SPRAWA JOHNNY'EGO | KAROLINA ANNA

9 024
122
 
✯ Zapraszam do wsparcia mnie na Patronite!
patronite.pl/karolinaanna
✯ INSTAGRAM
instagram.com/karolinaxanna/
✯ MAKIJAŻ
NABLA soul blooming
EVELINE oh my lips - baby nude
Mam nadzieję, że ten film był dla Was interesujący, jeśli tak było - zachęcam do subskrybowania!
A jeśli macie propozycje o jakich sprawach mogłabym powiedzieć w kolejnych odcinkach - dajcie mi znać w komentarzach i na pewno wezmę to pod uwagę!
Dzięki i do zobaczenia,
Karolina
Poradniki i styl
Trwanie: 19:33

Komentarze

Karolina Anna
Karolina Anna - 11 miesięcy temu
Johnny urodził się w 1969 roku, przepraszam za pomyłkę 😌
Kinga Aneta
Kinga Aneta - 3 miesięcy temu
Każdemu się zdarza, kochana ♥️
xKicax ;P
xKicax ;P - 11 miesięcy temu
Zawsze masz ładny makijaż
MrRaf95
MrRaf95 - 11 miesięcy temu
@Kasia Brzezina Jak byłaś mała, to miał ponad 20 lat, więc raczej nie nastolatek...
Macieq xD
Macieq xD - 11 miesięcy temu
@Aziza Alkan wszędzie Cię widzę xD.
Jacob July Metal Detecting
Jacob July Metal Detecting - 11 miesięcy temu
Nic się nie stało 😊
carmen190995
carmen190995 - 4 dni temu
Johnny padł ofiarą siatki/sekty pedofilskiej i potwierdził to emerytowany agent FBI Ted Gunderson, który pomagał matce Johnny'ego. Napisała książkę "Why Johnny Can't Go Home" w której zawarła m.in. treść rozmowy z synem który miał po latach pojawić się w domu. Gunderson zajmował się w swojej karierze bardzo niebezpiecznymi sprawami z pedofilią w tle w które zamieszani byli policja, prokuratura i politycy na najżwyższym szczeblu. Przykładem może być afera Franklin Cover Up o której powstał dokument w 1994 pod tytułem The Conspiracy Of Silence. Bardzo pomógł senator z Nebraski John DeCamp. Ślad prowadził aż do Białego Domu. Sprawie ukręcono łeb a stacji która chciała pokazać dokuemnt grożono utratą koncesji. Dokument również jest dostępny na YT. Wykład Gundersona w którym omawia między innymi sprawę zaginięcia Johnny'ego moża objerzeć na YT po polsku. Włos staje dęba gdy się tego słucha.
MsSpa2007
MsSpa2007 - 2 miesięcy temu
No i nie powiedziałaś dlaczego się rozwiedli...
migdaller
migdaller - 2 miesięcy temu
rozumiem, że organy ścigające, poszukujące czy jakiekolwiek inne muszą podejrzewać najbliższą rodzinę, jak właśnie rodzice, bo dziesiątki przypadków okazują się straszniejsze niż można by napisać w scenariuszach filmowych, ale już tworzenie teorii przez internautów, sąsiadów, czy innych geniuszy kryminalistyki, którzy "podejrzewają" rodziców to już szczyt chamstwa. zbyt mała tragedia dotknęła tą czy inną rodzinę, by pisać bajki o ojcu wciągającym własnego syna do auta? jak ten ojciec się czuł będąc podejrzewany przez setki obcych ludzi, nie mających NIC wspólnego z tym zniknięciem, tą sprawą czy poszukiwaniem. po drugie jak powstają teorie o ojcu, który po prostu - to jego największe przewinienie - to własnie on chodził z nim roznosić te gazety. a co z matką? ojciec go szukał, a matka w dziwnych okolicznościach ciągle go NIBY spotykała (przyszedł do niej po 20 latach, wypił kawę jak gdyby nigdy nic i cześć, pa, elo), dostawała zdjęcia pod drzwi i na koniec zwaliła winę na ojca. normalne.
