WAKSY
WAKSY
  • 91
  • 236 804 466
  • Data dołączenia: 21 sie 2017
Na lekcji nudy? Nauczyciel suszy głowę? Wbijaj na WAKSY! Poznaj Przema i Paulinę.
Nowe odcinki co wtorek o 16!
Nie zapomnij zostawić suba :)

Wideo
Czego NIE robić na BASENIE
Czego NIE robić na BASENIE
10 dni temu
Umówmy się - każdy musi umieć pływać. Ale nie każdy musi to lubić. ►INSTAGRAM: instagram.com/na.waksy/ ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki/ ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon/ ►Instagram Mikołaj: instagram.com/mikolajwisniosz/ ►Instagram Arek: instagram.com/apbalc/ ►Instagram Jerry: instagram.com/jerryna4/ ►Instagram Weroniki: instagram.com/weronika.walenciak/ Dziękujemy obiektowi "Wodny Park" za udostępnienie przestrzeni do nagrań: www.wodnypark.com.pl/ facebook.com/wodnyparkwarszawa/ facebook.com/wodnyparkspa/ instagram.com/wodny_park/ Kontakt: kontakt.waksy@gmail.com Nie zapomnijcie o łapce w górę!
PRAWDZIWE MYŚLI LICEALISTÓW
PRAWDZIWE MYŚLI LICEALISTÓW
17 dni temu
"Mówienie tak bardzo przeszkadza w myśleniu." - Tatuś Muminka ►INSTAGRAM: instagram.com/na.waksy/ ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki/ ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon/ ►Instagram Arek: instagram.com/apbalc/ ►Instagram Mikołaj: instagram.com/mikolajwisniosz/ Kontakt: kontakt.waksy@gmail.com Nie zapomnijcie o łapce w górę!
Czego NIE robić u SZKOLNEJ PIELĘGNIARKI
Czego NIE robić u SZKOLNEJ PIELĘGNIARKI
24 dni temu
Nikt nie chce trafić do jej gabinetu... ►INSTAGRAM: instagram.com/na.waksy/ ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki/ ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon/ ►Instagram Arek: instagram.com/apbalc/ ►Instagram Mikołaj: instagram.com/mikolajwisniosz/ Kontakt: kontakt.waksy@gmail.com Nie zapomnijcie o łapce w górę!
Czego NIE robić PRZY TABLICY 2
Czego NIE robić PRZY TABLICY 2
Miesiąc temu
Nie próbujcie tych sposobów u siebie w szkole... ►INSTAGRAM: instagram.com/na.waksy/ Materiał powstał we współpracy z marką Tymbark. ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki/ ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon/ ►Instagram Arek: instagram.com/apbalc/ ►Instagram Mikołaj: instagram.com/mikolajwisniosz/ Kontakt: kontakt.waksy@gmail.com Nie zapomnijcie o łapce w górę!
Jak NAPRAWDĘ wyglądają WYWIADÓWKI
Jak NAPRAWDĘ wyglądają WYWIADÓWKI
Miesiąc temu
Zastanawialiście się kiedyś co tak naprawdę dzieje się na wywiadówkach w szkole? Przemek i Paulina postanowili przekonać się na własne oczy... ►INSTAGRAM: instagram.com/na.waksy/ WAKSY WINTER CAMP: www.waksy.pl/waksy-camp Zobacz jak było na letnim Waksy Campie: plzone.info/view/bU5OZ25DejM3SVU.html ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki/ ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon/ ►Instagram Arek: instagram.com/apbalc/ Kontakt: kontakt.waksy@gmail.com Nie zapomnijcie o łapce w górę!
JAK ZEPSUĆ ZDJĘCIE KLASOWE
JAK ZEPSUĆ ZDJĘCIE KLASOWE
Miesiąc temu
Dla klasy Przemka i Pauliny nadszedł dzień zdjęć klasowych… jakie sytuacje z tego powodu wynikną w ich szkole? WAKSY WINTER CAMP: www.waksy.pl/waksy-camp Zobacz jak było na letnim Waksy Campie: plzone.info/view/bU5OZ25DejM3SVU.html ►INSTAGRAM: instagram.com/na.waksy/ Gościnnie wystąpił Wojtek z WiP Bros: plzone.info/user/2C4KLIkTxXZlA8P2AEckJg.html ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki/ ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon/ ►Instagram Arek: instagram.com/apbalc/ Dziękujemy Sklepowi Bez Nazwy za użyczenie sprzętu do odcinka: sklepbeznazwy.com.pl/ Kontakt: kontakt.waksy@gmail.com Nie zapomnijcie o łapce w górę!
GODZINA WYCHOWAWCZA oczami NAUCZYCIELA
GODZINA WYCHOWAWCZA oczami NAUCZYCIELA
2 miesięcy temu
Dzisiaj macie okazję usłyszeć o czym myśli nauczyciel podczas godziny wychowawczej... myślicie, że Wasz nauczyciel też ma takie myśli? ►INSTAGRAM: instagram.com/na.waksy/ ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki/ ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon/ ►Instagram Jerry: instagram.com/jerryna4/ ►Instagram Arka: instagram.com/apbalc/ Kontakt: kontakt.waksy@gmail.com Nie zapomnijcie o łapce w górę!
Jak NIE ŚCIĄGAĆ na SPRAWDZIANIE 3
Jak NIE ŚCIĄGAĆ na SPRAWDZIANIE 3
2 miesięcy temu
Trzecia odsłona jednej z waszych ulubionych serii na naszym kanale! Dajcie znać, którego odcinka kontynuację chcielibyście jeszcze zobaczyć. ►INSTAGRAM: instagram.com/na.waksy/ ►Subskrybuj nasz kanał: plzone.info_nOzL3fiw ►Facebook: facebook.com/na.waksy/ ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki/ ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon/ ►Instagram Arka: instagram.com/apbalc/ Kontakt: kontakt.waksy@gmail.com Nie zapomnijcie o łapce w górę!
Typy NAUCZYCIELI w SZKOLE
Typy NAUCZYCIELI w SZKOLE
2 miesięcy temu
Jak się okazuje, Przemek i Paulina mają skategoryzowane wszystkie typy nauczycieli w szkole... Instagram: instagram.com/na.waksy/ Nie zapomnijcie o łapce w górę! ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki/ ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon/ ►Arek: instagram.com/apbalc/ ►Mikołaj: instagram.com/mikolajwisniosz/ ►Waligóra: instagram.com/sawbrah/ ------------------------------------------------------------------------------- Współpraca/kontakt: kontakt.waksy@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------- Nowe odcinki co tydzień : )
Czego NIE robić w SZKOLNEJ BIBLIOTECE
Czego NIE robić w SZKOLNEJ BIBLIOTECE
2 miesięcy temu
Szkolna biblioteka to nie tylko miejsce do wypożyczenia książki i skorzystania z komputera... sami się przekonajcie! Nasz drugi kanał WAKSY 2: plzone.info/view/bU5OZ25DejM3SVU.html Instagram: instagram.com/na.waksy/ Nie zapomnijcie o łapce w górę! ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon Dziękujemy www.spogle.pl/ za pomoc przy challengu. ►Arek: instagram.com/apbalc/ ►Mikołaj: instagram.com/mikolajwisniosz/ ------------------------------------------------------------------------------ Współpraca/kontakt: kontakt.waksy@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------ Nowe odcinki co tydzień : )
Najgorsze ROZPOCZĘCIE roku SZKOLNEGO
Najgorsze ROZPOCZĘCIE roku SZKOLNEGO
3 miesięcy temu
Zanim rozpoczniemy nowy rozdział, trzeba zakończyć wszystkie stare sprawy... ►Instagram Arka: instagram.com/apbalc/ ►Instagram: instagram.com/na.waksy/ ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon/ ►Instagram Jerrego:: instagram.com/jerryna4/ ►Facebook: facebook.com/na.waksy/ Kontakt: kontakt.waksy@gmail.com Nie zapomnijcie o łapce w górę!
JAK (NIE) PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA ROK SZKOLNY
JAK (NIE) PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA ROK SZKOLNY
3 miesięcy temu
Czas przygotować się na rok szkolny... ►Instagram: instagram.com/na.waksy/ ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon/ ►Instagram Arka: instagram.com/apbalc/ ►Facebook: facebook.com/na.waksy/ Kontakt: kontakt.waksy@gmail.com Nie zapomnijcie o łapce w górę!
JAK STRACIĆ CHŁOPAKA W 1 DZIEŃ
JAK STRACIĆ CHŁOPAKA W 1 DZIEŃ
3 miesięcy temu
Czy jednak istnieje jakiekolwiek wytłumaczenie dla zachowania Pauliny podczas zakończenia roku szkolnego? Odcinek powstał we współpracy z marką be.bag Sprawdźcie plecaki be.bag: bit.ly/Waksy_x_bebag ►Instagram: instagram.com/na.waksy/ ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki/ ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon/ ►Facebook: facebook.com/na.waksy/ ►Film zmontował: instagram.com/apbalc/ Kontakt: kontakt.waksy@gmail.com Nie zapomnijcie o łapce w górę!
Gdy PRZYŁAPIESZ SĄSIADA w WAKACJE
Gdy PRZYŁAPIESZ SĄSIADA w WAKACJE
4 miesięcy temu
Gdy Przemek dowiaduje się o mrocznej stronie sąsiada postanawia nieco zagłębić się w temat... ►Konkursowy post: instagram.com/na.waksy/ Odcinek powstał we współpracy z marką Wawel. ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Facebook: facebook.com/na.waksy/ ►Film zmontował: instagram.com/apbalc/ Wystąpił: instagram.com/mikolajwisniosz/ Kontakt: kontakt.waksy@gmail.com Nie zapomnijcie o łapce w górę!
Jak RODZICE oszukują nas W WAKACJE
Jak RODZICE oszukują nas W WAKACJE
4 miesięcy temu
W wakacje nie tylko dzieci muszą kombinować, żeby mieć chwilę spokoju... ►INSTAGRAM: @na.waksy ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Facebook: facebook.com/na.waksy/ ►Nagrał i zmontował: instagram.com/apbalc/ Kontakt: kontakt.waksy@gmail.com Nie zapomnijcie o łapce w górę!
Jak spędzić WAKACJE jakich JESZCZE NIE BYŁO
Jak spędzić WAKACJE jakich JESZCZE NIE BYŁO
4 miesięcy temu
Czasami dopada Cię myśl, że w wakacje robiłeś już wszystko - wtedy warto sięgnąć po proste inspiracje i zrobić coś czego jeszcze nie było ❤ Zobacz film Studio Tymbark: plzone.info/view/bzFRZTRfXzNiUEE.html Zobacz film Ady Skon: plzone.info/view/czBIdjBWcGlpazQ.html Materiał powstał we współpracy z marką Tymbark. ►INSTAGRAM: instagram.com/na.waksy/ ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Facebook: facebook.com/na.waksy/ ►Zmontował: instagram.com/apbalc/ Wystąpił: Mikołaj Wiśniosz - instagram.com/mikolajwisniosz Kontakt: kontakt.waksy@gmail.com Nie zapomnijcie o łapce w górę!
