterparty: www.popkiller.pl/2019-05-12%2Cpopkillery-2019-fotorelacja-z-gali-i-afterparty Pork i Nullizmatyk dotarli na galę Popkillery 2019 w trakcie prac nad swoimi solowymi, intrygującymi projektami - wydanym w maju dyptyku Porka "93 mln mil od słońca" i "Postapocalypto" oraz tworzonej obecnie "Zabójczej Królowej" Nullo inspirowanej muzyką Queen. Opowiedzieli nam dwa słowa o tych materiałach, jak i o wrażeniach z samej gali. Rozmawiał: Mateusz Natali Zdjęcia: Maciej Pieczykolan, Kuba Kokot Montaż: Maciej Pieczykolan fot u góry: Young Sandi #Popkillery2019 #dowhatmovesyou
Bas (Dreamville) - interview - road to "Milky Way", "Tribe", J. Cole, 50 Cent (Popkiller.pl)
Bas (Dreamville) - interview - road to "Milky Way", "Tribe", J. Cole, 50 Cent (Popkiller.pl)
5 miesięcy temu
Last Friday saw the release of highly anticipated third compilation album from Dreamville "Revenge of the Dreamers III" and today we are proud to present an interview with one of the original members of Dreamville - MC Bas. Born in Paris to Sudanese parents, raised in Queens, New York, Bas is a man of many inspirations. He talked to us about his latest album "Milky Way" and the road to finding ground in life, his hit J. Cole collab and video for "Tribe", the fun video for "Boca Raton" with A$AP Ferg, as well as the time he had the pleasure of working on a song with 50 Cent. The author of "Too High To Riot" also talked about the influence J. Cole had on his growth as an artist, the first time Cole took him on tour, and what he's learned from the author of "Sideline Story". Moreover, Bas explained his mindstate when recording debut album "Last Winter", shared memories from his first African tour, and revealed his favorite NBA player. Enjoy!
Słoń: "Wu-Tang Clan miał na mnie ogromny wpływ"
Słoń: "Wu-Tang Clan miał na mnie ogromny wpływ"
5 miesięcy temu
Wywiad ze Słoniem - plzone.info/view/WGFHZi1URFRqWGc.html Już 23 sierpnia Polskę odwiedzi ponownie kultowy kolektyw Wu-Tang Clan, który dopiero co świętował 25-lecie premiery debiutanckiego "Enter The Wu-Tang: 36 Chambers". Z tej okazji poprosiliśmy Słonia, żeby pokrótce przybliżył to, jakie znaczenie dla niego samego miała muzyka Wu-Tangu a tym samym wytłumaczył dlaczego to show, którego nie można ominąć. Wu-Tang Clan wystąpi w Chorzowie 23 sierpnia w ramach 1 edycji Fest Festivalu. Więcej szczegółów: facebook.com/events/317055725613284/
Słoń - wywiad: "Ludzie chcą słuchać chorych rzeczy na całym świecie"
Słoń - wywiad: "Ludzie chcą słuchać chorych rzeczy na całym świecie"
5 miesięcy temu
"Mutylator" ponownie rozbudził gorące dyskusje wokół Słonia - parę miesięcy po premierze albumu spotkaliśmy się ze Słoniem w warszawskim Parku Skaryszewskim, by poruszyć sporo ciekawych tematów... Czy Słoń ma nadal problem ze zrozumieniem fikcji literackiej przez część odbiorców? Czy myślał o zrobieniu życiówkowego projektu pozbawionego "chorych" elementów lub o konceptualnym EP będącym jednym długim storytellingiem? Jaki wpływ na Słonia miał zmarły niedawno Bushwick Bill i ekipa Geto Boys? O tych i innych rzeczach w naszym wywiadzie. Nie zabrakło zapowiedzi kolejnych projektów i - klasycznych już w naszych rozmowach - poleceń raperów, którymi ostatnio jara się Słoń. Rozmawiał: Mateusz Natali Wywiad przeprowadziliśmy przy wsparciu outsidewear.pl/
Masego - interview - on "Lady Lady", Andre 3000, DJ Jazzy Jeff, forgotten projects (Popkiller.pl)
Masego - interview - on "Lady Lady", Andre 3000, DJ Jazzy Jeff, forgotten projects (Popkiller.pl)
7 miesięcy temu
During the European branch of Masego's tour promoting his debut studio album "Lady Lady" we had a chance to sit down with the ultratalented musician and talk about the concept behind "Lady Lady", the incredible cover art born out of a dream, comparisons to Andre 3000 and the influence that Outkast had on young Masego, as well as his special connection with the legendary DJ Jazzy Jeff. The "TrapHouseJazz" originator also broke down the idea & genesis of this sound, spoke on forgotten projects from his early years, shared what he's learned about himself since moving to Los Angeles, and explained what keeps him grounded. And that's still not all we talked about! Enjoy. Interviewer: Marcin Natali
Popkillery 2019 - oficjalna videorelacja z gali i afterparty
Popkillery 2019 - oficjalna videorelacja z gali i afterparty
5 miesięcy temu
Więcej info o Popkillerach 2019: www.popkiller.pl/popkillery Wyniki i pierwsza fotorelacja: www.popkiller.pl/2019-05-09%2Cpopkillery-2019-oficjalne-wyniki-i-fotorelacja Fotorelacja z gali i afterparty: www.popkiller.pl/2019-05-12%2Cpopkillery-2019-fotorelacja-z-gali-i-afterparty Kto był na gali Popkillery 2019? - zdjęcia ze ścianki: www.popkiller.pl/2019-06-18%2Ckto-byl-na-gali-popkillery-2019-zdjecia-ze-scianki Hip-hop unosił się w powietrzu! Sprawdźcie oficjalną videorelację z historycznej gali Popkillery 2019 w warszawskim Teatrze Capitol - zobaczcie jak wyglądała oficjalna część, after, a także kulisy i atmosfera spotkania całej rapowej branży w jednym miejscu! Dziękujemy wszystkim gościom, członkom gremium, występującym, prowadzącym, działającym przy produkcji, głosującym (oddaliście ponad 100 000 głosów!), naszemu partnerowi marce Bacardi, wspierającym mediom, a także każdemu, kto dołożył cegiełkę do całego wydarzenia. Do zobaczenia w 2020! :) #Popkillery2019 #dowhatmovesyou Video: MVPclips instagram.com/mvpclips Zdjęcia: Maciej Pieczykolan, Kuba Kokot, Grzegorz Adach Montaż: Maciej Pieczykolan Muzyka: Pono feat. Koras "Nieśmiertelna Nawijka Zip-Składowa"
Wywiad
Wywiad
6 miesięcy temu
Ostatnie miesiące to dla Jody nowe otwarcie - mieszkający w Trójmieście raper po dwóch legalach jako Jodsen wrócił do swojej pierwszej ksywki a sukces nie wziął się znikąd, bo "OrientOrient" to zdecydowanie najlepszy materiał w jego dotychczasowym dorobku. Z Jodą porozmawialiśmy o tym, jak się czuje po tak dobrym przyjęciu nowego materiału, jak odbiera ostatnią świetną passę B.O.R., co sprawiło, że wróciła mu młodzieńcza "debiutancka" energia oraz jaka historia stała za pomysłem nie podpisywania ksywką numerów z nowej płyty. Rozmawiał: Mateusz Natali Wywiad przeprowadziliśmy przy wsparciu Outsidewear
Słoń o Szpaku: "Jestem dumny, że zajarał się rapem przez mój album" (Popkillery 2019)
Słoń o Szpaku: "Jestem dumny, że zajarał się rapem przez mój album" (Popkillery 2019)
5 miesięcy temu