Isa Drug
Isa Drug - 2 miesięcy temu
Zgadzam się z tobą przez 72godz., dziecku może stać się wiele złego. Kto wymyślił tak niedorzeczną zasadę. Też dziwi mnie to, że matka nie zrobiła wszystkiego żeby zatrzymać syna kiedy ten pojawił się w jej domu, choć z drugiej strony rozumiem że bała się o jego życie. Znów policja nie popisała się, kolejna sprawa w której policja bagatelizuje wiele wątków, które mógłby pomóc w odnalezieniu danej osoby. Pozdrawiam😘❤👏
Beata Bojar
Beata Bojar - 3 miesięcy temu
Hej uwielbiam twoje odcinki obejrzalam chyba wszystkie Jakie sa 😉jesli dalabys rade znalezc informacje na temat morderstwa Julia Mumvumba bylo by swietnie .Mam Kilka info na ten temat gdybys potrzebowala wiecej zrodel 😉
ewa b
ewa b - 3 miesięcy temu
Wlasnie ogladalam jak robilas ten makijaz heh ale zbieg okoliczności 😄💓😂
Leo M
Leo M - 4 miesięcy temu
Jak na 12 latka to kawał chłopa to był.
Amelia Bakuła
Amelia Bakuła - 4 miesięcy temu
ŚLICZNIE WYGLĄDASZ! ❤️
v's bandana
v's bandana - 4 miesięcy temu
chyba zwolnie sie z mojej pracy
Empty Girl
Empty Girl - 4 miesięcy temu
Moim zdaniem ten chłopak który przyszedł wtedy do domu matki jest bardzo podobny do jej zaginionego syna
Kotara19
Kotara19 - 5 miesięcy temu
Co? I matka nie zatrzymała go? Nie poprosiła o kontakt, adres, nic? Nieprawdopodobne
Ingalill
Ingalill - 6 miesięcy temu
Podobno Johnny to Jeff Gannon : https://www.youtube.com/watch?v=mXPtYm-8N2I
Bqcreepqb
Bqcreepqb - 6 miesięcy temu
Tą osobę z miniaturki używają do memów.
asienka1702
asienka1702 - 7 miesięcy temu
To w końcu przyszedł do tej matki i żyje czy nie???
Amilja
Amilja - 7 miesięcy temu
A czm jego rodzice się rozwiedli?
Jakub Bury
Jakub Bury - 8 miesięcy temu
Głupie pytanie...owszem...
Ale czy ten chłopak Johnny się odnalazł? Czy on obecnie żyje?
Rakszas
Rakszas - 8 miesięcy temu
Ten sześciolatek który zaginął bardzo mi przypomina "chłopca z pudełka" "chłopca z kartonu" albo ty to wstawiłaś albo ktoś inny przepraszam ze nie pamietam, mozliwe ze daty tez nie sa te same ale zainteresowałam się
Krystyna Złotnik
Krystyna Złotnik - 8 miesięcy temu
Słucham tych historii i przyglądam się też makijażowi Twoich oczu .W tym nagraniu - super!
herja 95
herja 95 - 8 miesięcy temu
cudowny makijaż!
Wierka6
Wierka6 - 8 miesięcy temu
Nie rozumiem przekazu: pojawił się syn z dwojgiem mężczyzn i co? Wyszedł z nimi, został, schował się na strychu? Nie ma słowa co się z nim stało, tylko przejście do kolejnego wątku zdjęć. Dopiero z dalszej części filmu trzeba się domyślać, że się znalazł ale wyparował i matka dalej go szuka...
Ania Perle
Ania Perle - 9 miesięcy temu
Może rzeczywiście został porwany w ramach handlu żywym towarem, ale w jakiś sposób trafił na policję i został objęty programem ochrony świadków. I dlatego przyszedł do matki w obecności dwóch panów (np agentów fbi) i dlatego gdy opowiadał matce o sobie to spogladał w ich kierunku niejako sprawdzając co może jeszcze powiedzieć
Melissa26ful
Melissa26ful - 9 miesięcy temu
,,W 1989 roku, pewien człowiek o imieniu Paul Bonnaci zgłosił się na policję z pewnymi szokującymi twierdzeniami. Mężczyzna zeznał, że jako nastolatek padł ofiarą handlu ludźmi, a w 1982 roku został zmuszony przez swych porywaczy do pomocy w uprowadzeniu Johny’ego Gosha. Z jego zeznań wynikło iż zorganizowaną grupą przestępców seksualnych kierował Lawrence E. King- dyrektor banku w stanie Nebraska.
Paul pomyślnie zidentyfikował Johny’ego na podstawie zdjęcia jednego z jego znamion- w tym przypadku tego umiejscowionego na klatce piersiowej. Mężczyzna dosyć dokładnie opisał przebieg porwania i narysował nawet mapę dzielnicy Gosch'ów, która pokrywała się z rzeczywistością. Mimo tego FBI odmówiło wniesienia oskarżenia przeciwko Lawrence’owi.'To chyba dostateczny dowód na to jak wielkie wpływy miała owa siatka pedofilska i jak wysoce skorumpowana była policja.