Jak NIE ZARABIAĆ w WAKACJE
Jak NIE ZARABIAĆ w WAKACJE
4 miesięcy temu
Wakacje to czas nie tylko na odpoczynek. Wielu z Was postanowi podjąć się pracy i zarobić trochę $$$. Dzisiaj zobaczycie, które sposoby na zarobek według nas...mogą skończyć się źle! Materiał powstał we współpracy z marką Hochland. ►INSTAGRAM: instagram.com/na.waksy/ ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Facebook: facebook.com/na.waksy/ ►Nagrał i zmontował: instagram.com/apbalc/ Wystąpił: Mikołaj Wiśniosz - instagram.com/mikolajwisniosz/ Kontakt: kontakt.waksy@gmail.com Nie zapomnijcie o łapce w górę!
Jak OSZUKUJEMY rodziców w WAKACJE
Jak OSZUKUJEMY rodziców w WAKACJE
5 miesięcy temu
W końcu dojrzewamy do momentu, w którym musimy wybrać mniejsze zło. Bo czy na pewno rodzice powinni wiedzieć o wszystkim co robimy gdy nie patrzą? ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki ►INSTAGRAM: instagram.com/na.waksy/ ►Facebook: facebook.com/na.waksy/ ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Nagrał i zmontował: instagram.com/apbalc/ Wystąpił: Mikołaj Wiśniosz - instagram.com/mikolajwisniosz Kontakt: kontakt.waksy@gmail.com Nie zapomnijcie o łapce w górę!
Jak PODERWAĆ dziewczynę w WAKACJE
Jak PODERWAĆ dziewczynę w WAKACJE
5 miesięcy temu
Przemek z pomocą przyjaciela stara się załatać dziurę w sercu po ogromnej stracie. Czy mu się to uda? ►INSTAGRAM: instagram.com/na.waksy/ ►Facebook: facebook.com/na.waksy/ ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Nagrał i zmontował: instagram.com/apbalc/ Wystąpił: Mikołaj Wiśniosz - instagram.com/mikolajwisniosz/ Kontakt: kontakt.waksy@gmail.com Nie zapomnijcie o łapce w górę!
Najgorsze ZAKOŃCZENIE roku SZKOLNEGO
Najgorsze ZAKOŃCZENIE roku SZKOLNEGO
5 miesięcy temu
To zakończenie roku nawet nie zaczęło się dobrze, ale tym bardziej nie tak miało się skończyć... ►INSTAGRAM: instagram.com/na.waksy/ ►Facebook: facebook.com/na.waksy/ ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Nagrał i zmontował: instagram.com/apbalc/ Wystąpili: Mikołaj Wiśniosz - instagram.com/mikolajwisniosz/ Weronika Walenciak - instagram.com/weronika.walenciak/ Alex Sawwidis - instagram.com/sawbrah/ Kontakt: kontakt.waksy@gmail.com Nie zapomnijcie o łapce w górę!
Jak NAJLEPIEJ spędzić WAKACJE
Jak NAJLEPIEJ spędzić WAKACJE
5 miesięcy temu
Każdy z nas marzy o wspaniałych wakacjach. A co gdyby tym razem popuścić wodzę fantazji i zwizualizować najlepsze wakacje swojego życia? To byłby HIT! NASZ INSTAGRAM: instagram.com/na.waksy/ Film powstał we współpracy z marką HIT. facebook.com/HITprzebojowapaczka/ Jak wziąć udział w aktywacji: 1) Pokaż na swoim Insta Stories jak bawisz się ze znajomymi w fazach: dobrze, lepiej, HIT 2) Oznacz nas @na.waksy oraz profil @dobrze.lepiej.hit 3) Dodaj specjalny GIF HITstory 4) Załaduj relacje do wyróżnionych 5) My udostępnimy najlepsze HITstories na naszym profilu! Regulamin aktywacji: bit.ly/RegulaminHITstory Nie zapomnijcie o łapce w górę! ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Nagrał i zmontował: instagram.com/apbalc/ Kierownik produkcji - instagram.com/mikolajwisniosz/ ------------------------------------------------------------------------------ Współpraca/kontakt: kontakt.waksy@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------ Nowe odcinki co wtorek o 16 : )
4 TYPY CHŁOPAKÓW W KLASIE
4 TYPY CHŁOPAKÓW W KLASIE
6 miesięcy temu
Faceci niby wyglądają na takich samych, że tylko dziewczyny im w głowie, każdy kocha piłkę nożna i szybkie samochody no i uwielbia gry komputerowe. Ale prawda jest taka że choć często mają wiele wspólnego, to jeszcze więcej ich dzieli... NASZ INSTAGRAM: instagram.com/na.waksy/ POJEDŻ Z NAMI NA WAKSY CAMP (zostało już mało miejsc!) : www.waksy.pl/waksy-camp Film powstał we współpracy z Ubisoft. Nie zapomnijcie o łapce w górę! ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Nagrał i zmontował: instagram.com/apbalc/ Wystąpili: Sportowiec - instagram.com/sawbrah/ Klasowy śmieszek - instagram.com/kamil.gut_/ Mikołaj - instagram.com/mikolajwisniosz/ ------------------------------------------------------------------------------ Współpraca/kontakt: kontakt.waksy@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------ Nowe odcinki co wtorek o 16 : )
Jak NAJLEPIEJ spędzić WAGARY
Jak NAJLEPIEJ spędzić WAGARY
6 miesięcy temu
Czy Przemkowi i Paulinie uda się podczas wagarów kupić zakazany napój? NASZ INSTAGRAM: instagram.com/na.waksy/ POJEDŻ Z NAMI NA WAKSY CAMP w lipcu: www.waksy.pl/waksy-camp Nie zapomnijcie o łapce w górę! ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Nagrał i zmontował: instagram.com/apbalc Wystąpili: Kamil Gut - instagram.com/kamil.gut_/ Mikołaj Wiśniosz - instagram.com/mikolajwisniosz/ ------------------------------------------------------------------------------ Współpraca/kontakt: kontakt.waksy@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------ Nowe odcinki co wtorek o 16 : )
Co ZROBIĆ żeby NIE IŚĆ do SZKOŁY
Co ZROBIĆ żeby NIE IŚĆ do SZKOŁY
6 miesięcy temu
Każdy ma taki dzień, w którym chciałby zostać w domu, dlatego dzisiaj pokażemy Wam kilka pomysłów na to co zrobić, żeby nie iść do szkoły! NASZ INSTAGRAM: instagram.com/na.waksy/ POJEDŻ Z NAMI NA WAKSY CAMP w lipcu: www.waksy.pl/waksy-camp Nie zapomnijcie o łapce w górę! ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki ►Nagrał i zmontował: instagram.com/apbalc ------------------------------------------------------------------------------ Współpraca/kontakt: kontakt.waksy@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------ Nowe odcinki co wtorek o 16 : )
4 TYPY DZIEWCZYN W KLASIE
4 TYPY DZIEWCZYN W KLASIE
7 miesięcy temu
Dziewczyny mogą wyglądać podobnie.. mogą mieć takie same humory.. ale powiedzieć, że każda dziewczyna jest taka sama to jak powiedzieć że fuksja i fiołkowy to po prostu fioletowy. Tylko facet może nie widzieć różnicy. Dlatego przedstawiamy wam dzisiaj 4 typy dziewczyn w klasie! NASZ INSTAGRAM: instagram.com/na.waksy/ POJEDŻ Z NAMI NA WAKSY CAMP: www.waksy.pl/waksy-camp Nie zapomnijcie o łapce w górę! ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Zmontował: instagram.com/jmarski/ Wystąpił: Mikołaj - instagram.com/mikolajwisniosz/ ------------------------------------------------------------------------------ Współpraca/kontakt: kontakt.waksy@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------ Nowe odcinki co wtorek o 16 : )
Czego NIE robić na LEKCJI
Czego NIE robić na LEKCJI
7 miesięcy temu
Piszcie swoje najdziwniejsze sytuacje z lekcji w komentarzach! 100zł ZNIŻKI NA WYJAZD DO BUŁGARII Z KODEM "WAKSY": www.kochamwakacje.pl/list?country=&transport_type=&age=&price=&season=Lato&multi%5B%5D=264&sort=popularity+DESC&page=1 Dziękujemy za 100k na insta! instagram.com/na.waksy/ Film powstał we współpracy z BUT-em. Wszystkie wyjazdy znajdują się na kochamwakacje.pl Nie zapomnijcie o łapce w górę! ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Nagrał i zmontował: instagram.com/apbalc/ ------------------------------------------------------------------------------ Współpraca/kontakt: kontakt.waksy@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------ Nowe odcinki co wtorek o 16 : )
Jak wygrać LANY PONIEDZIAŁEK
Jak wygrać LANY PONIEDZIAŁEK
7 miesięcy temu
Lany poniedziałek już tuż tuż... lepiej się dobrze przygotujcie! Dobijmy 100k na insta! instagram.com/na.waksy/ Ze względu na duże zainteresowanie, Waksy Camp jest teraz dla wszystkich w wieku 10-16 lat! 100zł ZNIŻKI NA WAKSY CAMP Z KODEM "WAKSY" (tylko do końca kwietnia): www.waksy.pl/waksy-camp Nie zapomnijcie o łapce w górę! ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki ►Nagrał i zmontował: instagram.com/apbalc/ muzyka z outro: plzone.info/view/RWMwT054a09jUG8.html ------------------------------------------------------------------------------ Współpraca/kontakt: kontakt.waksy@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------ Nowe odcinki co wtorek o 16 : )
Jak NIE ZDAĆ egzaminu 8-KLASISTY
Jak NIE ZDAĆ egzaminu 8-KLASISTY
7 miesięcy temu
Zdanie egzaminu ósmoklasisty może mieć negatywne skutki, więc... co jakby go w jakiś sposób oblać..? Dobijmy 100k na insta! instagram.com/na.waksy/ 100zł ZNIŻKI NA WAKSY CAMP Z KODEM "WAKSY": www.waksy.pl/waksy-camp Nie zapomnijcie o łapce w górę! ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Nagrał i zmontował: instagram.com/apbalc/ ------------------------------------------------------------------------------ Współpraca/kontakt: kontakt.waksy@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------ Nowe odcinki co wtorek o 16 : )
Czego NIE robić w SZKOLNEJ ŁAZIENCE
Czego NIE robić w SZKOLNEJ ŁAZIENCE
8 miesięcy temu
Szkolna łazienka jest baaardzo specyficznym miejscem...Uważajcie na siebie! Dobijmy 100k na insta! instagram.com/na.waksy/ 100zł ZNIŻKI NA WAKSY CAMP Z KODEM "WAKSY": www.waksy.pl/waksy-camp Nie zapomnijcie o łapce w górę! ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Nagrał i zmontował: instagram.com/apbalc/ ------------------------------------------------------------------------------ Współpraca/kontakt: kontakt.waksy@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------ Nowe odcinki co wtorek o 16 : )
Czego NIE robić na KOREPETYCJACH
Czego NIE robić na KOREPETYCJACH
8 miesięcy temu
Kiedy już zdecydujecie się pójść na korepetycje, warto wiedzieć czego na nich lepiej nie robić... NOWA PIOSENKA JERREGO: plzone.info/view/MWhaX2swbjdYaW8.html Dobijmy 100k na insta! instagram.com/na.waksy/ Film powstał we współpracy z Ubisoft. Nie zapomnijcie o łapce w górę! POJEDŹ Z NAMI NA WAKSY CAMP: www.waksy.pl/waksy-camp ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Nagrał i zmontował: instagram.com/apbalc/ ------------------------------------------------------------------------------ Współpraca/kontakt: kontakt.waksy@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------ Nowe odcinki co wtorek o 16 : )