Więcej info o Popkillerach 2019: www.popkiller.pl/popkillery Wyniki i pierwsza fotorelacja: www.popkiller.pl/2019-05-09%2Cpopkillery-2019-oficjalne-wyniki-i-fotorelacja Fotorelacja z gali i afterparty: www.popkiller.pl/2019-05-12%2Cpopkillery-2019-fotorelacja-z-gali-i-afterparty Jednym z największych wygranych gali Popkillery 2019 był Szpaku, do którego trafiły statuetki "Album Roku" i "Raper Roku" w głosowaniu publiczności. Jak odebrał to Słoń, od którego "Chorych Melodii" Szpaku rozpoczął słuchanie rapu? Spytaliśmy o to poznańskiego rapera, który opowiedział nam też o swoich wrażeniach z imprezy w warszawskim Teatrze Capitol, na której również był obecny... Rozmawiał: Mateusz Natali #Popkillery2019 #dowhatmovesyou
Skorup i KęKę w duecie? "Coś się zadziało w tym kierunku" (Popkillery 2019)
Skorup i KęKę w duecie? "Coś się zadziało w tym kierunku" (Popkillery 2019)
5 miesięcy temu
Więcej info o Popkillerach 2019: www.popkiller.pl/popkillery Wyniki i pierwsza fotorelacja: www.popkiller.pl/2019-05-09%2Cpopkillery-2019-oficjalne-wyniki-i-fotorelacja Fotorelacja z gali i afterparty: www.popkiller.pl/2019-05-12%2Cpopkillery-2019-fotorelacja-z-gali-i-afterparty Skorup nie dość, że wydał w 2018 bardzo chwaloną "Absolutną Flautę" to jeszcze ostatnio trafił na nagłówki po tym, gdy KęKę zdradził, że miał pomysł, by zrobić z nim EPkę w duecie, ale nie dostał odpowiedzi - o obu tych kwestiach porozmawialiśmy z gliwickim raperem na gali Popkillery 2019. Rozmawiał: Mateusz Natali Zdjęcia: Maciej Pieczykolan, Kuba Kokot Montaż: Maciej Pieczykolan #Popkillery2019 #dowhatmovesyou
Anatom: "Od czasu Młodych Wilków wiele wywróciło się u mnie do góry nogami i z powrotem"
Anatom: "Od czasu Młodych Wilków wiele wywróciło się u mnie do góry nogami i z powrotem"
6 miesięcy temu
Na gali Popkillery 2019 nie zabrakło z nami Anatoma, dla którego końcówka 2018 roku to premiera bardzo mocnego i niewystarczająco docenionego albumu "Autonomia". W krótkim wywiadzie porozmawialiśmy o tym, czym był dla niego 2018 rok, dlaczego album powstawał tak długo i dlaczego od udziału w Młodych Wilkach 5 wiele "wywróciło się u niego do góry nogami i z powrotem". Rozmawiał: Mateusz Natali Zdjęcia: Maciej Pieczykolan, Kuba Kokot Montaż: Maciej Pieczykolan #Popkillery2019 #dowhatmovesyou
Ero JWP o solówce i zaproszonych gościach (Popkillery 2019)
Ero JWP o solówce i zaproszonych gościach (Popkillery 2019)
6 miesięcy temu
W tym roku fani JWP mają dużo powodów do zadowolenia - lista projektów zapowiedzianych przez członków składu jest naprawdę długa. Jest na niej też wyczekiwane pierwsze solo Erosa, "Elwis Picasso", które ukaże się na jesieni - z warszawskim raperem porozmawialiśmy o płycie na gali Popkillery 2019, gdy nie było jeszcze wiadomo o ukazującym się za tydzień "Black booku" nagranym z Kosim. Czego możemy spodziewać się po solówce Ero? Rozmawiał: Mateusz Natali Zdjęcia: Maciej Pieczykolan, Kuba Kokot Montaż: Maciej Pieczykolan #Popkillery2019 #dowhatmovesyou
Sokół - wywiad cz.3: "Części młodych raperów wydaje się, że to gra komputerowa"
Sokół - wywiad cz.3: "Części młodych raperów wydaje się, że to gra komputerowa"
6 miesięcy temu
Po dłuższej przerwie spowodowanej kwestiami technicznymi mamy dla Was 3 i ostatnią część obszernej rozmowy z Sokołem - tym razem jest to część oparta o pytania fanów, w której nie brak ciekawych wątków. Dlaczego Sokół przestał tak eksplorować słowiańską stylistykę - czy nie chciał być z tym kojarzony po sukcesie Donatana? Co z zaginionymi numerami z R.A. The Rugged Manem czy Sacario? Jak doszło do współpracy z Hewrą? Czy płyta faktycznie powstawała w studio stworzonym w dawnym klubie GoGo? I w końcu - jak Sokół widzi przyszłość polskiej rapgry? O wszystkim poniżej. Rozmawiał: Mateusz Natali Video: Patryk Mroczek Wywiad przeprowadziliśmy w sklepie Distance.pl przy ul. Marszałkowskiej 72 w Warszawie
Gdzie Vienio poznał Tede i Włodiego? O początkach warszawskiego hip-hopu (Popkillery 2019)
Gdzie Vienio poznał Tede i Włodiego? O początkach warszawskiego hip-hopu (Popkillery 2019)
6 miesięcy temu
Okolice Teatru Capitol to miejsce dla warszawskiego hip-hopu kultowe - to tam kształtowała się stołeczna scena. W trakcie Gali Popkillerów wróciliśmy z Vieniem pamięcią 20 lat wstecz, by posłuchać o początkach rapu w 022... Rozmawiał: Mateusz Natali Zdjęcia: Maciej Pieczykolan, Kuba Kokot Montaż: Maciej Pieczykolan Foto u góry: Tomasz Karwiński #Popkillery2019 #dowhatmovesyou
Gospel: "Wini, dopadnę Cię w tym Szczecinie!" (Popkillery 2019)
Gospel: "Wini, dopadnę Cię w tym Szczecinie!" (Popkillery 2019)
6 miesięcy temu
Wyniki gali i pierwsza fotorelacja: www.popkiller.pl/2019-05-09%2Cpopkillery-2019-oficjalne-wyniki-i-fotorelacja Fotorelacja z gali i afterparty: www.popkiller.pl/2019-05-12%2Cpopkillery-2019-fotorelacja-z-gali-i-afterparty Na gali Popkillery 2019 nie zabrakło z nami Gospela. Co tam u największego freaka na polskiej scenie? Gospel zdradził jak sytuacja z jego nowym albumem, kto się na nim pojawi a kto nie... zapowiedział też, że fani głodni jego szalonych akcji mają na co czekać. Rozmawiał: Mateusz Natali Zdjęcia: Maciej Pieczykolan, Kuba Kokot Montaż: Maciej Pieczykolan #Popkillery2019 #dowhatmovesyou
TKM: "Zmieniam stylówę, to już nie będą same lovesongi" - wywiad (Popkillery 2019)
TKM: "Zmieniam stylówę, to już nie będą same lovesongi" - wywiad (Popkillery 2019)
6 miesięcy temu
Wyniki gali i pierwsza fotorelacja: www.popkiller.pl/2019-05-09%2Cpopkillery-2019-oficjalne-wyniki-i-fotorelacja Fotorelacja z gali i afterparty: www.popkiller.pl/2019-05-12%2Cpopkillery-2019-fotorelacja-z-gali-i-afterparty W Waszym głosowaniu na "Odkrycie Roku" TKM znalazł się w czołowej 5-tce - młody raper pojawił się w 2018 na kanale Kstyka, a jego kariera ruszyła do przodu z kopyta, na ten moment "Jeden buziak" ma na liczniku 24 000 000 wyświetleń a sam TKM ponad 200 000 subskrybentów na swoim kanale. Jak patrzy na całą sytuację i co szykuje na 2019? Rozmawiał: Mateusz Natali Zdjęcia: Maciej Pieczykolan, Kuba Kokot Montaż: Maciej Pieczykolan #Popkillery2019 #dowhatmovesyou
Popkillery 2019 Podcast cz.2/2: Najwięksi wygrani polskiego rapu 2018
Popkillery 2019 Podcast cz.2/2: Najwięksi wygrani polskiego rapu 2018
6 miesięcy temu