,,Mijały kolejne długie lata. Pewnej nocy w 1997 roku o godzinie 2:30 matkę Johny’ego obudziło pukanie. Kiedy otworzyła drzwi wejściowe ujrzała swojego syna w towarzystwie mężczyzny z zasłoniętą twarzą.
. Mimo, że rozpoznała go od razu, potwierdził swoją tożsamość pokazując znamię na piersi.

„Johny spojrzał pytająco na tego człowieka, oczekując zgody na wejście do domu. Otrzymał pozwolenie. Mieliśmy okazję porozmawiać ponad godzinę. Nie powiedział mi gdzie mieszka, ani dokąd się udaje”. – mówiła Noreen Gosch. Johnny wyznał jedynie, że wciąż jest w niebezpieczeństwie i znów musi zniknąć.

Kobieta nie zgłosiła się od razu na policję, później tłumacząc, że syn ostrzegł ją mówiąc, że tego typu działania mogą zagrozić jego bezpieczeństwu.
Matka zaginionego Johny’ego wierzy, że jej dziecko padło ofiarą szajki przestępczej, która jest odpowiedzialna za handel ludźmi oraz dziecięcą pedofilię. Kobieta sądzi, że gang działa między stanami Omaha i Nebraska i jest ukrywany, gdyż w ten proceder zamieszani są ludzie na wysokich stanowiskach, organy ścigania oraz samo FBI.
Jego mama założyła fundację „Johny”, która miała za zadanie naciskać ustawodawstwo by wprowadziło ustawę wymagającą natychmiastowej reakcji policji na doniesienia o zaginionych dzieciach. Udało się. W 1984 roku, ustawa weszła w życie.
Do dziś nie wiadomo co 5 września 1982 roku spotkało Johnny'ego Gosch'a. Mimo, że matka chłopca poruszyła niebo i ziemię, aby odnaleźć syna, nieudolność policji jest wręcz porażająca.
Melissa26ful
Melissa26ful - 9 miesięcy temu
Noreen Gosch opublikował w 2000 roku książkę zatytułowaną "Dlaczego Johnny nie może przyjść do domu". Książka przedstawia jej zrozumienie tego, co przeszedł jej syn, w oparciu o oryginalne badania różnych prywatnych detektywów i wizytę jej syna.
grzegorz majewrczyk
grzegorz majewrczyk - 9 miesięcy temu
MKUltra
czarnooki-kot
czarnooki-kot - 9 miesięcy temu
Jak powiedziałaś o wizycie Johnny'go u matki po latach w towarzystwie tamtych ludzi, to aż mną wstrząsnęło.
Weronika Fokt
Weronika Fokt - 9 miesięcy temu
Zrób filmik o śmierci Mary Bell, ta zbrodnia obiła mi się gdzieś o uszy ❤️
Jacek Jeczmyk
Jacek Jeczmyk - 10 miesięcy temu
Mam nadzieje że pisze z sejsrk soe jescze się nie nauczyłem tych dxiekrkw
Jacek Jeczmyk
Jacek Jeczmyk - 10 miesięcy temu
Jajek by kto się daryeemesielsnto jestkmjiref
Jacek Jeczmyk
Jacek Jeczmyk - 10 miesięcy temu
Köööz Höööz kiej U. F. O.
Jacek Jeczmyk
Jacek Jeczmyk - 10 miesięcy temu
Dzwniom/ samochodu suki
ThinkP!nk
ThinkP!nk - 10 miesięcy temu
1:25 OMG jamnik!😚😚😚😄😄😄😍😍😍😍❤❤❤❤❤❤❤❤
Donia_ xo
Donia_ xo - 10 miesięcy temu
Ale ty jesteś ładna ♥
usual
usual - 10 miesięcy temu
Zabawne. Gazet nie mógł sam roznosic, ale na motor mu już pozwolili 😅
koxekipa
koxekipa - 10 miesięcy temu
Boże, ale to mną wstrząsnęło. Bardzo mocna sprawa..
Dara Morningstar
Dara Morningstar - 10 miesięcy temu
Skoro się odnalazł, to czemu są wątpliwości że to jego ojciec? Nie powiedział im nic?