Czego NIE robić NA OBOZIE
Czego NIE robić NA OBOZIE
8 miesięcy temu
Wakacje już nie tak daleko! Macie w planach jakiś obóz? Pojedź z nami do Bułgarii(100zł zniżki z kodem „WAKSY”): www.kochamwakacje.pl/list?country=&transport_type=&age=&price=&season=Lato&multi%5B%5D=264&sort=popularity+DESC&page=1 Dobijmy 100k na insta! instagram.com/na.waksy/ Film powstał we współpracy z BUT-em. Wszystkie wyjazdy znajdują się na kochamwakacje.pl Dziękujemy hotelowi "Centrum Okopowa" w Warszawie za użyczenie przestrzeni do nagrań centrumokopowa.pl/ Nie zapomnijcie o łapce w górę! ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Instagram Jerrego: instagram.com/Jerryna4/ ►Instagram Arka: instagram.com/apbalc/ ------------------------------------------------------------------------------ Współpraca/kontakt: kontakt.waksy@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------ Nowe odcinki co wtorek o 16 : )
NIETYPOWA LEKCJA WF'U
NIETYPOWA LEKCJA WF'U
8 miesięcy temu
Dzisiaj Jerry przeprowadzi dla Was dość nietypową lekcję WF'u... Dobijmy 100k na insta! instagram.com/na.waksy/ Sprawdźcie The Division 2: ubi.li/r7ame Film powstał we współpracy z Ubisoft. Nie zapomnijcie o łapce w górę! POJEDŹ Z NAMI NA WAKSY CAMP: www.waksy.pl/waksy-camp ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Instagram Jerrego: instagram.com/Jerryna4/ ►Instagram Arka: instagram.com/apbalc/ ------------------------------------------------------------------------------ Współpraca/kontakt: kontakt.waksy@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------ Nowe odcinki co wtorek o 16 : )
JAK URATOWAĆ DZIEŃ KOBIET
JAK URATOWAĆ DZIEŃ KOBIET
9 miesięcy temu
POJEDŹ Z NAMI NA WAKSY CAMP: www.waksy.pl/waksy-camp Dobijmy 100k na insta! instagram.com/na.waksy/ Nie zapomnijcie - Dzień Kobiet już tuż tuż! Pamiętajcie również o łapce w górę! NASZ SKLEP: www.waksy.pl/ ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Instagram Arka: instagram.com/apbalc/ ------------------------------------------------------------------------------ Współpraca/kontakt: kontakt.waksy@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------ Nowe odcinki co tydzień : )
LEKCJA POLSKIEGO oczami NAUCZYCIELA WF'u
LEKCJA POLSKIEGO oczami NAUCZYCIELA WF'u
9 miesięcy temu
Lekcja polskiego wygląda zupełnie inaczej niż zawsze, gdy musi ją poprowadzić nauczyciel WF... Dobijmy 100k na insta! instagram.com/na.waksy/ Film powstał we współpracy z Ubisoft. Nie zapomnijcie o łapce w górę! NASZ SKLEP: www.waksy.pl/ ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburk... ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Instagram Arka: instagram.com/apbalc/ ►Instagram JERREGO: instagram.com/jerryna4/ ------------------------------------------------------------------------------ Współpraca/kontakt: kontakt.waksy@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------ Nowe odcinki co tydzień : )
NAJGORSZE URODZINY EVER
NAJGORSZE URODZINY EVER
9 miesięcy temu
Gdy na imprezę urodzinową Pauliny nikt się nie zjawia postanawia ona razem z Przemkiem przeprowadzić małe śledztwo. Sami się przekonajcie jak się skończyło! Film powstał we współpracy z Lay's. Dobijmy 100k na insta! instagram.com/na.waksy/ Nie zapomnijcie o łapce w górę! NASZ SKLEP: www.waksy.pl/ ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki ►Instagram Arka: instagram.com/apbalc/ ►Instagram Jerrego: instagram.com/jerryna4/ ------------------------------------------------------------------------------ Współpraca/kontakt: kontakt.waksy@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------ Nowe odcinki co wtorek o 16 : )
TYPY PAR W SZKOLE
TYPY PAR W SZKOLE
9 miesięcy temu
W każdej szkole można rozróżnić co najmniej 5 typów par. O którymś rodzaju zapomnieliśmy? Napiszcie w komentarzu. Dobijmy 100k na insta! instagram.com/na.waksy/ Film powstał we współpracy z Ubisoft. Nie zapomnijcie o łapce w górę! NASZ SKLEP: www.waksy.pl/ ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Instagram Arka: instagram.com/apbalc/ ------------------------------------------------------------------------------ Współpraca/kontakt: kontakt.waksy@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------ Nowe odcinki co wtorek o 16 : )
Gdy w FERIE spotkasz NAUCZYCIELA
Gdy w FERIE spotkasz NAUCZYCIELA
10 miesięcy temu
Obóz narciarski nabiera zupełnie nowe oblicze, gdy opiekunem grupy okazuję się być nikt inny niż... nauczyciel WF'u. LINK DO KONKURSU NA INSTA JERREGO: instagram.com/p/BtgfcM6g83Z/?igshid=1f99m21j02p92 Obserwujcie nasz Instagram: instagram.com/na.waksy/ Nie zapomnijcie o łapce w górę! NASZ SKLEP: www.waksy.pl/ ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki ►Instagram Arka: instagram.com/apbalc/ Gościnnie wystąpił: Marsky - instagram.com/jmarski/ Dziękujemy www.kochamwakacje.pl/ za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu. Dziękujemy również hotelowi www.casaterrecomuni.it/ za udostępnienie przestrzeni do nagrań. ------------------------------------------------------------------------------ Współpraca/kontakt: kontakt.waksy@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------ Nowe odcinki co wtorek o 16 : )
LEKCJA O SEKSIE
LEKCJA O SEKSIE
10 miesięcy temu
Czy znaleziona w szkolnej toalecie prezerwatywa odmieni losy jednego z uczniów liceum? Sami się przekonajcie. Film powstał we współpracy z Netflix. Obserwujcie nasz Instagram: instagram.com/na.waksy/ Nie zapomnijcie o łapce w górę! NASZ SKLEP: www.waksy.pl/ ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki ►Instagram Arka: instagram.com/apbalc/ Wystąpili: Przemek Burkacki Paulina Soboń Alex Sawwidis Kamil Gut Weronika Walenciak Mariusz Odwarzny Sebastian Stankiewicz Iwona Michalska Barbara Turkendorf Zofia Biedrzycka Julia Zając Łukasz Korzeniecki Tomasz Ważny Martyna Grabowska Kamila Grzelak Klaudia Kupiec Reżyseria - Arek Balcerzyk & Przemek Burkacki Zdjęcia - Robert Gajzler Operator kamery - Maciej Kosmowski Montaż - Jakub Marchlewski (marsky.pl/) Ostrzyciel - Łukasz Skwara Mistrz oświetlenia - Paweł "Blitz" Rosłon Oświetlacz - Bartosz Zawadka Oświetlacz - Marek Gajzler Dźwięk - Mikołaj Lendzioszek Mikrofoniarz - Mikołaj Wiśniosz Mikrofoniarz - Mateusz Szypuła Udźwiękowienie - Michał Kosmala Kolor korekcja - Witold Basiewicz Fotosy - Alicja Bliska Make-up - Magda Szymańska Scenografia - Eliza Juczewska Katering - Karolina Grabowska Kierownik planu - Stanisław Karnkowski Runner - Łukasz Owczarczyk Dyżurny planu - Jeremiasz Chomontowski Pomoc na planie - Łukasz Korzeniecki Making of - Jakub Marchlewski Dziękujemy za pożyczenie samochodu - instagram.com/piotrdobija Rekwizyty - Rekwizytornia Praga ------------------------------------------------------------------------------ Współpraca/kontakt: kontakt.waksy@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------ Nowe odcinki co wtorek o 16 : )
Jak w GODZINĘ zorganizować SYLWESTRA
Jak w GODZINĘ zorganizować SYLWESTRA
11 miesięcy temu
Gdy do północy została jedynie godzina, tylko jedna osoba może uratować sytuację... Obserwujcie nasz Instagram: instagram.com/na.waksy/ Film powstał we współpracy z Lay's. NASZ SKLEP: www.waksy.pl/ ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Zdjęcia i montaż: instagram.com/apbalc/ Gościnnie wystąpił: Jerry - instagram.com/jerryna4/ Waligóra - instagram.com/sawbrah/ ------------------------------------------------------------------------------ Współpraca/kontakt: kontakt.waksy@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------ Nowe odcinki co wtorek o 16 : ) Nie zapomnijcie o łapce w górę!
Czego NIE robić gdy masz SZLABAN
Czego NIE robić gdy masz SZLABAN
11 miesięcy temu
Szlaban wcale nie musi być nudny! Obserwujcie nasz Instagram: instagram.com/na.waksy/ Sprawdźcie nową płytę Czesława i Grajków Przyszłości: plzone.info/view/WXZlcjZDV0ZUeDg.html Link do zdjęcia konkursowego: facebook.com/na.waksy/photos/a.205011573369269/420197171850707/ NASZ SKLEP: www.waksy.pl/ ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki ►Zdjęcia i montaż: instagram.com/apbalc/ Gościnnie wystąpił: Jerry - instagram.com/jerryna4/ ------------------------------------------------------------------------------ Współpraca/kontakt: kontakt.waksy@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------ Nowe odcinki co wtorek o 16 : ) Nie zapomnijcie o łapce w górę!
Gdy NAUCZYCIEL WFu się ZAKOCHA
Gdy NAUCZYCIEL WFu się ZAKOCHA
Rok temu
LINK DO PIOSENKI JERREGO: plzone.info/view/ZXUtR1RIMWdsSEE.html Jest tylko jedna rzecz, która jest stanie zmiękczyć twarde jak skała serce... Obserwujcie nasz Instagram: instagram.com/na.waksy/ NASZ SKLEP: www.waksy.pl/ ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Zdjęcia i montaż: instagram.com/apbalc/ Nauczycielka WFu: instagram.com/jagoda_jj/ Dziękujemy: Centrum Medycyny Zintegrowanej - zintegrowanamedycyna.pl/ Time Machine Mini Golf - www.timemachineminigolf.pl/ Kawiarni # TAG - instagram.com/kawiarnia_tag/ oraz instagram.com/zrekawa/ ------------------------------------------------------------------------------ Współpraca/kontakt: kontakt.waksy@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------ Nowe odcinki co wtorek o 16 : ) Nie zapomnijcie o łapce w górę! #WAKSY
WYCIECZKA INTEGRACYJNA
WYCIECZKA INTEGRACYJNA
Rok temu
Czas lepiej się poznać, bo w końcu od czego są wyjazdy integracyjne. Więcej szczegółów i Regulamin Konkursu Lay’s: nagrodyzlays.lays.pl Materiał powstał we współpracy z marką Lay’s. Obserwujcie nasz Instagram: instagram.com/na.waksy/ NASZ SKLEP: www.waksy.pl/ ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki ►Zdjęcia i montaż: instagram.com/apbalc/ ------------------------------------------------------------------------------ Współpraca/kontakt: kontakt.waksy@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------ Nowe odcinki co wtorek o 16 : ) Nie zapomnijcie o łapce w górę!