Część 1 Podcastu: plzone.info/view/X1JJWGJULWFEdEE.html Czy hasło "to już movement a nie muzyka" dotyczyć może na ten moment całego polskiego hip-hopu? Dlaczego raperzy aż tak porywają tłumy? Czego brakuje im jeszcze w podejściu czy spojrzeniu? Wraz z dziennikarzami zgromadzonymi na Podcaście omówiliśmy powyższe wątki a następnie przeanalizowaliśmy typy poszczególnych osób, ich faworytów i najjaśniejsze ich zdaniem punkty na scenie w 2018 roku - ósemka rozmówców wymieniła się opiniami m.in. co do tego, co w ostatnim roku nagrywali i robili Paluch i całe B.O.R., Taconafide, PRO8L3M, Borixon, Ten Typ Mes, Malik Montana, Polska Wersja, Słoń, KęKę czy SB Maffija. Udział wzięli od lewej: Tymek Pasierbiak (Slizg.eu), Marcin Flint (Gazeta Magnetofonowa, Red Bull Music, Interia Muzyka), Andrzej Cała ("Antologia Polskiego Rapu", "Beaty Rymy Życie: Leksykon Muzyki Hip-Hop"), Kamil Migoń (ex: Ślizg, Magazyn Hip-Hop, VAIB), Marek Adamski (Popkiller), Mateusz Natali (Popkiller), Bartłomiej Ciepłota (Glamrap) oraz Bartosz Boruciak (Tygodnik Solidarność, Radio WNET) Zdjęcia: Maciej Pieczykolan
Juice WRLD dziękuje za nagrodę Zagraniczne Odkrycie Roku (Popkillery 2019)
Juice WRLD dziękuje za nagrodę Zagraniczne Odkrycie Roku (Popkillery 2019)
6 miesięcy temu
Wyniki gali i pierwsza fotorelacja: www.popkiller.pl/2019-05-09%2Cpopkillery-2019-oficjalne-wyniki-i-fotorelacja Fotorelacja z gali i afterparty: www.popkiller.pl/2019-05-12%2Cpopkillery-2019-fotorelacja-z-gali-i-afterparty Mianem najlepszego zagranicznego odkrycia roku na gali Popkillery 2019 wyróżniliście Juice WRLD'a - autor mega hitu "Lucid Dreams" nie był w stanie odebrać statuetki osobiście z uwagi na trwającą trasę po USA, nagrał jednak video z podziękowaniami dla fanów za wsparcie i oddane głosy. #Popkillery2019 #dowhatmovesyou
Liroy szczerze: "Hip-hop ciągle trzyma mnie przy życiu" (Popkillery 2019)
Liroy szczerze: "Hip-hop ciągle trzyma mnie przy życiu" (Popkillery 2019)
6 miesięcy temu
Wyniki gali i pierwsza fotorelacja: www.popkiller.pl/2019-05-09%2Cpopkillery-2019-oficjalne-wyniki-i-fotorelacja Fotorelacja z gali i afterparty: www.popkiller.pl/2019-05-12%2Cpopkillery-2019-fotorelacja-z-gali-i-afterparty Jedna z rzeczy, które najbardziej zapadną nam w pamięć z gali Popkillery 2019 to na pewno emocjonalna przemowa Liroya, który wręczając nagrodę dla Rapera Roku stwierdził ze sceny, że "Stoi tutaj tak jakby mu się urodziło kolejne dziecko". Z autorem najlepiej sprzedającego się albumu w historii polskiego rapu, wydanego w 1995 "Alboomu" porozmawialiśmy krótko po gali... Liroy przyznał, że hip-hop nadal pełni w jego życiu ważną rolę oraz zapowiedział wyjątkowe plany na 25-lecie "Alboomu" przypadające w przyszłym roku. Rozmawiał: Mateusz Natali Zdjęcia: Maciej Pieczykolan, Kuba Kokot Montaż: Maciej Pieczykolan Foto u góry: Tomasz Karwiński #Popkillery2019 #dowhatmovesyou
Fokus ocenia młodą scenę i... zapowiada nową solówkę! (Popkillery 2019)
Fokus ocenia młodą scenę i... zapowiada nową solówkę! (Popkillery 2019)
6 miesięcy temu
Wyniki gali i pierwsza fotorelacja: www.popkiller.pl/2019-05-09%2Cpopkillery-2019-oficjalne-wyniki-i-fotorelacja Fotorelacja z gali i afterparty: www.popkiller.pl/2019-05-12%2Cpopkillery-2019-fotorelacja-z-gali-i-afterparty Na gali Popkillery 2019 była z nami też mocna reprezentacja MaxFlo - podczas gdy CGM złapał przed kamerą cały duet Pokahontaz to nam udało się porozmawiać z Fokusem. Posłuchaliśmy trochę o wrażeniach z gali, nadchodzącej płycie Pokahontaz jak i tym co potem - Fokusmok podzielił się z nami informacjami o pracach nad kolejną solówką oraz tym, czego można się po niej spodziewać! Zdradził też jak ocenia stan dzisiejszej młodej sceny oraz coraz częstsze mieszanki z elektronicznymi i klubowymi brzmieniami... W roli reportera gościnnie CNE, członek gremium jak i jeden z uczestników "studia przedmeczowego". Rozmawiał: CNE Zdjęcia: Maciej Pieczykolan, Kuba Kokot Montaż: Maciej Pieczykolan Foto u góry: Young Sandi #Popkillery2019 #dowhatmovesyou
Matka Chrzestna Polskiego Hip-hopu! Złoty Popkiller dla Bogny Świątkowskiej
Matka Chrzestna Polskiego Hip-hopu! Złoty Popkiller dla Bogny Świątkowskiej
6 miesięcy temu
Wyniki gali i pierwsza fotorelacja: www.popkiller.pl/2019-05-09%2Cpopkillery-2019-oficjalne-wyniki-i-fotorelacja Fotorelacja z gali i afterparty: www.popkiller.pl/2019-05-12%2Cpopkillery-2019-fotorelacja-z-gali-i-afterparty Zależało nam bardzo, by na gali Popkillery 2019 skupić się nie tylko na najgorętszych wydawnictwach, ale oddać też szacunek za oddolną organiczną pracę z czystej pasji. Stąd nagroda #DoWhatMovesYou dla DJ'a Falcon1 i DJ'a Kebsa za ich "Elementarz", stąd też wprowadzenie Złotego Popkillera za całokształt zasług dla kultury hip-hop. Zastanawialiśmy się komu taką nagrodę powinniśmy wręczyć w pierwszej kolejności... i okazało się, że Gremium było praktycznie jednogłośne. O tym jak duży wpływ na pionierów polskiej sceny miała Bogna Świątkowska i jej Kolorszok wiemy dobrze choćby z utworów Molesty, Grammatika czy Tedego, wszyscy jednogłośnie zaznaczali wkład Bogny, nazywanej przez środowisko "matką chrzestną polskiego hip-hopu", a Eldo zarapował wręcz kiedyś "Rap pokochałem dzięki Bognie Świątkowskiej dawno temu nim mogłem go oglądać w Vivie Polskiej". W trakcie ceremonii Bogna Świątkowska nie mogła niestety być z nami, ale spotkaliśmy się z nią kilka dni wcześniej pod siedzibą dawnego Radia Kolor, skąd wysyłała hip-hopową energię w świat razem z DJ'em 600V... Sprawdźcie video z tego spotkania. Video: Kuba Kokot #Popkillery2019 #dowhatmovesyou
Polska Wersja: "Ruszamy z grubej rury z nową płytą PW!" (Popkillery 2019)
Polska Wersja: "Ruszamy z grubej rury z nową płytą PW!" (Popkillery 2019)
6 miesięcy temu
Wyniki gali i pierwsza fotorelacja: www.popkiller.pl/2019-05-09%2Cpopkillery-2019-oficjalne-wyniki-i-fotorelacja Fotorelacja z gali i afterparty: www.popkiller.pl/2019-05-12%2Cpopkillery-2019-fotorelacja-z-gali-i-afterparty Ostatni rok to intensywny okres u duetu Polska Wersja - Hinol wydał w 2018 pokryty Platyną solowy debiut "Mej Duszy Dziecko", natomiast Jano w ostatni piątek wypuścił swoje nowe solo "Inna Wizja". Z PW porozmawialiśmy krótko przed galą Popkillery 2019, na której również wystąpili i dowiedzieliśmy się m.in. że... kolejny wspólny album duetu, następca Platynowego "Notabene", nadciąga! Rozmawiał: Mateusz Natali Zdjęcia: Maciej Pieczykolan, Kuba Kokot Montaż: Maciej Pieczykolan Foto u góry: Young Sandi #Popkillery2019 #dowhatmovesyou
Żabson: "Inwestowanie w muzykę i klipy rozwija cały rynek" (Popkillery 2019)
Żabson: "Inwestowanie w muzykę i klipy rozwija cały rynek" (Popkillery 2019)
6 miesięcy temu