Szymon Pater
Szymon Pater - 10 miesięcy temu
Ale masz piękne cienie do oczu
Maily Chan
Maily Chan - 10 miesięcy temu
Kocham motocykle on miał yamache na zdjęciu
Joanna Łagowska
Joanna Łagowska - 10 miesięcy temu
Co to za piękny lakier na paznokciach? 😍
Anna Stój
Anna Stój - 10 miesięcy temu
Jak pięknie wyglądasz! A film...jak zawsze GENIALNY. Tak się cieszę, że trafiłam na Twój kanał :)
Lena i Wika
Lena i Wika - 10 miesięcy temu
Piękny makijaż
Aguśka 28032
Aguśka 28032 - 10 miesięcy temu
Jestes najlepsza !!!
IwonaLoveMusic
IwonaLoveMusic - 10 miesięcy temu
Super filmik, tylko nie wytłumaczyłaś dlaczego Johnny'ego rodzice się rozstali :)
LadySyntia
LadySyntia - 10 miesięcy temu
Czy prywatnie zajmujesz się wizażem? zawsze masz fantazyjnie pomalowane oczka.
marek borcz
marek borcz - 10 miesięcy temu
Można skanować twarze osób na podstawie programu komputerowego aktualny wygląd w listach obywateli dowodach osobistych lub badać materiał genetyczny tych osób.I typować osoby które to mogą być.Można sprawdzać osoby które stronią od innych.I sprawdzać czy coś nie ukrywają jakąś tajemnicza osoba w posiadłości.
Ewelina Gw
Ewelina Gw - 10 miesięcy temu
Twój wygląd = petarda
nezomi
nezomi - 10 miesięcy temu
To on w końcu nie został z matką skoro jej się pokazał?
Aga
Aga - 10 miesięcy temu
Matkoo, ten makijaż 😍😍
Aniutka
Aniutka - 10 miesięcy temu
Przepiękny makijaż! Moja uwagę przyciągnęła ta pomadka
Wera A
Wera A - 10 miesięcy temu
MOIM ZDANIEM ZOSTAŁ ON PORWANY PRZEZ SEKTĘ, A GDY WTEDY PRZYSZEDŁ W TOWARZYSTWIE TUCH MĘŻCZYZN ,TO ONI GO DO TEGO ZMUSILI,ABY MATKA BYŁA SPOKOJNA ,BO SYN ŻYJE I SPRAWA UCICHŁA.
Jola Pitbul
Jola Pitbul - 10 miesięcy temu
ogladam z takich rzeczy tylko twoj kanal wiec prosze rob duzo tematow nawwt te popularne
Wera Myss
Wera Myss - 10 miesięcy temu
Jejku, śliczny makijaż okaa, bardzo podoba mi się taki chłodno niebieski mejkap :DD
Margaret 94
Margaret 94 - 10 miesięcy temu
Mialas powiedzieć dlaczego oni wzieli rozwód. Czy mowilas bo juz zglupialam :)
Dobre Życie
Dobre Życie - 10 miesięcy temu
Prosze zròb odcinek o Junko Furucie 😊😊
Ania Woźniak
Ania Woźniak - 10 miesięcy temu
Czy zrobisz odcinek na temat chłopca z kartonu mleka?
Monika Postawa
Monika Postawa - 10 miesięcy temu
No tak .
Zwykłe Filmiki Na Zwykłym Kanale
Idz do Policji idealnie sie nadajesz!!!
Fifi
Fifi - 11 miesięcy temu
Najgorsze co może być dla człowieka to nie wiedzieć co stało się z własnym dzieckiem.... Męczarnia a nie życie.
Jaskrachan
Jaskrachan - 11 miesięcy temu
Jak dla mnie to policja nie chciała prowadzić tej sprawy, pewnie doskonale wiedzieli kto porwał jego i dlaczego. Bali się tych ludzi, byli przekupieni lub robili z nimi interesy
Jacek Dalecki
Jacek Dalecki - 11 miesięcy temu
Jestem studentem 5 roku psychologii, ale nigdy nie uczestniczyłem w tak ciekawych zajęciach jak Twoje filmy na tym kanale. Po prostu wow.
Karolina Anna
Karolina Anna - 11 miesięcy temu
Bardzo mi miło ☺
Julka _
Julka _ - 11 miesięcy temu
Może nagrasz filmik o Mary Bell ?
Mi mi
Mi mi - 11 miesięcy temu
Dla mnie trochę dziwne, że jeden jedyny raz poszedł sam i akurat coś się stało. Teoretycznie to możliwe, ale naprawdę niesamowity pech. Chyba że był wcześniej obserwowany i ktoś wykorzystał sytuację. Tyle poszlak, tyle świadków i nic. Tragiczna sytuacja :( co do wizyty jego u matki to ciężko mi w to uwierzyć. Prędzej skłaniałabym się do tego, że matka sobie to wyobraziła.
Kolejny