Czego NIE mówić u DYREKTORA
Czego NIE mówić u DYREKTORA
Rok temu
Pamiętajcie, kłamstwo ma krótkie nogi... Obserwujcie nasz Instagram: instagram.com/na.waksy/ NASZ SKLEP: www.waksy.pl/ Zostawcie follow Waligórze - instagram.com/sawbrah/ ►FACEBOOK: facebook.com/na.waksy/ ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon Zdjęcia i montaż: instagram.com/apbalc/ ------------------------------------------------------------------------------ Współpraca/kontakt: kontakt.waksy@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------ Nowe odcinki co wtorek o 16 : ) Nie zapomnijcie o łapce w górę!
JAK WYGRAĆ SZKOLNĄ BÓJKĘ
JAK WYGRAĆ SZKOLNĄ BÓJKĘ
Rok temu
Pamiętajcie, każdy ma swoją słabość... Pobierz Operę Touch na iPhona: opr.as/TouchiOSWaksy Pobierz Operę Touch na Androida: opr.as/TouchAndroidWaksy Instagram: instagram.com/na.waksy/ NASZ SKLEP: www.waksy.pl/ ►FACEBOOK: facebook.com/na.waksy/ ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburk... Zdjęcia i montaż: instagram.com/apbalc/ JERRY - instagram.com/jerryna4 Pamiętajcie, że to tylko film komediowy. Przemoc nigdy nie jest dobrym sposobem na rozwiązywanie problemów. ------------------------------------------------------------------------------ Współpraca/kontakt: kontakt.waksy@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------ Nowe odcinki co wtorek o 16 : ) Nie zapomnijcie o łapce w górę!
Czego NIE robić w HALLOWEEN
Czego NIE robić w HALLOWEEN
Rok temu
Halloweenowe historie w Polsce z reguły kończą się totalna klapą... Domyślacie się jak będzie tym razem? Z okazji Halloween ogłaszamy dla Was konkurs! Do wygrania bluzy z naszego sklepu Waksy.pl Aby wziąć udział w konkursie należy: 1. Zaobserwować nasz profil @na.waksy na Instagramie 2. W komentarzu pod zdjęciem konkursowym napisać rymowany wierszyk, który musi zawierać następujące trzy słowa: Przemek, Paulina, Waksy Zwyciężą autorzy najkreartwniejszych rymowanek. Wyniki konkursu 10 listopada na naszym Instagramie.. Powodzenia! Instagram: instagram.com/na.waksy/ NASZ SKLEP: www.waksy.pl/ Pamiętajcie! Jak dobijemy milion subów do końca tego roku, to Przemo zgoli się na łyso xd ►FACEBOOK: facebook.com/na.waksy/ ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki Zdjęcia i montaż: instagram.com/apbalc/ Wystąpił: JERRY - instagram.com/jerryna4 ------------------------------------------------------------------------------ Współpraca/kontakt: kontakt.waksy@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------ Nowe odcinki co wtorek o 16 : ) Nie zapomnijcie o łapce w górę!
Czego NIE robić NA KARTKÓWCE
Czego NIE robić NA KARTKÓWCE
Rok temu
Nigdy nie wiesz kiedy nadejdzie ten dzień i nauczyciel postanowi zrobić KARTKÓWKĘ... WIĘCEJ NA NASZYM INSTAGRAMIE: instagram.com/na.waksy/ NASZ SKLEP: www.waksy.pl/ Pamiętajcie! Jak dobijemy milion subów do końca tego roku, to Przemo zgoli się na łyso xd ►FACEBOOK: facebook.com/na.waksy/ ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon Zdjęcia i montaż: instagram.com/apbalc/ Wystąpił: JERRY - instagram.com/jerryna4 ------------------------------------------------------------------------------ Współpraca/kontakt: kontakt.waksy@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------ Nowe odcinki co wtorek o 16 : ) Nie zapomnijcie o łapce w górę!
Czego NIE robić PRZY TABLICY
Czego NIE robić PRZY TABLICY
Rok temu
UWAGA: Nie próbujcie tego u siebie w szkole! WIĘCEJ NA NASZYM INSTAGRAMIE: instagram.com/na.waksy/ NASZ SKLEP: www.waksy.pl/ Pamiętajcie! Jak dobijemy milion subów do końca tego roku, to Przemo zgoli się na łyso xd Piszcie w komentarzach co powinna zrobić Paulina z tej okazji... ►FACEBOOK: facebook.com/na.waksy/ ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki Zdjęcia i montaż: instagram.com/apbalc/ Challenge zrobił: JERRY - instagram.com/jerryna4 ------------------------------------------------------------------------------ Współpraca/kontakt: kontakt.waksy@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------ Nowe odcinki co wtorek o 16 : ) Nie zapomnijcie o łapce w górę!
Jak UCZNIOWIE oszukują NAUCZYCIELI
Jak UCZNIOWIE oszukują NAUCZYCIELI
Rok temu
Nauczyciele nie mają tak łatwo z uczniami... WIĘCEJ NA NASZYM INSTAGRAMIE: instagram.com/na.waksy/ ZOBACZ FILM NA NASZYM DRUGIM KANALE: plzone.info/view/Wkl3S280MDJlbzA.html NASZ SKLEP: www.waksy.pl/ Pamiętajcie! Jak dobijemy milion subów do końca tego roku, to Przemo zgoli się na łyso xd Piszcie w komentarzach co powinna zrobić Paulina z tej okazji... ►FACEBOOK: facebook.com/na.waksy/ ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon Zdjęcia i montaż: instagram.com/apbalc/ Wystąpił: JERRY - instagram.com/jerryna4 ------------------------------------------------------------------------------ Współpraca/kontakt: kontakt.waksy@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------ Nowe odcinki co wtorek o 16 : ) Nie zapomnijcie o łapce w górę!
JAK OSZUKUJĄ NAS NAUCZYCIELE
JAK OSZUKUJĄ NAS NAUCZYCIELE
Rok temu
Nauczycielom nie można ufać... WIĘCEJ NA NASZYM INSTAGRAMIE: instagram.com/na.waksy/ Pamiętajcie! Jak dobijemy milion subów do końca tego roku, to Przemo zgoli się na łyso. Piszcie w komentarzach co powinna zrobić Paulina z tej okazji... SPRAWDŹ NASZ DRUGI KANAŁ: bit.ly/subujWAKSY2 ►FACEBOOK: facebook.com/na.waksy/ ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki Zdjęcia i montaż: instagram.com/apbalc/ Wystąpili: JERRY - instagram.com/jerryna4 Muzyka z ostatniej sceny: plzone.info/view/anJSamFIWHBISVk.html ------------------------------------------------------------------------------ Współpraca/kontakt: kontakt.waksy@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------ Nowe odcinki co wtorek o 16 : ) Nie zapomnijcie o łapce w górę!
Czego NIKT nie mówi W SZKOLE
Czego NIKT nie mówi W SZKOLE
Rok temu
Tych rzeczy nikt NIGDY nie powiedział jeszcze w szkole... SPRAWDŹ NASZ SKLEP: www.waksy.pl/ Oglądajcie do końca, aby dowiedzieć się co Przemek zrobi na milion subów! WIĘCEJ NA NASZYM INSTAGRAMIE: instagram.com/na.waksy/ SPRAWDŹ NASZ DRUGI KANAŁ: bit.ly/subujWAKSY2 ►FACEBOOK: facebook.com/na.waksy/ ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon Zdjęcia i montaż: instagram.com/apbalc/ Wystąpili: JERRY - instagram.com/jerryna4 Iga Kozińska - instagram.com/igakozinska/ MARTI RENTI - instagram.com/martirenti/?hl=pl ------------------------------------------------------------------------------ Współpraca/kontakt: kontakt.waksy@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------ Nowe odcinki co wtorek o 16 : ) Nie zapomnijcie o łapce w górę!
GDYBY... WOŹNE mówiły PRAWDĘ
GDYBY... WOŹNE mówiły PRAWDĘ
Rok temu
Nauczyciele pokończyli te wszystkie studia i fakultety, ale to WOŹNE mają w szkole największy szacunek. SPRAWDŹ NASZ SKLEP: www.waksy.pl/ WIĘCEJ NA NASZYM INSTAGRAMIE: instagram.com/na.waksy/ SPRAWDŹ NASZ DRUGI KANAŁ: bit.ly/subujWAKSY2 ►FACEBOOK: facebook.com/na.waksy/ ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki Zdjęcia i montaż: instagram.com/apbalc/ JERRY - instagram.com/jerryna4 Współpraca/kontakt: kontakt.waksy@gmail.com Nowe odcinki co wtorek o 16 : ) Nie zapomnijcie o łapce w górę!
DZIWNE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO
DZIWNE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO
Rok temu
Odzwiedź nasz sklep! waksy.pl/ Pamiętajcie, nie wszystko złoto co się świeci. Życzymy Wam cudownego roku szkolnego. Będziemy Wam towarzyszyć. ►INSTAGRAM: instagram.com/na.waksy/ ►Facebook: facebook.com/na.waksy/ ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Wbijajcie na insta do Jerrego! instagram.com/jerryna4/ Wykorzystana piosenka: plzone.info/view/anJSamFIWHBISVk.html NAGRAŁ I ZMONTOWAŁ: instagram.com/apbalc/ DRUGI KANAŁ: plzone.info/user/-PuuhwfQSNRnG4DkxUPp1A.html Kontakt: kontakt.waksy@gmail.com Nie zapomnijcie o łapce w górę!
Czego NIE robić w DRODZE NA OBÓZ
Czego NIE robić w DRODZE NA OBÓZ
Rok temu
Piszcie w komentarzach jakie najbardziej przypałowe akcje mieliście w te wakacje! Pobierz Operę Touch: opr.as/operawks3 Pobierz Operę na komputery: opr.as/operacompwks3 ►INSTAGRAM: instagram.com/na.waksy/ ►Wbijajcie na insta do Jerrego! instagram.com/jerryna4/ ►Facebook: facebook.com/na.waksy/ ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki NAGRAŁ I ZMONTOWAŁ: instagram.com/apbalc/ Dziękujemy firmie RAF-BUS za udostępnienie autokaru do nagrań: www.raf-bus.pl/ facebook.com/autokaryturystyczne/ DRUGI KANAŁ: plzone.info/user/-PuuhwfQSNRnG4DkxUPp1A.html Kontakt: kontakt.waksy@gmail.com Nie zapomnijcie o łapce w górę!