Wyniki gali i pierwsza fotorelacja: www.popkiller.pl/2019-05-09%2Cpopkillery-2019-oficjalne-wyniki-i-fotorelacja "Inwestowanie w muzykę i klipy rozwija cały rynek" - powiedział nam Żabson chwilę po gali Popkillery 2019, na której wraz z reżyserem/scenarzystą Łukaszem Partyką oraz producent Magdaleną Czmudą otrzymał statuetkę za teledysk do "DMT". W krótkiej rozmowie na galowej ściance opowiedział też dlaczego ta nagroda ma dla niego specjalną wartość, podzielił się wrażeniami z całego wydarzenia jak i zapowiedział zagraniczne współprace na nadchodzącym albumie... Rozmawiał: Mateusz Natali Zdjęcia: Maciej Pieczykolan, Kuba Kokot Montaż: Maciej Pieczykolan Fot na miniaturce: Filip Głodowski (Hip-hop.pl) Pozostałe zdjęcia: Dominik Czubak i Tomasz Karwiński dla Popkiller.pl #Popkillery2019 #dowhatmovesyou
Popkillery 2019 - Gala wręczenia nagród | Transmisja LIVE
Popkillery 2019 - Gala wręczenia nagród | Transmisja LIVE
7 miesięcy temu
Afterparty już o 23:00, zapraszamy: facebook.com/events/465364947371787/ Wielka gala hip-hopowych nagród ponad podziałami! Wręczone zostaną statuetki dla zwycięzców w głosowaniach publiczności i gremium złożonego z kilkudziesięciu uznanych ekspertów z różnych mediów i różnych pokoleń. Wstęp - tylko na zaproszenia Transmisja live: 18:00 Na gali wystąpią: Jeru the Damaja, Eldo x Jotuze, Polska Wersja, Pono x Koras, Nagrody wręczą m.in.: Liroy, Waco, Mor W.A., Yurkosky, Muflon... Zaraz po gali zapraszamy do wspólnej zabawy na Oficjalnym Afterparty w tym samym miejscu, klubie Capitol Warsaw (wstęp dozwolony od 18 lat). Zagrają: Borixon x ZetHa x Qry, Smolasty x Tymek oraz Falcon1 x DJ Kebs Bilety na after - special.ticketos.pl/events/1981 #Popkillery2019 #dowhatmovesyou
Popkillery 2019 Podcast cz.1/2: Gremium rozmawia o polskim rapie
Popkillery 2019 Podcast cz.1/2: Gremium rozmawia o polskim rapie
7 miesięcy temu
www.popkiller.pl/popkillery Z okazji gali postanowiliśmy spotkać się z częścią gremium, by odbyć obszerną (blisko 2h!) rozmowę na temat tego jak w 2018 wyglądał polski rap, co najbardziej zapadło komu w pamięć i jak wyglądają perspektywy... Trochę o trendach (dobrych i złych), trochę o wygranych, trochę o ulubionych płytach i największych zaskoczeniach. Udział wzięli od lewej: Tymek Pasierbiak (Slizg.eu), Marcin Flint (Gazeta Magnetofonowa, Red Bull Music, Interia Muzyka), Andrzej Cała ("Antologia Polskiego Rapu", "Beaty Rymy Życie: Leksykon Muzyki Hip-Hop"), Kamil Migoń (ex: Ślizg, Magazyn Hip-Hop, VAIB), Marek Adamski (Popkiller), Mateusz Natali (Popkiller), Bartłomiej Ciepłota (Glamrap) oraz Bartosz Boruciak (Tygodnik Solidarność, Radio WNET) Zdjęcia: Maciej Pieczykolan
Theodor - Zaakceptuj (prod. Dynamic Breath)
Theodor - Zaakceptuj (prod. Dynamic Breath)
7 miesięcy temu
Gościnnie na kanale PopkillerTV Zamów album na: www.theodormusi.com/sklep ✖Album - Człowiek Człowiekowi EP ✖Title - Zaakceptuj ✖Rap/Lyrics - Artur Theodor Lewandowski facebook.com/atlewandowski instagram.com/atlewandowski ✖Singing - Filip Pelc instagram.com/gipsyking_o... ✖Producer - Dynamic Breath facebook.com/dynamicbreath/ ✖Picture - OmashOne facebook.com/omashone.ill... ✖Mix/Mastering - Hugiz Records facebook.com/hugizrecords instagram.com/hugiz.records ✖Realizacja nagrań - Sounds Of Street facebook.com/SoundsOfStreet ✖Host - Popkiller facebook.com/PopkillerPL/ instagram.com/popkillerpl
Liroy wśród wręczających Popkillery 2019! "Będą to najważniejsze nagrody dla rapu"
Liroy wśród wręczających Popkillery 2019! "Będą to najważniejsze nagrody dla rapu"
7 miesięcy temu
Więcej: www.popkiller.pl/popkillery Bilety na afterparty: special.ticketos.pl/events/1981 Polski raper, przedsiębiorca i polityk, ikona rodzimego hip-hopu i poseł na Sejm VIII kadencji - Liroy będzie jednym z gości specjalnych wręczających statuetki na pierwszej gali rozdania nagród branży hip-hopowej, Popkillery 2019! Wydany w 1995 roku "Alboom" Liroya sprzedał się w nakładzie przekraczającym 500 000 sztuk, pokrywając się 4-krotną Platyną i do dziś będąc największym komercyjnym sukcesem w historii polskiego hip-hopu. Kto jak nie Liroy mógłby więc wręczyć nagrodę dla najlepszego rapera roku w trakcie gali Popkillery 2019? "Popkillery 2019 będą to najważniejsze nagrody dla rapu" - zapowiada słynny kielecki Scyzoryk w krótkim materiale video zapowiadającym wydarzenie. Gala wręczenia statuetek organizowana przez Popkiller.pl wspólnie z marką Bacardi odbędzie się w formule zamkniętej ceremonii 8 maja 2019 w warszawskim Teatrze Capitol - obejrzeć będzie można ją podczas transmisji na żywo na kanale PLzone PopkillerTV. Prowadzeniem zajmie się wyjątkowy i niecodzienny duet - legenda hip-hopu a obecnie ring announcer Federacji KSW Waldemar Kasta oraz popularna raperka AdMa. Bezpośrednio po gali w połączonym z Teatrem Clubie Capitol będzie miało miejsce oficjalne afterparty, bilety na które można nabyć pod linkiem special.ticketos.pl/events/1981 Wydarzenie FB (gala): facebook.com/events/567606807059794 Wydarzenie FB (afterparty): facebook.com/events/465364947371787/ #Popkillery2019 #dowhatmovesyou *** Branża hip-hopowa w ostatnich latach notuje nieprzerwany wzrost - rapowe albumy dominują na listach sprzedaży a sami raperzy na listach najpopularniejszych muzyków w kraju. Łączy się to też z ogromnym zainteresowaniem internetowym i wyprzedawaniem coraz większych obiektów koncertowych. To najwyższa pora na to, by hip-hop doczekał się swoich własnych nagród! Popkillery to inicjatywa serwisu muzycznego Popkiller.pl, który postanowił do tematu podejść ponad jakimikolwiek podziałami, zapraszając do współpracy liczne media o zasięgu ogólnopolskim oraz lokalnym, tak by efektem była nagroda ze strony całego środowiska hip-hopowego. Zwycięzcy wybrani zostaną na dwa sposoby - w głosowaniach publiczności (oddano ponad 100 000 głosów) a także w głosowaniach gremium, złożonego z dziennikarzy Popkillera oraz wybranych dziennikarzy i ekspertów reprezentujących różne pokolenia, różne media i różne spojrzenia na muzykę. W jego składzie znajdują się zarówno przedstawiciele prasy, radia i telewizji, jak reprezentanci internetowych portali, serwisów ogólnomuzycznych i lifestyle'owych, serwisów hip-hopowych, największych rapowych festiwali a także muzyczni influencerzy, youtuberzy i komentatorzy. "Różnica wieku między członkami gremium wynosi nawet do 40 lat, ich gusta i muzyczne spojrzenia bywają całkowicie różne, ale właśnie dzięki temu mamy nadzieję uzyskać jak najpełniejszy i najbardziej obiektywny obraz stanu polskiego rapu, tak by wręczyć artystom nagrodę, która rzeczywiście będzie miała dla nich wartość. Dziękujemy każdemu z członków gremium i każdemu ze wspierających mediów za to, że zgodzili się połączyć siły w tej szczytnej idei" - pisali organizatorzy ujawniając skład gremium.
Young Igi: "Jak możesz robić rap nie znając korzeni?"
Young Igi: "Jak możesz robić rap nie znając korzeni?"
7 miesięcy temu
Pełne video z podcastem Peja x Young Igi: plzone.info/view/NExMOEltYW9oVFE.html #Popkillery2019 - głosuj na swoich faworytów: www.popkiller.pl/popkillery Legendy sceny często mówią o konieczności znajomości korzeni - często wydaje się, że część młodych raperów nic sobie z tego nie robi a wręcz podważa, uważając, że nie muszą nic znać ani spełniać żadnych wymagań. Young Igi uważa w tej sprawie całkiem inaczej, mocno podkreślając znaczenie wiedzy o korzeniach... "Jak możesz tworzyć coś, nie znając tego korzeni?" - pyta Igi przed naszą kamerą w specjalnym podcaście z udziałem jego i Rycha Peji, dodaje również: "Musisz mieć protekcję ludzi, którzy byli przed Tobą, bo jak jej nie masz to nie wiem czy jesteś w nurcie." bardzo ciekawej rozmowy między Peją i Young Igim, zrealizowanej z okazji nadchodzącej gali Popkillery 2019. Przypominamy też, że głosy na swoich faworytów do statuetek Popkillery 2019 oddawać możecie już tylko do najbliższej środy. Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 8 maja w Warszawie w Teatrze Capitol i będzie można zobaczyć ją w transmisji na żywo na naszym kanale YT, zaraz po gali zapraszamy też na afterparty w Clubie Capitol. #dowhatmovesyou Zdjęcia: Young Sandi Montaż: Patryk Mroczek
Peja x Young Igi - Popkillery 2019 Podcast
Peja x Young Igi - Popkillery 2019 Podcast
7 miesięcy temu
Peja/Slums Attack x Young Igi - wywiad / rozmowa - Popkillery 2019 Podcast #Popkillery2019 - głosuj na swoich faworytów: www.popkiller.pl/popkillery Poprzez galę Popkillery 2019 mamy nadzieję ukazać siłę zjednoczonego środowiska hip-hopowego - środowiska, które zawiera w sobie różne pokolenia, różne spojrzenia na świat, różne muzyczne klimaty. Zamiast gryźć się i kłócić lepiej dostrzec siłę tej różnorodności i porozmawiać o tym, jak na różne aspekty patrzą osoby z różnych "krańców" sceny. W związku z tym mamy przyjemność zaprezentować Wam wyjątkowy podcast, a w nim 45 minut rozmowy Peji i Young Igiego oraz wymiany spojrzeń na hip-hopową scenę, współpracę między pokoleniami czy zmiany zachodzące przez lata... Tym razem Mateusz ograniczył się do roli moderatora, a materiał różni się od standardowych wywiadów, to po prostu rozmowa dwóch muzycznych pasjonatów z różnych pokoleń. Video zarejestrowaliśmy na planie teledysku do numeru "Nie bądź zdziwiony" autorstwa Peji, Young Igiego i Kaza Bałagane - promujący płytę "25_godzin" klip ukaże się już jutro. Przypominamy też, że głosy na swoich faworytów do statuetek Popkillery 2019 oddawać możecie już tylko do najbliższej środy. Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 8 maja w Warszawie w Teatrze Capitol i będzie można zobaczyć ją w transmisji na żywo na naszym kanale YT, zaraz po gali zapraszamy też na afterparty w Clubie Capitol. #dowhatmovesyou Zdjęcia: Young Sandi Montaż: Patryk Mroczek
Pięć Dwa (52 Dębiec) - wywiad: "Głupio byłoby wpasowywać się w młodzieżowe trendy"
Pięć Dwa (52 Dębiec) - wywiad: "Głupio byłoby wpasowywać się w młodzieżowe trendy"
7 miesięcy temu
Popkillery 2019 - głosuj: www.popkiller.pl/popkillery "Czyste Szumienie" było krążkiem, na który czekało wielu fanów Pięć Dwa - dojrzałym, emocjonalnym, osadzonym w klasycznym brzmieniu. Z Hansem i Deepem spotkaliśmy się przy okazji ich występu w Warszawie, co zaowocowało obszernym i interesującym wywiadem... O poznańskiej scenie i rzadkich kooperacjach. O nowej szkole i nowych trendach. O muzycznych tarciach, społeczno-politycznej tematyce i nadchodzącej solówce Hansa. O tych i wielu innych sprawach usłyszycie w poniższym wywiadzie przeprowadzonym przez Krystiana Krupińskiego. Przypominamy też, że Pięć Dwa nominowani są do Popkillerów 2019 w kategoriach Album Roku i Grupa/Duet Roku - głosować możecie tutaj: www.popkiller.pl/2019-04-12%2Calbum-roku-2018-zaglosuj-popkillery-2019
Od Hirka Wrony do Kstyka - Gremium POPKILLERY 2019 ponad podziałami!
Od Hirka Wrony do Kstyka - Gremium POPKILLERY 2019 ponad podziałami!
7 miesięcy temu
Zagłosuj: www.popkiller.pl/popkillery Wydarzenie FB: facebook.com/events/567606807059794 Głosowania publiczności na #Popkillery2019 ruszyły, pora ujawnić Wam skład gremium, które również przyzna swoje nagrody w głównych kategoriach! Tak jak zapowiadaliśmy jest to skład ponad jakimikolwiek podziałami, a znajdują się w nim przedstawiciele różnych mediów i różnych pokoleń, których łączy przede wszystkim hip-hopowa pasja i opiniotwórczość. Niezmiernie cieszymy się z tak entuzjastycznego odbioru naszych zaproszeń i z tego, że udało się zebrać tak znamienity team - są z nami reprezentanci prasy, radia i telewizji a także mainstreamowych portali informacyjnych, są media hip-hopowe, media muzyczne i lifestyle'owe, media ogólnopolskie i lokalne. Są hip-hopowi influencerzy, youtuberzy i komentatorzy wydarzeń, są fora i społeczności. Są w końcu dyrektorowie artystyczni 3 najważniejszych festiwali poświęconych polskiemu hip-hopowi (największy Polish Hip-Hop Festiwal, świętujący 18 urodziny najstarszy Mazury Hip-Hop Festiwal oraz zawsze mocno reprezentowany czeski Hip Hop Kemp). Dziś mamy dla Was skład decydujący w polskich kategoriach, jutro ujawnimy kto głosować będzie w zagranicznych (składy obu gremiów różnią się). Różnica wieku między członkami gremium wynosi nawet do 40 lat, ich gusta i muzyczne spojrzenia bywają całkowicie różne, ale właśnie dzięki temu mamy nadzieję uzyskać jak najpełniejszy i najbardziej obiektywny obraz stanu polskiego rapu, tak by wręczyć artystom nagrodę, która rzeczywiście będzie miała dla nich wartość. Dziękujemy każdemu z członków gremium i każdemu ze wspierających mediów za to, że zgodzili się połączyć siły w tej szczytnej idei, nie oznaczamy w tym wpisie żadnego z nich tylko dlatego, że byłoby ich za dużo a nie chcemy nikogo pomijać ani wyróżniać - dlatego też skład podajemy Wam w kolejności alfabetycznej. Równocześnie przypominamy, że swoich faworytów do nagród publiczności wskazywać możecie na www.popkiller.pl/popkillery a zwycięzców poznamy na gali 8 maja w Teatrze Capitol (transmisja na kanale PopkillerTV, wydarzenie w komentarzu), po której zapraszamy wszystkich na oficjalne afterparty w Clubie Capitol, dokładnie informacje podamy niebawem. #dowhatmovesyou
POPKILLERY 2019 - wręczamy Hip-Hopowe Nagrody!