O czym NIKT nie myśli W WAKACJE
O czym NIKT nie myśli W WAKACJE
Rok temu
NOWY TELEDYSK JERRY - DREDY: plzone.info/view/TXJ6S1JRR21zY1k.html Piszcie w komentarzach jak Wam mijają wakacje! ►INSTAGRAM: instagram.com/na.waksy/ ►Facebook: facebook.com/na.waksy/ ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki/ ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon DRUGI KANAŁ: plzone.info/user/-PuuhwfQSNRnG4DkxUPp1A.html Kontakt: kontakt.waksy@gmail.com Nie zapomnijcie o łapce w górę!
Gdy w WAKACJE zostaniesz SAM W DOMU
Gdy w WAKACJE zostaniesz SAM W DOMU
Rok temu
Wakacje spędzone w domu to niekoniecznie nudne wakacje... Opera Touch: opr.as/operatouchwks2 Opera na komputery: opr.as/operacompwks2 ►INSTAGRAM: instagram.com/na.waksy/ Partnerem odcinka jest Opera. ►Facebook: facebook.com/na.waksy/ ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Instagram Przemka: instagram.com/kilovaro/ DRUGI KANAŁ: plzone.info/user/-PuuhwfQSNRnG4DkxUPp1A.html Kontakt: kontakt.waksy@gmail.com Nie zapomnijcie o łapce w górę!
Najlepsze ZAKOŃCZENIE roku SZKOLNEGO
Najlepsze ZAKOŃCZENIE roku SZKOLNEGO
Rok temu
Czas zacząć wakacje... ►INSTAGRAM: instagram.com/na.waksy/ ►Facebook: facebook.com/na.waksy/ Wiktor Mrozik: plzone.info/user/PYUsadnln514BL25osxC-A.html ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki Piosenka na końcu już niedługo na kanale Jerry: plzone.info/user/kBxRXEs935H33XD1kyaztA.html Kontakt: kontakt.waksy@gmail.com Nie zapomnijcie o łapce w górę!
Jak NIE ŚCIĄGAĆ na SPRAWDZIANIE 2
Jak NIE ŚCIĄGAĆ na SPRAWDZIANIE 2
Rok temu
Aby zaliczyć sprawdzian, jesteśmy w stanie zrobić różne dziwne rzeczy... Te przedstawione na filmie zdecydowanie odradzamy. Opera na komputery: opr.as/compwks1 Opera Touch: opr.as/operatouchwks Partnerem odcinka jest Opera. ►INSTAGRAM: instagram.com/na.waksy/ ►Facebook: facebook.com/na.waksy/ ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Instagram Przemka: instagram.com/kilovaro/ DRUGI KANAŁ: plzone.info/user/-PuuhwfQSNRnG4DkxUPp1A.html Dziękujemy: MrKMH: plzone.info/user/jiGuAoLnKUr2hxMItc2pDA.html Polecjanki: plzone.info/user/-QZ-nq0kGTcbFhQxDuV-NA.html Kontakt: kontakt.waksy@gmail.com Nie zapomnijcie o łapce w górę!
Gdyby w SZKOLE uczyli... KIBICOWANIA
Gdyby w SZKOLE uczyli... KIBICOWANIA
Rok temu
Na czas Mistrzostw Świata w Rosji szkoła nieco się zmienia... Zagraj w FIFA 18 World Cup: x.ea.com/47633 Partnerem odcinka jest EA. ►NASZ INSTAGRAM: instagram.com/na.waksy/ ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►SUBUJ: plzone.info... ►FACEBOOK: facebook.com/na.waksy/ Nowe odcinki co wtorek o 16 : ) Nie zapomnijcie o łapce w górę!
Lekcja ANGIELSKIEGO oczami NAUCZYCIELA
Lekcja ANGIELSKIEGO oczami NAUCZYCIELA
Rok temu
Zobaczcie o czym myśli nauczyciel angielskiego podczas lekcji. ►INSTAGRAM WAKSY: instagram.com/na.waksy/ ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki ►SUBUJ: plzone.info... ►FACEBOOK: facebook.com/na.waksy/ Dzięki: instagram.com/andre_vegas Nowe odcinki co wtorek o 16 : ) Nie zapomnijcie o łapce w górę!
Dlaczego SPÓŹNIAMY się do SZKOŁY
Dlaczego SPÓŹNIAMY się do SZKOŁY
Rok temu
Każdy powód jest dobry, żeby spędzić w szkole mniej czasu... Więcej na naszym instagramie: instagram.com/na.waksy/ SPRAWDŹ NASZ DRUGI KANAŁ: bit.ly/subujWAKSY2 ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon Zdjęcia i montaż: instagram.com/apbalc/ ►FACEBOOK: facebook.com/na.waksy/ Współpraca/kontakt: kontakt.waksy@gmail.com Nowe odcinki co wtorek o 16 : ) Nie zapomnijcie o łapce w górę!
GDYBY... UCZNIOWIE mówili PRAWDĘ
GDYBY... UCZNIOWIE mówili PRAWDĘ
Rok temu
Nauczyciele by chyba nie wytrzymali, gdyby uczniowie mówili wyłącznie prawdę. OBSERWUJ NASZ INSTAGRAM: instagram.com/na.waksy/ SPRAWDŹ NASZ DRUGI KANAŁ: bit.ly/subujWAKSY2 ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki Zdjęcia i montaż: instagram.com/apbalc/ WYSTĄPILI: JERRY - instagram.com/jerryna4 MICHAŁ - instagram.com/surfeer96/ SEBASTIAN - instagram.com/sebastian_faithpl/ MATEUSZ- instagram.com/szypixwformie/ ►FACEBOOK: facebook.com/na.waksy/ Współpraca/kontakt: kontakt.waksy@gmail.com Nowe odcinki co wtorek o 16 : ) Nie zapomnijcie o łapce w górę!
O CZYM KAŻDY MYŚLI... WRACAJĄC ZE SZKOŁY
O CZYM KAŻDY MYŚLI... WRACAJĄC ZE SZKOŁY
Rok temu
A Wy jak wracacie ze szkoły? SUBUJ DRUGI KANAŁ: plzone.info/user/-PuuhwfQSNRnG4DkxUPp1A.html ►KONIECZNIE WBIJCIE NA NASZ INSTAGRAM: instagram.com/na.waksy/ ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki/ ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon Zdjęcia i montaż: instagram.com/apbalc ►FACEBOOK: facebook.com/na.waksy/ ►SUBUJ: plzone.info_nOzL3fiw Nowe odcinki co wtorek o 16 : ) Nie zapomnijcie o łapce w górę!
Czego NIE robić na EGZAMINIE GIMNAZJALNYM
Czego NIE robić na EGZAMINIE GIMNAZJALNYM
Rok temu
Nie próbujcie tego u siebie w szkole... SUBSKRYBUJ NASZ DRUGI KANAŁ: bit.ly/subujWAKSY2 OBSERWUJ NASZ INSTAGRAM: instagram.com/na.waksy/ ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki Zdjęcia i montaż: instagram.com/apbalc/ WYSTĄPILI: NAUCZYCIEL - instagram.com/jerryna4/ Eliza: instagram.com/elizajuczewska Michał: instagram.com/surfeer69/ Kamil: instagram.com/zadymka_tv/ Mateusz: instagram.com/szypixwformie/ Milena: instagram.com/milenajuczewska/ ►FACEBOOK: facebook.com/na.waksy/ Współpraca/kontakt: kontakt.waksy@gmail.com Nowe odcinki co wtorek o 16 : ) Nie zapomnijcie o łapce w górę!
JAK UKRAŚĆ EGZAMIN GIMNAZJALNY
JAK UKRAŚĆ EGZAMIN GIMNAZJALNY
Rok temu
Do egzaminu gimnazjalnego już mało czasu, dlatego Przemek, Paulina i Kamil muszą zdecydować się jak wykorzystają ten cenny czas... SUBSKRYBUJ NASZ DRUGI KANAŁ: bit.ly/subujWAKSY2 OBSERWUJ NASZ INSTAGRAM: instagram.com/na.waksy/ ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon Zdjęcia i montaż: instagram.com/apbalc/ WYSTĄPILI: KAMIL - instagram.com/kamil.gut_/ OCHRONIARZ JERRY - instagram.com/jerryna4/ DYREKTOR - plzone.info PANI WOŹNA - Babcia Pauliny Podziękowania dla Maćka za drona i pieska: instagram.com/kosmo_media/ ►FACEBOOK: facebook.com/na.waksy/ Współpraca/kontakt: kontakt.waksy@gmail.com Nowe odcinki co wtorek o 16 : ) Nie zapomnijcie o łapce w górę!
GDYBY... NAUCZYCIELE mówili PRAWDĘ
GDYBY... NAUCZYCIELE mówili PRAWDĘ
Rok temu
SUBSKRYBUJ NASZ DRUGI KANAŁ: bit.ly/subujWAKSY2 Lepiej żeby nie nadszedł nigdy dzień, w którym nauczyciele będą mówili wyłącznie prawdę... OBSERWUJ NASZ INSTAGRAM: instagram.com/na.waksy/ ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki Zdjęcia i montaż: instagram.com/apbalc/ WYSTĄPILI: JERRY - instagram.com/ieremiash_/ MICHAŁ - instagram.com/surfeer96/ ►FACEBOOK: facebook.com/na.waksy/ Współpraca/kontakt: kontakt.waksy@gmail.com Nowe odcinki co wtorek o 16 : ) Nie zapomnijcie o łapce w górę!
Czego NIE robić na SZKOLNEJ DYSKOTECE
Czego NIE robić na SZKOLNEJ DYSKOTECE
Rok temu
Dyskoteka szkolna to jedna z tych specyficznych imprez, na której więcej osób stoi przy ścianach z telefonami niż się bawi. ZOBACZ TELEDYSK "JERRY - WYSPY": bit.ly/JERRY-WYSPY OBSERWUJ NASZ INSTAGRAM: instagram.com/na.waksy/ ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki Zdjęcia i montaż: instagram.com/apbalc/ WYSTĄPILI: DJ ŁYSY - instagram.com/ieremiash_/ Amstaf - instagram.com/surfeer96/ Lenka - instagram.com/karolinaplecke/ Pan Andrzejewski - plzone.info Piotrek - instagram.com/szczesny96/ Kudłaty - instagram.com/leszczykk/ Marchewa - instagram.com/_marchew_official_/ Podziękowania dla Kosmo Media za pomoc: instagram.com/kosmo_media/ ►FACEBOOK: facebook.com/na.waksy/ ►SUBUJ: plzone.info... Współpraca/kontakt: kontakt.waksy@gmail.com Nowe odcinki co wtorek o 16 : ) Nie zapomnijcie o łapce w górę!