POPKILLERY 2019 - wręczamy Hip-Hopowe Nagrody!
8 miesięcy temu
Wydarzenie FB: facebook.com/events/567606807059794 Rok 2018 w polskim rapie wyglądał pięknie - pora godnie go podsumować! Po wielu miesiącach pracy zapraszamy do udziału w wielkiej hip-hopowej idei - nagrodach Popkillery 2019, przyznanych za największe osiągnięcia w minionym roku. Przyznanych też ponad podziałami, ze strony całego środowiska hip-hopowego - już od jutra będziecie mogli głosować na swoich faworytów w kategoriach polskich i zagranicznych, równocześnie zwycięzców wskaże też specjalne gremium złożone z wybranych dziennikarzy i ekspertów reprezentujących różne pokolenia i różne media. Ceremonia, którą organizujemy razem z Bacardi odbędzie się 8 maja w Teatrze Capitol i będzie możliwa do obejrzenia za darmo na kanale PLzone PopkillerTV - zaraz po niej zapraszamy też na oficjalne afterparty w tym samym miejscu, klubie Capitol Warsaw. Więcej informacji będziemy stopniowo ujawniać w najbliższych dniach. Start głosowań już jutro. #popkillery2019 #dowhatmovesyou
Tymek mówi jak powstał "Język Ciała": "Siadłem na plaży i poczułem świeżość" (Didaskalia #9)
Tymek mówi jak powstał "Język Ciała": "Siadłem na plaży i poczułem świeżość" (Didaskalia #9)
8 miesięcy temu
Sprawdź teledysk Tymek "Martwi Idole" promujący płytę Młode Wilki 6: plzone.info/view/NldHYUlEOF9tbEE.html "Stwierdziłem, że wyjadę ze Śląska i pojadę na drugi koniec Polski do Gdańska. Gdy usiadłem na brzegu morza to poczułem świeżość i uznałem 'dobra, to lecę tu do studia'" - wspomina Tymek. Jego "Język ciała" to prawdziwy wirus, który zatacza coraz szersze pole rażenia - na ten moment na liczniku ma 35 000 000 odsłon (i wcale nie zwalnia), opanował też kluby i radia. Jak się okazuje powstał całkowicie spontanicznie i przypadkowo. Sprawdźcie kulisy!
Sokół - wywiad cz.2: "I z Bonusem i z Taco lubię i mam o czym pogadać - po co wybierać?"
Sokół - wywiad cz.2: "I z Bonusem i z Taco lubię i mam o czym pogadać - po co wybierać?"
8 miesięcy temu
W drugiej części naszej obszernej rozmowy z Sokołem w ramach cyklu Spot-Talk w sklepie Distance.pl poruszyliśmy wiele ciekawych wątków. Od tego co oznacza i czym zajmuje się producent wykonawczy, poprzez stanie ponad podziałami na hip-hopowej scenie, aż po plany Prosto na przyszłość. Sokół pochylił się nad tendencją do solowych działań i malejącej wciąż ilości rapowych grup, wróciliśmy też do tego co stało za chęcią budowy własnej hip-hopowej marki. Rozmawiał: Mateusz Natali Video: Patryk Mroczek Wywiad przeprowadziliśmy w sklepie Distance.pl przy ul. Marszałkowskiej 72 w Warszawie Ostatnia część trzecia oparta o pytania słuchaczy już w przyszłym tygodniu. distance.pl/ facebook.com/distancepl instagram.com/distance.pl/
Tau szczerze: "Zachłysnąłem się Bogiem i chciałem dać Go każdemu"
Tau szczerze: "Zachłysnąłem się Bogiem i chciałem dać Go każdemu"
8 miesięcy temu
Pełen wywiad: plzone.info/view/STRFa19VemxZZ1U.html Wydana w tym miesiącu "Egzegeza: Księga Pszczół" to brakujący fragment w przemianie duchowo-życiowej Tau - raper wraca tam do czasów Medium, przywołuje etap po etapie zmianę swojej perspektywy i spojrzenia na świat. Przed naszą kamerą opowiedział o tym, jak przebiegał ten powrót i dlaczego dopiero teraz był w stanie nagrać taki materiał... Wypowiedź pochodzi z naszego wywiadu z Tau, w którym z kieleckim raperem rozmawiamy o tym dlaczego reaktywował ostatnio profil Medium, jakie niebezpieczeństwa towarzyszyły mu w pracy nad albumem, a także co zmieniło się w jego życiu przez ostatnie lata. Rozpakowaliśmy również na wizji "pszczele" wydanie specjalne płyty, które robi naprawdę duże wrażenie. Rozmawiał: Mateusz Natali
Top 5 NYC Classic Hip-Hop Albums - by Masta Ace & Marco Polo
Top 5 NYC Classic Hip-Hop Albums - by Masta Ace & Marco Polo
8 miesięcy temu
New York City gave us incredible amount of classic hip-hop albums - so it's really hard to come up with a Top 5 list. We gave this challenge to Masta Ace & Marco Polo - look what they chose! More videos from our NYC trip: plzone.info/playPLc6RDCEFsiVlUkVl21bzKI_vVJ0VQ7GlR
ZBUKU wspomina Chadę - 1 rocznica śmierci legendy polskiej sceny
ZBUKU wspomina Chadę - 1 rocznica śmierci legendy polskiej sceny
8 miesięcy temu
Dokładnie rok temu wstrząsnęła nami wiadomość o tragicznej i przedwczesnej śmierci Tomka Chady, legendy i ikony polskiej sceny hip-hopowej. Jedną z osób, które w ostatnich latach znajdowały się najbliżej Chady był ZBUKU - jego przyjaciel, współpracownik i podopieczny, stawiający pod jego skrzydłami pierwsze kroki na scenie. Przed naszą kamerą podzielił się krótkim wspomnieniem, opowiadając też czego najwięcej nauczył się od Tomka i jakie historie najbardziej zapadły mu w pamięć...
Arab wychodzi przy "Janosiku" / Rest Dixon37, Bilon i Proceente/Mały Esz o walce Arab - WSZ
Arab wychodzi przy "Janosiku" / Rest Dixon37, Bilon i Proceente/Mały Esz o walce Arab - WSZ
8 miesięcy temu
Arab wychodzi na walkę przy "Janosiku" (Bedoes & Kubi Producent feat. Golec uOrkiestra). Rest Dixon37, Bilon (Hemp Gru) oraz Proceente i Mały Esz komentują walkę Arab - Wujek Samo Zło. Wczoraj na Torwarze zobaczyć mogliśmy wielu polskich raperów, którzy stawili się tam, by obejrzeć walkę Araba z Wujkiem Samo Zło w ramach gali FEN. Krótko po walce udało nam się złapać Wujka (ten wywiad już wczoraj Wam wrzucaliśmy), ale także Resta Dixon37, Bilona oraz Proceente i Małego Esza, którzy podzielili się z nami wrażeniami z tego nietypowego starcia... Gdy rękawice krzyżują raperzy można oczekiwać, że na walkę wyjdą przy własnych utworach - tak też zrobił Wujek Samo Zło, który w kierunku oktagonu zmierzał przy akompaniamencie klasycznego "Jeszcze raz". Zaskoczył jednak Arab. Raper z Rzeszowa wyszedł na walkę przy hitowym singlu "Janosik" autorstwa Bedoesa, Kubiego Producenta i Golec uOrkiestry - był to ciekawy i niespodziewany wybór, bowiem muzyczne drogi obu raperów do tej pory przecież jeszcze się nie przecięły.