WYWIADÓWKA oczami NAUCZYCIELA
WYWIADÓWKA oczami NAUCZYCIELA
Rok temu
Jeśli zastanawialiście się kiedyś jak tak naprawdę wygląda wywiadówka, to dobrze trafiliście. DOBIJMY DO 20k! instagram.com/na.waksy/ ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki/ ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon Zdjęcia i montaż: instagram.com/apbalc/ WYSTĄPILI: Pan Franciszek - instagram.com/ieremiash_/ OLEK (DYREKTOR): plzone.info Edi - plzone.info/user/cvYXRj76yj0tETeIY_3yxg.html Łukasz - instagram.com/lukelycz/ ►FACEBOOK: facebook.com/na.waksy/ ►SUBUJ: plzone.info_nOzL3fiw Współpraca/kontakt: kontakt.waksy@gmail.com Nowe odcinki co wtorek o 16 : ) Nie zapomnijcie o łapce w górę!
NAJGORSZE sposoby na ZWOLNIENIE ZE SZKOŁY
NAJGORSZE sposoby na ZWOLNIENIE ZE SZKOŁY
Rok temu
Jeśli chcecie się wycwanić i zwolnić ze szkoły, to lepiej najpierw obejrzyjcie ten filmik... DOBIJMY DO 20k! instagram.com/na.waksy/ ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki/ ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon Zdjęcia i montaż: instagram.com/apbalc/ WYSTĄPILI: OLEK (Nauczyciel): plzone.info JEREMIASZ (Ojciec): (instagram.com/ieremiash_/ ) Michał: instagram.com/surfeer96/ Piotrek: instagram.com/szczesny96/ Kacper: instagram.com/leszczykk/ Marchewa: instagram.com/_marchew_official_/ PIESEŁ: instagram.com/fejm_dog/ ►FACEBOOK: facebook.com/na.waksy/ ►SUBUJ: plzone.info_nOzL3fiw Współpraca: Kontakt: kontakt.waksy@gmail.com Nowe odcinki co wtorek o 16 : ) Nie zapomnijcie o łapce w górę! NIE PRÓBUJCIE METOD Z TEGO FILMU.
LEKCJA HISTORII oczami NAUCZYCIELA
LEKCJA HISTORII oczami NAUCZYCIELA
Rok temu
Może nie zawsze zastanawiacie się co czują nauczyciele przychodząc do Was na lekcje. Tym bardziej, że prawie nigdy nie doceniamy ich pracy - a już szczególnie nie doceniamy pracy nauczycieli historii... Oto szczere wyznanie jednego z nich. ►INSTAGRAM WAKSY: instagram.com/na.waksy/ ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki Wystąpili: Julia Wolska - instagram.com/juliaw024/ Michał Markowski - instagram.com/surfeer69/ Kamil Gut - instagram.com/kamil.gut_/ Sara - instagram.com/kaelssi/ Paulina Zawierta - instagram.com/paulinazawierta/ Weronika Julia - instagram.com/werczuwercz/ ►SUBUJ: plzone.info_nOzL3fiw ►FACEBOOK: facebook.com/na.waksy/ Kontakt: kontakt.waksy@gmail.com Nowe odcinki co wtorek o 16 : ) Nie zapomnijcie o łapce w górę!
Czego NIE robić w WALENTYNKI
Czego NIE robić w WALENTYNKI
Rok temu
Zobaczcie w jaki sposób nie podrywać dziewczyny w ten wyjątkowy dzień. DOBIJMY DO 20k! instagram.com/na.waksy/ ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki/ ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon Zdjęcia i montaż: instagram.com/apbalc/ Wystąpili: instagram.com/ieremiash_/ instagram.com/surfeer96/ instagram.com/kowalczyk.agnieszka/ instagram.com/sebastian_faithpl/ instagram.com/paulinazawierta/ instagram.com/szczesny96/ instagram.com/leszczykk/ ►FACEBOOK: facebook.com/na.waksy/ ►SUBUJ: plzone.info_nOzL3fiw Kontakt: kontakt.waksy@gmail.com Nowe odcinki co wtorek o 16 : ) Nie zapomnijcie o łapce w górę!
Jak NIE odrabiać PRACY DOMOWEJ
Jak NIE odrabiać PRACY DOMOWEJ
Rok temu
Praca domowa - skuteczny pochłaniacz wolnego czasu i swoista broń masowego rażenia w ręku nauczyciela. DOBIJMY DO 20k! instagram.com/na.waksy/ ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki/ ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon Zdjęcia i montaż: instagram.com/apbalc/ ►FACEBOOK: facebook.com/na.waksy/ ►SUBUJ: plzone.info_nOzL3fiw Nowe odcinki co wtorek o 16 : ) Nie zapomnijcie o łapce w górę!
Czego NIE robić na WF-ie
Czego NIE robić na WF-ie
Rok temu
DOBIJMY DO 20k! instagram.com/na.waksy/ WF to jedna z tych lekcji, którą się albo kocha, albo nienawidzi. Dzisiaj zobaczycie czego nie polecamy robić podczas wychowania fizycznego. ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki/ ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon Zdjęcia i montaż: instagram.com/apbalc/ Wystąpili: - Wuefista (koniecznie obserwujcie!!!) : instagram.com/ieremiash_/ - Uczniowie: instagram.com/wiktoriasobon/ instagram.com/juliaw024/ instagram.com/surfeer69/ instagram.com/chojeckaa/ instagram.com/mikolajwisniosz/ instagram.com/adrianhadeswwa/ instagram.com/damleonarski/ instagram.com/sophiakraev/ ►FACEBOOK: facebook.com/na.waksy/ ►SUBUJ: plzone.info_nOzL3fiw Nowe odcinki co wtorek o 16 : ) Nie zapomnijcie o łapce w górę!
O CZYM KAŻDY MYŚLI NA... HISTORII
O CZYM KAŻDY MYŚLI NA... HISTORII
Rok temu
Lekcja historii oczami uczniów. ►NASZ INSTAGRAM: instagram.com/na.waksy/ ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki/ Zdjęcia i montaż: instagram.com/apbalc/ Wystąpili: instagram.com/wiktoriasobon/ instagram.com/juliaw024/ instagram.com/surfeer69/ instagram.com/chojeckaa/ instagram.com/mikolajwisniosz/ instagram.com/adrianhadeswwa/ instagram.com/damleonarski/ instagram.com/sophiakraev/ ►FACEBOOK: facebook.com/na.waksy/ ►SUBUJ: plzone.info_nOzL3fiw Nowe odcinki co wtorek o 16 : ) Nie zapomnijcie o łapce w górę!
LEKCJA MATEMATYKI oczami NAUCZYCIELA
LEKCJA MATEMATYKI oczami NAUCZYCIELA
Rok temu
Może nie zawsze zastanawiacie się co czują nauczyciele przychodząc do Was na lekcje. Tym bardziej, że prawie nigdy nie doceniamy ich pracy - a już szczególnie nie doceniamy pracy nauczycieli matematyki... Oto szczere wyznanie jednego z nich. ►INSTAGRAM WAKSY: instagram.com/na.waksy/ ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon Wystąpili: Julia Wolska - instagram.com/juliaw024/ Piotr Szczęsny - instagram.com/szczesny96/ Kacper Leszczyński - instagram.com/leszczykk/ Mikołaj Wiśniosz - instagram.com/mikolajwisniosz/ Michał Markowski - instagram.com/surfeer69/ Kamil Gut - instagram.com/kamil.gut_/ Dorota Kruszyńska - instagram.com/dorotakruszynska/ Klaudia - instagram.com/claudette_szczyps/ Andrzej Bandura - instagram.com/andre_vegas/ Adrian Hades - instagram.com/adrianhadeswwa/ Szymon Czerwiński - instagram.com/szymon_czerwinski/ Jeremiasz Chomontowski -instagram.com/ieremiash_/ ►SUBUJ: plzone.info_nOzL3fiw ►FACEBOOK: facebook.com/na.waksy/ Nowe odcinki co wtorek o 16 : ) Nie zapomnijcie o łapce w górę!
Czego NIE robić na WAGARACH
Czego NIE robić na WAGARACH
Rok temu
Wagary - desperacka próba obcowania z wolnością, polegająca na uniknięciu gościnnych i opiekuńczych progów szkoły. ►NASZ INSTAGRAM: instagram.com/na.waksy/ ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki Wystąpili: Jeremiasz Chomontowski (instagram.com/ieremiash_/ ) Mikołaj Wiśniosz ( instagram.com/mikolajwisniosz/ ) Wiktoria Soboń ( instagram.com/wiktoriasobon/ ) Łukasz Łyczkowski ( instagram.com/lukelycz/ ) ( www.lukaszlyczkowski.pl/ ) Mikołaj Zaniewski ( instagram.com/mikolajmiki11/ ) ►SUBUJ: plzone.info_nOzL3fiw ►FACEBOOK: facebook.com/na.waksy/ Nowe odcinki co wtorek o 16 : ) Nie zapomnijcie o łapce w górę!
Gdyby w szkole uczyli... IMPREZOWANIA
Gdyby w szkole uczyli... IMPREZOWANIA
Rok temu
Tematem dzisiejszej lekcji będzie... MELANŻ! ►NASZ INSTAGRAM: instagram.com/na.waksy/ Zobacz kanał Kuby Jankowskiego: plzone.info ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki Wystąpili: Kuba Jankowski ( instagram.com/kubajankowski/ ) Piotr Szczęsny ( instagram.com/szczesny96/ ) Morty Fonteusz ( instagram.com/fontam04/ ) Robert Drozd ( instagram.com/robercikkxb/ ) Seweryn ( instagram.com/se.weryn/ ) Jeremiasz Chomontowski (instagram.com/ieremiash_/ ) Michał Markowski ( instagram.com/surfeer69/ ) Wroobel ( instagram.com/wrobelol/ ) Mateusz Szypuła Mateusz Narloch ( instagram.com/holik_oficjalnie ) Wiktoria Soboń ( instagram.com/wiktoriasobon/ ) Damian Leonarski ( instagram.com/damleonarski/ ) Marek Ledworowski (ta "dziewczyna" w łazience xd ) ►SUBUJ: plzone.info_nOzL3fiw ►FACEBOOK: facebook.com/na.waksy/ Kontakt: kontakt.waksy@gmail.com Nowe odcinki co wtorek o 16 : ) Nie zapomnijcie o łapce w górę! Muzyka: plzone.info/view/cmlKckY4dU93cXM.html plzone.info/view/QVZaWk5OSTB2MDQ.html plzone.info/view/azNrZ0J5N2pfNW8.html plzone.info/view/eDJCemV2VXlxaEk.html plzone.info/view/dFRCcFpabG1CcW8.html Podziękowania dla Sing King Karaoke / Thanks to Sing King Karaoke : plzone.info/user/wTRjvjVge51X-ILJ4i22ew.html
Czy PRZEMEK i PAULINA są RAZEM? - Q&A #1
Czy PRZEMEK i PAULINA są RAZEM? - Q&A #1
Rok temu
W naszym pierwszym Q&A postaramy się odpowiedzieć na te najbardziej nurtujące Was pytania.. PS: Staramy się, żeby normalny odcinek wyszedł jeszcze w piątek w tym tygodniu!! ►NASZ INSTAGRAM: instagram.com/na.waksy/ ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki/ ►FACEBOOK: facebook.com/na.waksy/ ►SUBUJ: plzone.info_nOzL3fiw Nowe odcinki co wtorek o 16 : ) Nie zapomnijcie o łapce w górę!
Czego NIE robić na WIGILII KLASOWEJ
Czego NIE robić na WIGILII KLASOWEJ
2 lat temu
Jak co roku czas na Wigilię klasową, czyli niezręczne dzielenie się opłatkiem i jedzenie mandarynek... Wesołych Świąt! A Wy co przynosicie na Wigilię? ►NASZ INSTAGRAM: instagram.com/na.waksy/ ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki/ Wystąpili: Jeremiasz: instagram.com/ieremiash_/ Eliza: instagram.com/elizajuczewska Wiktoria: instagram.com/wiktoriasobon/ Ania: instagram.com/classygirlpl/ Michał: instagram.com/surfeer69/ Ola: instagram.com/olauszynska/ ►FACEBOOK: facebook.com/na.waksy/ ►SUBUJ: plzone.info_nOzL3fiw Nowe odcinki co wtorek o 16 : ) Nie zapomnijcie o łapce w górę!
O CZYM KAŻDY MYŚLI... W DRODZE DO SZKOŁY
O CZYM KAŻDY MYŚLI... W DRODZE DO SZKOŁY
2 lat temu
Nie ważne czy dojeżdzasz do szkoły autobusem, samochodem, tramwajem czy idziesz na piechotę, to nigdy nie jest to łatwa i przyjemna podróż. A Wy jak dojeżdżacie do szkoły? ►KONIECZNIE WBIJCIE NA NASZ INSTAGRAM: instagram.com/na.waksy/ ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki/ ►FACEBOOK: facebook.com/na.waksy/ ►SUBUJ: plzone.info_nOzL3fiw Nowe odcinki co wtorek o 16 : ) Nie zapomnijcie o łapce w górę!
JAK ZEPSUĆ MIKOŁAJKI KLASOWE
JAK ZEPSUĆ MIKOŁAJKI KLASOWE
2 lat temu
Nie jest łatwo wybrać odpowiedni prezent na Mikołajki klasowe, szczególnie jeśli wylosuje się osobę, którą darzymy tym specjalnym uczuciem... Zobacz jak poszło Przemkowi. ►NASZ INSTAGRAM: instagram.com/na.waksy/ ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki/ Wystąpili: Marta: instagram.com/martirenti/ Michał: instagram.com/m.adach/ Anna: instagram.com/anna.runo/ Sara: instagram.com/sara.girgis/ Michał: instagram.com/surfeer69/ Paulina: instagram.com/polifresh/ Aleksandra: instagram.com/warsawdream/ Jeremiasz: instagram.com/ieremiash_/ Szymon: instagram.com/szymon_czerwinski/ Robert: instagram.com/robercikkxb/ ►FACEBOOK: facebook.com/na.waksy/ ►SUBUJ: plzone.info_nOzL3fiw Nowe odcinki co wtorek o 16 : ) Nie zapomnijcie o łapce w górę!
O CZYM KAŻDY MYŚLI NA... POLSKIM
O CZYM KAŻDY MYŚLI NA... POLSKIM
2 lat temu
Z polskim radziliśmy sobie nawet nieźle, ale bywały momenty zwątpienia... Jak Wy radziliście sobie z ciężkimi dla Was rozdziałami? Mieliście jakieś inne myśli? ►NASZ INSTAGRAM: instagram.com/na.waksy/ Wystąpili: Ania: instagram.com/classygirlpl/ Karina: instagram.com/the_red_queen_in_warsaw/ Eliza: instagram.com/elizajuczewska/ Ola: instagram.com/olauszynska/ Michał: instagram.com/surfeer69/ ►FACEBOOK: facebook.com/na.waksy/ ►SUBUJ: plzone.info_nOzL3fiw ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki/ Nowe odcinki co wtorek o 16 : ) Nie zapomnijcie o łapce w górę!
O CZYM KAŻDY MYŚLI NA... MATEMATYCE
O CZYM KAŻDY MYŚLI NA... MATEMATYCE
2 lat temu
Z matematyką radziliśmy sobie nawet nieźle, ale bywały momenty zwątpienia... Jak Wy radziliście sobie z ciężkimi dla Was rozdziałami? Mieliście jakieś inne myśli? ►NASZ INSTAGRAM: instagram.com/na.waksy/ Wystąpiły: Wiktoria: instagram.com/wiktoriasobon/ Eliza: instagram.com/elizajuczewska/ Ola: instagram.com/olauszynska/ ►FACEBOOK: facebook.com/na.waksy/ ►SUBUJ: plzone.info_nOzL3fiw ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki/ Nowe odcinki co wtorek o 16 : ) Nie zapomnijcie o łapce w górę!
Gdyby w szkole uczyli... MEMÓW
Gdyby w szkole uczyli... MEMÓW
2 lat temu
Tematem dzisiejszej lekcji będą... MEMY! ►NASZ INSTAGRAM: instagram.com/na.waksy/ Zobacz film Kuby Jankowskiego: plzone.info/view/YU5vREVKQ1ppNkk.html& ►FACEBOOK: facebook.com/na.waksy/ ►SUBUJ: plzone.info_nOzL3fiw ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Instagram Przemka: instagram.com/przemekburkacki Kontakt: kontakt.waksy@gmail.com Nowe odcinki co wtorek o 16 : ) Nie zapomnijcie o łapce w górę!
SZKOŁA POLSKA vs SZKOŁA AMERYKAŃSKA
SZKOŁA POLSKA vs SZKOŁA AMERYKAŃSKA
2 lat temu
Marzyłeś o uczeniu się w amerykańskiej szkole? Przemyśl to, ziomeczku. Kanał Wiktora: plzone.info/user/PYUsadnln514BL25osxC-A.html ►INSTAGRAM: instagram.com/na.waksy/ ►FACEBOOK: facebook.com/na.waksy/ ►SUBUJ: plzone.info_nOzL3fiw ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Instagram Przemka: instagram.com/kilovaro/ Nowe odcinki co wtorek o 16 : ) Nie zapomnijcie o łapce w górę!
TYDZIEŃ SZKOLNY vs WEEKEND
TYDZIEŃ SZKOLNY vs WEEKEND
2 lat temu
Poznaj historię Stefana: plzone.info/view/aEl3bDRVZk16QWs.html Każdy z nas czeka z upragnieniem na #weekending. Tym bardziej jeśli w tym czasie udają nam się rzeczy o których w tygodniu mogliśmy tylko pomarzyć. ►FACEBOOK: facebook.com/na.waksy/ ►SUBUJ: plzone.info_nOzL3fiw Kontakt: kontakt.waksy@gmail.com Nowe odcinki co wtorek o 16 : )
Czego NIE robić na PRZERWIE SZKOLNEJ
Czego NIE robić na PRZERWIE SZKOLNEJ
2 lat temu
INSTAGRAM: instagram.com/na.waksy/ Mimo, iż podczas przerwy można robić co się chcę, to jednak nie powinno robić się wszystkiego. ►FACEBOOK: facebook.com/na.waksy/ ►SUBUJ: plzone.info_nOzL3fiw Nowe odcinki co wtorek o 16 : ) Nie zapomnijcie o łapce w górę!
PRAWDZIWE MYŚLI GIMNAZJALISTÓW
PRAWDZIWE MYŚLI GIMNAZJALISTÓW
2 lat temu
Ten wymierający gatunek myśli w bardzo specyficzny sposób. ►INSTAGRAM: instagram.com/na.waksy/ ►FACEBOOK: facebook.com/na.waksy/ ►SUBUJ: plzone.info_nOzL3fiw ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Instagram Przemka: instagram.com/kilovaro/ Kontakt: kontakt.waksy@gmail.com Nowe odcinki co wtorek o 16 : ) Nie zapomnijcie o łapce w górę!
LEKCJA POLSKIEGO oczami NAUCZYCIELA
LEKCJA POLSKIEGO oczami NAUCZYCIELA
2 lat temu
Może nie zawsze zastanawiacie się co czują nauczyciele przychodząc do Was na lekcje. Tym bardziej, że prawie nigdy nie doceniamy ich pracy - a już szczególnie nie doceniamy pracy nauczycieli języka polskiego... Oto szczere wyznanie jednego z nich [*] PS. Wiecie że Paula serio na logopedie zdawała? Poza tym, zauważyliście, że Paulina cały odcinek siedzi w telefonie? :o Dzięki Darku że wpadłeś do nas na plan! Jak Waszym zdaniem wypadł w roli nauczyciela? Chociaż nie oszukujmy się - praktycznie zagrał tutaj samego siebie XD Kanał DG: plzone.info Waksowy instagram: @na.waksy Instagram Przemka: @kilovaro Instagram Pauliny: @paulinasobon
KOREPETYCJE Z MATEMATYKI
KOREPETYCJE Z MATEMATYKI
2 lat temu
Uważajcie do kogo idziecie na korepetycje... szczególnie z matmy. Nowe odcinki co wtorek o 16 : ) ►INSTAGRAM: instagram.com/na.waksy/ ►Subskrybuj nasz kanał: plzone.info_nOzL3fiw ►Facebook: facebook.com/na.waksy/ ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Instagram Przemka: instagram.com/kilovaro/ Nie zapomnijcie o łapce w górę!
Jak NIE ŚCIĄGAĆ na SPRAWDZIANIE
Jak NIE ŚCIĄGAĆ na SPRAWDZIANIE
2 lat temu
Uważajcie na sprawdzianach : D Nie polecamy tych sposobów. ►INSTAGRAM: instagram.com/na.waksy/ ►Subskrybuj nasz kanał: plzone.info_nOzL3fiw ►Facebook: facebook.com/na.waksy/ ►Instagram Przemka: instagram.com/kilovaro/ ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon Kontakt: kontakt.waksy@gmail.com Nie zapomnijcie o łapce w górę!
TYPOWE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO
TYPOWE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO
2 lat temu
Rozpoczęcia roku nie muszą być nudne - tym razem zapowiada się bardzo ciekawy rok szkolny... A kiedy już zrobi się nudno i tak pójdziemy na WAKSY! ►Subskrybuj nasz kanał: plzone.info_nOzL3fiw ►Facebook: facebook.com/na.waksy/ ►Instagram: instagram.com/na.waksy/ ►Instagram Pauliny: instagram.com/paulinasobon ►Instagram Przemka: instagram.com/kilovaro/ Nie zapomnijcie o łapce w górę!
maniek mamut
maniek mamut - 57 sekund temu
Mam taką samą kurtkę
Furby Boom - Wszystko o wszystkim
Furby Boom - Wszystko o wszystkim - Godzinę temu
Ja jestem: 1. Prymuską 2. Memiarą 3. Zazdrośniczką I ulubienicą wychowawczyni xd
Artur Kwaśniewski
Artur Kwaśniewski - Godzinę temu
Kocham was :D
Emilia Oficjalnieee
Emilia Oficjalnieee - Godzinę temu
Wale wiadro
słodki pieseł
słodki pieseł - Godzinę temu
-Mamo ide do cioci! -Ok synku... -staly ve zgocz pu 13 fluszceg
SuckAdek
SuckAdek - Godzinę temu
Kurde panie i w sumie same panie Mieszko I to Książe a nie król.