Wujek Samo Zło po walce: "Teraz mam na celowniku Sławomira i jeszcze takiego jednego"
Wujek Samo Zło po walce: "Teraz mam na celowniku Sławomira i jeszcze takiego jednego"
8 miesięcy temu
Wujek Samo Zło stoczył dziś wieczorem walkę z Arabem w ramach gali FEN na warszawskim Torwarze - odniósł porażkę w drugiej rundzie, jednak stawił opór dużo młodszemu konkurentowi i trafił go kilkoma ciosami. Krótko po walce udało nam się porozmawiać z Wujkiem, który... zapowiedział, że ma już na oku kolejnych rywali!
Dawid Topolski
Dawid Topolski - 2 minut temu
Nie rozumiem co miała prezentować ostatnia zwrotka
YVKU8
YVKU8 - 9 minut temu
Z dvpy Ciekawe
Mitsu pl
Mitsu pl - 11 minut temu
GrubSon to były czasy
PopkillerTV
PopkillerTV - 12 minut temu
Wywiad z Pawbeatsem do obejrzenia na kanale PopkillerTV Plus: plzone.info/view/dFhZV0F3a05ieU0.html Subskrybuj nasz kanał i odwiedzaj social media @popkillerpl, by nie przegapić kolejnych filmów! :) Więcej nowości na kanale PopkillerTV: plzone.info/playPLc6RDCEFsiVmjKJb6XjBLAYnZtMGEswOR Subskrybuj PopkillerTV Plus: plzone.info/user/vCMimSnhXmcNZd-fsFaXPQ.html
skid
skid - 13 minut temu
Giiiit wariaty!
Kacper K
Kacper K - 13 minut temu
ok
WAT3R krewet
WAT3R krewet - 21 minuta temu
To jest hip hop
Wiktor Wieczorek
Wiktor Wieczorek - 33 minut temu
Tekie se można było lepiej zrobić tą nute
Stefan To Ziomal
Stefan To Ziomal - 46 minut temu
Te okulary XDD
Kacper Rostek
Kacper Rostek - Godzinę temu
Lubie w dupe
VHS_ OnESh0T
VHS_ OnESh0T - Godzinę temu
Filip mordo nice!
Miłosz
Miłosz - Godzinę temu
Gówno takie że ojapierdole
Wik i
Wik i - Godzinę temu
1:33 kogo głos ?
PitBullZorza
PitBullZorza - Godzinę temu
Pierwszy raz skorzystałem z polskich napisów przy polskim kawałku, serioo.
Try Hard 8eats
Try Hard 8eats - 2 godzin temu
Liczycie na dobry melanż Miejscówe wam ziom wybierał A na parkiecie jest dwunastu typa I żadnej dupy jak u Popkillera xD
Dariusz Zaremba
Dariusz Zaremba - 2 godzin temu
Jak nie wiesz co to jest hip hop? No u was zdecydowanie się nie dowiem. Straszne gówno.
Gaba Gaba
Gaba Gaba - 4 godzin temu
Ten Augustyn to jakas porażka w sumie zjebał swoją szansę XD
Pekiniak Pekson
Pekiniak Pekson - 4 godzin temu
Słabeee
GRENDO
GRENDO - 4 godzin temu
Cyce
kubus1989
kubus1989 - 7 godzin temu
Bitwa o Kostrzyn i wpier.. od Koro.. :D
CZEKIEWARA
CZEKIEWARA - 7 godzin temu
Nie wiem czemu ale 2 część to.gowno
Taktyczna Herbatka
Taktyczna Herbatka - 7 godzin temu
To uczucie kiedy cały tekst oprócz refrenu jest w suahili
Taktyczna Herbatka
Taktyczna Herbatka - 7 godzin temu
Jakie gówno xD
QXP
QXP - 7 godzin temu
wracam do 5 edycji
KK JJ
KK JJ - 8 godzin temu
Jedna z gorszych edycji młodych wilków, miałem nadzieje na coś lepszego
NoStRoX Fake
NoStRoX Fake - 8 godzin temu
Xd jacyś typiarzy z dna yt pierwszy raz ich widzę obok kurwa gwiazd hip popu zethy qry
#sevilianofamilia
#sevilianofamilia - 10 godzin temu
W Miłym widzę Leha
PeShU
PeShU - 13 godzin temu
Zapętlam ATZ-a
Mariusz Wec
Mariusz Wec - 13 godzin temu
Jaki Mlody Wilk
Paweł PVan
Paweł PVan - 15 godzin temu
Po roku czasu sie kapłem i to z komentarzy, że tu jest tymek xD pierwsze 3 minuty wymiatają ;)
Krystian Kister
Krystian Kister - 15 godzin temu
1 połowa klipu qry z dwoma koleżankami z klasy 2 połowa qry z całą klasą
v Lotniq
v Lotniq - 15 godzin temu
Tylko ja kurwa potrzebuję tekst do tej "nuty"? We Francji się do tego bujają
Linkoh PL
Linkoh PL - 16 godzin temu
To raczej jest Trap może rap ale nie Hip Hop. :D
Fulip Fgf
Fulip Fgf - 16 godzin temu
Kurła KND dawaj robimy zloty strzał
Sergiusz Lubanski
Sergiusz Lubanski - 16 godzin temu
Za 5 lat wrócę do tego komentarza
VHS_ OnESh0T
VHS_ OnESh0T - 16 godzin temu
3 genialne cyphery - 1.Tymek, JanRapowanie i BałtoKałt12, 2.Fejz, Frosti Rege, Zero. 3.Kamil Pivot, Zeamsone, White 2115.
Pawel Kleban
Pawel Kleban - 17 godzin temu
no, no, w końcu ktoś ciekawy w nowej szkole :)
głodny marcePan
głodny marcePan - 17 godzin temu
Czeme te kurwiaki mlode na jedno kopyto jada kurwa zero stylu swojego wszytsko kurwa to samo ja pierdole zaaaal
NoPanHubcio
NoPanHubcio - 17 godzin temu
Leh dlaczego musiałeś zginąć w tym wypadku brakuje nam ciebie ❤️
dze mek
dze mek - 17 godzin temu
To jest lepsze niż same wilki
NoPanHubcio
NoPanHubcio - 17 godzin temu
Według mnie najlepiej zaśpiewali w tej kolejności : ReTo,Guzior, otschodzi :) moja czołówka
VHS_ OnESh0T
VHS_ OnESh0T - 17 godzin temu
Skąd hejt na Frostiego
VHS_ OnESh0T
VHS_ OnESh0T - 17 godzin temu
1:05 FEJZ!!! PRZYJACIELU! POLECIAŁEŚ JAK PTAK NA DACH BURJ KHALIFA!!! "Ty ch*ju masz nasrane i napier*olone w głowie"
Cieślo xD
Cieślo xD - 17 godzin temu
rozjebał !!!!!!!!