Adam B
Adam B - 2 godzin temu
3:04 on źle rozwiązał
luki pros w fortnite
luki pros w fortnite - 2 godzin temu
Czy w prawdziwym życiu jesteście razem???!!!
Maria Nowicka
Maria Nowicka - 3 godzin temu
Oglądam wszystkie wasze filmy
Amelka Mruk
Amelka Mruk - 3 godzin temu
Czy ktoś z waszych filmików to jest rodzeństwo?
Krokiecix
Krokiecix - 3 godzin temu
Hasło ci z drugiego oka wyszło ,,Waksy to rak" a ja tak nie uważam
Kruk
Kruk - 3 godzin temu
Czym się różnicie??? Lajkujcie żeby widzieli
Hubert Świętosławski
Hubert Świętosławski - 4 godzin temu
3:54 3 waksowe?
MJayPL
MJayPL - 4 godzin temu
1:09 to u mnie w szkole jest taki nauczyciel wszystko pokazuje pozwala spisywać itp.
Krzysztof Kuźnicki
Krzysztof Kuźnicki - 5 godzin temu
Kująki
Sebastian Kasperek
Sebastian Kasperek - 5 godzin temu
Bgb
mateusz dex
mateusz dex - 5 godzin temu
Filmik o basenie a taki suchy humor XD
Dovi 1555
Dovi 1555 - 5 godzin temu
Jest to mój ulubiony kanał kocham was kocham was bardzo
huttio srreu
huttio srreu - 5 godzin temu
"Panie i panowie"? A już nie "panienki"? XD
LOOL WINS 5381
LOOL WINS 5381 - 6 godzin temu
A nie kara dla zdrajczyni to powinna być BETON W NOGI I DO WISŁY
anna wiktorowicz
anna wiktorowicz - 6 godzin temu
Czemu ampstaw jest w damskiej toalecie?????
kubson 999
kubson 999 - 6 godzin temu
Właśnie gole jaja
Antonina Marcinek
Antonina Marcinek - 6 godzin temu
Może co się dzieje w pokoju nauczycielskim albo kuchni, może też coś w stylu sojusz z nauczycielem
marcin p
marcin p - 6 godzin temu
1.56 zawał xd
J D
J D - 7 godzin temu
@Waksy Pomysł Na Filmik:Czego Nie Robią/Czego Nie Mówią Kujony!
Wiktoria Ww
Wiktoria Ww - 7 godzin temu
3:22 w 1 klasie nie ma biologi xD
Oliwer Trzaskoma
Oliwer Trzaskoma - 7 godzin temu
Tak Nie
Artur Borowski
Artur Borowski - 7 godzin temu
Waksy
YamekiNeko
YamekiNeko - 8 godzin temu
WIEDZIAŁAM, ŻE ZAŚPIEWA! :D
Anna Kaczor
Anna Kaczor - 8 godzin temu
gdzie mieszkacie ?.boja w pawlikowicach😀🐕
karol ch
karol ch - 8 godzin temu
Mojego kolegi tak zamkneli
Nadal Kakao
Nadal Kakao - 8 godzin temu
Kto pisze w tym roku ?
Dorota Matusiak
Dorota Matusiak - 9 godzin temu
Ja lubię historie
Gehwh Bshhshs
Gehwh Bshhshs - 9 godzin temu
Protestuje
xXpiesełekXx 2019
xXpiesełekXx 2019 - 9 godzin temu
I dwie dychy mokre 🙃🙃🙃
chomik świr
chomik świr - 9 godzin temu
Czy jesteście razem
brawl Stars
brawl Stars - 12 godzin temu
To ty jesteś z nim czy nie,??
Factorius Vace2
Factorius Vace2 - 12 godzin temu
2:02 ta dziewczynka wygląda jagby wychodziła przez furtkę ale zauważyła Paulinę i uciekła XD
Hubert Nagibor
Hubert Nagibor - 12 godzin temu
3:32 minuta orzeł półki znany jako godło wisi na ścianie w szkole amerykańskiej
F3lipiac 11
F3lipiac 11 - 14 godzin temu
3:00 to połowa filmu czy jest w tym coś dziwnego
KuRcZaQ
KuRcZaQ - 14 godzin temu
Typy nauczycieli Nauczyciel Geografii Nauczyciel Polskiego Nauczyciel Matematyki Nauczyciel Historii Nauczyciel Biologi Nauczyciel Fizyki
piterko 11
piterko 11 - 14 godzin temu
2:46 Kazimierz wielki
Marcela Marcela
Marcela Marcela - 16 godzin temu
Zachowują się jak blondynki
Bezi153
Bezi153 - 17 godzin temu
Ciekawe ilu stulejarzy pucuje właśnie torpedę XD
Kinga Janowicz
Kinga Janowicz - 21 godzinę temu
4:55 bez kim haha
Antonina Salus
Antonina Salus - 22 godzin temu
Też kiedyś Pani z biblioteki zamkła mnie w bibliotece 😂😂😂😂 Masakra
Tomasz Kowal
Tomasz Kowal - 22 godzin temu
Napisałem xd na tablicy po zrobionym przykładzie z matmy i dostałem uwage
Nikola Wielek
Nikola Wielek - 22 godzin temu
Iramueć ha ha jesteście najlepśi
Gobulek123 gaming
Gobulek123 gaming - 23 godzin temu
1:10 a mi się śniło że nauczyciel wyzywał mnie od hitlerowca😂
Maya Cool
Maya Cool - 23 godzin temu
¡¡¡¡ Wojna , wojna , wojna !!!!!! 🔥🔥🔥🔥
Maya Cool
Maya Cool - 23 godzin temu
Moja wychowawczyni też się nazywa Paulina 😁🤗😏
Sloth tooth
Sloth tooth - 23 godzin temu
5:34 xdddddddddf
Michał Bejcar
Michał Bejcar - 23 godzin temu
Super świetny film 👍
Magdalena Kozak
Magdalena Kozak - 23 godzin temu
Ja do klasy 1 i mam lat 7!
jakis jan
jakis jan - 23 godzin temu
czy lubice nagrywac na yt? robiecie to dla pieniędzy czy dla pasji i dla widzów?\
jakis jan
jakis jan - 23 godzin temu
ile macie lat?
jakis jan
jakis jan - 23 godzin temu
czy jesteście razem?
KotaYT Elo
KotaYT Elo - 23 godzin temu
Ammm to ma byc 3 klasa?!?!
Dio YT
Dio YT - Dzień temu
podobne do sex education z netflixa XD kto sie zgadza like :D
Magdalena
Magdalena - Dzień temu
Ja jestem 4 typem
Ktoś Ktosiówka
Ktoś Ktosiówka - Dzień temu
Mój kolega się wysikał do butelki😂😂😂
Anna Nahrebecka
Anna Nahrebecka - Dzień temu
Podkreślam ,że Mieszko I był księciem Polski A nie królem!!!
stella pruszyńska
stella pruszyńska - Dzień temu
Auto co?!
Zuzanna Seklecka
Zuzanna Seklecka - Dzień temu
Ja ostatnio miałam 4matmy z rz rzędu 1w planie i 3 zastępstwa
KittySweet Play
KittySweet Play - Dzień temu
2:30 to ja serio ja nie mogę się podnieść
Krzysztof Kacki
Krzysztof Kacki - Dzień temu
Złe
Marta Seba
Marta Seba - Dzień temu
Kocham wasz kanał
patolologiczna Czechy ta z hetali
patolologiczna Czechy ta z hetali - Dzień temu
3.. 31 czm on bez koszulki ten random xd
Gry Pingwinka
Gry Pingwinka - Dzień temu
2:44 powiedział że dziewczyny na lewo a chłopcy na prawo a pokazał na odwrót.xD
Pan Slime
Pan Slime - Dzień temu
Dajcie 💓
XxPysiaxX :3
XxPysiaxX :3 - Dzień temu
Kto chodzi na szkolne imprezy?? 💓💞Daje likesaaa💞💓❣️💕💓
Bunny123456
Bunny123456 - Dzień temu
Fajne
filip piszczałkowski
filip piszczałkowski - Dzień temu
😄 ⌚
Marta Gęgotek
Marta Gęgotek - Dzień temu
1.10 Czy to jest tatuaż?
MatiXX
MatiXX - Dzień temu
i to styłu zostań moją kotką4:26
Mój świat
Mój świat - Dzień temu
Mój cytat: I love you 3000 ❤️❤️🖤
fanka niebieskich kostek do toalety xD
fanka niebieskich kostek do toalety xD - Dzień temu
Halo ja chodzę do 3c!!!!!!
Mój świat
Mój świat - Dzień temu
3:02 czy tylko mi kojarzy się to z piosenką Queen? 🖤🖤🖤
michał kamiński
michał kamiński - Dzień temu
Mi tak zrobili z kolegą to ich trolowaliśmy że go zabiłem xd
katarzynask
katarzynask - Dzień temu
Super film jak zwykle!! (Ja chodzę do 3c)
michał kamiński
michał kamiński - Dzień temu
1:06 cy ty nawet o tym mówisz z żenadą ???
MTG POLSKA
MTG POLSKA - Dzień temu
hehexdsmiesznyfilmik
BE za
BE za - Dzień temu
Angielski niemiecki
Łucja Zduńska
Łucja Zduńska - Dzień temu
0:00 moja mama ma taką kołdre
BE za
BE za - Dzień temu
2:36 WWE
Cookie Pink
Cookie Pink - Dzień temu
Ile macie lat?
Cookie Pink
Cookie Pink - Dzień temu
Jesteście razem?
Krzysztof Giers
Krzysztof Giers - Dzień temu
Super film i super ładne dziewczyny i super ich nogi
Szymon Zarebski
Szymon Zarebski - Dzień temu
3:50
Szymon Zarebski
Szymon Zarebski - Dzień temu
0:46
Szymon Zarebski
Szymon Zarebski - Dzień temu
2:02
Emilka Stefan
Emilka Stefan - Dzień temu
Przemek błąd w scenografi
Emilka Stefan
Emilka Stefan - Dzień temu
Paulina jest błąd w scenografi 👎👎👎😠😠😠
Lukasz Wasilewski
Lukasz Wasilewski - Dzień temu
Następna część
bilbo310
bilbo310 - Dzień temu
suabe
Cute Samoyed
Cute Samoyed - Dzień temu
Lol, CZY TYLKO U NAS NIE MA WIGILII KLASOWEJ?
Variveq
Variveq - Dzień temu
1:05 Czm zamiast Rosji, Ukrainy, Białorusi, Kazachstanu jest ZSRR? xD
IGOK
IGOK - Dzień temu
TAK
Wiktoria Tatomor
Wiktoria Tatomor - Dzień temu
Kogo by tu dzisiaj ale co dzisiaj
Wiktoria Tatomor
Wiktoria Tatomor - Dzień temu
Czegi nie robić na kartkówce pisać