Paweł Knop
Paweł Knop - 17 godzin temu
jaki syf... jebac algorytm YT
Szew MultixQ
Szew MultixQ - 18 godzin temu
Bober stać cie na wiecej
NaneK
NaneK - 18 godzin temu
No cóż....... Ewidentny diss w stronę bedoesa, czekamy na odpowiedz Max colonxo
Gosia K
Gosia K - 18 godzin temu
Malczyński serio
pbvis
pbvis - 19 godzin temu
4:31
michalsky_to_sie_czuje
michalsky_to_sie_czuje - 19 godzin temu
co to kurwa jest,opał 10 sekund leciał :(
รคl๓๏ภєll๏
รคl๓๏ภєll๏ - 19 godzin temu
tak musiało byc
Em-C Ślązak _ On The Beat
Em-C Ślązak _ On The Beat - 19 godzin temu
Pop killer młode wilki 7 Hip-hopolo Taki powinien być tego tytuł 😌👎
Janek Łysiak
Janek Łysiak - 19 godzin temu
Opał - za mało Qry - nic nie rozumiem Koza - w miarę dobrze Oki - zajebiście Karian - nie ma o czym gadać Lipa - nie jego styl Przyłu - dla mnie poleciał najlepiej ze wszystkich Be Vis - nic nie rozumiem ZetHa - po nim spodziewałem się czegoś lepszego Bober - niech wraca na bitwy freestylowe Miły ATZ - też zajebiście Augustyn - za dużo autotune To nie są te młode wilki co kiedyś ):
Marko Design
Marko Design - 20 godzin temu
Be vis super
Krzysztof Nazarowski
Krzysztof Nazarowski - 20 godzin temu
Tak właśnie rozumiem hiphop ! 👌
Gazer Gaming
Gazer Gaming - 20 godzin temu
Oni sa pojebani wstawili to 27 listopada klimacik pod lato, saa kwadratowi w chuuuuj
Rasciuch
Rasciuch - 20 godzin temu
opał jak zawsze zajebisty
Sobix _
Sobix _ - 20 godzin temu
Spierdolili potencjał tych bitów
Adam Games
Adam Games - 21 godzinę temu
1:20 <3
Jakub Jakub
Jakub Jakub - 21 godzinę temu
GUWNO JAKICH MALO
Łukasz Zieliński
Łukasz Zieliński - 21 godzinę temu
Co za syf
NIHILISTYCZNA PROHIBICJA
NIHILISTYCZNA PROHIBICJA - 21 godzinę temu
Czemu tak dużo na łapek w dół?
Staś Rozdejczer
Staś Rozdejczer - 21 godzinę temu
Oki I Augustyn to jedyne dobre rzeczy w tej piosence według mnie ://
MatisPro
MatisPro - 22 godzin temu
Polecam obejrzeć podsumowanie tegorocznej akcji popkillera :) plzone.info/view/aWFVNGhzOU02S1U.html
MatisPro
MatisPro - 22 godzin temu
Polecam obejrzeć podsumowanie tegorocznej akcji popkillera :) plzone.info/view/aWFVNGhzOU02S1U.html
MatisPro
MatisPro - 22 godzin temu
Polecam obejrzeć podsumowanie tegorocznej akcji popkillera :) plzone.info/view/aWFVNGhzOU02S1U.html
MatisPro
MatisPro - 22 godzin temu
Polecam obejrzeć podsumowanie tegorocznej akcji popkillera :) plzone.info/view/aWFVNGhzOU02S1U.html
MatisPro
MatisPro - 22 godzin temu
Polecam obejrzeć podsumowanie tegorocznej akcji popkillera :) plzone.info/view/aWFVNGhzOU02S1U.html
MatisPro
MatisPro - 22 godzin temu
Polecam obejrzeć podsumowanie tegorocznej akcji popkillera :) plzone.info/view/aWFVNGhzOU02S1U.html
MatisPro
MatisPro - 22 godzin temu
Polecam obejrzeć podsumowanie tegorocznej akcji popkillera :) plzone.info/view/aWFVNGhzOU02S1U.html
MatisPro
MatisPro - 22 godzin temu
Polecam obejrzeć podsumowanie tegorocznej akcji popkillera :) plzone.info/view/aWFVNGhzOU02S1U.html
MatisPro
MatisPro - 22 godzin temu
Polecam obejrzeć podsumowanie tegorocznej akcji popkillera :) plzone.info/view/aWFVNGhzOU02S1U.html
Primo Grunwald Południe
Primo Grunwald Południe - 22 godzin temu
1:21 kto się nie zakochał kciuk w dół
MatisPro
MatisPro - 22 godzin temu
Polecam obejrzeć podsumowanie tegorocznej akcji popkillera :) plzone.info/view/aWFVNGhzOU02S1U.html
MatisPro
MatisPro - 22 godzin temu
Polecam obejrzeć podsumowanie tegorocznej akcji popkillera :) plzone.info/view/aWFVNGhzOU02S1U.html
MatisPro
MatisPro - 22 godzin temu
Polecam obejrzeć podsumowanie tegorocznej akcji popkillera :) plzone.info/view/aWFVNGhzOU02S1U.html
MatisPro
MatisPro - 22 godzin temu
Polecam obejrzeć podsumowanie tegorocznej akcji popkillera :) plzone.info/view/aWFVNGhzOU02S1U.html
Yanek Yankies
Yanek Yankies - 22 godzin temu
Bisz zniszczył bit
Maksymilian Orlon
Maksymilian Orlon - 23 godzin temu
Za mało Opała i ta nagła zmiana w połowie nuty zjebała trochę ale cała reszta to kozak
teresata8 96
teresata8 96 - 23 godzin temu
Jesteście beznadziejni. I wybitnie słabi
i like turtle
i like turtle - 23 godzin temu
bober nie pasuje w chuj XD
Małgorzata Bejner
Małgorzata Bejner - Dzień temu
Be vis jak zawsze zajebiste
Małgorzata Bejner
Małgorzata Bejner - Dzień temu
Be vis, koza i qry można jeszcze zrozumieć ale resztę nie. Ten co ostatni śpiewał to nic nie mogłam zrozumieć
Imię Nazwisko
Imię Nazwisko - Dzień temu
Wracam, żeby wyleczyć uszy po wysluchaniu nowej edycji :'(
Iwona Marczuk
Iwona Marczuk - Dzień temu
Tymek
ADOLF HITLER
ADOLF HITLER - Dzień temu
Kogo chuj obchodzi ile razy słucham \/
TOMSDX SILA
TOMSDX SILA - Dzień temu
Brakuje mi zjaranego araba szkoda :(
Badek
Badek - Dzień temu
Wiem, że zawsze na początku jest hejt na nową edycję wilków, ale tutaj leży wszystko od założeń, przez formę po realizację(mix, mastering) numer jest zbyt chaotyczny żeby cokolwiek wyłapać fajnego. W poprzednich edycjach były może 1/2 takie zwrotki co miały trochę inne przejście po czym wracały do bitu, a tu jest jakiś wielki rozpierdol, o równomiernym "czasie antenowym" nie wspomnę nawet
Champagne Dance
Champagne Dance - Dzień temu
Dawaj 140
beedsj roiue
beedsj roiue - Dzień temu
Gdybym wiedział że mam nawinąć tylko 4 wersy to też bym się zgłosił xD
save
save - Dzień temu
widac ze nigdy szlug nie palil xD
Mil Kaa
Mil Kaa - Dzień temu
wyjo jak wilki 🙈
RAGNAR LOTHBROK
RAGNAR LOTHBROK - Dzień temu
no ci to jest ten hip hop ?
Gumball Waterson 777
Gumball Waterson 777 - Dzień temu
2019
LazyPower
LazyPower - Dzień temu
"Jak nie wiesz co to jest hip-hop, to kurwa Ci wytłumaczę" I gdzie niby tłumaczycie, czym jest hip-hop??
Damian Mielczarek
Damian Mielczarek - Dzień temu
Jak Augustyn to chyba braciak Gospela jest xd
KocembiX
KocembiX - Dzień temu
Be Vis imo najlepiej
Jano BrainDead
Jano BrainDead - Dzień temu
To ma tak mało wyświetleń bo my pobieramy piosenkę żeby w kółko słuchać.
paytolo PL
paytolo PL - Dzień temu
Zetha+malik=rozpierdol
Azazel
Azazel - Dzień temu
Kiedy Oki rozpierdolił wszystkich w 3 sek xd